Super Forms - All In One Bundle - en to af translation catalogue (2973 entries)

en:  version
af:  weergawe

en: !! Not contains
af: !! Nie bevat nie

en: != Not equal
af: ! = Nie gelyk nie

en: " " (space only)
af: "" (slegs spasie)

en: " column
af: " kolom

en: "," (comma only)
af: "," (slegs komma)

en: "Off" label
af: "Af" -etiket

en: "Off" value
af: "Off" waarde

en: "On" label
af: "Op" -etiket

en: "On" value
af: "Aan" -waarde

en: %2$sSeparate each role by comma, available roles:%3$s%1$s%4$s
af: %2$sSkei elke rol deur komma, beskikbare rolle:%3$s%1$s%4$s

en: %3$s%1$s
                                %4$sExample for custom%5$s %6$spublic directory:%7$s%1$s
                                Site visitors will be able to access/download files directly via URL's%1$s
                                %2$smy-custom-public-folder%3$s%1$s
                                %4$sExample for custom%5$s %6$sprivate directory:%7$s%1$s
                                Files will be stored securely outside of the site root directory.%1$s
                                Site visitors won't be able to access/download files via URL's%1$s
                                Only use this option if you have sensitive file uploads. If you do not, then it might be best to just use the "Hide files from Media Library" setting.%1$s
                                Storing files at a secure location can brake some functionality and features related to files/media.%1$s
                                On some servers it isn't possible for Super Forms to create the private directory due to permissions, in that case contact your provider.%1$s
                                %2$s../my-custom-private-folder%3$s%1$s
                                %6$sNote to WordPress installations in a subdirectory:%7$s to use a secure directory you will have to go up another directory in your root tree like so:%1$s
                                %2$s../../my-custom-private-folder%3$s
af: %3$s%1$s
                                %4$sVoorbeeld vir pasgemaakte%5$s %6$spublieke gids:%7$s%1$s
                                Werfbesoekers sal toegang tot lêers kan verkry/aflaai direk via URL se%1$s
                                %2$smy-custom-public-folder%3$s%1$s
                                %4$sVoorbeeld vir pasgemaakte%5$s %6$sprivate gids:%7$s%1$s
                                Lêers sal veilig buite die werf se wortelgids gestoor word.%1$s
                                Werfbesoekers sal nie toegang tot lêers kan kry via URL se%1$s nie
                                Gebruik hierdie opsie slegs as jy sensitiewe lêeroplaaie het. As jy dit nie doen nie, is dit dalk die beste om net die "Versteek lêers van mediabiblioteek"-instelling te gebruik.%1$s
                                Deur lêers op 'n veilige plek te stoor, kan sommige funksionaliteit en kenmerke wat met lêers/media verband hou, rem.%1$s
                                Op sommige bedieners is dit nie moontlik vir Supervorms om die private gids te skep nie weens toestemmings, kontak in daardie geval jou verskaffer.%1$s
                                %2$s../my-custom-private-folder%3$s%1$s
                                %6$sNota vir WordPress-installasies in 'n subgids:%7$s om 'n veilige gids te gebruik sal jy in 'n ander gids in jou wortelboom moet opgaan soos so:%1$s
                                %2$s../../my-custom-private-folder%3$s

en: %d of %d contact entries imported!
af: %d van %d kontakinskrywings is ingevoer!

en: %s%sDocumentation:%s %sSingle product checkout with a fixed quantity and price%s%s
af: %s%sDokumentasie:%s %sEnkelproduk betaal met 'n vaste hoeveelheid en prys%s%s

en: %s%sNote:%s if you only want users to be able to order products via this form you can configure the products in question to be excluded from your regular shop. Alternatively you can also define to replace the product "Add to cart" area with your form. You can define those settings here: %sSuper Forms > Settings > WooCommerce Checkout%s%s
af: %s%sLet wel:%s as jy net wil hê dat gebruikers produkte via hierdie vorm kan bestel, kan jy die betrokke produkte instel om uitgesluit te word van jou gewone winkel. Alternatiewelik kan jy ook definieer om die produk "Voeg in mandjie" area met jou vorm te vervang. Jy kan daardie instellings hier definieer: %sSuper Forms > Instellings > WooCommerce Checkout%s%s

en: %s. Please contact your webmaster and increase this limit inside your php.ini file!
af: %s. Kontak asseblief jou webmeester en verhoog hierdie limiet binne jou php.ini-lêer!

en: %s. Please refresh this page and try again!
af: %s. Herlaai asseblief hierdie bladsy en probeer weer!

en: %sCreate a webhook ID%s%sEndpoint URL must be: %s
af: %sSkep 'n webhook-ID%s%sEindpunt-URL moet: %s wees

en: %sDisable this notification%s
af: %sDeaktiveer hierdie kennisgewing%s

en: %sERROR%s: You are not allowed to login.
af: %sERROR%s: Jy word nie toegelaat om aan te meld nie.

en: %sError:%s Something went wrong while logging in, please try again
af: %sFout:%s Iets het verkeerd geloop tydens aanmelding, probeer asseblief weer

en: %sForm elements:%s
af: %sVorm elemente:%s

en: %sForm settings:%s
af: %sVorm instellings:%s

en: %sSearch for Google fonts%s, then Copy Paste the URL e.g:%s%s
af: %sSoek vir Google-lettertipes%s, en Kopieer Plak dan die URL, bv.:%s%s

en: %sTranslation settings:%s (this only includes the translation settings, not the actual strings, this is stored in the "Form elements" code)
af: %sVertaalinstellings:%s (dit sluit net die vertalinginstellings in, nie die werklike stringe nie, dit word in die "Vormelemente"-kode gestoor)

en: &copy; Someone, somewhere 2015
af: © Iemand, iewers 2015

en: &copy; Someone, somewhere 2016
af: © Iemand, iewers 2016

en: &gt; && &lt; Greater than AND Less than
af: &gt; &amp;&amp; &lt;Groter as EN Minder as

en: &gt; && &lt;= Greater than AND Less than or equal to
af: &gt; &amp;&amp; &lt;= Groter as EN Minder as of gelyk aan

en: &gt; Greater than
af: &gt; Groter as

en: &gt; || &lt; Greater than OR Less than
af: &gt; || &lt;Groter as OF Minder as

en: &gt; || &lt;= Greater than OR Less than or equal to
af: &gt; || &lt;= Groter as OF Minder as of gelyk aan

en: &gt;= && &lt; Greater than or equal to AND Less than
af: &gt; = &amp;&amp; &lt;Groter as of gelyk aan EN Minder as

en: &gt;= && &lt;= Greater than or equal to AND Less than or equal to
af: &gt; = &amp;&amp; &lt;= Groter as of gelyk aan EN Minder as of gelyk aan

en: &gt;= Greater than or equal to
af: &gt; = Groter as of gelyk aan

en: &gt;= || &lt; Greater than or equal to OR Less than
af: &gt; = || &lt;Groter as of gelyk aan OF Minder as

en: &gt;= || &lt;= Greater than or equal to OR Less than or equal to
af: &gt; = || &lt;= Groter as of gelyk aan OF Minder as of gelyk aan

en: &lt;  Less than
af: &lt;Minder as

en: &lt;= Less than or equal
af: &lt;= Minder as of gelyk

en: (0 = disabled)
af: (0 = gedeaktiveer)

en: (12 = default)
af: (12 = verstek)

en: (14 = default)
af: (14 = verstek)

en: (16 = default)
af: (16 = verstek)

en: (20 = default)
af: (20 = verstek)

en: (Copy)
af: (Kopie)

en: (default line height is 1.2)
af: (verstek lynhoogte is 1.2)

en: (leave blank for default paddings)
af: (laat leeg vir verstekvullings)

en: (leave blank for no custom paddings)
af: (moet leeg staan vir geen vullings nie)

en: (leave blank for no input mask)%sa - Represents an alpha character (A-Z,a-z)%s9 - Represents a numeric character (0-9)%s* - Represents an alphanumeric character (A-Z,a-z,0-9)
af: (laat leeg vir geen invoermasker)%sa - Verteenwoordig 'n alfakarakter (A-Z,a-z)%s9 - Verteenwoordig 'n numeriese karakter (0-9)%s* - Verteenwoordig 'n alfanumeriese karakter (A-Z,a-z,0-9)

en: (leave blank to use your WordPress theme styles)
af: (laat leeg om jou WordPress-temastyle te gebruik)

en: (optional)
af: (opsioneel)

en: (optional) Do not lock form, but still display a message
af: (opsioneel) Moenie vorm sluit nie, maar vertoon steeds 'n boodskap

en: (optional) Empty error message
af: (opsioneel) Leë foutboodskap

en: (optional) Normalize strings
af: (opsioneel) Normaliseer snare

en: (optional) Populate the following field with the total Travel time (duration)
af: (opsioneel) Bevolk die volgende veld met die totale reistyd (duur)

en: (optional) Populate the following field with the total distance
af: (opsioneel) Bevolk die volgende veld met die totale afstand

en: (optional) Reply to email
af: (opsioneel) Antwoord op e-pos

en: (optional) Reply to name
af: (opsioneel) Antwoord op naam

en: (optional) Set a custom reply to header
af: (opsioneel) Stel 'n gepaste antwoord op koptekst

en: (optional) Specifies a preferred mode of transit
af: (opsioneel) Spesifiseer 'n voorkeur-wyse van vervoer

en: (optional) Specifies preferences for transit routes
af: (opsioneel) Spesifiseer voorkeure vir vervoerroetes

en: (optional) Specifies the assumptions to use when calculating time in traffic
af: (opsioneel) Spesifiseer die aannames om te gebruik wanneer u tyd in die verkeer bereken

en: (optional) Specifies the desired time of arrival
af: (opsioneel) Spesifiseer die gewenste tyd van aankoms

en: (optional) Specifies the desired time of departure
af: (opsioneel) Spesifiseer die verlangde vertrektyd

en: (optional) Unique invoice key
af: (opsioneel) Unieke faktuursleutel

en: (optional) Waypoints alter a route by routing it through the specified location(s)
af: (opsioneel) Waypoints verander 'n roete deur dit deur die gespesifiseerde plek (s) te lei

en: (optional) specifies that the route using the supplied waypoints may be optimized by rearranging the waypoints in a more efficient order
af: (opsioneel) spesifiseer dat die roete met behulp van die verskafde waypoints geoptimaliseer kan word deur die waypoints in 'n doeltreffender volgorde te orden

en: (optional) specifies the region code, specified as a TLD ("top-level domain") two-character value
af: (opsioneel) spesifiseer die streekkode, gespesifiseer as 'n TLD-waarde ("top-level domain") met twee karakters

en: (optional) specifies the region code, specified as a ccTLD ("top-level domain") two-character value
af: (opsioneel) spesifiseer die streekkode, gespesifiseer as 'n ccTLD-waarde ("top-level domain") met twee karakters

en: (optional) when set to true indicates that the calculated route(s) should avoid ferries, if possible
af: (opsioneel) as dit op waar gestel is, dui aan dat die berekende roete (s) indien moontlik veerbote moet vermy

en: (optional) when set to true indicates that the calculated route(s) should avoid major highways, if possible
af: (opsioneel) as dit op waar gestel is, dui aan dat die berekende roete (s) hoofweë moet vermy, indien moontlik

en: (optional) when set to true indicates that the calculated route(s) should avoid toll roads, if possible
af: (opsioneel) as dit op waar gestel is, dui aan dat die berekende roete (s) tolpaaie moet vermy, indien moontlik

en: (optional) when set to true specifies that the Directions service may provide more than one route alternative in the response
af: (opsioneel) as dit op waar gestel is, word aangedui dat die aanwysingsdiens meer as een roete-alternatief in die antwoord kan bied

en: (optional, leave blank for none)
af: opsioneel, laat oop vir geen

en: (set to -1 to use your WordPress theme styles)
af: (stel op -1 om jou WordPress-temastyle te gebruik)

en: (set to -1 to use your WordPress theme styles, set to 0 to use normal line height)
af: (stel op -1 om jou WordPress-temastyle te gebruik, stel op 0 om normale lynhoogte te gebruik)

en: (set to 0 to use normal font weight)
af: (stel op 0 om normale lettergewig te gebruik)

en: (set to none to use your WordPress theme styles)
af: (stel op geen om jou WordPress-temastyle te gebruik)

en: (space)
af: (spasie)

en: (top right bottom left)
af: (regs bo links onder)

en: , (comma)
af: , (komma)

en: - Not connected -
af: - Nie gekonnekteer nie -

en: - choose status -
af: - kies status -

en: - select -
af: - kies -

en: - select a country -
af: - kies 'n land -

en: - select a option -
af: - kies 'n opsie -

en: - select your country -
af: - kies jou land -

en: - select your title -
af: - kies jou titel -

en: . (dot)
af: . (punt)

en: 0 - No output
af: 0 - Geen uitvoer nie

en: 0 = 350px min height
af: 0 = 350px min hoogte

en: 0 = The same day, 1 = Next day, 5 = Five days after, -1 = One day before, -3 = Three days before
af: 0 = Dieselfde dag, 1 = Volgende dag, 5 = Vyf dae daarna, -1 = Een dag voor, -3 = Drie dae voor

en: 0 = no max height
af: 0 = geen maksimum hoogte nie

en: 0 = no max width
af: 0 = geen maksimum breedte nie

en: 0 decimals
af: 0 desimale

en: 1 - Commands
af: 1 - Opdragte

en: 1 decimal
af: 1 desimaal

en: 2 - Data and commands
af: 2 - Data en opdragte

en: 2 decimals
af: 2 desimale

en: 3 - As 2 plus connection status
af: 3 - As 2 plus verbindingsstatus

en: 3 decimals
af: 3 desimale

en: 4 - Low-level data output
af: 4 - Laevlak-data-uitvoer

en: 4 decimals
af: 4 desimale

en: 5 decimals
af: 5 desimale

en: 6 decimals
af: 6 desimale

en: 7 decimals
af: 7 desimale

en: == Equal
af: == Gelyk

en: == Equal (default)
af: == Gelyk (standaard)

en: ?? Contains
af: ?? Bevat

en: A German ELV payment is made using Express Checkout.
af: 'n Duitse ELV-betaling word met Express Checkout gemaak.

en: A Stripe test card number was used.
af: 'n Stripe-toetskaartnommer is gebruik.

en: A custom thank you description shown after a user completed the form.
af: 'N Aangepaste dankbeskrywing wat getoon word nadat die gebruiker die vorm ingevul het.

en: A custom thank you title shown after a user completed the form.
af: 'N Aangepaste dank-titel wat getoon word nadat 'n gebruiker die vorm ingevul het.

en: A genuine card must be used to make a payment.
af: 'n Opregte kaart moet gebruik word om 'n betaling te maak.

en: A hidden field named "user_id" must be present in your form in order for this to work
af: 'n Versteekte veld genaamd "user_id" moet in jou vorm teenwoordig wees sodat dit kan werk

en: A list of the types of payment methods (e.g., card) this Checkout Session can accept. Separate each by comma.
af: 'n Lys van die tipes betaalmetodes (bv. kaart) wat hierdie Checkout-sessie kan aanvaar. Skei elkeen deur komma.

en: A note is required when a provided reason isn’t selected
af: 'n Nota word vereis wanneer 'n verskafde rede nie gekies is nie

en: A payment has been accepted.
af: 'n Betaling is aanvaar.

en: A payment was reversed due to a chargeback or other type of reversal. The funds have been removed from your account balance and returned to the buyer. The reason for the reversal is specified in the ReasonCode element.
af: 'n Betaling is omgekeer weens 'n terugskrywing of ander tipe terugskrywing. Die fondse is uit jou rekeningsaldo verwyder en aan die koper terugbesorg. Die rede vir die omkering word in die ReasonCode-element gespesifiseer.

en: A positive integer representing the amount to subtract from an invoice total
af: 'n Positiewe heelgetal wat die bedrag verteenwoordig wat van 'n faktuurtotaal afgetrek moet word

en: A read-only input field cannot be modified (however, a user can tab to it, highlight it, and copy the text from it).
af: 'N Leesalleen-invoerveld kan nie gewysig word nie ('n gebruiker kan egter daarop blad, dit uitlig en die teks daaruit kopieer).

en: A reversal has been canceled. For example, you won a dispute with the customer, and the funds for the transaction that was reversed have been returned to you.
af: 'n Terugskrywing is gekanselleer. Byvoorbeeld, jy het 'n dispuut met die kliënt gewen, en die fondse vir die transaksie wat omgekeer is, is aan jou terugbesorg.

en: A subtitle to display before the email body (content)
af: 'n Ondertitel om voor die e-posliggaam te vertoon (inhoud)

en: A subtitle to display before the email body (used for confirmation emails)
af: 'n Ondertitel om voor die e-posliggaam te vertoon (gebruik vir bevestigings-e-posse)

en: A tax code ID. The Shipping tax code is
af: 'n Belastingkode-ID. Die afleweringsbelastingkode is

en: A title to display below your logo
af: 'n Titel om onder jou logo te vertoon

en: A title to display below your logo (used for confirmation emails)
af: 'n Titel om onder jou logo te vertoon (gebruik vir bevestigings-e-posse)

en: A transaction with identical amount and credit card information was submitted very recently.
af: 'n Transaksie met identiese bedrag en kredietkaartinligting is baie onlangs ingedien.

en: A unique string to reference the Checkout Session. This can be a customer ID, a cart ID, or similar, and can be used to reconcile the session with your internal systems.
af: 'n Unieke string om na die Checkout-sessie te verwys. Dit kan 'n kliënt-ID, 'n mandjie-ID of soortgelyk wees, en kan gebruik word om die sessie met jou interne stelsels te versoen.

en: AND
af: EN

en: API key
af: API sleutel

en: About
af: Oor

en: Absolute
af: Absoluut

en: Accepted value are
af: Aanvaarde waarde is

en: Accepted values are
af: Aanvaarde waardes is

en: Accordion
af: Harmonika

en: Accordion Colors
af: Trekklavier Kleure

en: Accordion Content
af: Trekklavier inhoud

en: Accordion Desc
af: Trekklavier Desc

en: Accordion Desc (active)
af: Trekklavierbeskrywing (aktief)

en: Accordion Desc (hover)
af: Trekklavierbeskrywing (sweef)

en: Accordion Header
af: Trekklavierkop

en: Accordion Header (active)
af: Trekklavierkopskrif (aktief)

en: Accordion Header (hover)
af: Trekklavierkopskrif (sweef)

en: Accordion Icon
af: Trekklavier-ikoon

en: Accordion Icon (active)
af: Trekklavier-ikoon (aktief)

en: Accordion Icon (hover)
af: Trekklavier-ikoon (sweef)

en: Accordion Title
af: Trekklavier titel

en: Accordion Title (active)
af: Trekklaviertitel (aktief)

en: Accordion Title (hover)
af: Trekklaviertitel (sweef)

en: Account has been approved
af: Rekening is goedgekeur

en: Account verified message
af: Rekening geverifieerde boodskap

en: Achieve date range with 2 datepickers
af: Bereik die datumbereik met 2 datapickers

en: Action
af: Aksie

en: Actions
af: Aksies

en: Activation Code
af: Aktiverings kode

en: Activation E-mail Body
af: Aktiverings-e-posliggaam

en: Active
af: Aktief

en: Active (default)
af: Aktief (verstek)

en: Adaptive Placeholder Colors
af: Aanpasbare kleure vir plekhouers

en: Add Language Switch
af: Voeg taalskakelaar by

en: Add MailPoet subscriber
af: Voeg MailPoet-intekenaar by

en: Add Mailster subscriber
af: Voeg Mailster-intekenaar by

en: Add Polylines to the map
af: Voeg Polylines by die kaart

en: Add Translation
af: Voeg vertaling by

en: Add a custom Content class to append extra styles
af: Voeg 'n gepaste inhoudsklas by om ekstra style by te voeg

en: Add a custom TAB class to append extra styles
af: Voeg 'n persoonlike TAB-klas by om ekstra style by te voeg

en: Add a custom TAB index (order) for this field
af: Voeg 'n aangepaste TAB-indeks (volgorde) vir hierdie veld by

en: Add a custom class to append extra styles
af: Voeg 'n pasgemaakte klas by om ekstra style by te voeg

en: Add a reason for this refund
af: Voeg 'n rede vir hierdie terugbetaling by

en: Add any extra email headers here (put each header on a new line)
af: Voeg hier ekstra e-poskopskrifte by (plaas elke opskrif op 'n nuwe reël)

en: Add checkout fee(s)
af: Voeg betaalfooi(e) by

en: Add custom JavaScript code
af: Voeg persoonlike JavaScript-kode by

en: Add custom checkout field(s)
af: Voeg pasgemaakte betaalveld(e) by

en: Add item
af: Voeg item by

en: Add list
af: Voeg lys by

en: Add marker on address (location)
af: Voeg merker by adres (plek)

en: Add more details about this refund
af: Voeg meer besonderhede oor hierdie terugbetaling by

en: Add some extra validation for this field
af: Voeg ekstra geldigheid by vir hierdie veld

en: Add the IP address to the contact entry list
af: Voeg die IP-adres by die lys van kontakinskrywings

en: Add the form name to the contact entry list
af: Voeg die vormnaam by die kontakinskrywingslys

en: Add your code without the <script></script> tags
af: Voeg jou kode by sonder die <script></script>-merkers

en: Additional Headers:
af: Bykomende opskrifte:

en: Address
af: Adres

en: Address auto complete (google places)
af: Adres outomaties voltooi (google plekke)

en: Address could not be found, please verify that the address was entered correctly.
af: Adres kon nie gevind word nie. Verifieer dat die adres korrek ingevoer is.

en: Address status
af: Adres status

en: Admin E-mail
af: Admin-e-pos

en: Admin email
af: Admin-e-posadres

en: Advanced
af: Gevorderd

en: After calculating the distance either the amount of meters or seconds can be returned
af: Na berekening van die afstand kan die hoeveelheid meter of sekondes terugbesorg word

en: After deleting a Contact Entry delete all it's associated files
af: Nadat u 'n kontakinskrywing verwyder het, moet u al die geassosieerde lêers verwyder

en: After doing the calculation the value will be populated to this field
af: Na die berekening sal die waarde in hierdie veld ingevul word

en: After last field is filled out, go to next step automatically
af: Nadat die laaste veld ingevul is, gaan u outomaties na die volgende stap

en: Albanian
af: Albanees

en: Algerian Arabic
af: Algerynse Arabies

en: Align Center
af: Rig sentrum uit

en: Align Left
af: Rig links uit

en: Align Right
af: Rig reg uit

en: Align icon to the left or right.
af: Rig die ikoon links of regs uit.

en: Align inner elements
af: Belyn innerlike elemente

en: Alignment
af: Belyning

en: All (when all conditions matched)
af: Alles (wanneer alle toestande ooreenstem)

en: All forms
af: Alle vorms

en: All settings have been saved.
af: Alle instellings is gestoor.

en: Allert message text (browser requires this)
af: Waarskuwingsboodskapteks (blaaier vereis dit)

en: Allow
af: Laat toe

en: Allow Backorders?
af: Laat terugbestellings toe?

en: Allow buyers to specify the quantity
af: Laat kopers toe om die hoeveelheid te spesifiseer

en: Allow comments
af: Laat opmerkings toe

en: Allow everything (no limitations)
af: Laat alles toe (geen beperkings nie)

en: Allow field to be empty
af: Laat veld leeg wees

en: Allow filter
af: Laat filter toe

en: Allow lowercase letters
af: Laat kleinletters toe

en: Allow only logged in users
af: Laat slegs aangemelde gebruikers toe

en: Allow only logged in users to submit the form
af: Laat slegs aangemelde gebruikers toe om die vorm in te dien

en: Allow only specific user roles
af: Laat slegs spesifieke gebruikerrolle toe

en: Allow pings
af: Laat pings toe

en: Allow saving form with duplicate field names (for developers only)
af: Laat stoorvorm toe met duplikaat veldname (slegs vir ontwikkelaars)

en: Allow sorting
af: Laat sortering toe

en: Allow storing cookies
af: Laat koekies stoor

en: Allow the following users to delete any entries
af: Laat die volgende gebruikers toe om enige inskrywings uit te vee

en: Allow the following users to delete their own entries
af: Laat die volgende gebruikers toe om hul eie inskrywings uit te vee

en: Allow the following users to edit any entries
af: Laat die volgende gebruikers toe om enige inskrywings te wysig

en: Allow the following users to edit their own entries
af: Laat die volgende gebruikers toe om hul eie inskrywings te wysig

en: Allow the following users to see all entries (note that logged in users will always be able to see their own entries)
af: Laat die volgende gebruikers toe om alle inskrywings te sien (let daarop dat aangemelde gebruikers altyd hul eie inskrywings sal kan sien)

en: Allow the following users to view any entries
af: Laat die volgende gebruikers toe om enige inskrywings te sien

en: Allow the following users to view their own entries
af: Laat die volgende gebruikers toe om hul eie inskrywings te sien

en: Allow uppercase letters
af: Laat hoofletters toe

en: Allow user to choose a maximum of X dates
af: Laat die gebruiker toe om 'n maksimum van X-datums te kies

en: Allow users to change month
af: Laat gebruikers toe om maand te verander

en: Allow users to change year
af: Laat gebruikers toe om jaar te verander

en: Allow users to select one or more interests/groups (retrieved by given List ID)
af: Laat gebruikers toe om een of meer belangstellings/groepe te kies (opgehaal deur gegewe lys-ID)

en: Allow users to select the specified dates or date range even when you defined to exclude a specific day above
af: Laat gebruikers toe om die gespesifiseerde datums of datumbereik te kies, selfs wanneer u die spesifieke dag hierbo uitgesluit het

en: Allow users to select weekends
af: Laat gebruikers toe om naweke te kies

en: Allow users to select work days
af: Laat gebruikers toe om werksdae te kies

en: Allow, but notify customer
af: Laat toe, maar stel die kliënt in kennis

en: Allowed Extensions (separated by pipes)
af: Toegestane uitbreidings (geskei deur pype)

en: Allowed user role(s)
af: Toegelate gebruikerrol(le)

en: Allows only specific user roles to submit the form
af: Laat slegs spesifieke gebruikerrolle toe om die vorm in te dien

en: Allows you to connect this form with Zapier
af: Laat jou toe om hierdie vorm met Zapier te koppel

en: Allows you to save your custom fields within Mailchimp
af: Laat jou toe om jou pasgemaakte velde binne Mailchimp te stoor

en: Allows you to set the field background to transparent
af: Hiermee kan u die veldagtergrond op deursigtig stel

en: Also compare against trashed contact entries
af: Vergelyk ook met kontakinskrywings wat weggegooi is

en: Also hide filters, pagination and other possible UI elements (only the message will be shown to the user)
af: Versteek ook filters, paginering en ander moontlike UI-elemente (slegs die boodskap sal aan die gebruiker gewys word)

en: Amount
af: Bedrag

en: Amount Label
af: Bedrag Etiket

en: Amount Off
af: Bedrag Af

en: Amount format (example: %)
af: Bedragformaat (voorbeeld: %)

en: Amount in days to add or deduct based on current day%s(leave blank to remove limitations)
af: Bedrag in dae om by te voeg of af te trek gebaseer op huidige dag%s (laat leeg om beperkings te verwyder)

en: Amount to charge
af: Bedrag om te hef

en: Amount to charge for shipping
af: Bedrag om te hef vir versending

en: Amount wrapper width in pixels
af: Bedrag omhul breedte in pixels

en: An arbitrary string which you can attach to a Charge object. It is displayed when in the web interface alongside the charge. Note that if you use Stripe to send automatic email receipts to your customers, your receipt emails will include the description of the charge(s) that they are describing.
af: 'n Willekeurige tou wat jy aan 'n Charge-voorwerp kan heg. Dit word vertoon wanneer in die webkoppelvlak langs die lading. Let daarop dat as jy Stripe gebruik om outomatiese e-poskwitansies aan jou kliënte te stuur, jou kwitansie-e-posse die beskrywing van die heffing(s) sal insluit wat hulle beskryf.

en: An error occurred while processing the card.
af: 'n Fout het voorgekom tydens die verwerking van die kaart.

en: Analytics.js tracking snippet
af: Analytics.js-opsporingstukkie

en: Any field value submitted by the user
af: Enige veldwaarde wat deur die gebruiker ingedien word

en: Any option value from the database
af: Enige opsiewaarde van die databasis

en: Any setting value used for the form
af: Enige instellingswaarde wat vir die vorm gebruik word

en: Any table column can be returned by using {tags} as long as the columns name exists
af: Enige tabelkolom kan teruggestuur word deur {tags} te gebruik solank die kolomnaam bestaan

en: Append entry ID after the custom title
af: Voeg inskrywings-ID by na die pasgemaakte titel

en: Apply custom Tax Rates
af: Pas pasgemaakte belastingkoerse toe

en: Apply discount
af: Pas afslag toe

en: Apply the following coupon code (leave blank for none):
af: Pas die volgende koeponkode toe (laat leeg vir geen):

en: Approved E-mail Body
af: Goedgekeurde e-posliggaam

en: Approved E-mail Subject
af: Goedgekeurde e-posonderwerp

en: Apr
af: Apr.

en: Arabic
af: Arabies

en: Arabic text
af: Arabiese teks

en: Archive
af: Argief

en: Are you sure you want to reset all the form settings according to your current global settings?
af: Is u seker dat u al die vorminstellings wil herstel volgens u huidige globale instellings?

en: Armenian
af: Armeens

en: Ascending Order (default)
af: Opgaande bestelling (verstek)

en: Ask the customer to attempt the payment again. If subsequent payments are declined, the customer should contact their card issuer for more information.
af: Vra die kliënt om die betaling weer te probeer. As daaropvolgende betalings geweier word, moet die kliënt hul kaartuitreiker kontak vir meer inligting.

en: Ask us any questions...
af: Stel ons enige vrae ...

en: Attach generated PDF to admin e-mail
af: Heg gegenereerde PDF aan admin-e-pos aan

en: Attach generated PDF to confirmation e-mail
af: Heg die gegenereerde PDF aan die bevestigings-e-pos aan

en: Attachments for admin emails:
af: Aanhangsels vir admin-e-posse:

en: Attachments for confirmation emails:
af: Aanhangsels vir bevestigings-e-posse:

en: Attachments for paypal completed emails:
af: Aanhegsels vir PayPal voltooide e-posse:

en: Attachments for reminder email #%s
af: Aanhegsels vir herinnering-e-pos #%s

en: Attachments for woocommerce completed emails:
af: Aanhegsels vir woocommerce voltooide e-posse:

en: Aug
af: Aug.

en: August
af: Augustus

en: Author E-mail
af: Skrywer E-pos

en: Author E-mail address (mailto:)
af: Skrywer-e-posadres (mailto:)

en: Author ID
af: Outeur ID

en: Author ID (default = current user ID if logged in)
af: Outeur-ID (verstek = huidige gebruiker-ID indien aangemeld)

en: Author display name
af: Outeur vertoon naam

en: Author first name
af: Skrywer voornaam

en: Author full name
af: Skrywer se volle naam

en: Author last name
af: Skrywer se naam

en: Author nickname
af: Skrywer bynaam

en: Author username
af: Skrywer gebruikersnaam

en: Auto populate data with fields
af: Vul data outomaties met velde in

en: Auto suggest
af: Voorstel outomaties

en: Auto-Draft
af: Outo-konsep

en: Automatically add line breaks (enabled by default)
af: Voeg lynbreuke outomaties by (standaard geaktiveer)

en: Automatically add paragraphs
af: Voeg paragrawe outomaties by

en: Automatically go to next step
af: Gaan outomaties na die volgende stap

en: Automatically transform text to uppercase
af: Verander teks outomaties na hoofletters

en: Autopopulate form with last contact entry data
af: Beplan die vorm outomaties met die laaste kontakinvoegingsdata

en: Autosuggest
af: Outovoorstel

en: Available backups:
af: Beskikbare rugsteun:

en: Azerbaijani
af: Azerbeidjans

en: Back to top button
af: Terug na bo-knoppie

en: Backend Settings
af: Backend-instellings

en: Background Image
af: Agtergrondprent

en: Background Image Repeat
af: Agtergrondprent Herhaal

en: Background Image Size
af: Agtergrond beeld grootte

en: Background color
af: Agtergrondkleur

en: Background color opacity
af: Deursigtigheid agtergrondkleur

en: Background image
af: Agtergrondprent

en: Background image to show the user they can draw a signature
af: Agtergrondprent om die gebruiker te wys hulle kan 'n handtekening teken

en: Backups
af: Rugsteun

en: Based on Form
af: Gebaseer op vorm

en: Based on existing Stripe Coupon ID
af: Gebaseer op bestaande Stripe Coupon ID

en: Based on existing Stripe Price or Plan ID (recommended)
af: Gebaseer op bestaande Stripe Price of Plan ID (aanbeveel)

en: Based on existing Stripe Promotion ID
af: Gebaseer op bestaande Stripe Promosie ID

en: Based on existing Stripe Shipping Rate ID (recommended)
af: Gebaseer op bestaande Stripe-versendingtarief-ID (aanbeveel)

en: Based on form width (breaking point = 760px)
af: Gebaseer op vormwydte (breekpunt = 760 px)

en: Based on parent ID
af: Gebaseer op ouer-ID

en: Based on screen width (breaking point = 760px)
af: Gebaseer op die skermwydte (breekpunt = 760 px)

en: Based on subscription
af: Gebaseer op intekening

en: Based on the above selected field value this element will be vissible or hidden.
af: Op grond van die bostaande geselekteerde veldwaarde sal hierdie element sigbaar of verborge wees.

en: Based on your conditions you can choose to hide, show elements or make fields readonly.
af: Op grond van u voorwaardes kan u kies om elemente weg te steek, te vertoon of slegs leesbaar te maak.

en: Based on your form fields you can save custom meta for your post
af: Op grond van u vormvelde kan u persoonlike meta vir u plasing stoor

en: Based on your form fields you can save product attributes
af: Op grond van u vormvelde kan u produkkenmerke stoor

en: Before filling out these settings we %shighly recommend%s you to read the %sdocumentation%s.
af: Voordat u hierdie instellings invul, beveel ons %ssterk aan%s dat u die %sdokumentasie%s lees.

en: Before you can preview it, you need to save your form!
af: Voordat u dit kan voorskou, moet u u vorm stoor!

en: Belarusian
af: Belo-Russies

en: Below you can change the default delimiter and enclosure characters
af: Hieronder kan u die verstek- en omhulselkarakters verander

en: Below you can enter a date range (or leave empty to export all contact entries)
af: Hieronder kan u 'n datumreeks invoer (of leeg laat staan om alle kontakinskrywings uit te voer)

en: Best regards, {option_blogname}
af: Vriendelike groete, {option_blogname}

en: Billing
af: Fakturering

en: Billing E-mail address (required)
af: Fakturering-e-posadres (vereis)

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Body colors
af: Liggaamskleure

en: Body content:
af: Liggaamsinhoud:

en: Body footer:
af: Lyfvoetskrif:

en: Body header
af: Lyfkop

en: Body header:
af: Liggaamskop:

en: Body margins (in units declared above)
af: Liggaamsmarges (in eenhede hierbo verklaar)

en: Body overlay color
af: Liggaam oorleg kleur

en: Body overlay opacity
af: Liggaam oorleg ondeursigtigheid

en: Border Color
af: Rand Kleur

en: Border Color Focus
af: Randkleurfokus

en: Border Radius Bottom Left
af: Grens Radius Links onder

en: Border Radius Bottom Right
af: Grens Radius Onder Regs

en: Border Radius Top Left
af: Grens Radius Bo Links

en: Border Radius Top Right
af: Grens Radius Bo Regs

en: Border color
af: Rand kleur

en: Border size in pixels (px)
af: Randgrootte in pixels (px)

en: Border style
af: Grensstyl

en: Border styles
af: Grensstyle

en: Border thickness
af: Grensdikte

en: Bosnian
af: Bosnies

en: Both (comma and space)
af: Beide (komma en ruimte)

en: Bottom
af: Onderkant

en: Bottom and Left
af: Onder en links

en: Bottom and Right
af: Onder en regs

en: Bottom left
af: Links onder

en: Bottom right
af: Onder regs

en: Brazilian
af: Brasiliaans

en: Browse files
af: Blaai deur lêers

en: Browse images
af: Blaai deur prente

en: Browse import file and choose what you want to import
af: Blaai deur die invoerlêer en kies wat u wil invoer

en: Builder
af: Bouwer

en: Bulgarian
af: Bulgaars

en: Button
af: Knoppie

en: Button Colors
af: Knoppiekleure

en: Button URL
af: Knoppie-URL

en: Button action / method
af: Knoppie-aksie / metode

en: Button background
af: Knoppie agtergrond

en: Button background hover
af: Knoppie agtergrond sweef

en: Button font
af: Knoppie lettertipe

en: Button font hover
af: Knoppie lettertipe sweef

en: Button icon
af: Knoppie-ikoon

en: Button icon animation
af: Knoppie-ikoonanimasie

en: Button icon position
af: Knoppie-ikoonposisie

en: Button icon visibility
af: Sigbaarheid van knoppies

en: Button loading name
af: Knoppie laai naam

en: Button name
af: Knoppie naam

en: Button position
af: Knoppie posisie

en: Button radius
af: Knoppie radius

en: Button size
af: Knoppiegrootte

en: Button type
af: Knoppie tipe

en: Button width
af: Knoppie breedte

en: By default all elements that are visible in your form will be printed onto the PDF unless defined otherwise under "PDF Settings" TAB when editing the element. Each element can be included or excluded specifically from the PDF or from the form. You can define this on a per element basis (including columns) by editing the element and navigating to "PDF Settings" section. Here you can define if the element should be only visible in the PDF or Form, or both.
af: Standaard word alle elemente wat in u vorm sigbaar is, op die PDF gedruk, tensy dit anders gedefinieër word onder die "PDF-instellings" -TAB wanneer u die element wysig. Elke element kan spesifiek van die PDF of van die vorm ingesluit of uitgesluit word. U kan dit per element (insluitend kolomme) definieer deur die element te redigeer en na die afdeling "PDF-instellings" te gaan. Hier kan u definieer of die element slegs in die PDF of vorm of albei sigbaar moet wees.

en: By default any files uploaded via your forms will no longer be visible in the %1$sMedia Library%2$s. To change this behaviour you can visit the File Upload Settings.
af: By verstek sal enige lêers wat via jou vorms opgelaai is nie meer sigbaar wees in die %1$sMediabiblioteek%2$s nie. Om hierdie gedrag te verander, kan jy die Lêeroplaai-instellings besoek.

en: Bypass Trash and force delete (permanently deletes the entry)
af: Omseil asblik en dwing uitvee (vee die inskrywing permanent uit)

en: CSV Attachment
af: CSV-aanhegsel

en: CSV Attachment Settings
af: CSV-aanhegselinstellings

en: CSV file
af: CSV-lêer

en: Calculation
af: Berekening

en: Calculator
af: Sakrekenaar

en: Calculator Amount Color
af: Sakrekenaar Bedrag Kleur

en: Calculator Amount Currency Color
af: Sakrekenaar Bedrag Geldeenheid Kleur

en: Calculator Amount Format Color
af: Sakrekenaar Bedrag Formaat Kleur

en: Calculator Amount Label Color
af: Sakrekenaar Bedrag Etiket Kleur

en: Calculator Colors
af: Sakrekenaar kleure

en: Can be useful in combination with the Google Address auto complete feature
af: Kan nuttig wees in kombinasie met die Google-adres outomaties voltooi-funksie

en: Can be useful when using conditional checks inside your form
af: Kan nuttig wees wanneer voorwaardelike tjeks in jou vorm gebruik word

en: Canadian-French
af: Kanadese-Franse

en: Cancel URL
af: Kanselleer URL

en: Canceled
af: Gekanselleer

en: Canceled Reversal
af: Gekanselleerde Terugskrywing

en: Cancellation reason
af: Kansellasie rede

en: Carrier (optional)
af: Draer (opsioneel)

en: Cart checkout (for multiple product checkout)
af: Mandjie-afhandeling (vir meervoudige produk-afhandeling)

en: Cart discount amount
af: Cart afslagbedrag

en: Cart discount rate
af: Cart afslagkoers

en: Cart handling fee
af: Kar hantering fooi

en: Cart tax
af: Karretjiebelasting

en: Cart weight
af: Karretjie gewig

en: Cart-wide tax, overriding any individual item tax value
af: Belasting oor die wa, wat enige individuele itembelastingwaarde ignoreer

en: Catalog
af: Katalogus

en: Catalog & search (default)
af: Katalogus en soek (verstek)

en: Center
af: Sentrum

en: Center the form
af: Sentreer die vorm

en: Change File Upload Settings
af: Verander instellings vir lêeroplaai

en: Change Settings
af: Verander instellings

en: Change the behavior of the element when the PDF is generated.
af: Verander die gedrag van die element wanneer die PDF gegenereer word.

en: Change the date format
af: Verander die datumformaat

en: Change the first day of the week e.g Sunday or Monday
af: Verander die eerste dag van die week, byvoorbeeld Sondag of Maandag

en: Change to the orientation defined under PDF settings
af: Verander na die oriëntasie wat onder PDF-instellings gedefinieer is

en: Change user role after payment complete
af: Verander gebruikerrol nadat betaling voltooi is

en: Character set and character encoding for the billing information/log-in page
af: Karakterstel en karakterkodering vir die faktuurinligting/aanmeldbladsy

en: Characters the code should contain
af: Karakters wat die kode moet bevat

en: Check box
af: Merk boks

en: Check for errors before going to next step
af: Kyk na foute voordat u na die volgende stap gaan

en: Check to see if a recent payment already exists.
af: Kyk of 'n onlangse betaling reeds bestaan.

en: Check/Radio Labels
af: Kontroleer / radioetikette

en: Check/Radio border
af: Kontroleer / Radiogrens

en: Check/Radio inner
af: Check / Radio inner

en: Checkbox & Radio colors
af: Merkblokkie en radiokleure

en: Checkout page (default)
af: Betaalbladsy (verstek)

en: Choose a Time format
af: Kies 'n tydformaat

en: Choose a custom border color.
af: Kies 'n aangepaste randkleur.

en: Choose a flag
af: Kies 'n vlag

en: Choose a flag for this language
af: Kies 'n vlag vir hierdie taal

en: Choose a length for your decimals (default = 2)
af: Kies 'n lengte vir u desimale getalle (standaard = 2)

en: Choose a localization (for language and format)
af: Kies 'n lokalisering (vir taal en formaat)

en: Choose a minimum width that each item must have
af: Kies 'n minimum breedte wat elke item moet hê

en: Choose a reCAPTCHA version
af: Kies 'n reCAPTCHA-weergawe

en: Choose an appropriate type for your field. Please note that this setting will affect the keyboard layout on mobile devices, choose wisely!
af: Kies 'n toepaslike tipe vir u veld. Let daarop dat hierdie instelling die sleutelborduitleg op mobiele toestelle sal beïnvloed, kies verstandig!

en: Choose how many columns your Grid or Slider will display.
af: Kies hoeveel kolomme u Grid of Slider sal vertoon.

en: Choose how many rows your Grid will display. (0 = no limit)
af: Kies hoeveel rye u rooster sal vertoon. (0 = geen limiet nie)

en: Choose how to align your image
af: Kies hoe u u prentjie moet belyn

en: Choose if you want to save the user data as a Contact Entry
af: Kies of u die gebruikersdata as 'n kontakinskrywing wil stoor

en: Choose label value break method
af: Kies metode vir die breek van die etiketwaarde

en: Choose language
af: Kies taal

en: Choose line break method (optional)
af: Kies lynbreukmetode (opsioneel)

en: Choose meta field name
af: Kies die metaveldnaam

en: Choose payment gateway
af: Kies betalingspoort

en: Choose terms label to return
af: Kies termetiket om terug te stuur

en: Choose terms value to return
af: Kies termwaarde om terug te gee

en: Choose the form you want to use.
af: Kies die vorm wat u wil gebruik.

en: Choose to make this field a variable or not.
af: Kies om hierdie veld veranderlik te maak of nie.

en: Choose to save only the selected option label or value as contact entry
af: Kies om slegs die gekose opsie-etiket of -waarde as kontakinskrywing te stoor

en: Choose to send only the selected option label or value to the admin
af: Kies om slegs die gekose opsie-etiket of -waarde na die admin te stuur

en: Choose to send only the selected option label or value to the submitter
af: Kies om slegs die gekose opsie-etiket of -waarde na die indiener te stuur

en: Choose what value to save for checkboxes & radio buttons
af: Kies watter waarde om te stoor vir merkblokkies en radioknoppies

en: Choose which email template you would like to use
af: Kies watter e-possjabloon u wil gebruik

en: Choose your decimal separator (comma or dot)
af: Kies u desimale skeiding (komma of punt)

en: Choose your thousand separator (empty, comma or dot)
af: Kies u duisend skeier (leeg, komma of punt)

en: City
af: Stad

en: City name
af: Stad Naam

en: Clear
af: Duidelik

en: Clear / Reset the form
af: Vee die vorm uit / herstel dit

en: Clear / reset the form after submitting
af: Vee / herstel die vorm nadat dit ingedien is

en: Clear form after closing popup
af: Vee vorm uit nadat pop-up gesluit is

en: Click %shere%s to get your webhook for Super Forms on Zapier
af: Klik %shier%s om jou webhook vir Super Forms op Zapier te kry

en: Click here to find %1$sexample regular expressions%2$s, or create your own easily on %3$sregex101.com%4$s
af: Klik hier om %1$sexample gereelde uitdrukkings%2$s te vind, of skep jou eie maklik op %3$sregex101.com%4$s

en: Client reference ID
af: Kliëntverwysings-ID

en: Close
af: Naby

en: Close button background color (leave blank for none)
af: Maak knoppie agtergrondkleur toe (laat leeg vir geen)

en: Close button border color
af: Maak knoppie rand kleur toe

en: Close button border radius in pixels (px)
af: Maak knoppierandradius toe in pixels (px)

en: Close button border size in pixels (px)
af: Maak knoppierandgrootte toe in pixels (px)

en: Close button icon color
af: Sluit knoppie ikoon kleur

en: Close button icon size in pixels (px)
af: Maak knoppie-ikoongrootte toe in pixels (px)

en: Close button label bg color
af: Maak knoppie etiket bg kleur toe

en: Close button label color
af: Maak knoppie-etiketkleur toe

en: Close button label paddings e.g: 0px 0px 0px 0px
af: Maak knoppie-etiketvulsels toe, bv: 0px 0px 0px 0px

en: Close button label text e.g: Close
af: Maak knoppie-etiket teks toe, bv: Maak toe

en: Close button paddings e.g: 0px 0px 0px 0px
af: Maak knoppievulsels toe, bv: 0px 0px 0px 0px

en: Close button position right in pixels (px)
af: Maak knoppie posisie regs in pixels (px)

en: Close button position top in pixels (px)
af: Maak knoppie posisie bo in pixels (px) toe

en: Closed (disallow comments)
af: Gesluit (laat opmerkings nie toe nie)

en: Closed (disallow pings)
af: Gesluit (laat pings nie toe nie)

en: Code
af: Kode

en: Code length
af: Kode lengte

en: Code prefix
af: Kode-voorvoegsel

en: Code suffix
af: Kode agtervoegsel

en: Collect customer billing address
af: Versamel kliënt se faktuuradres

en: Collect customer phone number
af: Versamel kliënt se telefoonnommer

en: Color
af: Kleur

en: Color picker
af: Kleur kieser

en: Colors
af: Kleure

en: Column
af: Kolom

en: Column Label
af: Kolometiket

en: Column heading
af: Kolomopskrif

en: Column logic
af: Kolomlogika

en: Column name
af: Kolomnaam

en: Column paddings example: 0px 0px 0px 0px
af: Voorbeeld van kolomvullings: 0px 0px 0px 0px

en: Column size
af: Kolomgrootte

en: Columns for contact entries
af: Kolomme vir kontakinskrywings

en: Company Email Address
af: Maatskappy se e-posadres

en: Compare against all entries (all forms)
af: Vergelyk met alle inskrywings (alle vorms)

en: Compare against current form entries only (default)
af: Vergelyk slegs met huidige vorminskrywings (verstek)

en: Compare against entries from the following form ID's (specific forms only)
af: Vergelyk met inskrywings van die volgende vorm-ID's (slegs spesifieke vorms)

en: Compare duplicate contact entry title against:
af: Vergelyk duplikaatkontakinskrywingstitel met:

en: Compare method (OR / AND)
af: Vergelyk metode (OF / EN)

en: Completed
af: Voltooi

en: Completed!
af: Voltooi!

en: Conditional Logic
af: Voorwaardelike logika

en: Conditional Validation
af: Voorwaardelike validering

en: Conditional Validation Value
af: Voorwaardelike validasie waarde

en: Conditional Validation Value 2
af: Voorwaardelike validasiewaarde 2

en: Conditional Variable (dynamic value)
af: Voorwaardelike veranderlike (dinamiese waarde)

en: Conditional field value
af: Voorwaardelike veldwaarde

en: Conditional logic
af: Voorwaardelike logika

en: Conditionally checkout to PayPal
af: Betaal voorwaardelik na PayPal

en: Conditionally checkout to Stripe
af: Betaal voorwaardelik na Stripe

en: Conditionally checkout to WooCommerce
af: Betaal voorwaardelik na WooCommerce

en: Conditionally save Contact Entry based on user data
af: Stoor kontakinskrywing voorwaardelik op grond van gebruikersdata

en: Conditionally save subscriber based on user data
af: Stoor intekenaar voorwaardelik op grond van gebruikersdata

en: Conditions
af: Voorwaardes

en: Confirmation E-mail
af: Bevestigings-e-pos

en: Confirmation email
af: Bevestigings-e-posadres

en: Connection lost, please try again
af: Verbinding verloor, probeer asseblief weer

en: Connections
af: Verbindings

en: Consider enabling this option when having 500+ conditions for speed improvements
af: Oorweeg dit om hierdie opsie te aktiveer wanneer 500+ voorwaardes vir spoedverbeterings is

en: Contact Entries
af: Kontak inskrywings

en: Contact Entry
af: Kontak Inskrywing

en: Contact Entry Title
af: Kontakinskrywingstitel

en: Contact Entry creation failed, could not find original Contact Entry:
af: Kon nie kontakinvoer skep nie, kon nie die oorspronklike kontakinvoer vind nie:

en: Contact Entry:
af: Kontakinskrywing:

en: Contact entries
af: Kontakinskrywings

en: Contact entry
af: Kontakinskrywing

en: Contact entry search (populate form with data)
af: Kontakinskrywing (vul die vorm met data in)

en: Contact entry status
af: Kontakinskrywingstatus

en: Contact entry status after updating
af: Kontakinskrywingstatus na opdatering

en: Contact entry statuses
af: Kontakinskrywingsstatusse

en: Contact entry updated.
af: Kontakinskrywing is opgedateer.

en: Contain / Fit (contain)
af: Bevat / Pas (bevat)

en: Contains
af: Bevat

en: Content
af: Inhoud

en: Content background color
af: Inhoud agtergrondkleur

en: Content border bottom width (0 = none)
af: Inhoudsrand onderkant breedte (0 = geen)

en: Content border color
af: Inhoudsrandkleur

en: Content border left width (0 = none)
af: Inhoudsrand linkerbreedte (0 = geen)

en: Content border right width (0 = none)
af: Inhoudsrand se breedte (0 = geen)

en: Content border top width (0 = none)
af: Inhoudsgrens bo-breedte (0 = geen)

en: Content padding
af: Inhoud vulling

en: Content type:
af: Inhoudstipe:

en: Convert timestamp to specific date format
af: Skakel tydstempel om na spesifieke datumformaat

en: Could not submit the form because a contact entry with the exact same title already exists!
af: Kon nie die vorm indien nie omdat 'n kontakinskrywing met presies dieselfde titel reeds bestaan!

en: Countries
af: Lande

en: Countries (FULL)
af: Lande (VOL)

en: Countries (ISO2)
af: Lande (ISO2)

en: Country
af: Land

en: Country name
af: Landnaam

en: Cover / Fit (cover)
af: Omslag / Pas (omslag)

en: Create Form
af: Skep vorm

en: Create new Multi-site after registration
af: Skep nuwe Multi-werf na registrasie

en: Create new Post
af: Skep nuwe pos

en: Create new Stripe product on the fly
af: Skep 'n nuwe Stripe-produk dadelik

en: Create new coupon on the fly
af: Skep nuwe koepon op die vlieg

en: Create new price object
af: Skep nuwe prysvoorwerp

en: Create new shipping rate on the fly
af: Skep nuwe versendingskoers op die vlieg

en: Created
af: Geskep

en: Created Post
af: Geskep op

en: Created User
af: Gebruiker geskep

en: Created post status
af: Posstatus geskep

en: Created post title
af: Postitel geskep

en: Created post/page (backend)
af: Geskep plasing/bladsy (agterkant)

en: Created post/page (front-end)
af: Geskep plasing/bladsy (voorkant)

en: Credit Card
af: Kredietkaart

en: Croatian
af: Kroaties

en: Cross-Site Request Forgery (CSRF) check
af: Kruis-werf-versoek-vervalsing (CSRF) kontroleer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Currency field
af: Valutaveld

en: Current Author meta data
af: Huidige outeur metadata

en: Current Page or Post meta data
af: Huidige bladsy- of plasingsmetadata

en: Current Page or Post terms (based on specified taxonomy slug)
af: Huidige bladsy- of plasingterme (gebaseer op gespesifiseerde taksonomie-slak)

en: Currently in translation mode for language
af: Tans in vertaalmodus vir taal

en: Custom CSS
af: Pasgemaakte CSS

en: Custom Content class
af: Klas vir persoonlike inhoud

en: Custom HTML (upload/browse for .html file)
af: Aangepaste HTML (laai / soek na .html-lêer)

en: Custom JS
af: Aangepaste JS

en: Custom Regex
af: Pasgemaakte Regex

en: Custom TAB class
af: Pasgemaakte TAB-klas

en: Custom TAB index
af: Pasgemaakte TAB-indeks

en: Custom URL
af: Gepasmaakte URL

en: Custom class
af: Pasgemaakte klas

en: Custom date format
af: Pasgemaakte datumformaat

en: Custom delimiter
af: Pasgemaakte afbakening

en: Custom enclosure
af: Pasgemaakte omhulsel

en: Custom field class
af: Pasgemaakte veldklas

en: Custom fields to save (*|MERGE|* tags)
af: Gepasmaakte velde om te stoor (*|MERGE|* merkers)

en: Custom from
af: Pasgemaak van

en: Custom items
af: Pasgemaakte items

en: Custom page format in units defined above e.g: 210,297
af: Aangepaste bladsyformaat in eenhede soos hierbo gedefinieër, bv:

en: Custom post meta data
af: Pasgemaakte metadata

en: Custom sign here image
af: Pasgemaakte teken hier beeld

en: Custom use of preloader for the form.
af: Pasgemaakte gebruik van die voorlader vir die vorm.

en: Custom width in pixels
af: Gepasmaakte breedte in pixels

en: Custom wrapper class
af: Persoonlike omslagklas

en: Customer
af: Kliënt

en: Customer E-mail
af: Kliënt e-pos

en: Customer ID
af: Kliënt ID

en: Customer has a verified PayPal account
af: Kliënt het 'n geverifieerde PayPal-rekening

en: Customer has an unverified PayPal account
af: Kliënt het 'n ongeverifieerde PayPal-rekening

en: Customer/User
af: Kliënt/Gebruiker

en: Customers
af: Kliënte

en: Cyrillic text
af: Cyrilliese teks

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Daily (every day)
af: Daagliks (elke dag)

en: Danish
af: Deens

en: Dashed
af: Gedompel

en: Database table name
af: Naam databasis tabel

en: Date
af: Datum

en: Date Format
af: Datum formaat

en: Date range (maximum)
af: Datumreeks (maksimum)

en: Date range (minimum)
af: Datumreeks (minimum)

en: Days to add/deduct based on connected datepicker
af: Dae om by te voeg / aftrek gebaseer op gekoppelde datapicker

en: Deactivating plugin...
af: Deaktiveer tans inprop ...

en: Dear user,
    
    Thank you for contacting us!
af: Geagte gebruiker,
    
    Dankie dat jy ons gekontak het!

en: Dear {user_login},%1$s%1$sThank you for registering! Before you can login you will need to verify your account.%1$sBelow you will find your activation code. You need this code to verify your account:%1$s%1$sActivation Code: %2$s{register_activation_code}%3$s%1$s%1$sClick %4$shere%5$s to verify your account with the provided code.%1$s%1$s%1$sBest regards,%1$s%1$s{option_blogname}
af: Beste {user_login},%1$s%1$sDankie dat jy geregistreer het! Voordat jy kan aanmeld, sal jy jou rekening moet verifieer.%1$sHieronder sal jy jou aktiveringskode vind. Jy het hierdie kode nodig om jou rekening te verifieer:%1$s%1$sAktiveringskode: %2$s{register_activation_code}%3$s%1$s%1$sKlik %4$shier%5$s om jou rekening te verifieer met die verskafde kode.%1$s%1$s%1$sMooi groete,%1$s%1$s{option_blogname}

en: Dear {user_login},%1$s%1$sYou just requested to reset your password.%1$sUsername: %2$s{user_login}%3$s%1$sPassword: %2$s{register_generated_password}%3$s%1$s%1$sClick %4$shere%5$s to login with your new password.%1$s%1$s%1$sBest regards,%1$s%1$s{option_blogname}
af: Beste {user_login},%1$s%1$sJy het sopas versoek om jou wagwoord terug te stel.%1$sGebruikernaam: %2$s{user_login}%3$s%1$sWagwoord: %2$s{register_generated_password}%3$s%1$s%1$sKlik %4$shier%5$s om met jou nuwe wagwoord aan te meld.%1$s%1$s%1$sMooi groete,%1$s%1$s{option_blogname}

en: Dear {user_login},%1$s%1$sYour account has been approved and can now be used!%1$s%1$sUsername: %2$s{user_login}%3$s%1$sPassword: %2$s{user_pass}%3$s%1$s%1$sClick %4$shere%5$s to login into your account.%1$s%1$s%1$sBest regards,%1$s%1$s{option_blogname}
af: Beste {user_login},%1$s%1$sJou rekening is goedgekeur en kan nou gebruik word!%1$s%1$sGebruikernaam: %2$s{user_login}%3$s%1$sWagwoord: %2$s{user_pass}%3$s%1$s%1$sKlik %4$shier%5$s om by jou rekening aan te meld.%1$s%1$s%1$sMooi groete,%1$s%1$s{option_blogname}

en: Dec
af: Des

en: December
af: Desember

en: Decimal separator
af: Desimale skeier

en: Default
af: Verstek

en: Default (inherit)
af: Verstek (erf)

en: Default (use the default_comment_status option)
af: Verstek (gebruik die default_comment_status opsie)

en: Default (use the default_ping_status option)
af: Verstek (gebruik die default_ping_status opsie)

en: Default - mm/dd/yy
af: Standaard - mm / dd / jj

en: Default Rounded
af: Standaard afgerond

en: Default Squared
af: Standaard kwadraat

en: Default blog email and name
af: Standaard blog-e-posadres en -naam

en: Default email template
af: Standaard e-pos sjabloon

en: Default format is: ID;_billing_email;_billing_first_name;_billing_last_name
af: Standaardformaat is: ID; _billing_email; _billing_first_name; _billing_last_name

en: Default format is: [Order #{ID} - {_billing_email}, {_billing_first_name} {_billing_last_name}]
af: Standaardformaat is: [Bestelnr. {ID} - {_billing_email}, {_billing_first_name} {_billing_last_name}]

en: Default language
af: Standaardtaal

en: Default positioning
af: Verstekposisionering

en: Default positioning (bottom right)
af: Verstekposisionering (regs onder)

en: Default post category; set in Writing Options
af: Standaard poskategorie; gestel in Skryfopsies

en: Default upload location; set in Miscellaneous Options
af: Standaard oplaaiplek; gestel in Diverse opsies

en: Default value
af: Standaard waarde

en: Default value 1-5 (empty = default)
af: Standaardwaarde 1-5 (leeg = verstek)

en: Default: 1
af: Verstek: 1

en: Default: None
af: Verstek: Geen

en: Defaults to 0, which allows a user to pick no date at all.
af: Standaard is 0, wat die gebruiker toelaat om glad geen datum te kies nie.

en: Defaults to 1, which allows a user to only pick 1 date.
af: Standaard is 1, waardeur 'n gebruiker slegs 1 datum kan kies.

en: Define a custom width for the divider. Use a pixel value. eg: 150px
af: Definieer 'n persoonlike breedte vir die verdeler. Gebruik 'n pixelwaarde. bv: 150px

en: Define a price as float value (only dot is accepted as decimal seperator)
af: Definieer 'n prys as drywende waarde (slegs punt word as desimale skeiding aanvaar)

en: Define at what offset the reminder should be send based of the base time
af: Definieer teen watter afwyking die herinnering gestuur moet word gebaseer op die basistyd

en: Define at what time the reminder should be send
af: Definieer op watter tydstip die aanmaning gestuur moet word

en: Define checkout line items
af: Definieer betaallynitems

en: Define custom WooCommerce "My Account" menu items
af: Definieer pasgemaakte WooCommerce "My rekening"-kieslysitems

en: Define each on a new line e.g
af: Definieer elkeen op 'n nuwe reël, bv

en: Define each on a new line e.g:
af: Definieer elkeen op 'n nuwe reël, bv.

en: Define each role on a new line. For instance, if you want to return only WooCommerce customers, you can use: customer
af: Definieer elke rol op 'n nuwe lyn. As u byvoorbeeld slegs WooCommerce-klante wil terugbesorg, kan u: klant gebruik

en: Define each taxonomy filter on a new line e.g:%3$s%1%s%4%s%2%s%3$sPossible values for the operator are:%3$s%1%s%5%s%2%s%3$sExample to create a filter based of ID for Post category:%3$s%1%s%5%s%2%s%3$sExample to create a filter based of slug for Post category:%3$s%1%s%6%s%2%s%3$sExample to create a filter based of ID for Post tags:%3$s%1%s%7%s%2%s%3$sExample to create a filter based of slug for Post tags:%3$s%1%s%8%s%2%s%3$sExample to create a filter based of ID for WC product category:%3$s%1%s%9%s%2%s%3$sExample to create a filter based of slug for WC product category:%3$s%1%s%10%s%2%s%3$sExample to create a filter based of ID for WC product tags:%3$s%1%s%11%s%2%s%3$sExample to create a filter based of slug for WC product tags:%3$s%1%s%12%s%2%s%3$s
af: Definieer elke taksonomiefilter op 'n nuwe lyn, bv:%3$s%1%s%4%s%2%s%3$sMoontlike waardes vir die operateur is:%3$s%1%s%5%s%2%s%3$sVoorbeeld om 'n filter gebaseer op ID vir Poskategorie te skep:%3$s%1%s%5%s%2%s%3$sVoorbeeld om 'n filter gebaseer op slak vir Poskategorie te skep:%3$s%1%s%6%s%2%s%3$sVoorbeeld om 'n filter te skep wat gebaseer is op ID vir plasingsmerkers:%3$s%1%s%7%s%2%s%3$sVoorbeeld van skep 'n filter gebaseer op slak vir Post-merkers:%3$s%1%s%8%s%2%s%3$sVoorbeeld om 'n filter gebaseer op ID vir WC-produkkategorie te skep:%3$s%1%s%9%s%2%s%3$sVoorbeeld om 'n filter gebaseer op slak vir WC-produkkategorie te skep:%3$s%1%s%10%s%2%s%3$sVoorbeeld om 'n filter te skep gebaseer op ID vir WC-produkmerkers:%3$s%1%s%11%s%2%s%3$sVoorbeeld om 'n filter te skep wat gebaseer is op slak vir WC-produkmerkers:%3$s%1%s%12%s%2%s%3$s

en: Define here how you want to list your users e.g: [#{ID} - {first_name} {last_name} ({user_email})] would translate to: [#1845 - John Wilson (john@email)]
af: Definieer hier hoe u u gebruikers wil lys, byvoorbeeld: [# {ID} - {first_name} {last_name} ({user_email})] sou vertaal na: [# 1845 - John Wilson (john @ email)]

en: Define how many days after or before the reminder should be send based of the base date
af: Definieer hoeveel dae na of voor die aanmaning gestuur moet word gebaseer op die basisdatum

en: Define menu items
af: Definieer menu-items

en: Define meta data to return as value
af: Definieer metadata om as waarde terug te keer

en: Define the width for the divider.
af: Definieer die breedte vir die verdeler.

en: Define user data or user meta data to return as value
af: Definieer gebruikersdata of gebruikersmetadata om as waarde terug te keer

en: Delete
af: Vee uit

en: Delete Listing
af: Vee lysinskrywing uit

en: Delete Translation
af: Skrap vertaling

en: Delete all backups
af: Vee alle rugsteun uit

en: Delete associated files after deleting a Contact Entry
af: Verwyder geassosieerde lêers nadat u 'n kontakinskrywing verwyder het

en: Delete complete form
af: Vee volledige vorm uit

en: Delete files from server after form submissions
af: Verwyder lêers van die bediener nadat die vorm ingedien is

en: Delete files from server after the form was submitted
af: Vee lêers van die bediener uit nadat die vorm ingedien is

en: Delete item
af: Vee item uit

en: Deleting...
af: Vee tans uit ...

en: Delimiter
af: Beperking

en: Denied
af: Geweier

en: Depending on the service you are interacting with you may need to set this to 1.1
af: Afhangend van die diens waarmee u kommunikeer, moet u dit dalk op 1.1 stel

en: Descending Order
af: Dalende orde

en: Describes the type of transaction being performed by Checkout in order to customize relevant text on the page, such as the submit button. Possible values
af: Beskryf die tipe transaksie wat deur Checkout uitgevoer word om relevante teks op die bladsy aan te pas, soos die indien-knoppie. Moontlike waardes

en: Description
af: Beskrywing

en: Description Styles
af: Beskrywingstyle

en: Description color
af: Beskrywingskleur

en: Description for this step
af: Beskrywing vir hierdie stap

en: Description line-height in pixels (0 = none)
af: Beskrywingshoogte in pixels (0 = geen)

en: Description of item. If you omit this variable, buyers enter their own name during checkout.
af: Beskrywing van item. As jy hierdie veranderlike weglaat, voer kopers hul eie naam in tydens afhandeling.

en: Description size in pixels (0 = none)
af: Beskrywingsgrootte in pixels (0 = geen)

en: Description weight (0 = none)
af: Beskrywingsgewig (0 = geen)

en: Desktop preview
af: Desktop desktop

en: Destination (specifies the end location to which to calculate directions)
af: Bestemming (spesifiseer die eindpunt waarheen u die aanwysings moet bereken)

en: Destination address
af: Bestemmingsadres

en: Destination address (required)
af: Bestemmingsadres (vereis)

en: Disable 'Enter' keyboard button (preventing to submit form on pressing Enter)
af: Skakel 'Enter'-sleutelbordknoppie uit (voorkom dat u vorm indien wanneer u op Enter druk)

en: Disable Multi-part current step parameter in the URL
af: Deaktiveer meervoudige huidige stapparameter in die URL

en: Disable autocompletion
af: Deaktiveer outovoltooiing

en: Disable autofocus on first field
af: Deaktiveer outofokus op eerste veld

en: Disable default UI
af: Deaktiveer standaard-UI

en: Disable popup closing
af: Deaktiveer pop-up sluiting

en: Disable scrolling on Prev and Next button click
af: Deaktiveer blaai deur op die knoppie Vorige en Volgende te klik

en: Disable scrolling on error
af: Deaktiveer blaai op fout

en: Disable the input field
af: Deaktiveer die invoerveld

en: Disable the option to select the specific day in the calendar e.g Sunday, Monday etc.
af: Skakel die opsie uit om die spesifieke dag in die kalender te kies, byvoorbeeld Sondag, Maandag, ens.

en: Disable this to remove your editor's Visual and Text tabs
af: Skakel dit uit om die Visuele en Teks-oortjies van u redakteur te verwyder

en: Disable time options by ranges
af: Skakel tydopsies volgens reekse uit

en: Disabled
af: Gestremd

en: Disabled (do not make variable)
af: Gestremd (moenie veranderlik maak nie)

en: Disabled (do not use conditional logic)
af: Gestremd (moenie voorwaardelike logika gebruik nie)

en: Disabled (not recommended)
af: Gestremd (nie aanbeveel nie)

en: Disabled (use default form settings)
af: Gedeaktiveer (gebruik standaardvorminstellings)

en: Disallow users to change existing signature when form was populated with data
af: Laat gebruikers nie toe om bestaande handtekening te verander wanneer vorm met data gevul is nie

en: Disallow users to filter items
af: Laat gebruikers toe om items te filter

en: Discount amount (leave blank for no discount)
af: Afslagbedrag (laat leeg vir geen afslag)

en: Discount amount associated with an item, which must be less than the selling price of the item.
af: Afslagbedrag wat met 'n item geassosieer word, wat minder moet wees as die verkoopprys van die item.

en: Discount number
af: Afslagnommer

en: Discount rate (leave blank for no discount)
af: Afslagkoers (laat leeg vir geen afslag)

en: Discount rate, as a percentage, associated with an item. Set to a value less than 100
af: Afslagkoers, as 'n persentasie, wat met 'n item geassosieer word. Stel op 'n waarde minder as 100

en: Display Layout
af: Vertoon uitleg

en: Display Name
af: Vertoon Naam

en: Display a message after user has reset their password (leave blank for no message)
af: Vertoon 'n boodskap nadat gebruiker hul wagwoord teruggestel het (laat leeg vir geen boodskap)

en: Display a message to the locked out user
af: Wys 'n boodskap aan die uitgeslote gebruiker

en: Display a message to the logged out user
af: Wys 'n boodskap aan die afgemelde gebruiker

en: Display a message when account has been verified
af: Vertoon 'n boodskap wanneer rekening geverifieer is

en: Display a message when no user is logged in
af: Vertoon 'n boodskap wanneer geen gebruiker aangemeld is nie

en: Display a message when no user was found (leave blank for no message)
af: Vertoon 'n boodskap wanneer geen gebruiker gevind is nie (laat leeg vir geen boodskap)

en: Display a message when the activation code is incorrect
af: Vertoon 'n boodskap wanneer die aktiveringskode verkeerd is

en: Display a welcome message after user has logged in (leave blank for no message)
af: Vertoon 'n verwelkomingsboodskap nadat gebruiker aangemeld het (laat leeg vir geen boodskap)

en: Display an error message when form is locked
af: Vertoon 'n foutboodskap wanneer die vorm gesluit is

en: Display close (X) button
af: Wys toemaak (X) knoppie

en: Display dates in other months at the start or end of the current month
af: Vertoon datums in ander maande aan die begin of einde van die huidige maand

en: Display dots navigation
af: Vertoon kolletjie-navigasie

en: Display form processing overlay (popup)
af: Vertoon vormverwerking-oorleg (opspringer)

en: Display interests/groups
af: Wys belangstellings/groepe

en: Display name
af: Vertoon naam

en: Display oldest or latest entries at the top
af: Vertoon oudste of nuutste inskrywings bo-aan

en: Display popup after X seconds
af: Wys pop-up na X sekondes

en: Display popup after X seconds of inactivity
af: Vertoon pop-up na X sekondes van onaktiwiteit

en: Display popup between date range (schedule)
af: Vertoon opspringer tussen datumreeks (skedule)

en: Display popup on exit intent
af: Vertoon opspringer by uitgangvoorneme

en: Display popup on page leave/close/exit
af: Vertoon opspringer op bladsy verlaat/toemaak/verlaat

en: Display popup on page load
af: Wys opspringer wanneer bladsy gelaai word

en: Display prev/next buttons
af: Vertoon vorige / volgende knoppies

en: Display previous and next buttons
af: Vertoon vorige en volgende knoppies

en: Dissallow user from selecting the specified dates or date ranges in the calendar
af: Laat gebruiker nie toe om die gespesifiseerde datums of datumreekse in die kalender te kies nie

en: Distance / Duration calculation (google directions)
af: Afstand / duur berekening (google aanwysings)

en: Distance in meters
af: Afstand in meter

en: Distance text in km or miles
af: Afstand teks in km of myl

en: Divider
af: Skeiding

en: Divider alignment
af: Verdeling belyning

en: Divider color
af: Verdeelkleur

en: Divider custom width
af: Verdeel persoonlike breedte

en: Divider height
af: Skeidshoogte

en: Divider weight
af: Verdeler gewig

en: Do not allow (default)
af: Moenie toelaat nie (verstek)

en: Do not apply any discount
af: Moenie enige afslag toepas nie

en: Do not change role
af: Moenie van rol verander nie

en: Do not create a new Contact Entry
af: Moenie 'n nuwe kontakinskrywing skep nie

en: Do not create a new Contact Entry when an existing one was updated
af: Moenie 'n nuwe kontakinskrywing skep wanneer 'n bestaande een opgedateer is nie

en: Do not display an admin notice after updating the plugin
af: Moenie 'n administratiewe kennisgewing vertoon nadat u die inprop opgedateer het nie

en: Do not exclude from emails
af: Moet nie uitsluit van e-posse nie

en: Do not fill out the following field with entry data
af: Moenie die volgende veld met inskrywingsdata invul nie

en: Do not normalize strings (default)
af: Moenie stringe normaliseer nie (verstek)

en: Do not report more detailed information to your customer.  Instead, present as you would the
af: Moenie meer gedetailleerde inligting aan jou kliënt rapporteer nie. In plaas daarvan, bied aan soos jy die

en: Do not report more detailed information to your customer. Instead, present as you would the
af: Moenie meer gedetailleerde inligting aan jou kliënt rapporteer nie. In plaas daarvan, bied aan soos jy die

en: Do not save PDF in Contact Entry
af: Stoor nie PDF in Kontakinskrywing nie

en: Do not save data
af: Moenie data stoor nie

en: Do not save empty values
af: Moenie leë waardes stoor nie

en: Do not save field in Contact Entry
af: Moenie veld in Kontakinskrywing stoor nie

en: Do not send a confirmation email
af: Moenie 'n bevestigings-e-pos stuur nie

en: Do not send an admin email
af: Moenie 'n admin-e-pos stuur nie

en: Do not send form settings to Zapier (enabled by default)
af: Moenie vorminstellings na Zapier stuur nie (by verstek geaktiveer)

en: Do not show file uploads in the Media Library
af: Moenie lêeroplaaie in die mediabiblioteek wys nie

en: Do nothing (don't login nor send verification email)
af: Doen niks (moenie aanmeld nie en ook nie verifikasie-e-pos stuur nie)

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Domain name for blog
af: Domeinnaam vir blog

en: Donation checkout
af: Skenking afhandeling

en: Dotted
af: Gestippel

en: Double
af: Dubbel

en: Download PDF
af: Laai PDF af

en: Download Summary
af: Laai opsomming af

en: Download button text
af: Aflaai knoppie teks

en: Downloadable product
af: Aflaaibare produk

en: Downloading file...
af: Laai tans lêer af ...

en: Draft
af: Konsep

en: Dragger color
af: Dragger-kleur

en: Dropdown
af: Terugsaklys

en: Dropdown arrow
af: Aftrekpyltjie

en: Dropdown colors
af: Aftreklys kleure

en: Dropdown item background
af: Aftrek item agtergrond

en: Dropdown item background focus
af: Aftrek item agtergrond fokus

en: Dropdown item font focus
af: Aftrek item font fokus

en: Duplicate
af: Dupliseer

en: Duplicate element
af: Duplikaat-element

en: Duplicate entry title error message
af: Duplikaat inskrywing titel foutboodskap

en: Duration in seconds
af: Duur in sekondes

en: Duration text in minutes
af: Tydsduurteks in minute

en: Dutch
af: Nederlands

en: Dutch (Belgium)
af: Nederlands (België)

en: Dynamic
af: Dinamies

en: E-mail
af: E-pos

en: E-mail & Contact Entry Label
af: E-pos en kontakinskrywingsetiket

en: E-mail Address
af: E-pos adres

en: E-mail Reminders
af: E-pos aanmanings

en: E-mail Template 1
af: E-pos sjabloon 1

en: E-mail address
af: E-pos adres

en: E-mail address (mailto:)
af: E-pos adres (mailto:)

en: E-mail address of blog administrator
af: E-posadres van die blogadministrateur

en: E-mail copyright
af: E-pos kopiereg

en: E-mail headers
af: E-pos opskrifte

en: E-mail logo
af: E-pos logo

en: E-mail social icons
af: E-pos sosiale ikone

en: E-mail subtitle
af: E-pos onderskrif

en: E-mail subtitle (confirm)
af: E-pos onderskrif (bevestig)

en: E-mail title
af: E-pos titel

en: E-mail title (confirm)
af: E-pos titel (bevestig)

en: E.g: field_name|meta_key (each on a new line)
af: Bv: veldnaam|meta_sleutel (elk op 'n nuwe reël)

en: ECHO - Output plain-text as-is, appropriate for CLI
af: ECHO - voer gewone teks uit soos dit is, geskik vir CLI

en: ERROR_LOG - Output to error log as configured in php.ini
af: ERROR_LOG - Uitvoer na foutlêer soos ingestel in php.ini

en: Edit Translation
af: Wysig vertaling

en: Edit author
af: Wysig skrywer

en: Edit contact entry
af: Wysig kontakinskrywing

en: Edit element
af: Wysig element

en: Edit order
af: Wysig bestelling

en: Edit post
af: Wysig plasing

en: Edit the contact entry (backend)
af: Wysig die kontakinskrywing (agterkant)

en: Editor height in pixels
af: Redakteurhoogte in pixels

en: Element Settings & Options
af: Elementinstellings en -opsies

en: Email
af: E-pos

en: Email Address
af: E-pos adres

en: Email attachments
af: E-pos aanhangsels

en: Email headers
af: E-poskopskrifte

en: Email label
af: E-pos etiket

en: Email template
af: E-pos sjabloon

en: Empty cart before adding products
af: Maak die mandjie leeg voordat produkte bygevoeg word

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enable (do not save empty values)
af: Aktiveer (moenie leë waardes stoor nie)

en: Enable (exclude empty values)
af: Aktiveer (sluit leë waardes uit)

en: Enable (makes it possible to search for text inside the PDF)
af: Aktiveer (maak dit moontlik om teks binne die PDF te soek)

en: Enable (only enable this if your form uses arabic text)
af: Aktiveer (aktiveer dit net as jou vorm Arabiese teks gebruik)

en: Enable (only enable this if your form uses cyrillic text)
af: Aktiveer (aktiveer dit net as jou vorm cirilliese teks gebruik)

en: Enable Adaptive Placeholders
af: Aktiveer aanpasbare plekhouers

en: Enable Add More
af: Aktiveer Voeg meer by

en: Enable Ajax
af: Aktiveer Ajax

en: Enable Drag & Drop Upload Support
af: Aktiveer ondersteuning vir sleep en laai-oplaai

en: Enable Form to PDF generation
af: Aktiveer vorm tot PDF-generasie

en: Enable Google Analytics Tracking
af: Aktiveer Google Analytics-opsporing

en: Enable PayPal Checkout
af: Aktiveer PayPal Checkout

en: Enable PayPal Sandbox mode (for testing purposes only)
af: Aktiveer PayPal Sandbox-modus (slegs vir toetsdoeleindes)

en: Enable Popup
af: Aktiveer opspringer

en: Enable Popup Border
af: Aktiveer opspringgrens

en: Enable Popup Shadows
af: Aktiveer opspringskaduwees

en: Enable RTL (Right To Left layout)
af: Aktiveer RTL (regs na links-uitleg)

en: Enable RTL E-mails
af: Aktiveer RTL-e-posse

en: Enable Right To Left Layout
af: Aktiveer die regs-na-links-uitleg

en: Enable SMTP authentication
af: Aktiveer SMTP-verifikasie

en: Enable Stripe Checkout
af: Aktiveer Stripe Checkout

en: Enable Stripe Sandbox/Test mode (for testing purposes only)
af: Aktiveer Stripe Sandbox/Toetsmodus (slegs vir toetsdoeleindes)

en: Enable Stripe checkout for this form
af: Aktiveer Stripe-afhandeling vir hierdie vorm

en: Enable TLS or SSL encryption
af: Skakel TLS- of SSL-kodering in

en: Enable Tax ID collection (allows users to purchase as a business)
af: Aktiveer belasting-ID-insameling (laat gebruikers toe om as 'n besigheid te koop)

en: Enable WooCommerce Checkout
af: Aktiveer WooCommerce Checkout

en: Enable WooCommerce Order Search
af: Skakel WooCommerce Order Search in

en: Enable Zapier connection
af: Aktiveer Zapier-verbinding

en: Enable address auto complete
af: Aktiveer adres outomaties voltooi

en: Enable auto suggest
af: Aktiveer outovoorstel

en: Enable automatic Tax
af: Aktiveer outomatiese belasting

en: Enable birthdate calculations
af: Aktiveer geboortedatumberekeninge

en: Enable code generation
af: Aktiveer kodegenerering

en: Enable contact entry search by title
af: Aktiveer kontakinskrywing op titel

en: Enable contact entry updating
af: Aktiveer opdatering van kontakinskrywing

en: Enable custom entry titles
af: Skakel aangepaste inskrywingstitels in

en: Enable custom padding
af: Aktiveer pasgemaakte vulling

en: Enable custom parameter string for POST method
af: Aktiveer pasgemaakte parameterstring vir die POST-metode

en: Enable custom popup padding
af: Aktiveer pasgemaakte opspringopvulling

en: Enable custom return URL
af: Aktiveer gepasmaakte terugkeer-URL

en: Enable custom settings
af: Aktiveer gepasmaakte instellings

en: Enable debug mode (this will not submit the form, but directly download the generated PDF, only enable this when developing your form)
af: Aktiveer ontfoutmodus (dit sal nie die vorm indien nie, maar laai die gegenereerde PDF direk af, skakel dit slegs in as u u vorm ontwikkel)

en: Enable debug mode (will output POST response for developers)
af: Aktiveer ontfoutmodus (sal die POST-antwoord vir ontwikkelaars uitvoer)

en: Enable distance calculator
af: Aktiveer afstandsrekenaar

en: Enable email reminder #%s
af: Aktiveer e-posherinnering #%s

en: Enable expiration cookie (show popup only once)
af: Aktiveer vervalkoekie (wys opspringer net een keer)

en: Enable form POST method
af: Skakel vorm POST-metode in

en: Enable icons
af: Aktiveer ikone

en: Enable invoice numbers increament e.g: 0001
af: Aktiveer die verhoging van faktuurnommers, byvoorbeeld: 0001

en: Enable keyword field
af: Aktiveer sleutelwoordveld

en: Enable keyword user input
af: Aktiveer sleutelwoordgebruikerinvoer

en: Enable line breaks
af: Aktiveer lynbreuke

en: Enable listings for this form
af: Aktiveer lysinskrywings vir hierdie vorm

en: Enable media upload button
af: Aktiveer media-oplaaiknoppie

en: Enable password protection
af: Aktiveer wagwoordbeskerming

en: Enable read-only
af: Aktiveer leesalleen

en: Enable server side lookup
af: Aktiveer bedienerkant-opsoek

en: Enable the WordPress text editor
af: Aktiveer die WordPress-teksredigeerder

en: Enable this if you do not wish to create a brand new Contact Entry upon updating an existing Contact Entry
af: Skakel dit in as u nie 'n splinternuwe kontakinskrywing wil skep wanneer u 'n bestaande kontakinskrywing opdateer nie

en: Enable this if you want to hide the steps on mobile devices
af: Skakel dit in as u die stappe op mobiele toestelle wil versteek

en: Enable this if you want to show the progress bar for Multi-part
af: Skakel dit in as u die vorderingsbalk vir meerdelige wil wys

en: Enable this if you want to show the steps for Multi-part
af: Skakel dit in as u die stappe vir Multi-part wil wys

en: Enable transparent backgrounds
af: Aktiveer deursigtige agtergronde

en: Enable uppercase transformation
af: Aktiveer hooflettertransformasie

en: Enable user form lock / submission limit
af: Aktiveer die limiet vir die sluit van die gebruiker / indien dit

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Enabled (make variable)
af: Geaktiveer (maak veranderlik)

en: Enabled (recommended)
af: Geaktiveer (aanbeveel)

en: Enabled (use custom button settings)
af: Geaktiveer (gebruik pasgemaakte knoppie-instellings)

en: Enabling this will also prevent the keyboard from popping up on mobile devices
af: As u dit aktiveer, kan die sleutelbord ook nie op mobiele toestelle verskyn nie

en: Enclosure
af: Omhulsel

en: English / Western (default)
af: Engels / Wes (standaard)

en: English / Western formatting is the default
af: Engels / Westerse opmaak is die standaard

en: English/Australia
af: Engels / Australië

en: English/New Zealand
af: Engels / Nieu-Seeland

en: English/UK
af: Engels / UK

en: Enter "4" to display 16 as 0016
af: Tik "4" in om 16 as 0016 te vertoon

en: Enter Coupon ID:
af: Voer koepon-ID in:

en: Enter Promotion ID:
af: Voer promosie-ID in:

en: Enter a custom URL to link to
af: Voer 'n pasgemaakte URL in om na te skakel

en: Enter a custom URL to redirect to
af: Voer 'n pasgemaakte URL in om na te herlei

en: Enter a custom email address or use the blog settings
af: Voer 'n persoonlike e-posadres in of gebruik die bloginstellings

en: Enter a custom entry title
af: Voer 'n pasgemaakte titel in

en: Enter a custom form post URL
af: Voer 'n pasvorm-URL in

en: Enter a fixed address/zipcode or enter the unique field name to retrieve dynamic address from users
af: Voer 'n vaste adres / poskode in of voer die unieke veldnaam in om die dinamiese adres van gebruikers op te spoor

en: Enter a name
af: Voer 'n naam in

en: Enter a name for your form
af: Voer 'n naam vir u vorm in

en: Enter a parent ID if you want the post to have a parent
af: Voer 'n ouer-ID in as jy wil hê dat die pos 'n ouer moet hê

en: Enter a password to protect the form
af: Voer 'n wagwoord in om die vorm te beskerm

en: Enter a predefined mask e.g: (999) 999-9999
af: Voer 'n vooraf gedefinieerde masker in, byvoorbeeld: (999) 999-9999

en: Enter a strong password
af: Voer 'n sterk wagwoord in

en: Enter an already existing Stripe product ID that this price will belong to
af: Voer 'n reeds bestaande Stripe-produk-ID in waaraan hierdie prys sal behoort

en: Enter an email address
af: Voer 'n e-posadres in

en: Enter anything you like for the copyright section
af: Voer enigiets in wat jy wil vir die kopieregafdeling

en: Enter custom URL (use {tags} if needed)
af: Voer gepasmaakte URL in (gebruik {tags} indien nodig)

en: Enter custom parameter string
af: Voer persoonlike parameterstring in

en: Enter form ID's to compare duplicate entry title against
af: Voer vorm-ID's in om duplikaatinskrywingstitel te vergelyk

en: Enter latitudes and longitudes
af: Tik breedte- en lengtegraad in

en: Enter product price/plan ID.
af: Voer produkprys/plan-ID in.

en: Enter shipping rate ID:
af: Voer versendingtarief-ID in:

en: Enter tags (comma separated)
af: Voer merkers in (kommageskei)

en: Enter the  fields that need to be saved for a subscriber
af: Voer die velde in wat vir 'n intekenaar gestoor moet word

en: Enter the amount in hours before the retry payment link expires. Must be a number between 24 and 720.
af: Voer die bedrag in ure in voordat die herprobeer-betalingskakel verval. Moet 'n getal tussen 24 en 720 wees.

en: Enter the attribute slug name e.g color or condition
af: Voer die naam van die kenmerkstrook in, bv. Kleur of toestand

en: Enter the attributes that needs to be saved for this product. Put each attribute category on a new line separated by pipes \"|\". Define your values like so:%3$sAttribute Slug|Attribute value|Visible|Variation|Taxonomys%3$sExample with tags:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$sExample without tags:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$sAllowed values:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$s
af: Voer die eienskappe in wat vir hierdie produk gestoor moet word. Plaas elke kenmerkkategorie op 'n nuwe lyn geskei deur pype \"|\". Definieer jou waardes soos volg:%3$sAttribuut Slug|Kenmerkwaarde|Sigbare|Variasie|Taxonomies%3$sVoorbeeld met merkers:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$sVoorbeeld sonder merkers: %3$s%1$s%4$s%2$s%3$sToegelaten waardes:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$s

en: Enter the category ID's to exclude separated by comma's
af: Voer die kategorie-ID's in om geskei deur komma's uit te sluit

en: Enter the list ID's or enter a {tag}
af: Voer die lys-ID's in of voer 'n {tag} in

en: Enter the name of the post type
af: Voer die naam van die postipe in

en: Enter the name of the post type (e.g: post, page, product)
af: Voer die naam van die plasingtipe in (bv. plasing, bladsy, produk)

en: Enter the post ID's to exclude separated by comma's
af: Voer die pos-ID's in om geskei deur komma's uit te sluit

en: Enter the price
af: Voer die prys in

en: Enter the product(s) ID that needs to be added to the cart
af: Voer die produk(te) ID in wat by die mandjie gevoeg moet word

en: Enter the product(s) custom meta data (optional)
af: Voer die produk(te) gepasmaakte metadata in (opsioneel)

en: Enter the second value you want to validate
af: Voer die tweede waarde in wat u wil bekragtig

en: Enter the table name including the prefix e.g: wp_mycustomtable
af: Voer die tabelnaam in, insluitend die voorvoegsel, byvoorbeeld: wp_mycustomtable

en: Enter the tag names separated by comma e.g: developers,sales,press
af: Voer die merkername in geskei deur kommas, bv: ontwikkelaars,verkope,pers

en: Enter the taxonomy slug name e.g category or product_cat
af: Voer die naam van die taksonomie-slak in, byvoorbeeld kategorie of product_cat

en: Enter the unique field name which the distance value should be populated to (required)
af: Voer die unieke veldnaam in waarna die afstandswaarde moet invul (benodig)

en: Enter the user ID's to exclude separated by comma's
af: Voer die gebruikers-ID's in om geskei deur komma's uit te sluit

en: Enter the value you want to validate
af: Voer die waarde in wat u wil bekragtig

en: Entry ID
af: Inskrywing ID

en: Entry date
af: Inskrywingsdatum

en: Entry search
af: Inskrywing soek

en: Entry searched
af: Inskrywing gesoek

en: Entry status
af: Inskrywingstatus

en: Entry status after payment completed
af: Inskrywingstatus nadat betaling voltooi is

en: Entry title
af: Inskrywing titel

en: Equal
af: Gelyk

en: Error
af: Fout

en: Error Colors
af: Foutkleure

en: Error FadeIn Duration
af: Fout vervaagduur

en: Error Message Colors
af: Foutboodskapkleure

en: Error message positioning
af: Foutboodskapposisionering

en: Error message to display to the user when the field was filled out incorrectly (when the validation failed)
af: Foutboodskap om aan die gebruiker te wys wanneer die veld verkeerd ingevul is (wanneer die validering misluk het)

en: Error message to display to the user when the field was not filled out. Falls back to the "Validation error message" if left blank.
af: Foutboodskap om aan die gebruiker te wys wanneer die veld nie ingevul is nie. Val terug na die "Validasie-foutboodskap" indien leeg gelaat.

en: Error: server could not save the form because the request is to large. Please contact your webmaster and increase your server limits.
af: Fout: bediener kon nie die vorm stoor nie omdat die versoek te groot is. Kontak asseblief jou webmeester en verhoog jou bedienerlimiete.

en: Estonian
af: Esties

en: European - dd-mm-yy
af: Europees - dd-mm-jj

en: Every minute
af: Elke minuut

en: Exact match
af: Presiese passing

en: Example
af: Voorbeeld

en: Example 100 years in the past and 5 years in the future: -100:+5
af: Voorbeeld 100 jaar in die verlede en 5 jaar in die toekoms: -100: +5

en: Example to return the row ID: <strong>{ID}</strong>
af: Voorbeeld om die ry-ID terug te gee: <strong> {ID} </strong>

en: Example with {tags}
af: Voorbeeld met {tags}

en: Example without {tags}
af: Voorbeeld sonder {tags}

en: Example, to return the row First name: <strong>{first_name}</strong>
af: Voorbeeld, om die ry Voornaam terug te gee: <strong> {eerste_naam} </strong>

en: Example: 09:00%sYou can also use {tags}, for instance to dynamically retrieve a timestamp (epoch). This way you can use it in combination with the Calculator element to calculate a time in the future, for instance 2 hours in the future (leave blank to disable this feature)
af: Voorbeeld: 09:00%sJy kan ook {tags} gebruik, byvoorbeeld om 'n tydstempel (epog) dinamies te herwin. Op hierdie manier kan jy dit in kombinasie met die Sakrekenaar-element gebruik om 'n tyd in die toekoms te bereken, byvoorbeeld 2 uur in die toekoms (laat leeg om hierdie kenmerk te deaktiveer)

en: Example: 17:00%sYou can also use {tags}, for instance to dynamically retrieve a timestamp (epoch). This way you can use it in combination with the Calculator element to calculate a time in the future, for instance 2 hours in the future (leave blank to disable this feature)
af: Voorbeeld: 17:00%sJy kan ook {tags} gebruik, byvoorbeeld om 'n tydstempel (epog) dinamies te herwin. Op hierdie manier kan jy dit in kombinasie met die Sakrekenaar-element gebruik om 'n tyd in die toekoms te bereken, byvoorbeeld 2 uur in die toekoms (laat leeg om hierdie kenmerk te deaktiveer)

en: Example: 2 = Two hours after, -5 = Five hours before<br />(the base time will be the time of the form submission)
af: Voorbeeld: 2 = Twee uur daarna, -5 = Vyf uur voor<br /> (die basis tyd sal die tyd van die vorm indiening wees)

en: Example: Company Name
af: Voorbeeld: Maatskappy Naam

en: Example: Verify your account
af: Voorbeeld: Verifieer jou rekening

en: Example: Your account has been approved
af: Voorbeeld: Jou rekening is goedgekeur

en: Example: Your new password. You can use {user_login}
af: Voorbeeld: Jou nuwe wagwoord. Jy kan {user_login} gebruik

en: Example: first_name|last_name|email
af: Voorbeeld: voornaam|laaste naam|e-posadres

en: Example: if you want to limit 2 submissions per user set this to "2"
af: Voorbeeld: as u 2 voorleggings per gebruiker wil beperk, stel dit dan in op "2"

en: Example: if you want to limit the form to 50 submissions in total, set this option to "50"
af: Voorbeeld: as u die vorm in totaal tot 50 voorleggings wil beperk, stel hierdie opsie op "50"

en: Example: info@companyname.com
af: Voorbeeld: info@companyname.com

en: Example: no-reply@companyname.com
af: Voorbeeld: no-reply@companyname.com

en: Example: smtp1.example.com;smtp2.example.com
af: Voorbeeld: smtp1.example.com; smtp2.example.com

en: Example:%1$s0:00|9:00%1$s17:00|0:00%1$s(enter each range on a new line)
af: Voorbeeld:%1$s0:00|9:00%1$s17:00|0:00%1$s(voer elke reeks op 'n nuwe reël in)

en: Example:%1$sbilling_first_name|{first_name}%1$sbilling_last_name|{last_name}%1$sbilling_postcode|{zipcode}%1$sbilling_city|{city}%1$s%1$sPossible field to populate on checkout page are:%1$s
af: Voorbeeld:%1$sbilling_first_name|{first_name}%1$sbilling_last_name|{last_name}%1$sbilling_postcode|{zipcode}%1$sbilling_city|{city}%1$s%1$sMoontlike veld om op betaalbladsy in te vul: %1$s

en: Exclude a category
af: Sluit 'n kategorie uit

en: Exclude a post
af: Sluit 'n boodskap uit

en: Exclude dates or a range of dates
af: Sluit datums of 'n reeks datums uit

en: Exclude empty values from email loop
af: Sluit leë waardes uit van e-poslus

en: Exclude fields from CSV file (put each field name on a new line)
af: Sluit velde uit van CSV-lêer (plaas elke veldnaam op 'n nuwe reël)

en: Exclude from admin email
af: Sluit uit van admin-e-posadres

en: Exclude from all emails
af: Sluit uit van alle e-posse

en: Exclude from confirmation email
af: Sluit uit van die bevestigings-e-pos

en: Exclude from email
af: Sluit uit van e-pos

en: Exclude specific days
af: Sluit spesifieke dae uit

en: Exclude user(s)
af: Sluit gebruiker (s) uit

en: Existing Page
af: Bestaande bladsy

en: Expiration time in days
af: Vervaltyd in dae

en: Expired
af: Verval

en: Export
af: Uitvoer

en: Export & Import
af: Uitvoer en invoer

en: Export Contact Entries
af: Kontakinskrywings uitvoer

en: Export Contact Entries to CSV
af: Kontakinskrywings na CSV uitvoer

en: Export Forms
af: Voer vorms uit

en: Export Settings
af: Voer instellings uit

en: Export form
af: Uitvoervorm

en: Export to CSV
af: Voer uit na CSV

en: Extra styles
af: Ekstra style

en: Fade in down to up
af: Vervaag tot op

en: Fade in left to right
af: Vervaag van links na regs

en: Fade in right to left
af: Verdwyn regs na links

en: Fade in up to down
af: Vervaag tot op af

en: Fade in without movement
af: Verdwyn sonder beweging

en: FadeIn duration in milliseconds (0 is no fade effect)
af: Vervaag-duur in millisekondes (0 is geen vervaag-effek nie)

en: FadeOut duration in milliseconds (0 is no fade effect)
af: Vervaag-duur in millisekondes (0 is geen vervaag-effek nie)

en: Failed
af: Misluk

en: Failed to process data, please try again
af: Kon nie data verwerk nie, probeer asseblief weer

en: Faroese
af: Faroërs

en: Featured product
af: Uitgestalde produk

en: Feb
af: Feb.

en: February
af: Februarie

en: Field Colors
af: Veldkleure

en: Field Colors Focus
af: Veldkleurfokus

en: Field Label
af: Veldetiket

en: Field Loop:
af: Veldlus:

en: Field description
af: Veldbeskrywing

en: Field description font size
af: Veldbeskrywing lettergrootte

en: Field description font weight
af: Veldbeskrywing lettertipe gewig

en: Field description line height
af: Veldbeskrywing lynhoogte

en: Field height in pixels
af: Veldhoogte in pixels

en: Field is required!
af: Veld is verpligtend!

en: Field label
af: Veldetiket

en: Field label font size
af: Veldgrootte etiketveld

en: Field label font weight
af: Veld etiket lettertipe gewig

en: Field label line height
af: Veld etiket lyn hoogte

en: Field name
af: Veld naam

en: Field size
af: Veldgrootte

en: Field size in height
af: Veldgrootte in hoogte

en: Field type
af: Veldtipe

en: Field width in pixels
af: Veldbreedte in pixels

en: Fields to skip (enter unique field names separated by pipes)
af: Velde om oor te slaan (voer unieke veldname in wat deur pype geskei word)

en: File
af: lêer

en: File Upload Settings
af: Instellings vir lêeroplaai

en: File upload
af: Lêer oplaai

en: Filesize is too big
af: Lêergrootte is te groot

en: Filled border color (leave blank for no border)
af: Gevulde randkleur (laat leeg vir geen rand nie)

en: Filled bottom background color
af: Gevulde agtergrondkleur

en: Filled font color
af: Gevulde lettertipe kleur

en: Filled top background color
af: Gevulde boonste agtergrondkleur

en: Filter
af: Filtreer

en: Filter by (leave blank to search all)
af: Filtreer volgens (laat leeg om alles te deursoek)

en: Filter by forms (or leave empty to export entries from all forms)
af: Filtreer volgens vorms (of laat leeg om inskrywings vanaf alle vorms uit te voer)

en: Filter by order status (leave blank to search all)
af: Filtreer volgens bestelstatus (laat leeg om alles te deursoek)

en: Filter logic
af: Filterlogika

en: Filter method
af: Filter metode

en: Filter options
af: Filter opsies

en: Filter placeholder
af: Filter plekhouer

en: Filter posts by specific taxonomy
af: Filter plasings volgens spesifieke taksonomie

en: Filter users by role(s)
af: Filter gebruikers volgens rolle

en: Filters relation
af: Filters verhouding

en: Finnish
af: Fins

en: First Name
af: Eerste naam

en: First choice
af: Eerste keuse

en: First day of week
af: Eerste dag van die week

en: First name
af: Eerste naam

en: First name (optional)
af: Voornaam (opsioneel)

en: First/Last name
af: Voor / Van

en: Fixed (e.g: always at 09:00)
af: Vaste (bv. altyd om 09:00)

en: Fixed (not recommended)
af: Vaste (word nie aanbeveel nie)

en: Float
af: Dryf

en: Focussed border color (leave blank for no border)
af: Gefokusde randkleur (laat leeg vir geen rand nie)

en: Focussed bottom background color
af: Gefokusde agtergrondkleur

en: Focussed font color
af: Gefokusde lettertipe kleur

en: Focussed top background color
af: Gefokusde agterste agtergrondkleur

en: Font Color
af: Lettertipe kleur

en: Font Color Focus
af: Font Kleur Fokus

en: Font color
af: Lettertipe kleur

en: Font family
af: Font familie

en: Font size in pixels
af: Lettergrootte in pixels

en: Font styles
af: Lettertipes

en: Font styles (mobile/responsive)
af: Fontstyle (mobiel/responsief)

en: Font weight
af: Gewig van lettertipe

en: Footer colors
af: Voetskrif kleure

en: Footer margins (in units declared above)
af: Voetskrifmarges (in eenhede hierbo verklaar)

en: For developers only, not visible by default, you can change this with custom CSS.
af: Slegs vir ontwikkelaars, wat nie by verstek sigbaar is nie, kan u dit met persoonlike CSS verander.

en: Force responsiveness on mobile devices (always 100% width)
af: Dwing reaksie op mobiele toestelle (altyd 100% breed)

en: Force to use line breaks instead of paragraphs
af: Dwing om lynbreuke te gebruik in plaas van paragrawe

en: Force: use the above setting for all Admin E-mails (the setting defined on individual forms will be ignored)
af: Dwing: gebruik die bostaande instelling vir alle admin-e-posse (die instelling wat op individuele vorms gedefinieer word, sal geïgnoreer word)

en: Force: use the above setting for all Confirmation E-mails (the setting defined on individual forms will be ignored)
af: Dwing: gebruik die bostaande instelling vir alle bevestigings-e-posse (die instelling wat op individuele vorms gedefinieer word, sal geïgnoreer word)

en: Form Elements
af: Vorm elemente

en: Form ID's separated by commas
af: Vorm-ID's geskei deur kommas

en: Form Margins example: 0px 0px 0px 0px
af: Voorbeeld van marges: 0px 0px 0px 0px

en: Form Maximum Width
af: Vorm maksimum breedte

en: Form Name
af: Vormnaam

en: Form Settings
af: Vorminstellings

en: Form creation failed, could not find original form:
af: Kon nie vorm skep nie, kon nie die oorspronklike vorm vind nie:

en: Form loading icon (preloader)
af: Vormlaai-ikoon (voorlaaier)

en: Form name
af: Vormnaam

en: Form redirect option
af: Vorm herlei opsie

en: Form settings
af: Vorminstellings

en: Form setup wizard
af: Form opstel assistent

en: Form:
af: Vorm:

en: Fr
af: Vr

en: French
af: Frans

en: Fri
af: Vr

en: Friday
af: Vrydag

en: From
af: Van

en: From Bottom
af: Van onder af

en: From Left
af: Van links

en: From Right
af: Van regs

en: From Top
af: Van Bo

en: From date
af: Vanaf datum

en: From date (yyyy-mm-dd): Display the popup within specific date range
af: Vanaf datum (jjjj-mm-dd): Vertoon die opspringer binne spesifieke datumreeks

en: From email
af: Van e-pos

en: From email:
af: Van e-pos:

en: From name
af: Van naam

en: From name:
af: Van naam:

en: Front-end Posting
af: Voorste plasing

en: Front-end Posting Settings
af: Voorste plasing-instellings

en: Full - DD, d MM, yy
af: Vol - DD, d MM, jj

en: Full Name
af: Volle naam

en: Full Rounded
af: Vol afgerond

en: Future
af: Toekoms

en: Galician
af: Galisies

en: General
af: Generaal

en: Generate new password on the fly when sending approve email
af: Genereer 'n nuwe wagwoord op die vlieg wanneer jy goedkeuring e-pos stuur

en: Generated PDF
af: Gegenereerde PDF

en: Generated PDF Label
af: Gegenereerde PDF-etiket

en: Generated PDF URL
af: Gegenereerde PDF URL

en: Generated PDF file
af: Gegenereerde PDF-lêer

en: Generated PDF name
af: Gegenereerde PDF-naam

en: Generating PDF file...
af: Genereer tans PDF-lêer ...

en: Generating text
af: Genereer teks

en: Georgian
af: Georgies

en: German
af: Duits

en: Get your API key
af: Kry jou API-sleutel

en: Get your webhook signing secret key
af: Kry jou webhook-ondertekening geheime sleutel

en: Give this listing a name
af: Gee hierdie lys 'n naam

en: Global Form locker / submission limit
af: Globale vorm sluit- / indieningslimiet

en: Global Overriding
af: Globale oorheersing

en: Global Unique ID for referencing the post
af: Globale unieke ID om na die pos te verwys

en: Global font family
af: Globale fontfamilie

en: Global font size
af: Globale lettergrootte

en: Global font weight
af: Globale lettertipe gewig

en: Global line height
af: Globale lynhoogte

en: Global secret name
af: Globale geheime naam

en: Global secret value
af: Globale geheime waarde

en: Global secrets
af: Wêreldwye geheime

en: Global secrets can be used in all your forms. Make sure to not alter any existing secrets or it could possibly impact previously created forms that are using global secrets.
af: Globale geheime kan in al jou vorms gebruik word. Maak seker dat jy nie enige bestaande geheime verander nie, of dit kan moontlik 'n impak hê op voorheen geskepte vorms wat globale geheime gebruik.

en: Google API key
af: Google API-sleutel

en: Google Map
af: Google kaart

en: Google Maps API - Key
af: Google Maps API - Sleutel

en: Google Maps API - Language
af: Google Maps API - Taal

en: Google Maps API - Region
af: Google Maps API - Streek

en: Google reCAPTCHA verification failed!
af: Google reCAPTCHA-verifikasie het misluk!

en: Gradient Bottom
af: Gradiënt onderkant

en: Gradient Bottom Focus
af: Gradiënt onderste fokus

en: Gradient Top
af: Gradiënt Top

en: Gradient Top Focus
af: Gradiënt Top Fokus

en: Greater than
af: Groter as

en: Greater than or equal to
af: Groter as of gelyk aan

en: Greek
af: Grieks

en: Grid
af: Rooster

en: Gross amount
af: Bruto bedrag

en: Grouped field
af: Gegroepeerde veld

en: HTML (raw)
af: HTML (rou)

en: HTML - Output escaped, line breaks converted to `<br>`, appropriate for browser output
af: HTML - Uitvoer ontsnap, lynbreuke omgeskakel na `<br>`, geskik vir blaaieruitvoer

en: HTML Elements
af: HTML-elemente

en: HTML/message to display to users that can not see the listing (leave blank for none)
af: HTML/boodskap om te wys aan gebruikers wat nie die lysinskrywing kan sien nie (laat leeg vir niemand)

en: HTML/message to display when there are no results (leave blank for none)
af: HTML/boodskap om te vertoon wanneer daar geen resultate is nie (laat leeg vir geen)

en: HTML/message to display when there are no results based on filter (leave blank for none)
af: HTML/boodskap om te vertoon wanneer daar geen resultate is gebaseer op filter nie (laat leeg vir geen)

en: HTTP v1.0 (default)
af: HTTP v1.0 (standaard)

en: HTTP version
af: HTTP-weergawe

en: Handling amount
af: Hanteringsbedrag

en: Handling charges
af: Hantering koste

en: Header colors
af: Kopkop kleure

en: Header margins (in units declared above)
af: Opskrifmarges (in eenhede hierbo verklaar)

en: Heading
af: Opskrif

en: Heading 1
af: Opskrif 1

en: Heading 2
af: Opskrif 2

en: Heading 3
af: Opskrif 3

en: Heading 4
af: Opskrif 4

en: Heading 5
af: Opskrif 5

en: Heading 6
af: Opskrif 6

en: Heading Styles
af: Opskrifstyle

en: Heading size
af: Opskrifgrootte

en: Hebrew
af: Hebreeus

en: Hello {user_login}, your account has been verified!
af: Hallo {user_login}, jou rekening is geverifieer!

en: Here you can change serveral settings that apply to your backend
af: Hier kan u bedienerinstellings verander wat op u backend van toepassing is

en: Here you can change the way files are being processed and uploaded
af: Hier kan u die manier waarop lêers verwerk en opgelaai word, verander

en: Here you can enter the items that need to be added to the cart after form submission
af: Hier kan jy die items invoer wat by die mandjie gevoeg moet word na die vorm indiening

en: Here you can override specific settings for all your forms (including previously created forms). Only use it if you have a setting that needs to be used on all forms. To actually apply the setting to all forms you must enable the checkbox 'Force: ...' that corresponds with the setting. If you later decide to uncheck the checkbox, the old form values will be used again. Meaning if you use the below settings it will not actually override any of your form settings, but simply ignore them.
af: Hier kan u spesifieke instellings vir al u vorms (insluitend voorheen gemaakte vorms) ignoreer. Gebruik dit slegs as u 'n instelling het wat op alle vorms gebruik moet word. Om die instelling daadwerklik op alle vorms toe te pas, moet u die vinkie 'Force: ...' inschakel wat ooreenstem met die instelling. As u later besluit om die vinkie uit te vink, sal die ou vormwaardes weer gebruik word. Dit beteken dat as u die onderstaande instellings gebruik, dit nie een van u vorminstellings sal ignoreer nie, maar dit eenvoudig sal ignoreer.

en: Here you can setup the subscription price, time and periods
af: Hier kan jy die intekeningprys, tyd en tydperke opstel

en: Hidden
af: Versteek

en: Hidden field
af: Versteekte veld

en: Hide
af: Steek weg

en: Hide back to top button
af: Versteek terug na bo-knoppie

en: Hide empty categories
af: Versteek leë kategorieë

en: Hide field icons
af: Versteek veldikone

en: Hide files from Media Library that were uploaded via forms
af: Versteek lêers uit die mediabiblioteek wat via vorms opgelaai is

en: Hide form after submitting
af: Versteek vorm nadat dit ingedien is

en: Hide form from locked out users
af: Versteek vorm vir uitgeslote gebruikers

en: Hide form from logged in users
af: Versteek vorm vir aangemelde gebruikers

en: Hide form from not logged in users
af: Versteek vorm van gebruikers wat nie aangemeld is nie

en: Hide form when locked
af: Versteek vorm as dit gesluit is

en: Hide on mobile devices
af: Versteek op mobiele toestelle

en: Hide products from the shop
af: Versteek produkte uit die winkel

en: Hide steps on mobile devices
af: Versteek stappe op mobiele toestelle

en: Hide the form from locked out users
af: Versteek die vorm vir uitgeslote gebruikers

en: Hide the form from logged in users
af: Versteek die vorm vir aangemelde gebruikers

en: Hide the form from not logged in users
af: Versteek die vorm vir gebruikers wat nie aangemeld is nie

en: Horizontal display ( -- )
af: Horisontale vertoning ( -- )

en: Horizontal tabs
af: Horisontale oortjies

en: How does this field need to be validated?
af: Hoe moet hierdie veld bekragtig word?

en: How many posts should be retrieved at a maximum?
af: Hoeveel plasings moet maksimum opgespoor word?

en: How times should be displayed in the list and input element.
af: Hoe tye in die lys en invoerelement vertoon moet word.

en: How to display your icon.
af: Hoe u u ikoon vertoon.

en: How to handle debug output
af: Hoe om foutopsporing te hanteer

en: Huge
af: Groot

en: Hungarian
af: Hongaars

en: ID of an existing Customer, if one exists. In payment mode, the customer's most recent card payment method will be used to prefill the email, name, card details, and billing address on the Checkout page. In subscription mode, the customer's default payment method will be used if it's a card, and otherwise the most recent card will be used. A valid billing address, billing name and billing email are required on the payment method for Checkout to prefill the customer's card details.
af: ID van 'n bestaande kliënt, indien een bestaan. In betaalmodus sal die kliënt se mees onlangse kaartbetaalmetode gebruik word om die e-pos, naam, kaartbesonderhede en faktuuradres op die Checkout-bladsy vooraf in te vul. In intekeningmodus sal die kliënt se verstekbetaalmetode gebruik word as dit 'n kaart is, en andersins sal die mees onlangse kaart gebruik word. 'n Geldige faktuuradres, faktuurnaam en faktuur-e-pos word vereis op die betaalmetode vir Checkout om die kliënt se kaartbesonderhede vooraf in te vul.

en: ID;_billing_email;_billing_first_name;_billing_last_name
af: ID; _billing_email; _billing_first_name; _billing_last_name

en: IP-address
af: IP adres

en: ISO 8601 - yy-mm-dd
af: ISO 8601 - jj-mm-dd

en: Icelandic
af: Yslands

en: Icon
af: Ikoon

en: Icon Colors
af: Ikoonkleure

en: Icon alignment
af: Ikoonbelyning

en: Icon positioning
af: Ikoonposisionering

en: If field is inside dynamic column, system will automatically add all the meta data. Put each product ID with it's meta data on a new line separated by pipes "|".%1$s%2$sExample with tags:%3$s {id}|Color|{color}%1$s%2$sExample without tags:%3$s 82921|Color|Red%1$s%2$sAllowed values:%3$s integer|string|string.
af: As die veld binne 'n dinamiese kolom is, sal die stelsel outomaties al die metadata byvoeg. Plaas elke produk-ID met sy metadata op 'n nuwe lyn geskei deur pype "|".%1$s%2$sVoorbeeld met merkers:%3$s {id}|Kleur|{color}%1$s%2$ sVoorbeeld sonder merkers:%3$s 82921|Kleur|Rooi%1$s%2$sToegelaten waardes:%3$s heelgetal|string|string.

en: If profile-based shipping rates are configured with a basis of weight, the sum of weight values is used to calculate the shipping charges for the payment. A valid value is a decimal number with two significant digits to the right of the decimal point.
af: As profielgebaseerde versendingstariewe opgestel is met 'n basis van gewig, word die som van gewigwaardes gebruik om die versendingskoste vir die betaling te bereken. 'n Geldige waarde is 'n desimale getal met twee betekenisvolle syfers regs van die desimale punt.

en: If provided, this value will be used when the Customer object is created. If not provided, customers will be asked to enter their email address. Use this parameter to prefill customer data if you already have an email on file.
af: Indien verskaf, sal hierdie waarde gebruik word wanneer die kliënt-objek geskep word. Indien nie verskaf nie, sal klante gevra word om hul e-posadres in te voer. Gebruik hierdie parameter om klantdata vooraf in te vul as jy reeds 'n e-pos op lêer het.

en: If the amount appears to be correct, the customer needs to check with their card issuer that they can make purchases of that amount.
af: As die bedrag korrek blyk te wees, moet die kliënt by hul kaartuitreiker seker maak dat hulle aankope van daardie bedrag kan doen.

en: If the card reader supports Online PIN, the customer should be prompted for a PIN without a new transaction being created. If the card reader does not support Online PIN, the customer should try again by inserting their card and entering a PIN.
af: As die kaartleser Aanlyn PIN ondersteun, moet die kliënt vir 'n PIN gevra word sonder dat 'n nuwe transaksie geskep word. As die kaartleser nie Aanlyn PIN ondersteun nie, moet die kliënt weer probeer deur hul kaart in te voeg en 'n PIN in te voer.

en: If you are loading forms through iframes that have a different origin you will require to disable the CSRF check in order to be able to submit forms. This is not recommended. Only use this if you have no other solution.
af: As jy vorms laai deur iframes wat 'n ander oorsprong het, sal jy die CSRF-tjek moet deaktiveer om vorms te kan indien. Dit word nie aanbeveel nie. Gebruik dit net as jy geen ander oplossing het nie.

en: If you enable this option, make sure you have set your %sGoogle API key%s under "Super Forms > Settings > Form Settings"
af: As jy hierdie opsie aktiveer, maak seker jy het jou %sGoogle API-sleutel%s onder "Super Vorms > Instellings > Vorminstellings" gestel

en: If you have set an image, the image will override the icon
af: As u 'n prentjie ingestel het, sal die beeld die ikoon oorheers

en: If you need to send 10 reminders enter: 10
af: As jy 10 aanmanings moet stuur, voer in: 10

en: If your site runs a caching system that doesn't allow for cookies to be used e.g Varnish Cache or NGINX caching engines you can enable this option to disable the cookie from being stored. Note that this will break some functionalities within the plugin that require cookies. For instance the functionality to "Save form progression" will not work when this option is enabled.
af: As u werf 'n caching-stelsel bestuur wat nie toelaat dat koekies gebruik word nie, byvoorbeeld Varnish Cache of NGINX caching-enjins, kan u hierdie opsie inskakel om die koekie te stoor. Let daarop dat dit sommige funksies binne die inprop wat koekies benodig, sal verbreek. Die funksionaliteit van "Bewaar vormprogressie" sal byvoorbeeld nie werk as hierdie opsie geaktiveer is nie.

en: If your site uses Ajax to request post content activate this option. This makes sure styles/scripts are loaded before the Ajax request.
af: Aktiveer hierdie opsie as u webwerf Ajax gebruik om inhoud te vra. Dit sorg dat style / skrifte voor die Ajax-versoek gelaai word.

en: Image
af: Beeld

en: Image Alignment
af: Beeldbelyning

en: Image Button (leave blank to use text button)
af: Beeldknoppie (laat leeg om teksknoppie te gebruik)

en: Image Link
af: Beeldskakel

en: Image background size
af: Beeld agtergrond grootte

en: Imperial (distance returned in miles and feet)
af: Imperiaal (afstand teruggekeer in myl en voet)

en: Import Contact Entries
af: Voer kontakinskrywings in

en: Import Forms
af: Voer vorms in

en: Import Settings
af: Voer instellings in

en: Import completed
af: Invoer voltooi

en: Import elements
af: Voer elemente in

en: Import failed: something went wrong while importing.
af: Invoer kon misluk: iets het verkeerd geloop tydens die invoer.

en: Import file #%d could not be located
af: Invoerlêer #%d kon nie opgespoor word nie

en: Import fonts via URL (put each on a new line)
af: Voer lettertipes in via URL (plaas elkeen op 'n nuwe reël)

en: Import form
af: Invoervorm

en: Import secrets
af: Voer geheime in

en: Import settings
af: Voer instellings in

en: Import translation settings
af: Voer vertalinginstellings in

en: Important notice:
af: Belangrike kennisgewing:

en: Importing...
af: Voer tans in ...

en: In general only a single type is allowed. If no type is specified, all types will be returned.%3$s%1$sSupported types are:%2$s%3$s- %1$sgeocode%2$s: return only geocoding results, rather than business results. Generally, you use this request to disambiguate results where the location specified may be indeterminate.%3$s- %1$saddress%2$s: return only geocoding results with a precise address. Generally, you use this request when you know the user will be looking for a fully specified address.%3$s- %1$sestablishment%2$s: return only business results.%3$s- %1$s(regions)%2$s: return any result matching the following types: locality, sublocality, postal_code, country, administrative_area_level_1, administrative_area_level_2%3$s- %1$s(cities)%2$s: type collection instructs the Places service to return results that match locality or administrative_area_level_3%3$s
af: Oor die algemeen word slegs 'n enkele tipe toegelaat. As geen tipe gespesifiseer is nie, sal alle tipes teruggestuur word.%3$s%1$sOndersteunde tipes is:%2$s%3$s- %1$sgeocode%2$s: gee slegs geokoderingsresultate, eerder as besigheidsresultate . Oor die algemeen gebruik jy hierdie versoek om resultate te ondubbelsinnig waar die ligging gespesifiseer onbepaald kan wees.%3$s- %1$saddress%2$s: gee slegs geokoderingsresultate met 'n presiese adres. Oor die algemeen gebruik jy hierdie versoek wanneer jy weet dat die gebruiker 'n volledig gespesifiseerde adres sal soek.%3$s- %1$setablishment%2$s: gee slegs besigheidsresultate.%3$s- %1$s(streke )%2$s: gee enige resultaat wat by die volgende tipes pas: lokaliteit, sublokaliteit, poskode, land, administratiewe_area_level_1, administratiewe_area_level_2%3$s- %1$s(stede)%2$s: tipeversameling beveel die Plekke-diens om terug te keer resultate wat ooreenstem met ligging of administratiewe_area_level_3%3$s

en: In order to make calls you have to enable the following library in your %sAPI manager%s:%s- Google Maps JavaScript API
af: Om oproepe te maak moet jy die volgende biblioteek in jou %sAPI bestuurder%s aktiveer:%s- Google Maps JavaScript API

en: In order to make calls you have to enable these libraries in your %1$sAPI manager%2$s:%3$s- Google Maps JavaScript API%3$s- Google Places API Web Service
af: Om oproepe te maak moet jy hierdie biblioteke in jou %1$sAPI-bestuurder%2$s:%3$s- Google Maps JavaScript API%3$s- Google Places API-webdiens aktiveer

en: In order to reflect any changes made to the below settings you must refresh your permalinks under %1$sSettings > Permalinks%2$s by clicking "Save Changes".
af: Om enige veranderinge wat aan die onderstaande instellings gemaak is, te weerspieël, moet jy jou permanente skakels onder %1$sInstellings > Permalinks%2$s verfris deur "Stoor veranderinge" te klik.

en: In order to use this feature you must provide your Google API key in %sSuper Forms > Settings > Form Settings%s
af: Om hierdie kenmerk te gebruik, moet jy jou Google API-sleutel verskaf in %sSuper Forms > Instellings > Vorminstellings%s

en: In stock (default)
af: In voorraad (verstek)

en: In stock?
af: In voorraad?

en: Include dynamic data (enable this when using dynamic columns)
af: Sluit dinamiese data in (skakel dit in as u dinamiese kolomme gebruik)

en: Incomplete
af: Onvolledig

en: Incorrect activation code message
af: Verkeerde aktiveringskodeboodskap

en: Incorrect latitude and longitude coordinates for Polylines, please correct and update element!
af: Verkeerde breedte- en lengte-koördinate vir Polylines, korrigeer en werk die element op!

en: Incorrect list ID, or list no longer exists:
af: Verkeerde lys-ID, of lys bestaan nie meer nie:

en: Incorrect password message
af: Verkeerde wagwoordboodskap

en: Incorrect password, please try again!
af: Verkeerde wagwoord, probeer asseblief weer!

en: Indicate what the user needs to enter or select. (leave blank to remove)
af: Dui aan wat die gebruiker moet invoer of kies. (laat leeg om te verwyder)

en: Indicates the field in emails and contact entries. (required)
af: Dui die veld aan in e-pos en kontakinskrywings. (verpligtend)

en: Individual / Grouped
af: Individueel / gegroepeer

en: Individual field
af: Individuele veld

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Info
af: Inligting

en: Inherit headers from your Admin or Confirmation email settings.%1$s%2$sNote:%3$s you must define custom headers in case you are not sending Admin or Confirmation emails.
af: Erf opskrifte van jou Admin- of Bevestiging-e-posinstellings.%1$s%2$sLet wel:%3$s jy moet gepasmaakte opskrifte definieer ingeval jy nie Admin- of Bevestigings-e-posse stuur nie.

en: Inside the field
af: Binne die veld

en: Instead of super forms sending all data vailable you can send a custom POST with custom parameters required
af: In plaas van supervorms wat al die data beskikbaar het, kan u 'n persoonlike POST stuur met vereiste persoonlike parameters

en: Insurance
af: Versekering

en: Integer representing the number of trial period days before the customer is charged for the first time. Has to be at least 1.
af: Heelgetal wat die aantal proeftydperk dae verteenwoordig voordat die kliënt vir die eerste keer gehef word. Moet ten minste 1 wees.

en: Invalid JSON, please correct the error(s) and try again!
af: Ongeldige JSON, herstel die fout (e) en probeer weer!

en: Invalid SMTP settings!
af: Ongeldige SMTP-instellings!

en: Invalid phonenumber!
af: Ongeldige telefoonnommer!

en: Invoice ID
af: Faktuur ID

en: Invoice number
af: Faktuurnommer

en: Invoice number padding (leading zero's)
af: Opsomming van faktuurnommers (voorste nul's)

en: It is best practice to use local secrets unless you have a specific use case that requires the use for global secrets.
af: Dit is die beste praktyk om plaaslike geheime te gebruik, tensy jy 'n spesifieke gebruiksgeval het wat die gebruik vir globale geheime vereis.

en: It is recommended to always only save it's value, unless you really require otherwise
af: Dit word aanbeveel om altyd net die waarde daarvan te bespaar, tensy u regtig anders vereis

en: It's not possible to insert a Multipart inside a Multipart
af: Dit is nie moontlik om 'n meervoudige deel in 'n meervoudige deel in te voeg nie

en: Italian
af: Italiaans

en: Item description (leave blank to let users enter a name)
af: Itembeskrywing (laat leeg om gebruikers 'n naam te laat invoer)

en: Item name
af: Item naam

en: Item number (to track product or service)
af: Itemnommer (om produk of diens na te spoor)

en: Item price (leave blank to let user enter their own price)
af: Itemprys (laat leeg sodat gebruiker hul eie prys kan invoer)

en: Items to be added to cart
af: Items wat by die mandjie gevoeg moet word

en: Jan
af: Jan.

en: January
af: Januarie

en: Japanese
af: Japannees

en: July
af: Julie

en: Jun
af: Junie

en: June
af: Junie

en: Kazakh
af: Kazaks

en: Keep connection open after each message
af: Hou verbinding oop na elke boodskap

en: Keep current orientation (default)
af: Behou huidige oriëntasie (verstek)

en: Keep existing role (only use this when updating existing user)
af: Behou bestaande rol (gebruik dit net wanneer bestaande gebruiker opdateer)

en: Keep original size on mobile devices (prevents 100% width)
af: Hou oorspronklike grootte op mobiele toestelle (voorkom 100% breedte)

en: Keyword/Tag background
af: Sleutelwoord agtergrond

en: Keyword/Tag delete icon
af: Sleutelwoord/merker verwyder ikoon

en: Keyword/Tag delete icon hover
af: Sleutelwoord/merker verwyder ikoon beweeg

en: Keyword/Tag font
af: Sleutelwoord font

en: Keyword/Tag list background hover
af: Sleutelwoord/merkerlys agtergrondsweef

en: Keywords split method (default=both)
af: Sleutelwoorde verdeel metode (verstek = beide)

en: Keywords/Tags colors
af: Sleutelwoorde kleure

en: Korean
af: Koreaans

en: Kyrgyz
af: Kirgisies

en: Label
af: Etiket

en: Label & Description colors
af: Etiket- en beskrywingskleure

en: Label deffinition for each user
af: Etiketteer deffinisie vir elke gebruiker

en: Landscape
af: Landskap

en: Language
af: Taal

en: Language for the billing information/log-in page
af: Taal vir die faktuurinligting/aanmeldbladsy

en: Large
af: Groot

en: Last Grouped field (closes/ends a group)
af: Laaste gegroepeerde veld (sluit / eindig 'n groep)

en: Last Name
af: Van

en: Last name
af: Van

en: Last name (optional)
af: Van (opsioneel)

en: Latitude
af: Breedtegraad

en: Latvian
af: Lets

en: Layout
af: Uitleg

en: Layout Elements
af: Uitlegelemente

en: Lead Details
af: Loodbesonderhede

en: Lead Information
af: Lei inligting

en: Leave blank for no custom fields. Put each field on a new line with field options separated by pipes "|".%3$sFormat:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$sExample with tags:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$sOptions:%3$s%6$s - the field name%3$s%7$s - the field value ({tags} can be used here)%3$s%8$s - label for the input field%3$s%9$s - placeholder for the input%3$s%10$s - type of field (text, textarea, password, select)%3$s%11$s - billing, shipping, account, order%3$s%12$s - true or false, whether or not the field is required%3$s%13$s - true or false, applies a clear fix to the field/label%3$s%14$s - class for the input%3$s%15$s - class for the label element%3$s%16$s - for select boxes, array of options (key => value pairs)
af: Laat leeg vir geen pasgemaakte velde nie. Plaas elke veld op 'n nuwe lyn met veldopsies geskei deur pype "|".%3$sFormaat:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$sVoorbeeld met etikette:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$sOpsies:%3$s%6$s - die veldnaam%3$s%7$s - die veldwaarde ({tags} kan hier gebruik word)%3$s%8$s - etiket vir die invoerveld%3$s%9$s - plekhouer vir die invoer%3$s%10$s - tipe veld (teks, teksarea, wagwoord, kies)%3$s%11$s - fakturering, versending, rekening, bestelling%3$s%12$s - waar of onwaar, of die veld vereis word of nie%3$s%13$s - waar of onwaar, pas 'n duidelike oplossing toe na die veld/etiket%3$s%14$s - klas vir die invoer%3$s%15$s - klas vir die etiketelement%3$s%16$s - vir uitgesoekte blokkies, verskeidenheid opsies (sleutel => waardepare)

en: Leave blank for no fees
af: Laat leeg vir geen fooie nie

en: Leave blank for no post format
af: Laat leeg vir geen posformaat nie

en: Leave blank for no question icon
af: Laat leeg vir geen vraag-ikoon nie

en: Leave blank if you prefer to not use an icon.
af: Laat leeg as u verkies om nie 'n ikoon te gebruik nie.

en: Leave blank to not populate any checkout fields
af: Laat leeg om geen betaalvelde in te vul nie

en: Leave blank to send all form data
af: Laat leeg om alle vormdata te stuur

en: Leave blank to use the default product type: simple
af: Laat leeg om die standaardproduktipe te gebruik: eenvoudig

en: Leave empty for no replacement
af: Laat leeg vir geen vervanging nie

en: Left
af: Links

en: Left (default)
af: Links (verstek)

en: Length of decimal
af: Lengte van desimaal

en: Less than
af: Minder as

en: Less than or equal to
af: Minder as of gelyk aan

en: Let a new line break act as shift+enter
af: Laat 'n nuwe lynbreuk optree as shift + enter

en: Let users duplicate the fields inside this column
af: Laat gebruikers die velde in hierdie kolom dupliseer

en: Letters only
af: Slegs briewe

en: Licenses
af: Lisensies

en: Limit (set to -1 for no limit)
af: Limiet (stel op -1 vir geen limiet nie)

en: Limit for dynamic fields (0 = unlimited)
af: Limiet vir dinamiese velde (0 = onbeperk)

en: Line Thickness
af: Lyndikte

en: Line color
af: Lyn kleur

en: Line height in pixels
af: Lynhoogte in pixels

en: Link
af: Skakel

en: List (horizontal)
af: Lys (horisontaal)

en: List (vertical)
af: Lys (vertikaal)

en: List of available fields:
af: Lys van beskikbare velde:

en: List of supported language codes: %sSupported Languages%s
af: Lys van ondersteunde taalkodes: %sOndersteunde tale%s

en: Listings
af: Inskrywings

en: Listings Add-on
af: Listings-byvoeging

en: Listings Add-on %1$sBETA%2$s
af: Lysinskrywing-byvoeging %1$sBETA%2$s

en: Listings allow you to display Contact Entries in a list/table on the front-end. For each form you can have multiple listings with their own settings. You can copy paste the listings shortcode anywhere in your page to display the listing.
af: Inskrywings laat jou toe om kontakinskrywings in 'n lys/tabel aan die voorkant te vertoon. Vir elke vorm kan jy verskeie lyste met hul eie instellings hê. Jy kan die lysinskrywingkortkode enige plek op jou bladsy kopieer en plak om die lysinskrywing te vertoon.

en: Lithuanian
af: Litaus

en: Live preview
af: Regstreekse voorskou

en: Live publishable key
af: Regstreekse publiseerbare sleutel

en: Live secret key
af: Lewendige geheime sleutel

en: Live webhook ID
af: Regstreekse webhook-ID

en: Live webhook signing secret key
af: Lewendige webhook ondertekening geheime sleutel

en: Load More
af: Laai meer

en: Load Quicktags
af: Laai Quicktags

en: Load default Settings
af: Laai standaardinstellings

en: Loading...
af: Laai tans ...

en: Local secret name
af: Plaaslike geheime naam

en: Local secret value
af: Plaaslike geheime waarde

en: Local secrets
af: Plaaslike geheime

en: Local secrets can only be used in this form only
af: Plaaslike geheime kan slegs in hierdie vorm gebruik word

en: Lock all to global settings
af: Sluit alles vir globale instellings

en: Lock form after specific amount of submissions
af: Sluit vorm na spesifieke hoeveelheid voorleggings

en: Lock form after specific amount of submissions by user
af: Sluit vorm na spesifieke hoeveelheid voorleggings deur die gebruiker

en: Lock message description
af: Sluit die beskrywing van die boodskap

en: Lock message title
af: Sluit die titel van die boodskap

en: Lock to global settings
af: Sluit aan globale instellings

en: Login (user will be logged in)
af: Teken in (gebruiker sal aangemeld wees)

en: Login page URL
af: Teken bladsy URL

en: Long name (default)
af: Lang naam (verstek)

en: Longitude
af: Lengtegraad

en: Loop fields HTML
af: Lus velde HTML

en: Lost Password E-mail Body
af: Verlore wagwoord E-posliggaam

en: Lost Password E-mail Subject
af: Verlore wagwoord E-pos Onderwerp

en: Luxembourgish
af: Luxemburgs

en: Macedonian
af: Masedonies

en: MailPoet Settings
af: MailPoet-instellings

en: Mailchimp Audiance ID
af: Mailchimp Audience ID

en: Mailchimp Settings
af: Mailchimp-instellings

en: Mailster Settings
af: Mailster-instellings

en: Make a duplicate from this form
af: Maak 'n duplikaat van hierdie vorm

en: Make a duplicate of this entry
af: Maak 'n duplikaat van hierdie inskrywing

en: Make column invisible
af: Maak kolom onsigbaar

en: Make days shown before or after the current month selectable
af: Maak die dae wat voor of na die huidige maand getoon word, kiesbaar

en: Make field read-only
af: Maak veldalleen-leesalleen

en: Make field variable
af: Maak veld veranderlik

en: Make popup sticky
af: Maak pop-up taai

en: Make sure the following events are enabled for this webhook:%s%s%s%s
af: Maak seker dat die volgende gebeurtenisse vir hierdie webhook geaktiveer is:%s%s%s%s

en: Make sure to enter your Stripe API credentials via %sSuper Forms > Settings > Stripe Checkout%s
af: Maak seker dat jy jou Stripe API-eiebewyse invoer via %sSuper Forms > Instellings > Stripe Checkout%s

en: Make this field disabled, this way a user cannot edit the field value
af: Maak hierdie veld uitgeskakel; op hierdie manier kan 'n gebruiker nie die veldwaarde wysig nie

en: Malayalam
af: Maleisiër

en: Malaysian
af: Maleisies

en: Manage stock?
af: Bestuur voorraad?

en: Manually enter each condition (default)
af: Voer elke voorwaarde handmatig in (verstek)

en: Map address (location)
af: Adres van die kaart (plek)

en: Map custom fields
af: Kaart pasgemaakte velde

en: Map data with fields
af: Kaartdata met velde

en: Map data with form fields
af: Kaartdata met vormvelde

en: Map zoom
af: Kaartzoom

en: Mar
af: Mrt

en: March
af: Maart

en: Margin between items (bottom margin / spacing)
af: Marge tussen items (onderste kantlyn / spasiëring)

en: Margins (top right bottom left)
af: Marges (regs bo links onder)

en: Mark read
af: Merk gelees

en: Mark this entry as read
af: Merk hierdie inskrywing as gelees

en: Mark this entry as unread
af: Merk hierdie inskrywing as ongelees

en: Mark unread
af: Merk ongelees

en: Max characters/selections allowed
af: Maksimum karakters / keuses word toegelaat

en: Max image height in pixels (0 = no max)
af: Maksimum beeldhoogte in pixels (0 = geen maksimum)

en: Max image width in pixels (0 = no max)
af: Maksimum beeldwydte in pixels (0 = geen maksimum)

en: Max number allowed
af: Maksimum aantal toegelaat

en: Max. Connect with other datepicker
af: Maks. Verbind met ander datapicker

en: Maximize all elements
af: Maksimeer alle elemente

en: Maximum image height in pixels
af: Maksimum beeldhoogte in pixels

en: Maximum image width in pixels
af: Maksimum beeldwydte in pixels

en: Maximum number of rows to display
af: Maksimum aantal rye om te vertoon

en: Maximum of one year interval allowed (1 year, 12 months, or 52 weeks).
af: Maksimum van een jaar interval toegelaat (1 jaar, 12 maande of 52 weke).

en: May
af: Mei

en: Medium (default)
af: Medium (verstek)

en: Menu order (blank = 0)
af: Spyskaartvolgorde (leeg = 0)

en: Message for locked out users
af: Boodskap vir uitgesluit gebruikers

en: Message for not logged in users
af: Boodskap vir gebruikers wat nie aangemeld is nie

en: Metric (distance returned in kilometers and meters)
af: Metriek (afstand in kilometer en meter teruggegee)

en: Min characters/selections allowed
af: Min karakters / keuses word toegelaat

en: Min height in pixels
af: Min hoogte in pixels

en: Min number allowed
af: Min nommer toegelaat

en: Min. Connect with other datepicker
af: Min. Verbind met ander datapicker

en: Minimal
af: Minimaal

en: Minimize
af: Minimaliseer

en: Minimize all elements
af: Minimaliseer alle elemente

en: Minimum width of each item
af: Minimum breedte van elke item

en: Mobile preview
af: Mobiele voorskou

en: Mon
af: Ma

en: Monday
af: Maandag

en: Monday (default)
af: Maandag (verstek)

en: Monthly (every month)
af: Maandeliks (elke maand)

en: Move to Trash
af: Beweeg na rommel

en: Mr.
af: Mnr.

en: Multi Part
af: Meerdelige

en: Municipality
af: Gemeente

en: Must be English formatted date e.g: "25-03-2020". When using a datepicker that doesn't use the correct format, you can use the tag {date;timestamp} to retrieve the timestamp which will work correctly with any date format (leave blank to use the form submission date)
af: Moet Engels geformateerde datum wees, bv: "25-03-2020". Wanneer jy 'n datumkieser gebruik wat nie die korrekte formaat gebruik nie, kan jy die merker {date;timestamp} gebruik om die tydstempel te herwin wat korrek sal werk met enige datumformaat (laat leeg om die vorm indieningsdatum te gebruik)

en: Must be an unique name (required)
af: Moet 'n unieke naam wees (vereis)

en: Must be either "true" or "false". You can use {tags} if needed. (or leave blank for none-VIP)
af: Moet óf "waar" óf "onwaar" wees. Jy kan {tags} gebruik indien nodig. (of laat leeg vir geen-VIP)

en: Name
af: Naam

en: Name of place
af: Naam van plek

en: Name of the coupon displayed to customers on, for instance invoices, or receipts. By default the id is shown if name is not set.
af: Naam van die koepon wat aan kliënte vertoon word op, byvoorbeeld fakture, of kwitansies. By verstek word die ID gewys as die naam nie gestel is nie.

en: Names
af: Name

en: Names (default)
af: Name (verstek)

en: Need to send more E-mail reminders? You can increase the amount here:%s%s%sSuper Forms > Settings > E-mail Reminders%s%s
af: Moet jy meer e-posherinneringe stuur? Jy kan die bedrag hier verhoog:%s%s%sSupervorms > Instellings > E-posherinneringe%s%s

en: Needs response
af: Benodig reaksie

en: Net amount
af: Netto bedrag

en: Never (do not reset)
af: Nooit (moet nie herstel nie)

en: New
af: Nuut

en: New question
af: Nuwe vraag

en: Next
af: Volgende

en: Next Multi-part/Step
af: Volgende Multi-deel/Stap

en: Next button text
af: Teks van die volgende knoppie

en: Nickname
af: Bynaam

en: No
af: Geen

en: No (default)
af: Nee (verstek)

en: No (disabled)
af: Nee (gestremd)

en: No (no-repeat)
af: Nee (geen-herhaling)

en: No (show)
af: Geen vertoning)

en: No (users can edit the value)
af: Nee (gebruikers kan die waarde wysig)

en: No Contact Entry to duplicate has been supplied!
af: Geen kontakinskrywing vir duplisering is verskaf nie!

en: No Link
af: Geen skakel nie

en: No Redirect
af: Geen herleiding nie

en: No alignment
af: Geen belyning nie

en: No animation
af: Geen animasie nie

en: No backups found...
af: Geen rugsteun gevind nie ...

en: No changes
af: Geen veranderinge nie

en: No entry found with ID:
af: Geen inskrywing gevind met ID:

en: No fields found! Please make some custom fields via [MailPoet > Forms]
af: Geen velde gevind nie! Maak asseblief 'n paar persoonlike velde via [MailPoet > Vorms]

en: No files uploaded
af: Geen lêers opgelaai nie

en: No form selected, please select a form!
af: Geen vorm gekies nie; kies asseblief 'n vorm!

en: No form to duplicate has been supplied!
af: Geen vorm om te dupliseer is verskaf nie!

en: No forms found
af: Geen vorms gevind nie

en: No forms found, create one!
af: Geen vorms gevind nie, skep een!

en: No matches found
af: Geen vuurhoutjies gevind nie

en: No results found
af: Geen resultate gevind

en: No results found based on your filter
af: Geen resultate gevind op grond van jou filter nie

en: No verification required and do not automatically login either
af: Geen verifikasie word vereis nie en moet ook nie outomaties aanmeld nie

en: No verification required and login automatically
af: Geen verifikasie nodig nie en teken outomaties aan

en: None
af: Geen

en: None (default)
af: Geen (verstek)

en: None (do nothing)
af: Geen (doen niks)

en: None (empty)
af: Geen (leeg)

en: None (use the form redirect)
af: Geen (gebruik die vormaanstuur)

en: Normalize strings
af: Normaliseer snare

en: Normalize using PHP iconv()
af: Normaliseer met PHP iconv()

en: Normalize using PHP transliterator() (slow)
af: Normaliseer met PHP transliterator() (stadig)

en: Normalize using WP remove_accents() (recommended)
af: Normaliseer met WP remove_accents() (aanbeveel)

en: Normally you should leave this empty, but if you require to generate both invoice numbers and quote numbers then you should enter a unique ID for both e.g "invoice" and "quote" respectively. If you require different numbers for multiple forms it is recommended to give an extra identifier such as the form ID or form name e.g: "1234_invoice" or "1235_quote". When using a unique invoice key, you must also provide either a prefix or suffix. For instance, for invoice numbers you could use "I" or "INV" as your prefix, while for quotes you could use "Q" or "QUOTE" as the prefix.
af: Normaalweg moet jy dit leeg laat, maar as jy beide faktuurnommers en kwotasienommers moet genereer, moet jy 'n unieke ID vir beide bv. "faktuur" en "kwotasie" onderskeidelik invoer. As jy verskillende nommers vir veelvuldige vorms benodig, word dit aanbeveel om 'n ekstra identifiseerder soos die vorm-ID of vormnaam te gee, bv: "1234_invoice" of "1235_quote". Wanneer u 'n unieke faktuursleutel gebruik, moet u ook 'n voorvoegsel of agtervoegsel verskaf. Byvoorbeeld, vir faktuurnommers kan jy "I" of "INV" as jou voorvoegsel gebruik, terwyl jy vir kwotasies "Q" of "QUOTE" as die voorvoegsel kan gebruik.

en: Normally you would want to subscribe a user, but it's also possible to unsubscribe a user if they are already subscribed if they are already subscribed.
af: Normaalweg sal jy 'n gebruiker wil inteken, maar dit is ook moontlik om 'n gebruiker uit te teken as hulle reeds ingeteken is as hulle reeds ingeteken is.

en: Norwegian
af: Noors

en: Norwegian Bokmål
af: Noorse Bokmål

en: Norwegian Nynorsk
af: Noorse Nynorsk

en: Not contains
af: Nie bevat nie

en: Not equal
af: Nie gelyk nie

en: Not equals
af: Nie gelyk nie

en: Not found message
af: Nie gevind boodskap nie

en: Not logged in message (leave blank for no message)
af: Nie aangemelde boodskap nie (laat leeg vir geen boodskap)

en: Not sure what secrets are?
af: Nie seker wat geheime is nie?

en: Note
af: Let wel

en: Note: The filter will be applied on the Label only, not the value
af: Let wel: Die filter sal slegs op die etiket toegepas word, nie die waarde nie

en: Note: The value for quantity must be a positive integer. Null, zero, or negative numbers are not allowed.
af: Let wel: Die waarde vir hoeveelheid moet 'n positiewe heelgetal wees. Nul-, nul- of negatiewe getalle word nie toegelaat nie.

en: Note: if you wish to use a footer make sure define one element in your form to act as the PDF footer, you can do so under "PDF Settings" TAB when editing an element
af: Let op: as u 'n voetnoot wil gebruik, moet u seker maak dat u een element in u vorm definieer om as PDF-voetskrif op te tree, dan kan u dit doen onder die "PDF-instellings" -TAB wanneer u 'n element wysig.

en: Note: if you wish to use a header make sure define one element in your form to act as the PDF header, you can do so under "PDF Settings" TAB when editing an element
af: Let op: as u 'n koptekst wil gebruik, moet u seker maak dat u een element in u vorm definieer om as PDF-koptekst op te tree, u kan dit doen onder die "PDF-instellings" -TAB wanneer u 'n element wysig.

en: Note: this will only work for logged in users
af: Opmerking: dit sal slegs vir aangemelde gebruikers werk

en: Note: this will only work if contact entries are being saved
af: Let wel: dit sal slegs werk as kontakinskrywings gestoor word

en: Note: this will only work if you save a contact entry
af: Let wel: dit sal net werk as jy 'n kontakinskrywing stoor

en: Notice
af: Let op

en: Nov
af: Nov.

en: Number format (example: GB / Gygabyte)
af: Getalformaat (voorbeeld: GB / Gygabyte)

en: Number of additional quantities of the item to which the discount applies.
af: Aantal bykomende hoeveelhede van die item waarop die afslag van toepassing is.

en: Number of columns (1 up to 10)
af: Aantal kolomme (1 tot 10)

en: Numbers and Letters (default)
af: Getalle en letters (verstek)

en: Numbers only
af: Slegs getalle

en: Numbers, letters and symbols
af: Getalle, letters en simbole

en: Numeric
af: Numeries

en: OR
af: OF

en: Oct
af: Okt.

en: October
af: Oktober

en: Off
af: Uit

en: Off (toggle disabled)
af: Af (skakel gedeaktiveer)

en: Offset (e.g: 2 hours after date)
af: Verrekening (bv. 2 uur na datum)

en: On
af: Aan

en: On (toggle enabled)
af: Aan (skakel ingeskakel)

en: One (when one condition matched)
af: Een (wanneer een toestand ooreenstem)

en: Only add custom field if field exists in form and not conditionally hidden
af: Voeg slegs gepasmaakte veld by as veld in vorm bestaan en nie voorwaardelik versteek is nie

en: Only allow logged in users to download secure/private files
af: Laat aangemelde gebruikers slegs toe om veilige / private lêers af te laai

en: Only allow logged in users to download secure/private files:
af: Laat aangemelde gebruikers slegs toe om veilige / private lêers af te laai:

en: Only allow the following user roles to download secure/private files:
af: Laat die volgende gebruikersrolle slegs toe om veilige / private lêers af te laai:

en: Only apply the validation if field is not empty
af: Pas die geldigheid toe as die veld nie leeg is nie

en: Only change this if you feel that the form is freezing while you are typing (for large forms with above average triggers)
af: Verander dit slegs as u voel dat die vorm vries terwyl u tik (vir groot vorms met snellers bo die gemiddelde)

en: Only checkout to PayPal when following condition is met
af: Betaal slegs na PayPal wanneer die volgende voorwaarde nagekom word

en: Only checkout to Stripe when following condition is met
af: Betaal slegs na Stripe wanneer die volgende voorwaarde nagekom word

en: Only checkout to WooCommerce when following condition is met
af: Betaal slegs na WooCommerce wanneer die volgende voorwaarde nagekom word

en: Only display after user tried to submit the form
af: Vertoon eers nadat gebruiker probeer het om die vorm in te dien

en: Only display entries within the following date range
af: Wys slegs inskrywings binne die volgende datumreeks

en: Only display the following countries
af: Vertoon slegs die volgende lande

en: Only display the message after the user tried to submit the form
af: Vertoon die boodskap eers nadat die gebruiker probeer het om die vorm in te dien

en: Only display this listing to the following users
af: Wys hierdie lys slegs aan die volgende gebruikers

en: Only lower the render scale when your PDF file size is becoming to large for your use case. This can happen when your form is relatively big. Keep in mind that you will lose "pixel" quality when lowering the render scale. When working with huge forms it is really important to check the PDF file size during development and to adjust the render scale accordingly.
af: Verlaag die weergawe-skaal slegs as u PDF-lêergrootte vir u gebruiksgeval te groot word. Dit kan gebeur as u vorm relatief groot is. Hou in gedagte dat u 'pixel' kwaliteit sal verloor as u die render-skaal verlaag. As u met groot vorms werk, is dit baie belangrik om die grootte van die PDF-lêer tydens die ontwikkeling na te gaan en die weergaweskaal daarvolgens aan te pas.

en: Only retrieve entries based on this form
af: Haal slegs inskrywings op gebaseer op hierdie vorm

en: Only save entry when following condition is met
af: Stoor toegang slegs wanneer aan die volgende voorwaarde voldoen word

en: Only save subscriber when following condition is met
af: Stoor intekenaar slegs wanneer aan die volgende voorwaarde voldoen word

en: Only save the label
af: Stoor slegs die etiket

en: Only save the value (recommended)
af: Stoor slegs die waarde (aanbeveel)

en: Only search for results within the provided countries. Countries must be passed as a two character, ISO 3166-1 Alpa-2 compatible country code. You can filter by up to 5 countries. Separated by comma. For example: fr,nl,de would restrict your results to places within France, Netherlands and Germany. While us,pr,vi,gu,mp would restrict your results to places within the United States and its unincorporated organized territories.
af: Soek slegs vir resultate binne die verskafde lande. Lande moet geslaag word as 'n tweekarakter, ISO 3166-1 Alpa-2-versoenbare landkode. Jy kan tot 5 lande filter. Geskei deur komma. Byvoorbeeld: fr,nl,de sal jou resultate beperk tot plekke binne Frankryk, Nederland en Duitsland. Terwyl ons,pr,vi,gu,mp jou resultate sal beperk tot plekke binne die Verenigde State en sy ongeïnkorporeerde georganiseerde gebiede.

en: Only send the label
af: Stuur slegs die etiket

en: Only send the value
af: Stuur slegs die waarde

en: Only set this to "Pending" if you wish to manually verify registrations of users.
af: Stel dit net op "Hangende" as jy registrasies van gebruikers handmatig wil verifieer.

en: Only show in PDF file
af: Vertoon slegs in PDF-lêer

en: Only show on Form
af: Vertoon slegs op vorm

en: Only used for Front-end posting
af: Slegs gebruik vir voorkantplasing

en: Only used for Register & Login feature
af: Slegs gebruik vir Registreer en Teken-funksie

en: Open (allow comments)
af: Maak oop (laat opmerkings toe)

en: Open (allow pings)
af: Maak oop (laat pings toe)

en: Open in new window
af: Maak in 'n nuwe venster oop

en: Open in same window
af: Maak in dieselfde venster oop

en: Open new tab/window
af: Maak 'n nuwe oortjie / venster oop

en: Option
af: Opsie

en: Optionally let users verify their account or let them instantly login without verification
af: Laat gebruikers opsioneel hul rekening verifieer of laat hulle onmiddellik sonder verifikasie aanmeld

en: Order
af: Orde

en: Order By
af: Bestel volgens

en: Order by Product price (WooCommerce only)
af: Bestel volgens produkprys (slegs WooCommerce)

en: Order by author
af: Bestel deur skrywer

en: Order by date
af: Bestel volgens datum

en: Order by last modified date
af: Bestel teen laas aangepaste datum

en: Order by menu order
af: Bestel volgens menu-volgorde

en: Order by post id
af: Bestel per pos-ID

en: Order by post/page parent id
af: Bestel per pos / bladsy-ouer-ID

en: Order by title (default)
af: Rangskik volgens titel (standaard)

en: Order details
af: Bestel besonderhede

en: Organize uploads into a month/year based folders e.g:
af: Organiseer uploads in 'n maand / jaar gebaseerde vouer, byvoorbeeld:

en: Origin (specifies the start location from which to calculate directions)
af: Oorsprong (spesifiseer die beginplek waarvandaan u die aanwysings moet bereken)

en: Out of stock
af: Uit voorraad uit

en: Outside the field
af: Buite die veld

en: Override days exclusion
af: Negering van dae se uitsluiting

en: Override the PayPal member's stored address
af: Ignoreer die PayPal-lid se gestoorde adres

en: Override the default CSS styles
af: Die standaard CSS-style ignoreer

en: Owner’s Address line 2
af: Eienaar se adres reël 2

en: Owner’s Address line1
af: Eienaar se adres lyn1

en: Owner’s City
af: Eienaar se stad

en: Owner’s Country
af: Eienaar se land

en: Owner’s Postal code
af: Eienaar se poskode

en: Owner’s State
af: Eienaar se staat

en: Owner’s email address
af: Eienaar se e-posadres

en: Owner’s full name
af: Eienaar se volle naam

en: Owner’s phone number
af: Eienaar se telefoonnommer

en: PDF File
af: PDF-lêer

en: PDF Generator Add-on
af: PDF Generator-byvoeging

en: PDF Generator Add-on %1$sBETA%2$s
af: PDF Generator-byvoeging %1$sBETA%2$s

en: PDF Generator debug mode is enabled!
af: PDF Generator-ontfoutmodus is geaktiveer!

en: PDF Settings
af: PDF-instellings

en: PDF Text rendering
af: PDF-teksweergawe

en: PDF file
af: PDF-lêer

en: PDF filename
af: PDF lêernaam

en: PDF options
af: PDF-opsies

en: PDF render scale
af: PDF-weergawe-skaal

en: Padding
af: Vulsel

en: Padding & margin styles
af: Vulling en kantlynstyle

en: Padding bottom
af: Vul onderkant

en: Padding top
af: Opvulblad

en: Page
af: Bladsy

en: Page format
af: Bladsyformaat

en: Page orientation
af: Bladsierigting

en: Page orientation for the next page
af: Bladsy-oriëntasie vir die volgende bladsy

en: Paid by
af: Betaal deur

en: Parent ID (leave blank for none)
af: Ouer-ID (laat leeg vir geen)

en: Parse address to paypal based on form input data.
af: Ontleed adres na PayPal gebaseer op vorminvoerdata.

en: Parse the entered address information to paypal. This will not override the PayPal member's default address unless you enable the 'Override' option below.
af: Ontleed die ingevoerde adresinligting na PayPal. Dit sal nie die PayPal-lid se verstekadres ignoreer nie, tensy jy die 'Ignoreer'-opsie hieronder aktiveer.

en: Partial refund
af: Gedeeltelike terugbetaling

en: Pass-through variable for you to track product or service purchased or the contribution made. The value you specify is passed back to you upon payment completion.
af: Deurlaat veranderlike vir jou om produk of diens aangekoop of die bydrae wat gemaak is na te spoor. Die waarde wat jy spesifiseer, word aan jou teruggegee sodra die betaling voltooi is.

en: Password
af: Wagwoord

en: Password Protect
af: Wagwoordbeskerming

en: Password Protect Settings
af: Wagwoordbeskerming-instellings

en: Password field
af: Wagwoordveld

en: Password protect (leave blank for none)
af: Wagwoordbeskerming (laat leeg vir niemand)

en: Paste shortcode on any page
af: Plak die kortkode op enige bladsy

en: Path to the blog
af: Pad na die blog

en: PayPal Order
af: PayPal-bestelling

en: PayPal Subscriptions
af: PayPal-intekeninge

en: PayPal Transactions
af: PayPal-transaksies

en: PayPal cancel URL (when payment is canceled by user)
af: PayPal kanselleer URL (wanneer betaling deur gebruiker gekanselleer word)

en: PayPal currency code
af: PayPal geldeenheid kode

en: PayPal fee
af: PayPal fooi

en: PayPal fills in the buyer's home phone number automatically.
af: PayPal vul die koper se tuisfoonnommer outomaties in.

en: PayPal merchant email (to receive payments)
af: PayPal-handelaar-e-pos (om betalings te ontvang)

en: PayPal notify URL (only for developers!)
af: PayPal gee URL in kennis (slegs vir ontwikkelaars!)

en: PayPal order
af: PayPal bestelling

en: PayPal order (backend)
af: PayPal-bestelling (agterkant)

en: PayPal order status
af: PayPal-bestellingstatus

en: PayPal payment method
af: PayPal-betaalmetode

en: PayPal return URL (when user successfully returns from paypal)
af: PayPal-terugstuur-URL (wanneer gebruiker suksesvol terugkeer vanaf PayPal)

en: PayPal subscription
af: PayPal-intekening

en: PayPal subscription (backend)
af: PayPal-intekening (agterkant)

en: PayPal subscription status
af: PayPal-intekeningstatus

en: Payer E-mail
af: Betaler e-pos

en: Payment Method
af: Betalings metode

en: Payment Status
af: Betalingstatus

en: Payment authorized, but not yet captured.
af: Betaling gemagtig, maar nog nie vasgelê nie.

en: Payment details
af: Betaling besonderhede

en: Payment failed
af: Betaling het misluk

en: Payment failed please try again by clicking the below URL.%sThe below link will be valid for %s hours before your order is removed.%s%s
af: Betaling het misluk, probeer asseblief weer deur die onderstaande URL te klik.%sDie onderstaande skakel sal vir %s ure geldig wees voordat jou bestelling verwyder word.%s%s

en: Payment method
af: Betalings metode

en: Payment methods
af: Betalingsmetodes

en: Payment status
af: Betalingstatus

en: Payment type
af: Tipe van betaling

en: Paypal Order
af: Paypal bestelling

en: Paypal Order Status
af: Paypal-bestellingstatus

en: Pending
af: Hangende

en: Percent Off
af: Persentasie af

en: Permission denied, because this list does not exist
af: Toestemming geweier, want hierdie lys bestaan nie

en: Persian
af: Persies

en: Phone number
af: Telefoon nommer

en: Phonenumber
af: Telefoon nommer

en: Placeholder
af: Plekhouer

en: Placeholder Colors
af: Plekhouerskleure

en: Placeholder when the field is filled out
af: Plekhouer wanneer die veld ingevul is

en: Please choose a payment method!
af: Kies asseblief 'n betaalmetode!

en: Please choose an import file first!
af: Kies eers 'n invoerlêer!

en: Please confirm deletion!
af: Bevestig die uitvee!

en: Please confirm import!
    This will override your current progress!
af: Bevestig asseblief die invoer!
    Dit sal u huidige vordering oorheers!

en: Please confirm to clear form!
af: Bevestig asseblief om die vorm skoon te maak!

en: Please confirm to reset submission counter!
af: Bevestig asseblief om die voorleggingsteller terug te stel!

en: Please edit the element and enter your List ID.
af: Wysig asseblief die element en voer jou lys-ID in.

en: Please edit this Stripe element and choose a payment gateway!
af: Wysig asseblief hierdie Stripe-element en kies 'n betaalpoort!

en: Please edit this field and enter your "Google API key" under the "Address auto complete" TAB
af: Wysig hierdie veld en voer u 'Google API-sleutel' in onder die TAB-tabblad 'Adres outomaties voltooi'

en: Please enter a reason!
af: Voer 'n rede in!

en: Please enter your "Google API key" and make sure you enabled the "Google Maps JavaScript API" library in order to generate a map
af: Voer asseblief u "Google API-sleutel" in en maak seker dat u die "Google Maps JavaScript API" -biblioteek aangeskakel het om 'n kaart te genereer

en: Please enter your reCAPTCHA API keys in %sSuper Forms > Settings > Form Settings%s
af: Voer asseblief jou reCAPTCHA API-sleutels in in %sSuper Forms > Instellings > Vorminstellings%s

en: Please note
af: Neem asseblief kennis

en: Please note that changing this directory will not affect any previously uploaded files.
af: Let daarop dat die verandering van hierdie gids geen invloed het op lêers wat voorheen opgelaai is nie.

en: Please note that elements inside a hidden column will still be submitted as data by default
af: Neem asseblief kennis dat elemente binne 'n versteekte kolom steeds by verstek as data ingedien sal word

en: Please note that the iDeal gateway can not be used in combination with subscriptions!
af: Neem asseblief kennis dat die iDeal-poort nie in kombinasie met intekeninge gebruik kan word nie!

en: Please note that when you are storing your files in a secure/private directory outside the root the files will automatically not be added to the Media Library.
af: Let daarop dat u lêers outomaties nie by die mediabiblioteek gevoeg word as u u lêers in 'n veilige / privaat gids buite die hoofstoor stoor nie.

en: Please note that you can only use a fixed value and one of the %sPredefined {tags}%s (see docs). In case you want to use field {tags} you will have to make it a %sVariable Field%s (see docs). This allows you to dynamically update the hidden field based on a other fields value.
af: Neem asseblief kennis dat jy slegs 'n vaste waarde en een van die %sVooraf gedefinieerde {tags}%s kan gebruik (sien dokumente). As jy veld {tags} wil gebruik, sal jy dit 'n %sVeranderlike Veld%s moet maak (sien dokumente). Dit laat jou toe om die versteekte veld dinamies op te dateer op grond van 'n ander veldwaarde.

en: Please note:
af: Neem asseblief kennis:

en: Please note: The textarea max length setting will not cut off the user from being able to type beyond the limitation. This is for user friendly purposes to avoid text being cut of when a user tries to copy/paste text that would exceed the limit (which would be annoying in some circumstances).
af: Let wel: die maksimum lengte van die teksarea sal die gebruiker nie daarvan weerhou om buite die beperking te kan tik nie. Dit is vir gebruikersvriendelike doeleindes om te voorkom dat die teks geknip word wanneer 'n gebruiker probeer om teks te kopieer / plak wat die limiet sou oorskry (wat in sommige omstandighede irriterend sou wees).

en: Please provide the price/plan ID for your line item
af: Verskaf asseblief die prys/plan-ID vir jou lynitem

en: Please read the %sCreating variable conditions with CSV file%s section in the documentation before using this method.
af: Lees asseblief die %sSkep van veranderlike toestande met CSV-lêer%s afdeling in die dokumentasie voordat jy hierdie metode gebruik.

en: Please save your form first!
af: Stoor asseblief eers u vorm!

en: Please select what you want to import!
af: Kies wat u wil invoer!

en: Please setup your API key in
af: Stel asseblief jou API-sleutel in

en: Polish
af: Pools

en: Populate checkout fields with form data
af: Vul betaalpunte in met vormdata

en: Populate form with Contact Entry data if exists
af: Bevul die vorm met die kontakinskrywingsdata indien dit bestaan

en: Popup FadeIn duration in milliseconds
af: Popup FadeIn-duur in millisekondes

en: Popup FadeOut duration in milliseconds
af: Popup FadeOut-duur in millisekondes

en: Popup Settings
af: Opspring-instellings

en: Popup Slide In duration in milliseconds
af: Opspring-inskuiftydsduur in millisekondes

en: Popup background color
af: Item agtergrondkleur

en: Popup paddings e.g: 0px 0px 0px 0px
af: Opspringvulsels, bv: 0px 0px 0px 0px

en: Popup slide in
af: Opspringer gly in

en: Popup width in pixels (px)
af: Opspringwydte in piksels (px)

en: Portrait
af: Portret

en: Portuguese
af: Portugees

en: Positioning bottom e.g: 10px
af: Posisionering onder, bv: 10px

en: Positioning left e.g: 10px
af: Posisionering links, byvoorbeeld: 10 px

en: Positioning method
af: Posisioneringsmetode

en: Positioning right e.g: 10px
af: Posisionering regs, byvoorbeeld: 10px

en: Positioning top e.g: 10px
af: Posisionering bo, byvoorbeeld: 10 px

en: Possible values
af: Moontlike waardes

en: Post Status
af: Pos status

en: Post Title
af: Pos titel

en: Post categories
af: Plaas kategorieë

en: Post status (e.g any, publish, inherit, pending, private, future, draft, trash)
af: Plaasstatus (bv. Enige, publiseer, erf, hangende, privaat, toekoms, konsep, asblik)

en: Post status after payment complete
af: Posstatus nadat betaling voltooi is

en: Post tags separated by comma
af: Plasingmerkers geskei deur komma

en: Post timeout in seconds
af: Plaas die time-out in sekondes

en: Post type
af: Pos tipe

en: Post type (e.g page, post or product)
af: Soort boodskap (bv. Bladsy, plasing of produk)

en: Postal code
af: Poskode

en: Posts per RSS feed
af: Berigte per RSS-voer

en: Posts per page
af: Plasings per bladsy

en: Preferred countries
af: Voorkeur lande

en: Prefix label
af: Voorvoegseletiket

en: Prefix question icon tooltip text
af: Voorvoegsel teks van die knoppie van die vraagpictogram

en: Preloader (form loading icon)
af: Voorlader (ikoon vir laai van vorm)

en: Prev
af: Vorige

en: Prevent submitting form on pressing "Enter" keyboard button
af: Voorkom dat die vorm ingedien word deur op die "Enter" sleutelbordknoppie te druk

en: Prevent submitting form when entry title already exists
af: Voorkom die indiening van vorm wanneer inskrywingstitel reeds bestaan

en: Prevent users from going to next step if it contains errors
af: Verhoed dat gebruikers na die volgende stap gaan as dit foute bevat

en: Preview
af: Voorskou

en: Previous / Next color
af: Vorige / Volgende kleur

en: Previous Multi-part/Step
af: Vorige Multi-deel/Stap

en: Previous button text
af: Vorige knoppie teks

en: Price
af: Prys

en: Pricing Plan
af: Prysplan

en: Print
af: Druk

en: Print form data
af: Druk vormdata uit

en: Private
af: Privaat

en: Processed
af: Verwerk

en: Processing form data...
af: Verwerk tans vormdata ...

en: Product Price
af: Produkprys

en: Product Regular Price
af: Produk Gewone prys

en: Product Sale Price
af: Produkverkoopprys

en: Product Type (e.g: simple, grouped, external, variable)
af: Produktipe (bv: eenvoudig, gegroepeer, ekstern, veranderlik)

en: Product attribute (product_attributes)
af: Produkkenmerk (produk_attribute)

en: Product attribute slug
af: Produkkenmerk slak

en: Product name
af: Produk Naam

en: Product visibility
af: Produk sigbaarheid

en: Progress Bar Colors
af: Progress Bar Kleure

en: Progress Step Colors
af: Vorderingstapkleure

en: Progress Step Colors Active
af: Vorderingstapkleure aktief

en: Publish (default)
af: Publiseer (verstek)

en: Purchase total
af: Aankoop totaal

en: Put each fee on a new line with values separated by pipes "|".%1$s%2$sExample with tags:%3$s {fee_name}|{amount}|{taxable}|{tax_class}%1$s%2$sExample without tags:%3$s Administration fee|5|false|''%1$s%2$sAllowed values:%3$s string|float|bool|string
af: Sit elke fooi op 'n nuwe reël met waardes geskei deur pype "|".%1$s%2$sVoorbeeld met etikette:%3$s {fee_name}|{amount}|{taxable}|{tax_class}%1$s %2$sVoorbeeld sonder merkers:%3$s Administrasiefooi|5|vals|''%1$s%2$sToegelaten waardes:%3$s string|float|bool|string

en: Put each key on a new line, for instance if you want to return the user billing address you could enter:
    ID
    billing_first_name
    billing_last_name
    billing_company
    billing_email
    billing_phone
    billing_address_1
    billing_city
    billing_state
    billing_postcode
    billing_country
    
    When retrieving the value in the form dynamically you can use tags like so: {fieldname;1} (to retrieve the user ID) and {fieldname;2} (to retrieve the city) and so on...
af: Plaas elke sleutel op 'n nuwe lyn, byvoorbeeld as u die gebruikersfaktuuradres wil terugstuur wat u kan invoer:
    ID
    fakturering_naam
    fakturering_ laaste_naam
    faktuurmaatskappy
    fakturering-e-pos
    faktuur_foon
    fakturering_adres_1
    faktuur_stad
    faktuurstaat
    faktuur_poskode
    faktuurland
    
    Wanneer u die waarde in die vorm dinamies ophaal, kan u tags soos volg gebruik: {fieldname; 1} (om die gebruikers-ID op te spoor) en {fieldname; 2} (om die stad te herwin) ensovoorts ...

en: Put each meta key on a new line, for instance if you want to return the ID, image, price and title of a product, you could enter:
     ID
    featured_image
    post_title
    _regular_price
    
    When retrieving the value in the form dynamically you can use tags like so: {fieldname;1} (to retrieve the ID), {fieldname;2} (to retrieve the image URL), {fieldname;3} (for title), and {fieldname;4} (to retrieve the price)
af: Plaas elke meta-sleutel op 'n nuwe reël, as u byvoorbeeld die ID, beeld, prys en titel van 'n produk wil teruggee, kan u die volgende invoer:
     ID
    featured_image
    post_title
    _gewone prys
    
    Wanneer u die waarde in die vorm dinamies ophaal, kan u tags soos volg gebruik: {fieldname; 1} (om die ID te herwin), {fieldname; 2} (om die beeld-URL op te haal), {fieldname; 3} (vir titel), en {veldnaam; 4} (om die prys op te haal)

en: Put each on a new line
af: Plaas elkeen op 'n nuwe lyn

en: Put each on a new line e.g:
    nl|Nederland
    de|Deutschland
af: Plaas elkeen op 'n nuwe reël, bv.
    nl|Nederland
    de|Deutschland

en: Put each on a new line formatted like this:%1$s%4$smenu-slug|Menu Title|Put your HTML or shortcode here...|Integer for menu item position (optional)|URL to custom page (optional)%5$s%1$s%2$sExample without custom page URL:%3$s%1$s%4$sform-submissions|Form Submissions|[super_listings list="1" id="54751"]|3%5$s%1$s%2$sExample with custom page URL:%3$s%1$s%4$sform-submissions|Form Submissions|[super_listings list="1" id="54751"]|3|https://domain.com/my-custom-page%5$s
af: Plaas elkeen op 'n nuwe reël wat soos volg geformateer is:%1$s%4$smenu-slug|Kieslystitel|Stel jou HTML of kortkode hier...|Heelgetal vir kieslysitemposisie (opsioneel)|URL na gepasmaakte bladsy (opsioneel) %5$s%1$s%2$sVoorbeeld sonder gepasmaakte bladsy-URL:%3$s%1$s%4$sform-submissions|Vormvoorleggings|[super_listings list="1" id="54751"]|3 %5$s%1$s%2$sVoorbeeld met gepasmaakte bladsy-URL:%3$s%1$s%4$sform-submissions|Vormvoorleggings|[super_listings list="1" id="54751"]|3 |https://domain.com/my-custom-page%5$s

en: Put each on a new line, separate values by pipes%s%sExample:%s http://facebook.com/company|http://domain.com/fb-icon.png|Facebook
af: Plaas elkeen op 'n nuwe lyn, skei waardes deur pype%s%sVoorbeeld:%s http://facebook.com/company|http://domain.com/fb-icon.png|Facebook

en: Put each on a new line, {tags} can be used to retrieve data
af: Plaas elkeen op 'n nuwe reël, {tags} kan gebruik word om data te herwin

en: Put each on a new line, {tags} can be used to retrieve data.%3$sIf field is inside dynamic column, system will automatically add all the products. Put each product ID with it's quantity on a new line separated by pipes "|".%3$sExample with tags:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$sExample without tags:%3$s%1$s%5$s%2$s%3$sExample with variations:%3$s%1$s%6$s%2$s%3$sExample with dynamic pricing:%3$s%1$s%7$s%2$s%3$sAllowed values:%3$s%1$s%8$s%2$s%3$s(dynamic pricing requires %9$sWooCommerce Name Your Price%10$s add-on).
af: Plaas elkeen op 'n nuwe reël, {tags} kan gebruik word om data te herwin.%3$sAs veld binne 'n dinamiese kolom is, sal die stelsel outomaties al die produkte byvoeg. Plaas elke produk-ID met sy hoeveelheid op 'n nuwe lyn geskei deur pype "|".%3$sVoorbeeld met etikette:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$sVoorbeeld sonder merkers:%3$s%1$s%5$s%2$s%3$sVoorbeeld met variasies:%3$s%1$s%6$s%2$s%3$sVoorbeeld met dinamiese pryse:%3$s%1$s%7$s%2$s%3$sToegelaten waardes:%3$s%1$s%8$s%2$s%3$s(dinamiese pryse vereis %9$sWooCommerce Noem jou prys%10$s-byvoeging).

en: Put each on a new line. Example format:%scf_1|{form_field_name}%scf_2|{form_field_name2}%s%s
af: Plaas elkeen op 'n nuwe lyn. Voorbeeldformaat:%scf_1|{form_field_name}%scf_2|{form_field_name2}%s%s

en: Put each on a new line.%1$s%1$sFormat:%1$sname|label|bg_color|font_color%1$s%1$sExample:%1$spending|Pending|#808080|#FFFFFF%1$sprocessing|Processing|#808080|#FFFFFF%1$son_hold|On hold|#FF7700|#FFFFFF%1$saccepted|Accepted|#2BC300|#FFFFFF%1$scompleted|Completed|#2BC300|#FFFFFF%1$scancelled|Cancelled|#E40000|#FFFFFF%1$sdeclined|Declined|#E40000|#FFFFFF%1$srefunded|Refunded|#000000|#FFFFFF
af: Plaas elkeen op 'n nuwe reël.%1$s%1$sFormaat:%1$sname|label|bg_color|font_color%1$s%1$sExample:%1$spending|Pending|#808080|#FFFFFF%1$sprocessing|Processing|#808080|#FFFFFF%1$son_hold|On hold|#FF7700|#FFFFFF%1$saccepted|Accepted|#2BC300|#FFFFFF%1$scompleted|Completed|#2BC300|#FFFFFF%1$scancelled|Cancelled|#E40000|#FFFFFF%1$sdeclined|Declined|#E40000|#FFFFFF%1$srefunded|Refunded|#000000|#FFFFFF

en: Put each on a new line.%1$sExample:%1$sfieldname|Field label%1$semail|Email%1$sphonenumber|Phonenumber
af: Plaas elkeen op 'n nuwe reël.%1$sVoorbeeld:%1$sfieldname|Veldetiket%1$semail|E-pos%1$sphonenumber|Foonnommer

en: Put each social icon on a new line
af: Plaas elke sosiale ikoon op 'n nuwe lyn

en: Put each tracking event on a new line, separate parameters with pipes. You can also append a form ID to only trigger the event when that specific form was submitted. Examples:%1$s%1$s%2$sTo trigger for specific form only:%3$s%4$s2316:send|event|Signup Form|submit%5$s%2$sTo trigger for all forms:%3$s%4$ssend|event|Contact Form|submit%5$s%2$sExample with event Label and Value:%3$s%4$ssend|event|Campaign Form|submit|Fall Campaign|43%5$s
af: Plaas elke opsporingsgebeurtenis op 'n nuwe lyn, skei parameters met pype. Jy kan ook 'n vorm-ID byvoeg om slegs die gebeurtenis te aktiveer wanneer daardie spesifieke vorm ingedien is. Voorbeelde:%1$s%1$s%2$sOm slegs vir spesifieke vorm te aktiveer:%3$s%4$s2316:send|gebeurtenis|Aantekenvorm|dien%5$s%2$s inOm te aktiveer vir alle vorms: %3$s%4$ssend|gebeurtenis|Kontakvorm|dien%5$s%2$sVoorbeeld met gebeurtenis etiket en waarde:%3$s%4$ssend|gebeurtenis|Veldtogvorm|dien|Herfsveldtog|43%5$s

en: Put the tracking code here and replace 'UA-XXXXX-Y' with the property ID (also called the "tracking ID") of the Google Analytics property you wish to track.<br />(only add if you are sure this code hasn't been placed elsewhere yet, otherwise leave empty)
af: Plaas die opsporingskode hier en vervang &#39;UA-XXXXX-Y&#39; met die eiendom-ID (ook genoem die &#39;opsporing-ID&#39;) van die Google Analytics-eiendom wat u wil naspoor.<br /> (voeg slegs by as u seker is dat hierdie kode nog nie elders geplaas is nie, anders moet dit leeg wees)

en: QTY
af: AANTAL

en: Quantity
af: Hoeveelheid

en: Quantity (Number of items)
af: Hoeveelheid (Aantal items)

en: Quantity button colors
af: Hoeveelheid knoppie kleure

en: Quantity field
af: Hoeveelheid veld

en: Quantity:
af: Hoeveelheid:

en: Question
af: Vraag

en: Radio buttons
af: Radio knoppies

en: Rating
af: Gradering

en: Rating Colors
af: Waarderingskleure

en: Rating Colors Active
af: Waarderingskleure aktief

en: Rating Colors Hover
af: Gradering Kleure Hover

en: Rating background
af: Merk agtergrond

en: Rating border color
af: Gradeer randkleur

en: Rating color
af: Gradeer kleur

en: Raw Transaction Data
af: Rou transaksiedata

en: Read
af: Lees

en: Read the documentation here!
af: Lees die dokumentasie hier!

en: Readonly (makes fields readonly)
af: Leesalleen (maak velde leesalleen)

en: Reason
af: Rede

en: Receipt/Invoice
af: Kwitansie/Faktuur

en: Recipient(s) email address separated by commas
af: Ontvanger (s) se e-posadres geskei deur komma's

en: Recipient(s) email address separated with commas
af: Ontvanger (s) se e-posadres is geskei met komma's

en: Recurring
af: Herhalend

en: Recurring Payment ID
af: Herhalende betaling ID

en: Redirect to Checkout page or Shopping Cart?
af: Herlei na Checkout-bladsy of inkopiemandjie?

en: Redirect to link or URL
af: Herlei na skakel of URL

en: Redirect to the created Post after form submission
af: Herlei na die geskepte plasing nadat vorm ingedien is

en: Redirecting...
af: Herlei tans ...

en: Redo last change
af: Herhaal die laaste verandering

en: Refunded
af: Terugbetaal

en: Region
af: Streek

en: Register & Login
af: Registreer en Teken in

en: Register & Login Settings
af: Registreer en aanmeld-instellings

en: Register a new user
af: Registreer 'n nuwe gebruiker

en: Register new user if user is not logged in
af: Registreer nuwe gebruiker as gebruiker nie aangemeld is nie

en: Registered user login status after payment complete
af: Geregistreerde gebruiker aanmeldstatus nadat betaling voltooi is

en: Relative
af: Relatief

en: Remove URL (hyperlink) from files in emails
af: Verwyder URL (hiperskakel) van lêers in e-posse

en: Remove files from {loop_fields} in emails
af: Verwyder lêers van {loop_fields} in e-posse

en: Remove files from {loop_fields} tag
af: Verwyder lêers uit die tag {loop_fields}

en: Remove gallery (images) from single product page
af: Verwyder galery (prente) van enkele produkbladsy

en: Remove gallery from single product page
af: Verwyder gallery van enkele produkbladsy

en: Remove hyperlink in emails
af: Verwyder hiperskakel in e-posse

en: Remove margin
af: Verwyder kantlyn

en: Remove price from single product page
af: Verwyder prys van enkele produkbladsy

en: Remove rating from single product page
af: Verwyder gradering van enkele produkbladsy

en: Remove short description from single product page
af: Verwyder kort beskrywing van enkele produkbladsy

en: Remove title from single product page
af: Verwyder titel van enkele produkbladsy

en: Remove/clear coupons before redirecting to cart
af: Verwyder/vee koepons uit voordat u na die mandjie herlei

en: Remove/clear fees before redirecting to cart
af: Verwyder/vee fooie uit voordat u na die mandjie herlei

en: Removes any accents from strings inside your CSV file
af: Verwyder enige aksente van stringe binne jou CSV-lêer

en: Removes any accents from strings returned by the API
af: Verwyder enige aksente van stringe wat deur die API teruggestuur word

en: Repeat (repeat)
af: Herhaal (herhaal)

en: Repeat X (repeat-x)
af: Herhaal X (herhaal-x)

en: Repeat Y (repeat-y)
af: Herhaal Y (herhaal-y)

en: Repeater
af: Herhaler

en: Repeater column
af: Herhalerkolom

en: Replace comma's with HTML tag in emails
af: Vervang komma's met HTML-tag in e-posse

en: Replace the default "Add to cart" area
af: Vervang die verstek "Voeg by mandjie" area

en: Reply to email:
af: Antwoord op e-pos:

en: Reply to name:
af: Antwoord op naam:

en: Reposition element
af: Herposisioneer element

en: Require user to choose a minimum of X dates
af: Vereis dat die gebruiker 'n minimum van X-datums moet kies

en: Required Field (not empty)
af: Vereiste veld (nie leeg nie)

en: Required to calculate distance between 2 locations
af: Vereis om afstand tussen twee plekke te bereken

en: Required to connect the post to categories (if found)
af: Vereis om die plasing aan kategorieë te koppel (indien gevind)

en: Required to connect the post to tags (if found)
af: Vereis om die plasing aan merkers te koppel (indien gevind)

en: Required to do API calls to retrieve data
af: Vereis om API-oproepe te doen om data op te spoor

en: Reset Submission Counter
af: Herstel inhandigingsteller

en: Reset Submission Counter for Users
af: Stel die inhandigingsteller vir gebruikers terug

en: Reset all to default value
af: Stel alles terug na verstekwaarde

en: Reset all to global value
af: Stel alles terug na globale waarde

en: Reset all to last known value
af: Stel alles terug na laaste bekende waarde

en: Reset filters
af: Stel filters terug

en: Reset locker submission counter for all users:
af: Stel die toonbank vir die indiening van die kassie terug vir alle gebruikers:

en: Reset locker submission counter to:
af: Stel die toonbank vir die indiening van die kassie terug na

en: Reset password (lost password)
af: Stel wagwoord terug (verlore wagwoord)

en: Reset to default value
af: Stel terug na verstekwaarde

en: Reset to global settings
af: Stel die globale instellings terug

en: Reset to global value
af: Stel terug na globale waarde

en: Reset to last known value
af: Stel terug na laaste bekende waarde

en: Responsiveness
af: Responsiwiteit

en: Restore Default Settings
af: Stel die verstekinstellings terug

en: Restore a previous saved version of this Form
af: Stel 'n vorige gestoorde weergawe van hierdie vorm terug

en: Restore backup
af: Stel rugsteun terug

en: Restoring settings...
af: Stel tans instellings terug ...

en: Restrict result by countrie(s)
af: Beperk resultaat volgens land(e)

en: Retain underlying global value (recommended when exporting to other sites)
af: Behou onderliggende globale waarde (aanbeveel wanneer na ander werwe uitgevoer word)

en: Retrieve Slug, ID, Title or Meta Data as value
af: Haal Slug, ID, titel of metadata op as waarde

en: Retrieve categories by it's parent ID (integer only)
af: Kry kategorieë volgens die ouer-ID (slegs heelgetal)

en: Retrieve entries based on all forms
af: Haal inskrywings op gebaseer op alle vorms

en: Retrieve entries based on the following form ID's
af: Haal inskrywings op gebaseer op die volgende vorm ID's

en: Retrieve form data from users last submission
af: Haal vormdata van die gebruikers wat die laaste keer ingedien is

en: Retrieve method
af: Kry metode

en: Retrieve value from
af: Haal waarde uit

en: Retrieves the activation code
af: Haal die aktiveringskode op

en: Retrieves the current author ID
af: Haal die huidige outeur-ID op

en: Retrieves the current author email
af: Haal die huidige outeur-e-posadres op

en: Retrieves the current day of the month (Local time)
af: Haal die huidige dag van die maand op (Plaaslike tyd)

en: Retrieves the current day of the month (UTC/GMT)
af: Haal die huidige dag van die maand op (UTC / GMT)

en: Retrieves the current hour of the day (Local time)
af: Haal die huidige uur van die dag op (Plaaslike tyd)

en: Retrieves the current hour of the day (UTC/GMT)
af: Haal die huidige uur van die dag op (UTC / GMT)

en: Retrieves the current logged in user ID
af: Haal die huidige aangemelde gebruikers-ID op

en: Retrieves the current logged in user display name
af: Haal die huidige aangemelde gebruikers vertoonnaam op

en: Retrieves the current logged in user email
af: Haal die huidige aangemelde gebruikers-e-posadres op

en: Retrieves the current logged in user first name
af: Haal die huidige aangemelde voornaam op

en: Retrieves the current logged in user last name
af: Haal die huidige aangemelde gebruikersnaam op

en: Retrieves the current logged in user login (username)
af: Haal die huidige aangemelde aanmelding (gebruikersnaam) op

en: Retrieves the current logged in user roles
af: Haal die huidige aangemelde gebruikersrolle op

en: Retrieves the current minute of the hour (Local time)
af: Haal die huidige minuut van die uur op (Plaaslike tyd)

en: Retrieves the current minute of the hour (UTC/GMT)
af: Haal die huidige minuut van die uur op (UTC / GMT)

en: Retrieves the current month of the year (Local time)
af: Haal die huidige maand van die jaar op (Plaaslike tyd)

en: Retrieves the current month of the year (UTC/GMT)
af: Haal die huidige maand van die jaar op (UTC / GMT)

en: Retrieves the current page URL
af: Haal die huidige bladsy-URL op

en: Retrieves the current page or post ID
af: Haal die huidige bladsy of pos-ID op

en: Retrieves the current page or post author ID
af: Haal die huidige bladsy of posskrywer-ID op

en: Retrieves the current page or post author email
af: Haal die huidige bladsy op of plaas skrywer-e-pos

en: Retrieves the current page or post title
af: Haal die huidige bladsy of plasingstitel op

en: Retrieves the current second of the minute (Local time)
af: Haal die huidige sekonde van die minuut op (Plaaslike tyd)

en: Retrieves the current second of the minute (UTC/GMT)
af: Haal die huidige sekonde van die minuut op (UTC / GMT)

en: Retrieves the current year of time (Local time)
af: Haal die huidige jaar (Plaaslike tyd) op

en: Retrieves the current year of time (UTC/GMT)
af: Haal die huidige jaar (UTC / GMT) op

en: Retrieves the field label for the field loop {loop_fields}
af: Haal die veldetiket vir die veldlus {loop_fields} op

en: Retrieves the field value for the field loop {loop_fields}
af: Haal die veldwaarde vir die veldlus {loop_fields} op

en: Retrieves the generated password
af: Haal die gegenereerde wagwoord op

en: Retrieves the latest Contact Entry ID
af: Haal die jongste ID vir kontakinskrywings op

en: Retrieves the latest Contact Entry ID of the logged in user based on current form ID
af: Haal die jongste kontakinskrywing-ID van die aangemelde gebruiker op gebaseer op huidige vorm-ID

en: Retrieves the latest Contact Entry ID of the logged in user for any form
af: Haal die jongste kontakinvoer-ID van die aangemelde gebruiker op

en: Retrieves the latest Contact Entry status
af: Haal die nuutste status van kontakinskrywings in

en: Retrieves the latest Contact Entry status of the logged in user based on current form ID
af: Haal die jongste kontakinskrywingstatus van die aangemelde gebruiker op gebaseer op huidige vorm-ID

en: Retrieves the latest Contact Entry status of the logged in user for any form
af: Haal die nuutste kontakinskrywingstatus van die aangemelde gebruiker

en: Retrieves the location where user came from (if exists any) before loading the page with the form
af: Haal die plek waar die gebruiker vandaan kom (indien dit bestaan) voordat die bladsy met die vorm gelaai word

en: Retrieves the location where user came from from a session (if exists any) before loading the page with the form
af: Haal die plek waar die gebruiker vandaan kom vanaf 'n sessie (indien dit bestaan) voordat die bladsy met die vorm gelaai word

en: Retrieves the login page URL
af: Haal die aanmeldbladsy-URL op

en: Retrieves the loop anywhere in your email
af: Haal die lus op enige plek in u e-posadres

en: Retrieves the server timestamp (Local time)
af: Haal die bediener se tydstempel (plaaslike tyd) op

en: Retrieves the server timestamp (UTC/GMT)
af: Haal die bedienertydstempel (UTC / GMT) op

en: Retrieves the submitter's IP address
af: Haal die IP-adres van die indiener op

en: Retrieves the total submission count (if form locker is used)
af: Haal die totale inleweringtelling op (indien vormsluiter gebruik word)

en: Retry payment E-mail Body
af: Probeer weer betaling E-posliggaam

en: Retry payment E-mail Subject
af: Probeer weer betaling E-pos Onderwerp

en: Retry payment link expiry in hours
af: Probeer weer betalingskakel verval in ure

en: Return age as value instead of the date
af: Gee ouderdom as waarde in plaas van die datum

en: Return days
af: Terugkeer dae

en: Return label format (define how the results are displayed)
af: Retouretiketformaat (definieer hoe die resultate vertoon word)

en: Return months
af: Terugkeer maande

en: Return the current date as default value
af: Wys die huidige datum as verstekwaarde

en: Return the current time as default value
af: Stel die huidige tyd as verstekwaarde terug

en: Return the customer to this page after a sucessfull payment. Leave blank to redirect to home page.
af: Keer die kliënt terug na hierdie bladsy na 'n suksesvolle betaling. Laat leeg om na tuisblad te herlei.

en: Return to builder
af: Keer terug na bouer

en: Return value format (define how the value is returned)
af: Retourwaarde-formaat (definieer hoe die waarde teruggestuur word)

en: Return years (age)
af: Terugkeerjare (ouderdom)

en: Reversed
af: Omgekeer

en: Right
af: Reg

en: Romanian
af: Roemeens

en: Romansh
af: Romeins

en: Rounded
af: Afgerond

en: Row heading
af: Ryopskrif

en: Row logic
af: Rylogika

en: Russian
af: Russies

en: SEPA Direct Debit
af: SEPA direkte debiet

en: SMTP Server
af: SMTP-bediener

en: SMTP debug output mode
af: SMTP-foutopsporing-afmodus

en: SMTP password
af: SMTP-wagwoord

en: SMTP username
af: SMTP-gebruikersnaam

en: SMTP – port 25 or 2525 or 587%sSecure SMTP (SSL / TLS) – port 465 or 25 or 587, 2526
af: SMTP – poort 25 of 2525 of 587%sSecure SMTP (SSL / TLS) – poort 465 of 25 of 587, 2526

en: Sales tax
af: Verkoopsbelasting

en: Sandbox publishable key
af: Sandbox publiseerbare sleutel

en: Sandbox secret key
af: Sandbox geheime sleutel

en: Sandbox webhook ID
af: Sandbox-webhaak-ID

en: Sandbox webhook signing secret key
af: Sandbox webhook onderteken geheime sleutel

en: Sat
af: Sa

en: Saturday
af: Saterdag

en: Save
af: Stoor

en: Save Mailster user data
af: Stoor Mailster-gebruikersdata

en: Save Settings
af: Stoor instellings

en: Save as Contact Entry
af: Stoor as kontakinskrywing

en: Save both value and label
af: Stoor beide waarde en etiket

en: Save custom post meta
af: Stoor pasgemaakte plasingsmeta

en: Save custom user meta
af: Stoor pasgemaakte gebruikersmeta

en: Save data
af: Stoor data

en: Save form progression (when a user returns, the data isn't lost)
af: Stoor die vordering van vorm (wanneer 'n gebruiker terugkom, gaan die data nie verlore nie)

en: Save product attributes
af: Stoor produkkenmerke

en: Save settings
af: Stoor instellings

en: Save the admin email value (default)
af: Stoor die admin-e-poswaarde (verstek)

en: Save the confirmation email value
af: Stoor die bevestiging-e-poswaarde

en: Save the entry value
af: Stoor die inskrywingswaarde

en: Save value or label to entry?
af: Stoor waarde of etiket by inskrywing?

en: Save your form
af: Stoor u vorm

en: Search
af: Soek

en: Search contact entries based on their title. By default all entry data will be populated unless defined otherwise in the "Fields to skip" setting below. To retrieve the contact entry status you can add a field named: %2$shidden_contact_entry_status%3$s (which will be populated with the current status of the entry). To retrieve the entry ID you can name the field: %2$shidden_contact_entry_id%3$s. To retrieve the entry Title you can name the field: %2$shidden_contact_entry_title%3$s
af: Soek kontakinskrywings op grond van hul titel. By verstek sal alle inskrywingsdata ingevul word, tensy anders gedefinieer in die "Veld om oor te slaan"-instelling hieronder. Om die kontakinskrywingstatus te herwin, kan jy 'n veld byvoeg met die naam: %2$shidden_contact_entry_status%3$s (wat gevul sal word met die huidige status van die inskrywing). Om die inskrywing-ID te herwin, kan jy die veld noem: %2$shidden_contact_entry_id%3$s. Om die inskrywingstitel te herwin, kan jy die veld noem: %2$shidden_contact_entry_title%3$s

en: Search contact entry based on title
af: Soek kontakinskrywing gebaseer op titel

en: Search method
af: Soekmetode

en: Second choice
af: Tweede keuse

en: Secrets
af: Geheime

en: Secure File Uploads
af: Veilige lêeroplaaie

en: Select & Sort the data that needs to be exported
af: Kies en sorteer die data wat uitgevoer moet word

en: Select None to never reset the lock
af: Kies Geen om die slot nooit weer in te stel nie

en: Select a date
af: Kies 'n datum

en: Select a filter relation (OR|AND)
af: Kies 'n filterverhouding (OF|EN)

en: Select a form
af: Kies 'n vorm

en: Select a method for retrieving items
af: Kies 'n metode om items op te haal

en: Select a page to link to
af: Kies 'n bladsy om na te skakel

en: Select a post to link to
af: Kies 'n boodskap om na te skakel

en: Select a time
af: Kies 'n tyd

en: Select a unit system
af: Kies 'n eenheidstelsel

en: Select all user roles who are allowed to submit the form
af: Kies alle gebruikersrolle wat toegelaat word om die vorm in te dien

en: Select an Icon
af: Kies 'n ikoon

en: Select email template
af: Kies e-pos sjabloon

en: Select grouped, if you wish to append the field next to it's previous field.
af: Kies gegroepeer as u die veld langs die vorige veld wil byvoeg.

en: Select how many individual E-mail reminders you require
af: Kies hoeveel individuele e-posherinneringe jy benodig

en: Select how the items should be displayed
af: Kies hoe die items vertoon moet word

en: Select how you want to filter entries
af: Kies hoe u inskrywings wil filter

en: Select how you want to filter orders
af: Kies hoe u bestellings wil filter

en: Select how you want to order the items
af: Kies hoe u die items wil bestel

en: Select how you would want to define the conditions (manually or via a CSV file)
af: Kies hoe u die voorwaardes wil definieer (handmatig of via 'n CSV-lêer)

en: Select if this field must act as Start or Destination
af: Kies of hierdie veld as Begin of Bestemming moet optree

en: Select if you want to retrieve slug, ID or the title as value
af: Kies as u die slak, ID of die titel as waarde wil ophaal

en: Select if you want to use Ascending or Descending order
af: Kies as u 'n stygende of dalende volgorde wil gebruik

en: Select the toggle default status
af: Kies die standaardstatus om te skakel

en: Select to split words by comma or space or both
af: Kies om woorde deur komma of spasie of albei te verdeel

en: Select weight unit
af: Kies gewigseenheid

en: Select what the form should do (register, login, update or reset a password)
af: Kies wat die vorm moet doen (registreer, meld aan, werk 'n wagwoord op of stel 'n wagwoord terug)

en: Select what the status should be
af: Kies wat die status moet wees

en: Select what value to return (distance or duration)
af: Kies watter waarde u moet teruggee (afstand of duur)

en: Select when to reset the form lock
af: Kies wanneer om die vormslot weer in te stel

en: Select where files should be uploaded to
af: Kies waarheen lêers opgelaai moet word

en: Select whether or not to prompt buyers for a shipping address.
af: Kies of kopers vir 'n afleweringsadres gevra moet word of nie.

en: Select which value to return for calculations
af: Kies watter waarde om terug te gee vir berekeninge

en: Select your form
af: Kies u vorm

en: Selected color
af: Geselekteerde kleur

en: Send CSV attachment with form data to the admin email
af: Stuur CSV-aanhegsel met vormdata na die admin-e-pos

en: Send E-mail
af: Stuur e-pos

en: Send E-mail to author
af: Stuur e-pos aan skrywer

en: Send a confirmation email
af: Stuur 'n bevestigings-e-pos

en: Send admin email
af: Stuur admin-e-posadres

en: Send an admin email
af: Stuur 'n admin-e-posadres

en: Send approve email when account is activated by admin
af: Stuur goedkeuring-e-pos wanneer rekening deur admin geaktiveer is

en: Send both value and label
af: Stuur beide waarde en etiket

en: Send confirmation email
af: Stuur bevestigings-e-pos

en: Send copy to following address(es)
af: Stuur afskrif na volgende adres (e)

en: Send copy to following address(es), without being able to see the address
af: Stuur afskrif na die volgende adres (e) sonder om die adres te kan sien

en: Send data as JSON string
af: Stuur data as JSON-string

en: Send email after order completed
af: Stuur e-pos nadat bestelling voltooi is

en: Send email after payment completed
af: Stuur e-pos nadat betaling voltooi is

en: Send email confirmation/verification email
af: Stuur e-pos bevestiging/verifikasie e-pos

en: Send email from:
af: Stuur e-pos van:

en: Send email to
af: Stuur e-pos aan

en: Send email to:
af: Stuur e-pos aan:

en: Send or do not send confirmation emails
af: Stuur bevestigings-e-posse of stuur dit nie

en: Send or do not send the admin emails
af: Stuur of stuur nie die admin-e-pos nie

en: Send reminder at a fixed time, or by offset
af: Stuur herinnering op 'n vasgestelde tyd, of teen verrekening

en: Send reminder based on the following date:
af: Stuur herinnering gebaseer op die volgende datum:

en: Send site credentials to the user email
af: Stuur werfbewyse na die gebruiker-e-pos

en: Send the Mailchimp confirmation email
af: Stuur die Mailchimp-bevestigings-e-pos

en: Send to (Admin E-mails)
af: Stuur na (admin-e-posse)

en: Send to (Confirmation E-mails)
af: Stuur na (bevestigings-e-posse)

en: Send value or label to admin?
af: Waarde of etiket aan admin stuur?

en: Send value or label to submitter?
af: Stuur waarde of etiket aan die indiener?

en: Send verification email (default)
af: Stuur verifikasie-e-pos (verstek)

en: Send verification email and automatically login
af: Stuur verifikasie-e-pos en teken outomaties aan

en: Sep
af: Sep.

en: Separate Mailchimp field and field_name by pipes "|" (put each on a new line).%1$sExample: PHONE|phonenumber%1$sWith this method you can save custom Mailchimp user data
af: Skei Mailchimp-veld en veldnaam deur pype "|" (sit elkeen op 'n nuwe reël).%1$sVoorbeeld: PHONE|foonnommer%1$sMet hierdie metode kan jy persoonlike Mailchimp-gebruikerdata stoor

en: Separate Mailster field and field_name by pipes "|" (put each on a new line).%sExample: mailster_field_name|super_forms_field_name%sWith this method you can save custom Mailster user data
af: Skei Mailster-veld en veldnaam deur pype "|" (sit elkeen op 'n nuwe reël).%sVoorbeeld: mailster_field_name|super_forms_field_name%sMet hierdie metode kan jy persoonlike Mailster-gebruikerdata stoor

en: Separate each form ID by a comma.
af: Skei elke vorm-ID deur 'n komma.

en: Separated by comma's e.g: nl,be,de
af: Geskei deur komma's bv: nl,be,de

en: Separated each post status by a comma, enter "any" for all post statuses
af: Skei elke posstatus deur 'n komma, voer "enige" in vir alle posstatusse

en: Seperate each rate with a comma. You can manage and create Tax Rates in via the Stripe %sDashboard%s.
af: Skei elke koers met 'n komma. Jy kan Belastingkoerse bestuur en skep in via die Stripe %sDashboard%s.

en: Serbian
af: Serwies

en: Set a custom delimiter to separate the values on each row
af: Stel 'n aangepaste skeiding om die waardes in elke ry te skei

en: Set a custom enclosure character for values
af: Stel 'n aangepaste omhulselkarakter vir waardes

en: Set a default color (leave blank for none)
af: Stel 'n standaardkleur (laat leeg vir geen)

en: Set a default time for this field (leave blank for none)
af: Stel 'n verstektyd vir hierdie veld (laat leeg vir geen)

en: Set a default value for this field (leave blank for none)
af: Stel 'n verstekwaarde vir hierdie veld (laat leeg vir geen)

en: Set a default value for this field. {post_id} and {post_title} can be used (leave blank for none)
af: Stel 'n standaardwaarde vir hierdie veld. {post_id} en {post_title} kan gebruik word (laat dit leeg vir geen)

en: Set a default value for this field. {post_id}, {post_title} and {user_****} can be used (leave blank for none)
af: Stel 'n standaardwaarde vir hierdie veld. {post_id}, {post_title} en {user _ ****} kan gebruik word (los vir geen)

en: Set a form ID to retrieve data from (separated by comma)
af: Stel 'n vorm-ID in om data op te haal (geskei deur komma)

en: Set a format e.g: %, EUR, USD etc.
af: Stel 'n formaat in, bv: %, EUR, USD ens.

en: Set a label for the amount e.g: Subtotal or Total
af: Stel 'n etiket vir die bedrag, bv: Subtotaal of Totaal

en: Set a number format e.g: Gygabyte, Kilometers etc. (leave blank for none)
af: Stel 'n getalformaat op, byvoorbeeld: Gygabyte, kilometers, ens. (Laat oop vir geen)

en: Set mailer to use SMTP
af: Stel mailer om SMTP te gebruik

en: Set the currency of or leave empty for no currency e.g: $ or €
af: Stel die geldeenheid van of laat leeg vir geen geldeenheid nie, byvoorbeeld: $ of €

en: Set the limitation thresshold
af: Stel die limietgrens

en: Set the limitation thresshold per user
af: Stel die beperkingsgrens per gebruiker in

en: Set the type of number to be used as the placeholder
af: Stel die tipe nommer wat as die plekhouer gebruik moet word

en: Set to -1 to use default TAB index.
af: Stel -1 om die standaard TAB-indeks te gebruik.

en: Set to 0 to remove limitations.
af: Stel op 0 om beperkings te verwyder.

en: Set to 0 to use default CSS height
af: Stel op 0 om verstek CSS hoogte te gebruik

en: Set to 0 to use default CSS height.
af: Stel op 0 om standaard CSS-hoogte te gebruik.

en: Set to 0 to use default CSS width.
af: Stel op 0 om die standaard CSS-breedte te gebruik.

en: Sets shipping and billing country.
af: Stel versending en faktuur land.

en: Sets the character set and character encoding for the billing information/log-in page on the PayPal website. In addition, this variable sets the same values for information that you send to PayPal in your HTML button code. Default is based on the language encoding settings in your account profile.
af: Stel die karakterstel en karakterkodering vir die faktuurinligting/aanmeldbladsy op die PayPal-webwerf. Daarbenewens stel hierdie veranderlike dieselfde waardes vir inligting wat jy na PayPal stuur in jou HTML-knoppiekode. Verstek is gebaseer op die taalkodering-instellings in jou rekeningprofiel.

en: Sets the language for the billing information/log-in page only. Default is US.
af: Stel slegs die taal vir die faktuurinligting/aanmeldbladsy. Verstek is VSA.

en: Settings
af: Instellings

en: Shadow Blur Radius
af: Skadu Vervaag Radius

en: Shadow Color
af: Skadu Kleur

en: Shadow Horizontal Length
af: Skadu Horisontale Lengte

en: Shadow Opacity
af: Skadu ondeursigtigheid

en: Shadow Spread Radius
af: Skaduverspreidingsradius

en: Shadow Vertical Length
af: Skadu Vertikale Lengte

en: Shipping
af: Gestuur

en: Shipping amount
af: Gestuur bedrag

en: Shipping and billing country
af: Versending en faktuur land

en: Shipping cost (applies to each additional item added to cart)
af: Gestuurkoste (geld vir elke bykomende item wat by die mandjie gevoeg word)

en: Shipping cost (applies to first item added to cart)
af: Gestuurkoste (van toepassing op die eerste item wat by die mandjie gevoeg word)

en: Shipping currency
af: Gestuur geldeenheid

en: Shipping tax behavior
af: Versendingbelastinggedrag

en: Shipping tax code
af: Belastingkode vir aflewering

en: Shopping Cart
af: Inkopiemandjie

en: Short - d M, y
af: Kort - d M, y

en: Short name
af: Kort naam

en: Show
af: Wys

en: Show Advanced PayPal Settings
af: Wys Gevorderde PayPal-instellings

en: Show Toolbar when viewing site (enabled by default)
af: Wys nutsbalk wanneer werf bekyk word (by verstek geaktiveer)

en: Show advanced settings
af: Wys gevorderde instellings

en: Show an icon instead of number
af: Toon 'n ikoon in plaas van nommer

en: Show back to top button
af: Wys terug na bo-knoppie

en: Show directions panel (list directions next to the map)
af: Wys aanwysingspaneel (lys aanwysings langs die kaart)

en: Show download button to the user after PDF was generated
af: Wys die aflaaiknoppie aan die gebruiker nadat die PDF gegenereer is

en: Show featured image
af: Wys prente

en: Show on Form and in PDF file (default)
af: Vertoon op vorm en in PDF-lêer (standaard)

en: Show or hide empty categories
af: Wys of verberg leë kategorieë

en: Show or hide the duration time
af: Wys of verberg die tydsduur

en: Show popup to logged in users
af: Wys opspringer aan aangemelde gebruikers

en: Show popup to none logged in users
af: Wys opspringer aan niemand wat aangemeld is nie

en: Show post excerpt
af: Toon uittreksel

en: Show post title
af: Wys die titel van die boodskap

en: Show product price
af: Toon produkprys

en: Show progress bar for Multi-part
af: Toon die vorderingsbalk vir meerdelige dele

en: Show steps for Multi-part
af: Toon stappe vir meerdelige dele

en: Show thank you message
af: Wys dankie-boodskap

en: Show the following "Custom" columns
af: Wys die volgende "Gepasmaakte" kolomme

en: Show the month after the year in the header
af: Toon die maand na die jaar in die kop

en: Show the week of the year
af: Toon die week van die jaar

en: Signature
af: Handtekening

en: Signature:
af: Handtekening:

en: Single
af: Enkellopend

en: Single Discount rate, as a percentage, to be charged cart-wide. Set to a value less than 100. The variable overrides any individual item discount rate
af: Enkelafslagkoers, as 'n persentasie, om wawydte gehef te word. Stel op 'n waarde minder as 100. Die veranderlike ignoreer enige individuele itemverdiskonteringskoers

en: Single discount amount charged cart-wide. It must be less than the selling price of all items combined in the cart.
af: Enkele afslagbedrag word oor die hele mandjie gehef. Dit moet minder wees as die verkoopprys van alle items saam in die wa.

en: Single handling fee charged cart-wide.
af: Enkele hanteringsfooi word oor die hele kar gehef.

en: Single product or service checkout
af: Enkele produk of diens betaalpunt

en: Site ID, if running multiple networks
af: Werf-ID, as jy verskeie netwerke bestuur

en: Skip registration if user_login or user_email are not found
af: Slaan registrasie oor as user_login of user_email nie gevind word nie

en: Skip wizard
af: Spring towenaar oor

en: Slide In duration in milliseconds (0 is no fade effect)
af: Inskuif-duur in millisekondes (0 is geen vervaag-effek nie)

en: Slide in: From Top, Right, Bottom or Left
af: Skuif in: Van bo, regs, onder of links

en: Slider colors
af: Skuifkleure

en: Slider field
af: Skuifveld

en: Slovak
af: Slowaaks

en: Slovenian
af: Sloweens

en: Slug (default)
af: Slak (verstek)

en: Slugs
af: Slakke

en: Slugs (default)
af: Slakke (verstek)

en: Sold individually?
af: Afsonderlik verkoop?

en: Solid
af: Soliede

en: Some payment methods require a specific currency to be set for your line items. For instance, when using `ideal` the currency must be set to EUR or Stripe will return an error message.
af: Sommige betaalmetodes vereis dat 'n spesifieke geldeenheid vir jou lynitems gestel word. Byvoorbeeld, wanneer 'ideaal' gebruik word, moet die geldeenheid op EUR gestel word of Stripe sal 'n foutboodskap gee.

en: Something went wrong while calculating the distance.
af: Iets het verkeerd geloop tydens die berekening van die afstand.

en: Something went wrong while deactivating the plugin.
af: Iets het verkeerd geloop tydens die deaktivering van die inprop.

en: Something went wrong while downloading export.
af: Iets het verkeerd geloop tydens die aflaai van uitvoer.

en: Something went wrong while exporting form data.
af: Iets het verkeerd geloop tydens die uitvoer van vormdata.

en: Something went wrong while importing form data.
af: Iets het verkeerd geloop tydens die invoer van vormdata.

en: Something went wrong while restoring default settings.
af: Iets het verkeerd geloop tydens die herstel van standaardinstellings.

en: Something went wrong while saving your settings.
af: Iets het verkeerd geloop tydens die stoor van u instellings.

en: Something went wrong:
af: Iets het verkeerd geloop:

en: Sorry, file extension is not allowed!
af: Jammer, lêeruitbreiding is nie toegelaat nie!

en: Sorry, no distance could be calculated based on entered data. Please enter a valid address or zipcode.
af: Jammer, geen afstand kon bereken word op grond van ingevoerde data nie. Voer 'n geldige adres of poskode in.

en: Sort
af: Sorteer

en: Spacer
af: Spasieerder

en: Specific database table
af: Spesifieke databasis tabel

en: Specific posts (post_type)
af: Spesifieke plasings (post_type)

en: Specific taxonomy (categories)
af: Spesifieke taksonomie (kategorieë)

en: Specifies a numerical value between 0.0 and 1.0 to determine the opacity of the line's color. The default is 1.0.
af: Spesifiseer 'n numeriese waarde tussen 0.0 en 1.0 om die dekking van die kleur van die lyn te bepaal. Die standaard is 1.0.

en: Specifies the color of the line
af: Spesifiseer die kleur van die lyn

en: Specifies the value granularity of the element's value.
af: Spesifiseer die waardekorreligheid van die element se waarde.

en: Specifies what unit system to use when displaying results
af: Spesifiseer watter eenheidstelsel u moet gebruik om resultate te vertoon

en: Specifies whether the price is considered inclusive of taxes or exclusive of taxes. One of inclusive, exclusive, or unspecified. Once specified as either inclusive or exclusive, it cannot be changed.
af: Spesifiseer of die prys as belasting ingesluit of belasting eksklusief beskou word. Een van inklusiewe, eksklusiewe of ongespesifiseerde. Sodra dit as óf inklusief óf eksklusief gespesifiseer is, kan dit nie verander word nie.

en: Specifies whether the rate is considered inclusive of taxes or exclusive of taxes.
af: Spesifiseer of die koers as belasting ingesluit of belasting eksklusief beskou word.

en: Specify billing frequency (defaults to `none` for one-time payments)
af: Spesifiseer faktuurfrekwensie (verstek op "geen" vir eenmalige betalings)

en: Specify main and backup SMTP servers
af: Spesifiseer hoof- en rugsteun-SMTP-bedieners

en: Specify the countries to appear at the top of the list. Separated by comma's e.g: nl,be,de
af: Spesifiseer die lande wat boaan die lys moet verskyn. Geskei deur komma's bv: nl,be,de

en: Spinning icon color
af: Draai ikoon kleur

en: Squared
af: Kwadraat

en: Start 15 day trial
af: Begin 15 dae proeflopie

en: Start Import
af: Begin invoer

en: Start address
af: Begin adres

en: Start all over
af: Begin van voor af

en: Start of the week
af: Begin van die week

en: Start typing and find a color
af: Begin tik en vind 'n kleur

en: Starting address (required)
af: Beginadres (verpligtend)

en: Starts with
af: Begin met

en: State
af: Staat

en: State/Province
af: Staat / Provinsie

en: Statement descriptor
af: Verklaring beskrywer

en: Static (default)
af: Staties (verstek)

en: Step
af: Stap

en: Step (defaults to "any")
af: Stap (standaard is "enige")

en: Step 1
af: Stap 1

en: Step Description
af: Stapbeskrywing

en: Step Image
af: Stapbeeld

en: Step Name
af: Stapnaam

en: Steps between times in minutes
af: Stappe tussen tye in minute

en: Stick to top, right, bottom or left
af: Hou aan bo, regs, onder of links

en: Stock Qty
af: Voorraad Aantal

en: Street
af: Straat

en: Street (1 of 2 fields)
af: Straat (1 van 2 velde)

en: Street (2 of 2 fields)
af: Straat (2 van 2 velde)

en: Street name
af: straat naam

en: Street name + nr
af: Straatnaam + nr

en: Street nr + name
af: Straat nr + naam

en: Street number
af: straatnommer

en: Stripe
af: Streep

en: Stripe Live API key not configured, please enter your API key under %sSuper Forms > Settings > Stripe Checkout%s
af: Stripe Live API-sleutel nie opgestel nie, voer asseblief jou API-sleutel in onder %sSuper Forms > Instellings > Stripe Checkout%s

en: Stripe Sandbox API key not configured, please enter your API key under %sSuper Forms > Settings > Stripe Checkout%s
af: Stripe Sandbox API-sleutel nie opgestel nie, voer asseblief jou API-sleutel in onder %sSuper Forms > Instellings > Stripe Checkout%s

en: Stripe Transaction
af: Streeptransaksie

en: Stripe checkout method
af: Streep afreken metode

en: Stroke color
af: Slagkleur

en: Stroke opacity
af: Beroerte dekking

en: Stroke weight
af: Beroerte gewig

en: Su
af: So

en: Sub Title
af: Sub titel

en: Subject
af: Vak

en: Subject:
af: Vak:

en: Submit
af: Indien

en: Submit button
af: Dien knoppie in

en: Submit the form (default)
af: Dien die vorm in (verstek)

en: Submit type
af: Dien tipe in

en: Submitted
af: Ingesit

en: Submitted by
af: Voorgelê deur

en: Submitted by user
af: Ingedien deur gebruiker

en: Subscribe with the following tags
af: Teken in met die volgende etikette

en: Subscribed (default)
af: Ingeteken (verstek)

en: Subscriber email address
af: Intekenaar-e-posadres

en: Subscriber list ID('s) separated by comma's
af: Intekenaarlys-ID('s) geskei deur komma's

en: Subscriber status after submitting the form
af: Intekenaarstatus nadat die vorm ingedien is

en: Subscription
af: Intekening

en: Subscription Plan ID (should look similar to: plan_G0FvDp6vZvdwRZ)
af: Intekeningplan-ID (moet soortgelyk lyk aan: plan_G0FvDp6vZvdwRZ)

en: Subscription Status
af: Intekeningstatus

en: Subscription checkout
af: Intekening betaal

en: Subscription periods
af: Intekenperiodes

en: Subscription plan ID cannot be empty!
af: Intekeningplan-ID kan nie leeg wees nie!

en: Subscriptions
af: Subskripsies

en: Subscriptions can not be paid through iDeal, please choose a different payment method!
af: Intekeninge kan nie deur iDeal betaal word nie, kies asseblief 'n ander betaalmetode!

en: Subtotal
af: subtotaal

en: Subtotal:
af: Subtotaal:

en: Succeeded
af: Suksesvol

en: Success Message Colors
af: Suksesboodskapkleure

en: Success URL
af: Sukses URL

en: Success message
af: Suksesboodskap

en: Suffix label
af: Agtervoegseletiket

en: Suffix question icon tooltip text
af: Agtergrondteks van die agtervoegselvraag-ikoon

en: Sun
af: Son

en: Sunday
af: Sondag

en: Super Form
af: Supervorm

en: Super Forms - User Status
af: Supervorms - Gebruikerstatus

en: Super Forms Listings will only be generated on the front-end
af: Supervormlysinskrywings sal slegs aan die voorkant gegenereer word

en: Super Forms could not find a form with ID: %d
af: Supervorms kon nie 'n vorm met ID: %d vind nie

en: Super Forms could not find a listing with Form ID: %d
af: Supervorms kon nie 'n lysinskrywing met vorm-ID vind nie: %d

en: Super Forms could not find a listing with ID: %d
af: Super Forms kon nie 'n lysinskrywing met ID: %d vind nie

en: Suspended
af: Geskors

en: Swedish
af: Sweeds

en: Swiss-French
af: Switsers-Frans

en: Switch form
af: Skakel vorm oor

en: System Status
af: Stelselstatus

en: TCP port to connect to
af: TCP-poort om aan te koppel

en: Tab 1
af: Oortjie 1

en: Tab 2
af: Oortjie 2

en: Tab 3
af: Oortjie 3

en: Tab Location
af: Oortjie-ligging

en: Tab background color
af: Tab agtergrondkleur

en: Tab border bottom width (0 = none)
af: Tabbladrand onderbreedte (0 = geen)

en: Tab border color
af: Tabbladkleur

en: Tab border left width (0 = none)
af: Tabbladrand linkerbreedte (0 = geen)

en: Tab border right width (0 = none)
af: Tabbladrand regs breedte (0 = geen)

en: Tab border top width (0 = none)
af: Tabbladrand se boonste breedte (0 = geen)

en: Tab collaps icon color
af: Tabblad-ikoon kleur

en: Tab collapse icon color
af: Kleur van die ikoon van die oortjie-oortjie

en: Tab padding
af: Tabbladvulling

en: Tab text align
af: Tab-teksbelyning

en: Tablet preview
af: Tabletvoorskou

en: Tabs (default)
af: Tabs (verstek)

en: Tabs/Accordion
af: Tabs / trekklavier

en: Tagline for your blog; set in General Options
af: Taglyn vir jou blog; gestel in Algemene opsies

en: Tags
af: Merkers

en: Tags (post_tag)
af: Merkers (post_tag)

en: Tags/Keywords
af: Merkers/Sleutelwoorde

en: Take the shortcode and place it anywere!
af: Neem die kortkode en plaas dit op enige plek!

en: Tax behavior
af: Belastinggedrag

en: Tax category code ID. %sFind a tax category%s. Your default tax category is used if you don’t provide one when creating a transaction with Stripe Tax enabled. You can update this in your %stax settings%s.
af: Belastingkategoriekode ID. %sVind 'n belastingkategorie%s. Jou verstekbelastingkategorie word gebruik as jy nie een verskaf wanneer 'n transaksie geskep word met Stripe Tax geaktiveer nie. Jy kan dit in jou %stax-instellings%s opdateer.

en: Tax rates:
af: Belastingkoerse:

en: Taxonomy slug
af: Taksonomie-slak

en: Text Editor Settings
af: Teksredakteur-instellings

en: Text alignment
af: Teksbelyning

en: Text area
af: Teksarea

en: Text field
af: Teksveld

en: Text field (default)
af: Teksveld (verstek)

en: Text on left side of the color picker (leave blank for no text)
af: Teks aan die linkerkant van die kleurkeurder (laat leeg sonder teks)

en: Text on left side of the toggle button (leave blank for no text)
af: Teks aan die linkerkant van die skakelknoppie (laat leeg sonder teks)

en: Text on right side of the color picker (leave blank for no text)
af: Teks aan die regterkant van die kleurkieser (laat leeg sonder teks)

en: Text on right side of the toggle button (leave blank for no text)
af: Teks aan die regterkant van die skakelknoppie (laat leeg sonder teks)

en: Thank you for contacting us!
af: Dankie dat jy ons gekontak het!

en: Thank you message
af: Dankie boodskap

en: Thank you page (return URL)
af: Dankie-bladsy (terug-URL)

en: Thank you title
af: Dankie titel

en: Thank you!
af: Dankie!

en: Thanks Description
af: Dankie Beskrywing

en: Thanks Title
af: Dankie Titel

en: Thanks margins in px (top right bottom left)
af: Dankmarges in px (regs bo links onder)

en: The API key will be used for the Google Map element, Address Autocomplete and other features related to the Google Maps API
af: Die API-sleutel sal gebruik word vir die Google Map-element, Adres Outovoltooi en ander kenmerke wat verband hou met die Google Maps API

en: The CVC number is incorrect.
af: Die CVC-nommer is verkeerd.

en: The ID of the user where the post will belong to
af: Die ID van die gebruiker waaraan die pos sal behoort

en: The IETF language tag of the locale Checkout is displayed in. If blank or auto, the browser’s locale is used.
af: Die IETF-taalmerker van die locale Checkout word in vertoon. Indien leeg of outomaties, word die blaaier se locale gebruik.

en: The List ID seems to be invalid, please make sure you entered to correct List ID.
af: Die lys-ID blyk ongeldig te wees, maak asseblief seker dat jy ingevoer het om lys-ID te korrigeer.

en: The PIN entered is incorrect. This decline code only applies to payments made with a card reader.
af: Die PIN wat ingevoer is, is verkeerd. Hierdie weieringskode is slegs van toepassing op betalings wat met 'n kaartleser gemaak word.

en: The PIN entered is incorrect. This decline code only applies to payments made with a card reader.
af: Die PIN wat ingevoer is, is verkeerd. Hierdie weieringskode is slegs van toepassing op betalings wat met 'n kaartleser gemaak word.

en: The Place's full address
af: Die Plek se volledige adres

en: The Place's phone number in international format
af: Die Plek se telefoonnommer in internasionale formaat

en: The Place's phone number, formatted according to the number's regional convention
af: Die Plek se telefoonnommer, geformateer volgens die nommer se streekkonvensie

en: The URL the customer will be directed to if they decide to cancel payment and return to your website.
af: Die URL waarna die kliënt verwys sal word as hulle besluit om betaling te kanselleer en na jou webwerf terug te keer.

en: The URL to which PayPal posts information about the payment, in the form of Instant Payment Notification messages.
af: Die URL waarheen PayPal inligting oor die betaling plaas, in die vorm van Kitsbetalingkennisgewingboodskappe.

en: The URL to which Stripe should send customers when payment or setup is complete. If you'd like to use information from the successful Checkout Session on your page, read the guide on customizing your success page.
af: Die URL waarheen Stripe kliënte moet stuur wanneer betaling of opstelling voltooi is. As jy inligting van die suksesvolle Checkout-sessie op jou bladsy wil gebruik, lees die gids oor die pasmaak van jou suksesbladsy.

en: The ZIP/postal code is incorrect.
af: Die poskode is verkeerd.

en: The address specified with automatic fill-in variables overrides the PayPal member's stored address. Buyers see the addresses that you pass in, but they cannot edit them. PayPal does not show addresses if they are invalid or omitted.
af: Die adres wat met outomatiese invulveranderlikes gespesifiseer word, ignoreer die PayPal-lid se gestoorde adres. Kopers sien die adresse wat jy deurgee, maar hulle kan dit nie wysig nie. PayPal wys nie adresse as hulle ongeldig of weggelaat is nie.

en: The allowable number of PIN tries has been exceeded.
af: Die toelaatbare aantal PIN-pogings is oorskry.

en: The amount to add or deduct when button is clicked
af: Die bedrag om by te voeg of af te trek wanneer op die knoppie geklik word

en: The area code for U.S. phone numbers, or the country code for phone numbers outside the U.S.
af: Die areakode vir Amerikaanse telefoonnommers, of die landkode vir telefoonnommers buite die VSA.

en: The author page (front-end)
af: Die skrywersbladsy (voorkant)

en: The author profile (backend)
af: Die outeurprofiel (agterkant)

en: The authoritative website for this Place, such as a business' homepage
af: Die gesaghebbende webwerf vir hierdie Plek, soos 'n besigheid se tuisblad

en: The blog's home web address; set in General Options
af: Die blog se tuiswebadres; gestel in Algemene opsies

en: The card cannot be used to make this payment (it is possible it has been reported lost or stolen).
af: Die kaart kan nie gebruik word om hierdie betaling te maak nie (dit is moontlik dat dit as verlore of gesteel aangemeld is).

en: The card does not support the specified currency.
af: Die kaart ondersteun nie die gespesifiseerde geldeenheid nie.

en: The card does not support this type of purchase.
af: Die kaart ondersteun nie hierdie tipe aankoop nie.

en: The card has been declined as it requires a PIN.
af: Die kaart is afgekeur omdat dit 'n PIN vereis.

en: The card has been declined for an unknown reason.
af: Die kaart is vir 'n onbekende rede afgekeur.

en: The card has expired.
af: Die kaart het verval.

en: The card has insufficient funds to complete the purchase.
af: Die kaart het onvoldoende fondse om die aankoop te voltooi.

en: The card issuer could not be reached so the payment could not be authorized.
af: Die kaartuitreiker kon nie bereik word nie, so die betaling kon nie gemagtig word nie.

en: The card number is incorrect.
af: Die kaartnommer is verkeerd.

en: The card or account the card is connected to, is invalid.
af: Die kaart of rekening waaraan die kaart gekoppel is, is ongeldig.

en: The card was declined as the transaction requires authentication.
af: Die kaart is afgekeur aangesien die transaksie stawing vereis.

en: The cat taxonomy name (e.g: category or product_cat)
af: Die kat taksonomie naam (bv: kategorie of produk_kat)

en: The charge attempt for the subscription failed, please try with a new payment method
af: Die heffingspoging vir die intekening het misluk, probeer asseblief met 'n nuwe betaalmetode

en: The combination username, password and activation code is incorrect!
af: Die kombinasie gebruikersnaam, wagwoord en aktiveringskode is verkeerd!

en: The conditions that this element should listen to.
af: Die voorwaardes waarna hierdie element moet luister.

en: The confirmation subject for this email
af: Die onderwerp van die bevestiging vir hierdie e-pos

en: The content type to use for this email
af: Die inhoudstipe wat u vir hierdie e-pos moet gebruik

en: The content type to use for this email.%sExample: UTF-8 or ISO-8859-1
af: Die inhoudtipe om vir hierdie e-pos te gebruik.%sVoorbeeld: UTF-8 of ISO-8859-1

en: The cost of shipping each additional unit of this item.
af: Die koste van die versending van elke bykomende eenheid van hierdie item.

en: The cost of shipping this item.
af: Die koste van die versending van hierdie item.

en: The current theme's name; set in Presentation
af: Naam van die huidige tema; gestel in Aanbieding

en: The customer has exceeded the balance or credit limit available on their card.
af: Die kliënt het die saldo of kredietlimiet wat op hul kaart beskikbaar is, oorskry.

en: The customer has exceeded the balance or credit limit available on their card.
af: Die kliënt het die saldo of kredietlimiet wat op hul kaart beskikbaar is, oorskry.

en: The customer has not entered their payment method.
af: Die kliënt het nie hul betaalmetode ingevoer nie.

en: The customer must use another card or method of payment.
af: Die kliënt moet 'n ander kaart of metode van betaling gebruik.

en: The customer needs to check with the issuer whether the card can be used for the type of currency specified.
af: Die kliënt moet by die uitreiker nagaan of die kaart gebruik kan word vir die tipe geldeenheid wat gespesifiseer is.

en: The customer needs to contact their card issuer for more information.
af: Die kliënt moet hul kaartuitreiker kontak vir meer inligting.

en: The customer needs to contact their card issuer to check that the card is working correctly.
af: Die kliënt moet hul kaartuitreiker kontak om seker te maak dat die kaart reg werk.

en: The customer needs to contact their card issuer to make sure their card can be used to make this type of purchase.
af: Die kliënt moet hul kaartuitreiker kontak om seker te maak hul kaart kan gebruik word om hierdie tipe aankoop te doen.

en: The customer should contact their card issuer for more information.
af: Die kliënt moet hul kaartuitreiker kontak vir meer inligting.

en: The customer should try again and authenticate their card when prompted during the transaction.
af: Die kliënt moet weer probeer en hul kaart staaf wanneer dit tydens die transaksie gevra word.

en: The customer should try again by inserting their card and entering a PIN.
af: Die kliënt moet weer probeer deur hul kaart in te voeg en 'n PIN in te voer.

en: The customer should try again using the correct CVC.
af: Die kliënt moet weer probeer met die korrekte CVC.

en: The customer should try again using the correct PIN.
af: Die kliënt moet weer probeer met die korrekte PIN.

en: The customer should try again using the correct billing ZIP/postal code.
af: Die kliënt moet weer probeer deur die korrekte poskode vir fakturering te gebruik.

en: The customer should try again using the correct card number.
af: Die kliënt moet weer probeer met die korrekte kaartnommer.

en: The customer should try again using the correct expiration date.
af: Die kliënt moet weer probeer met die korrekte vervaldatum.

en: The customer should use an alternative payment method.
af: Die kliënt moet 'n alternatiewe betaalmetode gebruik.

en: The customer should use another card.
af: Die kliënt moet 'n ander kaart gebruik.

en: The default for this value is 5 seconds
af: Die standaardwaarde vir hierdie waarde is 5 sekondes

en: The delivery service that shipped a physical product, such as Fedex, UPS, USPS, etc.
af: Die afleweringsdiens wat 'n fisiese produk, soos Fedex, UPS, USPS, ens.

en: The duration for error messages to popup in milliseconds.
af: Die tydsduur vir foutboodskappe wat in millisekondes verskyn.

en: The duration time will be calculated based on the time that appears first in it's dropdown
af: Die tydsduur word bereken op grond van die tyd wat eerste in die vervolgkeuse verskyn

en: The email address where emails are sent to
af: Die e-posadres waarheen e-pos gestuur word

en: The email address where user will reply to (leave blank to use 'From email' setting).
af: Die e-posadres waarop die gebruiker sal antwoord (laat leeg om die instelling 'Van e-pos' te gebruik).

en: The email address which emails are sent from.%s(if you encounter issues with receiving emails, try to use info@%s).%sIf you are using an email provider (Gmail, Yahoo, Outlook.com, etc) it should be the email address of that account.
af: Die e-posadres waarvandaan e-posse gestuur word.%s(as jy probleme ondervind met die ontvangs van e-posse, probeer om info@%s te gebruik).%sAs jy 'n e-posverskaffer (Gmail, Yahoo, Outlook.com, ens.) gebruik, moet dit wees die e-posadres van daardie rekening.

en: The email message.
af: Die e-pos boodskap.

en: The email message. You can use {activation_code} and {register_login_url}
af: Die e-pos boodskap. Jy kan {activation_code} en {register_login_url} gebruik

en: The email message. You can use {user_login}, {register_generated_password} and {register_login_url}
af: Die e-pos boodskap. Jy kan {user_login}, {register_generated_password} en {register_login_url} gebruik

en: The estimated range for how long shipping will take, meant to be displayable to the customer.
af: Die geskatte reeks vir hoe lank versending sal neem, bedoel om aan die kliënt vertoonbaar te wees.

en: The expiration year invalid.
af: Die vervaljaar ongeldig.

en: The fields that should be populated with the address data.
af: Die velde wat met die adresdata gevul moet word.

en: The filename of the attachment
af: Die lêernaam van die aanhegsel

en: The following information has been send by the submitter:
af: Die volgende inligting is deur die indiener gestuur:

en: The form will not be submitted, no email will be send and no Contact Entry will be saved. Only the PDF file will be generated and downloaded for testing purposes.
af: Die vorm sal nie ingedien word nie, geen e-pos sal gestuur word nie en geen kontakinskrywing sal gestoor word nie. Slegs die PDF-lêer sal vir toetsdoeleindes gegenereer en afgelaai word.

en: The four-digit phone number for U.S. phone numbers.
af: Die viersyfer-foonnommer vir Amerikaanse telefoonnommers.

en: The height to set the editor in pixels
af: Die hoogte om die redigeerder in pixels te stel

en: The language to use. This affects the names of controls, copyright notices, driving directions, and control labels, as well as the responses to service requests. List of supported language codes: %sSupported Languages%s
af: Die taal om te gebruik. Dit raak die name van kontroles, kopieregkennisgewings, aanwysings en kontrole-etikette, sowel as die antwoorde op diensversoeke. Lys van ondersteunde taalkodes: %sOndersteunde tale%s

en: The logic/method of the validation.
af: Die logika / metode van die validering.

en: The lower bound of the estimated range. If empty, represents no lower bound.
af: Die onderste grens van die geskatte reeks. Indien leeg, verteenwoordig geen ondergrens nie.

en: The maximum amount
af: Die maksimum bedrag

en: The message to display to locked out users
af: Die boodskap om aan uitgeslote gebruikers te wys

en: The message to display to none logged in users
af: Die boodskap om aan geen aangemelde gebruikers te wys nie

en: The message to display when an incorrect password was entered
af: Die boodskap om te wys wanneer 'n verkeerde wagwoord ingevoer is

en: The minimum amount
af: Die minimum bedrag

en: The mode of the Checkout Session
af: Die modus van die Checkout-sessie

en: The most advanced, flexible and easy to use form builder for WordPress!
af: Die mees gevorderde, buigsame en maklik om te gebruik formulierbouer vir WordPress!

en: The name of the shipping rate, meant to be displayable to the customer. This will appear on CheckoutSessions.
af: Die naam van die versendingstarief, bedoel om aan die kliënt vertoonbaar te wees. Dit sal op CheckoutSessions verskyn.

en: The name where user will reply to (leave blank to use 'From name' setting).
af: Die naam waarop die gebruiker sal antwoord (laat leeg om die instelling 'Van naam' te gebruik).

en: The name which emails are sent from.
af: Die naam waaruit e-pos gestuur word.

en: The number of intervals between subscription billings.
af: Die aantal intervalle tussen intekeningfakturering.

en: The number of months to show at once
af: Die aantal maande om gelyktydig te wys

en: The order the post should be displayed in
af: Die volgorde waarin die pos vertoon moet word

en: The password to access the post
af: Die wagwoord om toegang tot die pos te kry

en: The payment amount is invalid or exceeds the amount that is allowed.
af: Die betalingsbedrag is ongeldig of oorskry die bedrag wat toegelaat word.

en: The payment cannot be authorized.
af: Die betaling kan nie gemagtig word nie.

en: The payment could not be processed by the issuer for an unknown reason.
af: Die betaling kon om 'n onbekende rede nie deur die uitreiker verwerk word nie.

en: The payment has been completed, and the funds have been added successfully to your account balance.
af: Die betaling is voltooi, en die fondse is suksesvol by jou rekeningsaldo gevoeg.

en: The payment has been declined as Stripe suspects it is fraudulent.
af: Die betaling is geweier omdat Stripe vermoed dit is bedrieglik.

en: The payment has been declined because it matches a value on the Stripe user’s block list.
af: Die betaling is afgekeur omdat dit ooreenstem met 'n waarde op die Stripe-gebruiker se bloklys.

en: The payment has been declined because the card is reported lost.
af: Die betaling is afgekeur omdat die kaart as verlore aangemeld is.

en: The payment has been declined because the card is reported stolen.
af: Die betaling is afgekeur omdat die kaart as gesteel aangemeld word.

en: The payment has failed. This happens only if the payment was made from your customer's bank account.
af: Die betaling het misluk. Dit gebeur slegs as die betaling uit jou kliënt se bankrekening gemaak is.

en: The payment is not permitted.
af: Die betaling word nie toegelaat nie.

en: The payment is pending.
af: Die betaling is hangende.

en: The payment should be attempted again. If it still cannot be processed, the customer needs to contact their card issuer.
af: Die betaling moet weer probeer word. As dit steeds nie verwerk kan word nie, moet die kliënt hul kaartuitreiker kontak.

en: The payment should be attempted again. If it still cannot be processed, try again later.
af: Die betaling moet weer probeer word. As dit steeds nie verwerk kan word nie, probeer later weer.

en: The payment was denied. This happens only if the payment was previously pending because of one of the reasons listed for the pending_reason variable or the Fraud_Management_Filters_x variable.
af: Die betaling is geweier. Dit gebeur slegs as die betaling voorheen hangende was as gevolg van een van die redes wat gelys is vir die hangende_rede veranderlike of die Fraud_Management_Filters_x veranderlike.

en: The post format (e.g: quote, gallery, audio etc.)
af: Die posformaat (bv: aanhaling, gallery, oudio, ens.)

en: The post tags
af: Die posetikette

en: The post type %1$s doesn't seem to exist. Please %2$sedit%3$s your form and try again
af: Die postipe %1$s bestaan blykbaar nie. %2$sedit%3$s asseblief jou vorm en probeer weer

en: The price or amount of the product, service, or contribution, not including shipping, handling, or tax. If you omit this variable from Buy Now or Donate buttons, buyers enter their own amount at the time of payment.
af: Die prys of bedrag van die produk, diens of bydrae, nie versending, hantering of belasting ingesluit nie. As jy hierdie veranderlike van Koop Nou of Skenk-knoppies weglaat, voer kopers hul eie bedrag in ten tyde van betaling.

en: The region code to use. This alters the map's behavior based on a given country or territory. The region parameter accepts Unicode region subtag identifiers which (generally) have a one-to-one mapping to country code Top-Level Domains (ccTLDs). Most Unicode region identifiers are identical to ISO 3166-1 codes, with some notable exceptions. For example, Great Britain's ccTLD is "uk" (corresponding to the domain .co.uk) while its region identifier is "GB".
af: Die streekkode om te gebruik. Dit verander die kaart se gedrag gebaseer op 'n gegewe land of gebied. Die streekparameter aanvaar Unicode-streeksubmerker-identifiseerders wat (gewoonlik) 'n een-tot-een-kartering na landkode-topvlakdomeine (ccTLD's) het. Die meeste Unicode-streekidentifiseerders is identies aan ISO 3166-1-kodes, met enkele noemenswaardige uitsonderings. Byvoorbeeld, Groot-Brittanje se ccTLD is "uk" (wat ooreenstem met die domein .co.uk) terwyl sy streek-identifiseerder "GB" is.

en: The result will be expressed in meters. Enter the unique field name e.g: total_distance
af: Die resultaat sal in meter uitgedruk word. Voer die unieke veldnaam in, byvoorbeeld: totale afstand

en: The result will be expressed in seconds. Enter the unique field name e.g: total_traveltime
af: Die resultaat word in sekondes uitgedruk. Voer die unieke veldnaam in, byvoorbeeld: totale_reistyd

en: The sender of this payment has %1$sverified their account and is located %2$s the US.
af: Die sender van hierdie betaling het %1$shul rekening geverifieer en is %2$s in die VSA geleë.

en: The shipping rate options to apply to this Session.
af: Die afleweringskoersopsies wat op hierdie Sessie van toepassing is.

en: The specific reason for the decline should not be reported to the customer. Instead, it needs to be presented as a generic decline.
af: Die spesifieke rede vir die afname moet nie aan die kliënt gerapporteer word nie. In plaas daarvan moet dit as 'n generiese afname voorgehou word.

en: The steps the slider makes when sliding
af: Die stappe wat die skuifbalk maak wanneer dit gly

en: The subject for this email
af: Die onderwerp vir hierdie e-pos

en: The subscription’s description, meant to be displayable to the customer.
af: Die intekening se beskrywing, bedoel om aan die kliënt vertoonbaar te wees.

en: The tag taxonomy name (e.g: post_tag or product_tag)
af: Die merker-taksonomienaam (bv: post_tag of product_tag)

en: The taxonomy %1$s doesn't seem to exist. Please %2$sedit%3$s your form and try again
af: Dit lyk of die taksonomie %1$s nie bestaan nie. %2$sedit%3$s asseblief jou vorm en probeer weer

en: The thickness of the signature when drawing
af: Die dikte van die handtekening wanneer jy teken

en: The three-digit prefix for U.S. phone numbers, or the entire phone number for phone numbers outside the U.S., excluding country code.
af: Die driesyfer-voorvoegsel vir Amerikaanse telefoonnommers, of die hele telefoonnommer vir telefoonnommers buite die VSA, landkode uitgesluit.

en: The time in seconds, before the connection is dropped and an error is returned.
af: Die tyd in sekondes voordat die verbinding gestaak word en 'n fout teruggestuur word.

en: The time that should appear first in the dropdown list (Minimum Time)
af: Die tyd wat eerste in die keuselys moet verskyn (Minimum tyd)

en: The time that should appear last in the dropdown list (Maximum Time)
af: Die tyd wat die laaste keer in die keuselys moet verskyn (maksimum tyd)

en: The tooltip will appear as soon as the user hovers over the field with their mouse.
af: Die gereedskapstip verskyn sodra die gebruiker met die muis oor die veld sweef.

en: The total of times a user can click the "+" icon
af: Die aantal kere wat 'n gebruiker op die "+" -ikoon kan klik

en: The tracking number for a physical product, obtained from the delivery service. If multiple tracking numbers were generated for this purchase, please separate them with commas.
af: Die spoornommer vir 'n fisiese produk, verkry vanaf die afleweringsdiens. As veelvuldige naspoornommers vir hierdie aankoop gegenereer is, skei dit asseblief met kommas.

en: The types of place results to return
af: Die tipe plek resultate om terug te keer

en: The unit of measure if weight is specified.
af: Die maateenheid indien gewig gespesifiseer is.

en: The upper bound of the estimated range. If empty, represents no upper bound i.e., infinite.
af: Die boonste grens van die geskatte reeks. Indien leeg, verteenwoordig geen boonste grens nie, d.w.s. oneindig.

en: The value for your hidden field.
af: Die waarde vir u verborge veld.

en: The value the field needs to have before this field will become visible.
af: Die waarde wat die veld moet hê voordat hierdie veld sigbaar sal word.

en: Theme & colors
af: Tema en kleure

en: Theme & styles
af: Tema en style

en: Theme style
af: Tema styl

en: Theme styles
af: Temastyle

en: Third choice
af: Derde keuse

en: This allows you return the age, months or days based on the birthdate
af: Dit laat jou toe om die ouderdom, maande of dae op grond van die geboortedatum terug te gee

en: This allows you to retrieve entry data from a different form and autopopulate it inside this form.
af: Hiermee kan u inskrywingsdata van 'n ander vorm ophaal en dit outomaties invul in hierdie vorm.

en: This authorization has been voided.
af: Hierdie magtiging is nietig verklaar.

en: This authorization has expired and cannot be captured.
af: Hierdie magtiging het verval en kan nie vasgelê word nie.

en: This can be a Text field or Hidden field (do not add brackets before and after).
af: Dit kan 'n teksveld of 'n verborge veld wees (moenie hakies voor en daarna byvoeg nie).

en: This content will be placed after the body content of the email.
af: Hierdie inhoud sal na die inhoud van die e-pos geplaas word.

en: This content will be placed after the confirmation email body.
af: Hierdie inhoud sal na die bevestigings-e-posliggaam geplaas word.

en: This content will be placed before the body content of the email.
af: Hierdie inhoud sal voor die inhoud van die e-pos geplaas word.

en: This content will be placed before the confirmation email body.
af: Hierdie inhoud sal voor die bevestiging e-pos liggaam geplaas word.

en: This form is no longer available
af: Hierdie vorm is nie meer beskikbaar nie

en: This is the toggle label when the user disabled the toggle element
af: Dit is die skakel-etiket wanneer die gebruiker die skakel-element gedeaktiveer het

en: This is the toggle label when the user enabled the toggle element
af: Dit is die skakel-etiket wanneer die gebruiker die skakel-element geaktiveer het

en: This is the toggle value when the user disabled the toggle element
af: Dit is die wisselwaarde wanneer die gebruiker die skakel-element uitgeskakel het

en: This is the toggle value when the user enabled the toggle element
af: Dit is die wisselwaarde wanneer die gebruiker die skakel-element geaktiveer het

en: This mail was send from
af: Hierdie e-pos is gestuur vanaf

en: This makes it easier to keep track of your sections when building forms
af: Dit maak dit makliker om u afdelings by te hou wanneer u vorms bou

en: This message will be displayed if the listing is not visible to the user
af: Hierdie boodskap sal vertoon word as die aanbieding nie vir die gebruiker sigbaar is nie

en: This message will be displayed if there are no results based on the current filter
af: Hierdie boodskap sal vertoon word as daar geen resultate is gebaseer op die huidige filter nie

en: This message will be displayed to the user if an entry with the same title already exists based on above configuration
af: Hierdie boodskap sal aan die gebruiker vertoon word as 'n inskrywing met dieselfde titel reeds bestaan op grond van bogenoemde konfigurasie

en: This message will only be displayed if absolutely zero results are available for the current user.
af: Hierdie boodskap sal slegs vertoon word as daar absoluut geen resultate vir die huidige gebruiker beskikbaar is nie.

en: This only works for logged in users or when $_GET or $_POST contains a key [contact_entry_id] with the entry ID (in that case the "form ID" setting is obsolete)
af: Dit werk slegs vir aangemelde gebruikers of wanneer $ _GET of $ _POST 'n sleutel [contact_entry_id] bevat met die invoer-ID (in daardie geval is die "vorm-ID" -instelling verouderd)

en: This only works if either one of the following is used/enabled:%1$s- You enabled "Retrieve form data from users last submission"%1$s- Your form contains a search field that searches contact entries based on their title;%1$s- When $_GET or $_POST contains a key [contact_entry_id] with the entry ID;%1$s- When you have a Hidden field named "hidden_contact_entry_id" with the tag {user_last_entry_id} set as it's Default value;
af: Dit werk net as een van die volgende gebruik/geaktiveer word:%1$s- Jy het "Haal vormdata van gebruikers se laaste indiening" geaktiveer%1$s- Jou vorm bevat 'n soekveld wat kontakinskrywings soek op grond van hul titel; %1$s- Wanneer $_GET of $_POST 'n sleutel bevat [contact_entry_id] met die inskrywing ID;%1$s- Wanneer jy 'n Hidden veld met die naam "hidden_contact_entry_id" het met die merker {user_last_entry_id} gestel as dit is verstekwaarde;

en: This option is only usefull whenever you conditionally hide the user_login or user_email field
af: Hierdie opsie is slegs nuttig wanneer jy die user_login of user_email veld voorwaardelik versteek

en: This option is required so that Super Forms knows how to calculate the distance
af: Hierdie opsie is nodig sodat Super Forms weet hoe om die afstand te bereken

en: This profile has been suspended, and no further amounts will be collected.
af: Hierdie profiel is opgeskort en geen verdere bedrae sal ingevorder word nie.

en: This recurring payment plan has been canceled and cannot be reactivated. No more recurring payments will be made.
af: Hierdie herhalende betalingsplan is gekanselleer en kan nie heraktiveer word nie. Geen herhalende betalings sal meer gemaak word nie.

en: This setting only works when files are stored in a secure directory outside the wp-content directory. Leave blank to allow any logged in user to download the files.
af: Hierdie instelling werk slegs wanneer lêers in 'n veilige gids buite die wp-inhoudsgids gestoor word. Laat leeg sodat alle aangemelde gebruikers die lêers kan aflaai.

en: This setting only works when files are stored in a secure directory outside the wp-content directory. When enabled, this will prevent any none authorized download of files. Users must be logged in before they can download the files.
af: Hierdie instelling werk slegs wanneer lêers in 'n veilige gids buite die wp-inhoudsgids gestoor word. As dit geaktiveer is, sal dit geen gemagtigde aflaai van lêers voorkom nie. Gebruikers moet aangemeld wees voordat hulle die lêers kan aflaai.

en: This value overrides the weight values of individual items. If profile-based shipping rates are configured with a basis of weight, PayPal uses this value to calculate the shipping charges for the payment.
af: Hierdie waarde ignoreer die gewigwaardes van individuele items. As profielgebaseerde versendingstariewe opgestel is met 'n basis van gewig, gebruik PayPal hierdie waarde om die versendingskoste vir die betaling te bereken.

en: This variable is not quantity-specific. The same handling cost applies, regardless of the number of items on the order.
af: Hierdie veranderlike is nie hoeveelheid-spesifiek nie. Dieselfde hanteringskoste geld, ongeag die aantal items op die bestelling.

en: This will add a marker for the address location on the map
af: Dit sal 'n merker vir die adreslokasie op die kaart byvoeg

en: This will add a question mark with a tooltip (leave blank for no question icon)
af: Dit sal 'n vraagteken met 'n gereedskapstip byvoeg (laat oop vir geen vraag-ikoon nie)

en: This will apply a right to left layout for your emails
af: Dit sal van toepassing wees op u e-posse van regs na links

en: This will attach a CSV file to the admin email
af: Dit sal 'n CSV-lêer aan die administrateur-e-pos heg

en: This will convert line breaks automatically to [br /] tags
af: Dit sal lynbreuke outomaties omskakel na [br /] - etikette

en: This will convert line breaks to [br /] tag in HTML emails
af: Dit sal lynbreuke in HTML-e-posse omskakel na [br /] -merker

en: This will convert line breaks to [br /] tags in HTML emails
af: Dit sal lynskakels omskakel na [br /] - etikette in HTML-e-pos

en: This will create a new site within your wordpress site network
af: Dit sal 'n nuwe werf binne jou wordpress-werfnetwerk skep

en: This will deactivate your plugin for this domain. Click OK if you are sure to continue!
af: Dit sal u inprop vir hierdie domein deaktiveer. Klik op OK as u seker sal voortgaan!

en: This will delete all your current settings. Click OK if you are sure to continue!
af: Dit sal al u huidige instellings uitvee. Klik op OK as u seker sal voortgaan!

en: This will delete your current progress. Before you proceed, please confirm that you want to delete all elements and insert this example form!
af: Dit sal u huidige vordering uitvee. Bevestig dat u alle elemente wil verwyder voordat u verder gaan, en voeg hierdie voorbeeldvorm in!

en: This will determine if the textual distance is returned in meters or miles
af: Dit sal bepaal of die teksafstand in meter of myl teruggestuur word

en: This will generate a new password as soon as the user account has been approved
af: Dit sal 'n nuwe wagwoord genereer sodra die gebruikersrekening goedgekeur is

en: This will prevent all the settings from being send (normally you do not need these for your Zap)
af: Dit sal verhoed dat al die instellings gestuur word (gewoonlik het jy dit nie vir jou Zap nodig nie)

en: This will prevent browser from automatically autopopulating a field when user starts typing with previously submitted data
af: Dit sal verhoed dat blaaier 'n veld outomaties selfbestuur wanneer die gebruiker begin tik met data wat voorheen ingestuur is

en: This will prevent empty values from being saved for the Contact Entry
af: Dit sal voorkom dat leë waardes vir die kontakinskrywing gestoor word

en: This will prevent scrolling effect when an error was found for the current step
af: Dit sal die blaai-effek voorkom wanneer 'n fout vir die huidige stap gevind is

en: This will prevent scrolling effect when the Next or Prev button was clicked
af: Dit sal die blaai-effek voorkom wanneer op die Volgende of Vorige knoppie geklik word

en: This will prevent the first element from being automatically focussed when this multi-part becomes active
af: Dit sal voorkom dat die eerste element outomaties gefokus word wanneer hierdie multi-deel aktief word

en: This will prioritize search result within the provided region. The region parameter accepts Unicode region subtag identifiers which (generally) have a one-to-one mapping to country code Top-Level Domains (ccTLDs). Most Unicode region identifiers are identical to ISO 3166-1 codes, with some notable exceptions. For example, Great Britain's ccTLD is "uk" (corresponding to the domain .co.uk) while its region identifier is "GB".
af: Dit sal soekresultaat binne die verskafde streek prioritiseer. Die streekparameter aanvaar Unicode-streeksubmerker-identifiseerders wat (gewoonlik) 'n een-tot-een-kartering na landkode-topvlakdomeine (ccTLD's) het. Die meeste Unicode-streekidentifiseerders is identies aan ISO 3166-1-kodes, met enkele noemenswaardige uitsonderings. Byvoorbeeld, Groot-Brittanje se ccTLD is "uk" (wat ooreenstem met die domein .co.uk) terwyl sy streek-identifiseerder "GB" is.

en: This will save a subscriber for MailPoet
af: Dit sal 'n intekenaar vir MailPoet red

en: This will save a subscriber for Mailster
af: Dit sal 'n intekenaar vir Mailster stoor

en: This will save the entered email by the user as the subsriber email address
af: Dit sal die ingevoerde e-pos deur die gebruiker stoor as die intekenaar-e-posadres

en: This will strip out any fields that where not filled out by the user
af: Dit verwyder alle velde wat nie deur die gebruiker ingevul is nie

en: Thousand separator
af: Duisend skeier

en: Three-letter ISO code for the currency e.g: USD, AUD, EUR. List of %ssupported currencies%s.
af: Drie-letter ISO-kode vir die geldeenheid, bv: USD, AUD, EUR. Lys van %sondersteunde geldeenhede%s.

en: Three-letter ISO currency code e.g USD, CAD, EUR
af: Drie-letter ISO geldeenheid kode, bv USD, CAD, EUR

en: Three-letter ISO currency code. Must be a %ssupported currency%s.
af: Drie-letter ISO geldeenheid kode. Moet 'n %sondersteunde geldeenheid%s wees.

en: Threshold for the "keyup" event before hooks are fired (in milliseconds)
af: Drempel vir die "sleutel" -gebeurtenis voordat hakies geskiet word (in millisekondes)

en: Thu
af: Do

en: Thursday
af: Donderdag

en: Till date
af: Tot op datum

en: Till date (yyyy-mm-dd): Display the popup within specific date range
af: Tot datum (jjjj-mm-dd): Vertoon die opspringer binne spesifieke datumreeks

en: Time
af: Tyd

en: Timeout (seconds)
af: Time-out (sekondes)

en: Tip
af: Wenk

en: Title
af: Titel

en: Title color
af: Titelkleur

en: Title for blog
af: Titel vir blog

en: Title line-height in pixels (0 = none)
af: Titellynhoogte in pixels (0 = geen)

en: Title size in pixels (0 = none)
af: Titelgrootte in pixels (0 = geen)

en: Title weight (0 = none)
af: Titelgewig (0 = geen)

en: To delete this entry you must be logged in.
af: Om hierdie inskrywing uit te vee moet jy aangemeld wees.

en: To use a header and footer for your PDF, you can edit any element (including columns) and navigate to "PDF Settings" section. Here you can define if the element should be used as a header or footer. Note that you can only use one header or footer element. To add multiple elements you should use a column instead.
af: Om 'n kop- en voetskrif vir u PDF te gebruik, kan u enige element (insluitend kolomme) wysig en na die afdeling "PDF-instellings" gaan. Hier kan u definieer of die element gebruik moet word as 'n kop- of voettekst. Let daarop dat u net een kop- of voetstuk-element kan gebruik. Om meer elemente by te voeg, moet u eerder 'n kolom gebruik.

en: To use for example Raleway google font you can enter: 'Raleway', sans-serif
af: Om byvoorbeeld Raleway Google font te gebruik, kan jy intik: 'Raleway', sans-serif

en: Toggle all fields
af: Skakel alle velde in

en: Toggle button background (off)
af: Skakel knoppie agtergrond (af)

en: Toggle button background (on)
af: Skakel knoppie agtergrond (aan)

en: Toggle button colors
af: Wissel knoppiekleure

en: Toggle button font (off)
af: Wissel knoppie lettertipe (af)

en: Toggle button font (on)
af: Wissel knoppie lettertipe (aan)

en: Toggle field
af: Wissel veld

en: Toggle start value (default status)
af: Wissel beginwaarde (standaardstatus)

en: Tooltip Arrow Background
af: Tooltip-pyltjie-agtergrond

en: Tooltip Arrow Border
af: Tooltip-pylgrens

en: Tooltip Background
af: Gereedskap-agtergrond

en: Tooltip Border
af: Gereedskapsrand

en: Tooltip Colors
af: Tooltip Kleure

en: Tooltip Font
af: Nutswenk-lettertipe

en: Tooltip text
af: Gereedskapteks

en: Top
af: Top:

en: Top and Left
af: Bo en links

en: Top and Right
af: Bo en regs

en: Top left
af: Links bo

en: Top right
af: Regs bo

en: Total
af: Totaal

en: Track color
af: Spoorkleur

en: Track form submissions with Google Analytics
af: Volg voorleggings met Google Analytics op

en: Tracking Events
af: Opsporing van gebeure

en: Tracking number (optional)
af: Naspoornommer (opsioneel)

en: Transaction
af: Transaksie

en: Transaction Details
af: Transaksiebesonderhede

en: Transaction ID
af: Transaksie ID

en: Transactions
af: Transaksies

en: Transfer after this element
af: Oordrag na hierdie element

en: Transfer this element (also works across forms)
af: Dra hierdie element oor (werk ook oor verskillende vorms)

en: Translate countries by its given iso code
af: Vertaal lande volgens die gegewe iso-kode

en: Translations
af: Vertalings

en: Trash
af: Asblik

en: Travel mode (specifies what mode of transport to use when calculating directions)
af: Reismodus (spesifiseer watter vervoermiddel u moet gebruik om die aanwysings te bereken)

en: Trial period in days (only works when mode is set to `subscription`)
af: Proeftydperk in dae (werk net wanneer modus op 'intekening' gestel is)

en: Trigger only when all or one of the below conditions matched their value.
af: Trigger slegs wanneer al of een van die onderstaande voorwaardes ooreenstem met hul waarde.

en: Tu
af: Di

en: Tue
af: Di

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Turkish
af: Turks

en: U.S. state
af: Amerikaanse staat

en: URL of your login page where you placed the login form, here users can verify their email address
af: URL van jou aanmeldbladsy waar jy die aanmeldvorm geplaas het, hier kan gebruikers hul e-posadres verifieer

en: US State
af: Amerikaanse staat

en: Ukrainian
af: Oekraïens

en: Unable to load content, please refresh the page, or try again later.
af: Kan nie inhoud laai nie, verfris asseblief die bladsy, of probeer later weer.

en: Unable to submit form, session expired!
af: Kan nie vorm indien nie, sessie het verval!

en: Unable to switch language, session expired!
af: Kan nie taal verander nie, sessie het verval!

en: Uncaptured
af: Onvasgevang

en: Undo last change
af: Ontdoen laaste verandering

en: Unique code
af: Unieke kode

en: Unique code generation
af: Unieke kodegenerering

en: Unique field name
af: Unieke veldnaam

en: Unique field name (required)
af: Unieke veldnaam (verpligtend)

en: Unique field name may not be empty!
af: Unieke veldnaam mag nie leeg wees nie!

en: Unit
af: Eenheid

en: Unit amount
af: Eenheid bedrag

en: Unit.
af: Eenheid.

en: Unknown
af: Onbekend

en: Unread
af: Ongelees

en: Unsubscribed
af: Uitgeteken

en: Until
af: Tot

en: Update
af: Opdateer

en: Update Element
af: Element opdateer

en: Update all
af: Dateer almal op

en: Update based on user ID (user_id)
af: Opdatering gebaseer op gebruiker-ID (user_id)

en: Update conditional logic, {tags} and variable fields dynamically
af: Dateer voorwaardelike logika, {tags} en veranderlike velde dinamies op

en: Update contact entry data (if contact entry was found)
af: Dateer kontakinskrywingsdata op (as kontakinskrywing gevind is)

en: Update current logged in user
af: Dateer huidige aangemelde gebruiker op

en: Update custom user meta
af: Dateer pasgemaakte gebruiker-meta op

en: Update user based on user_id field or GET or POST
af: Dateer gebruiker op gebaseer op user_id-veld of GET of POST

en: Upload CSV file
af: Laai CSV-lêer op

en: Upload a file to send as attachment
af: Laai 'n lêer op om dit as aanhangsel te stuur

en: Upload a logo to use for this email template
af: Laai 'n logo op om vir hierdie e-possjabloon te gebruik

en: Upload failed
af: Kon nie oplaai nie

en: Upload limit reached!
af: Oplaailimiet bereik!

en: Upload size limit reached!
af: Oplaaigrootte-limiet bereik!

en: Uploading files...
af: Laai tans lêers op...

en: Upon selecting the country code a placeholder for the correct phonenumber format will be displayed
af: Wanneer die landkode gekies is, sal 'n plekhouer vir die korrekte telefoonnommerformaat vertoon word

en: Use %shttps://jsonlint.com/%s in case you are unable to find the error.
af: Gebruik %shttps://jsonlint.com/%s vir ingeval jy nie die fout kan vind nie.

en: Use 24h format e.g: 13:00, 09:30 etc.
af: Gebruik 24h-formaat bv: 13:00, 09:30 ens.

en: Use CTRL or SHIFT to select multiple roles
af: Gebruik CTRL of SHIFT om verskeie rolle te kies

en: Use a custom email body. Use {loop_fields} to retrieve the loop.
af: Gebruik 'n persoonlike e-posliggaam. Gebruik {loop_fields} om die lus op te haal.

en: Use a custom loop. Use {loop_label} and {loop_value} to retrieve values.
af: Gebruik 'n pasgemaakte lus. Gebruik {loop_label} en {loop_value} om waardes op te haal.

en: Use a password to protect the form
af: Gebruik 'n wagwoord om die vorm te beskerm

en: Use an existing product ID which the price will belong to
af: Gebruik 'n bestaande produk-ID waaraan die prys sal behoort

en: Use as PDF footer
af: Gebruik dit as PDF-voetskrif

en: Use as PDF header
af: Gebruik dit as PDF-opskrif

en: Use custom HTML and CSS when printing
af: Gebruik persoonlike HTML en CSS wanneer u druk

en: Use custom button settings or the default form button settings?
af: Gebruik die aangepaste knoppie-instellings of die verstekinstellings vir die vormknoppie?

en: Use custom headers
af: Gebruik pasgemaakte opskrifte

en: Use custom padding
af: Gebruik pasgemaakte vulling

en: Use headers defined for Admin emails (default)
af: Gebruik opskrifte wat vir Admin-e-posse gedefinieer is (verstek)

en: Use headers defined for Confirmation emails
af: Gebruik opskrifte wat vir bevestiging-e-posse gedefinieer is

en: Use image button instead of text button
af: Gebruik die beeldknoppie in plaas van die teksknoppie

en: Use it as a starting point, but you can customize the columns
af: Gebruik dit as 'n beginpunt, maar u kan die kolomme aanpas

en: Use minimal editor config
af: Gebruik 'n minimale redigeringskonfigurasie

en: Use numbers to specify days to exclude separated by comma's e.g: 0,1,2%sWhere: 0 = Sunday and 1 = Monday etc.
af: Gebruik nommers om dae te spesifiseer om uit te sluit, geskei deur komma's, bv: 0,1,2%sWaar: 0 = Sondag en 1 = Maandag, ens.

en: Use the adaptive positioning by default
af: Gebruik die adaptiewe posisionering by verstek

en: Use the default wp_mail() or use SMTP to send emails
af: Gebruik die standaard wp_mail () of gebruik SMTP om e-pos te stuur

en: Use this field to optionally store an explanation of the subscription for rendering in Stripe hosted surfaces.
af: Gebruik hierdie veld om opsioneel 'n verduideliking van die intekening vir lewering in Stripe-gasheeroppervlaktes te stoor.

en: Use this to add some extra styles for this element.
af: Gebruik dit om ekstra style vir hierdie element by te voeg.

en: Use to identify your invoice number for this purchase.
af: Gebruik om jou faktuurnommer vir hierdie aankoop te identifiseer.

en: Use your own custom regex to validate this field
af: Gebruik u eie regex om hierdie veld te bekragtig

en: Use {tags} if needed
af: Gebruik {tags} indien nodig

en: Use {tags} if needed%sPut each latitude and longitude on a new line separated by pipes e.g: lat|lng
af: Gebruik {tags} indien nodig%sSit elke breedtegraad en lengtegraad op 'n nuwe lyn geskei deur pype, bv: lat|lng

en: Use {tags} if needed, separate each mode with comma. Valid values are: BUS,RAIL,SUBWAY,TRAIN,TRAM
af: Gebruik {tags} indien nodig, skei elke modus met komma. Geldige waardes is: BUS, SPOOR, SUBWAY, TREIN, TRAM

en: Use {tags} if needed, valid modes are: DRIVING, BICYCLING, TRANSIT, WALKING
af: Gebruik {tags}, indien nodig, geldige modusse is: RY, FIETS, TRANSIT, STAP

en: Use {tags} if needed, you can also use third party [shortcodes] if needed. But please note that if you are using {tags} in combination with [shortcodes] from third parties, this might cause problems with initialized DOM elements. This is because when using {tags} the HTML will be updated to reflect the value change of a field, which causes the HTML to be reloaded, losing any initialized DOM elements. Best practise would be to not mix {tags} and [shortcodes] in a single HTML element.
af: Gebruik {tags} indien nodig, u kan ook [kortkodes] derdepartye gebruik indien nodig. Let egter daarop dat as u {tags} in kombinasie met [kortkodes] van derde partye gebruik, dit probleme met geïnitialiseerde DOM-elemente kan veroorsaak. Dit is omdat die HTML by die gebruik van {tags} opgedateer word om die waardeverandering van 'n veld te weerspieël, wat veroorsaak dat die HTML herlaai word, en enige geïnitialiseerde DOM-elemente verloor. Die beste praktyk is om {tags} en [shortcodes] nie in een HTML-element te meng nie.

en: Use {tags} if needed. Example values are: nl (for Netherlands), es (for Spain), de (for Germany), uk (for Great Britain)
af: Gebruik {tags} indien nodig. Voorbeeldwaardes is: nl (vir Nederland), es (vir Spanje), de (vir Duitsland), uk (vir Groot-Brittanje)

en: Use {tags} if needed. Example values are: us (for USA), nl (for Netherlands), es (for Spain), de (for Germany), uk (for Great Britain)
af: Gebruik {tags} indien nodig. Voorbeeldwaardes is: us (vir die VSA), nl (vir Nederland), es (vir Spanje), de (vir Duitsland), die Verenigde Koninkryk (vir Groot-Brittanje)

en: Use {tags} if needed. Must be a value between 1 and 20 (higher means more zooming in)
af: Gebruik {tags} indien nodig. Moet 'n waarde tussen 1 en 20 hê (hoër beteken meer inzoomen)

en: Use {tags} if needed. Please make sure to not include the `Origin` and `Destination` locations in your waypoints. The Put each waypoint on a new line. Formatted like so: {location}|{stopover}
    Where 'location' is the Address or LatLng and 'stopover' is either 'true' or 'false', where 'true' indicates that the waypoint is a stop on the route, which has the effect of splitting the route into two routes. Example values:
    Address 1, City, Country|false
    Address 2, City2, Country|true
    Address 3, City3, Country|false
    Address 4, City4, Country|false
af: Gebruik {tags} indien nodig. Let daarop dat u nie die oorsprong- en bestemmingslokasies in u rigtingpunte insluit nie. Die Sit elke waypoint op 'n nuwe lyn. So geformateer: {location}|{stopover}
    Waar 'plek' die adres of LatLng is, en 'tussenstop' óf 'waar' óf 'onwaar' is, waar 'waar' aandui dat die punt 'n stop op die roete is, wat die gevolg het dat die roete in twee roetes verdeel word. Voorbeeldwaardes:
    Adres 1, stad, land|onwaar
    Adres 2, Stad2, Land|waar
    Adres 3, Stad3, Land|onwaar
    Adres 4, stad4, land|onwaar

en: Use {tags} if needed. Put each waypoint on a new line. Formatted like so: {location}|{stopover}
    Where 'location' is the Address or LatLng and 'stopover' is either 'true' or 'false', where 'true' indicates that the waypoint is a stop on the route, which has the effect of splitting the route into two routes. Example values:
    Address 1, City, Country|false
    Address 2, City2, Country|true
    Address 3, City3, Country|false
    Address 4, City4, Country|false
af: Gebruik {tags} indien nodig. Sit elke waypoint op 'n nuwe lyn. So geformateer: {location}|{stopover}
    Waar 'plek' die adres of LatLng is, en 'tussenstop' óf 'waar' óf 'onwaar' is, waar 'waar' aandui dat die punt 'n stop op die roete is, wat die gevolg het dat die roete in twee roetes verdeel word. Voorbeeldwaardes:
    Adres 1, stad, land|onwaar
    Adres 2, Stad2, Land|waar
    Adres 3, Stad3, Land|onwaar
    Adres 4, stad4, land|onwaar

en: Use {tags} if needed. Valid values are: FEWER_TRANSFERS or LESS_WALKING
af: Gebruik {tags} indien nodig. Geldige waardes is: FEWER_TRANSFERS of LESS_WALKING

en: Use {tags} if needed. Valid values are: METRIC or IMPERIAL
af: Gebruik {tags} indien nodig. Geldige waardes is: METRIES of IMPERIAAL

en: Use {tags} if needed. Valid values are: bestguess, pessimistic or optimistic
af: Gebruik {tags} indien nodig. Geldige waardes is: beste raai, pessimisties of optimisties

en: Use {tags} if needed. Valid values are: true or false
af: Gebruik {tags} indien nodig. Geldige waardes is: waar of onwaar

en: Use {tags} if needed. Valid values are: true or false. When enabled it will not show the default buttons on the map
af: Gebruik {tags} indien nodig. Geldige waardes is: waar of onwaar. As dit geaktiveer is, word die standaardknoppies op die kaart nie gewys nie

en: Use {tags} to define the returned Label per row
af: Gebruik {tags} om die teruggestuurde etiket per ry te definieer

en: Use {tags} to define the returned Value per row
af: Gebruik {tags} om die teruggekeerde waarde per ry te definieer

en: Used for IPN (Instant payment notifications) when payment is confirmed by paypal
af: Word gebruik vir IPN (Onmiddellike betalingskennisgewings) wanneer betaling deur PayPal bevestig word

en: Useful for external plugins such as WooCommerce.
af: Nuttig vir eksterne inproppe soos WooCommerce.

en: Useful for external plugins such as WooCommerce. Example: 'field_name|meta_key' (each on a new line)
af: Nuttig vir eksterne inproppe soos WooCommerce. Voorbeeld: 'veldnaam|metasleutel' (elk op 'n nuwe reël)

en: User
af: Gebruiker

en: User Form locker / submission limit
af: Gebruikersvorm sluit / inhandigingsperk

en: User ID
af: Gebruikers-ID

en: User ID's:
af: Gebruiker ID's:

en: User Registered (registration date)
af: Gebruiker geregistreer (registrasie datum)

en: User Status
af: Gebruiker Status

en: User URL (website)
af: Gebruikers-URL (webwerf)

en: User did not upload any files
af: Gebruiker het geen lêers opgelaai nie

en: User display name
af: Gebruikers vertoonnaam

en: User email
af: Gebruikers-e-posadres

en: User input will automatically be converted into uppercase text
af: Gebruikersinvoer sal outomaties in hoofletters omgeskakel word

en: User login status after registration
af: Gebruiker aanmeldstatus na registrasie

en: User nicename
af: Gebruikersnaam

en: User role
af: Gebruikersrol

en: User roles:
af: Gebruikerrolle:

en: User that cancels payment will be redirected to this URL
af: Gebruiker wat betaling kanselleer, sal na hierdie URL herlei word

en: User username
af: Gebruikersnaam

en: User will be redirected to this URL after making a payment
af: Gebruiker sal na hierdie URL herlei word nadat 'n betaling gemaak is

en: User:
af: Gebruiker:

en: Username
af: Gebruikersnaam

en: Username or E-mail address already exists, please try again
af: Gebruikersnaam of e-posadres bestaan reeds, probeer asseblief weer

en: Users (wp_users)
af: Gebruikers (wp_users)

en: Users will receive a confirmation email before they are subscribed
af: Gebruikers sal 'n bevestiging-e-pos ontvang voordat hulle ingeteken word

en: VIP status for subscriber
af: VIP-status vir intekenaar

en: Validate the field when the following conditions are met.
af: Bevestig die veld wanneer aan die volgende voorwaardes voldoen word.

en: Validation
af: Validasie

en: Validation error message
af: Validasie foutboodskap

en: Value
af: Waarde

en: Value (must be greater than 0)
af: Waarde (moet groter as 0 wees)

en: Value larger tahn 0, and smaller or equal to 100 that represents the discount the coupon will apply.
af: Waarde groter as 0, en kleiner of gelyk aan 100 wat die afslag verteenwoordig wat die koepon sal toepas.

en: Variable
af: Veranderlik

en: Variable field
af: Veranderlike veld

en: Verification E-mail Subject
af: Verifikasie E-pos Onderwerp

en: Verify your account
af: Verifieer jou rekening

en: Vertical / Horizontal display
af: Vertikale / Horisontale vertoning

en: Vertical display ( | )
af: Vertikale vertoning ( | )

en: Vertical tabs
af: Vertikale oortjies

en: Vietnamese
af: Viëtnamese

en: View
af: Beskou

en: View PayPal subscription
af: Bekyk PayPal-intekening

en: View PayPal transaction
af: Bekyk PayPal-transaksie

en: View Receipt
af: Bekyk kwitansie

en: View author
af: Bekyk skrywer

en: View contact entry
af: Bekyk kontakinskrywing

en: View online invoice
af: Kyk aanlyn faktuur

en: View order
af: Besigtig bestelling

en: View post
af: Bekyk plasing

en: View product
af: Bekyk produk

en: View subscription
af: Bekyk intekening

en: View template HTML
af: Bekyk sjabloon HTML

en: Virtual product
af: Virtuele produk

en: Voided
af: Nietig verklaar

en: WC Cart Items
af: WC-karretjie-items

en: WC Cart Items + Price
af: WC-karretjie-items + prys

en: WC Cart Total
af: WC Kar Totaal

en: WC Cart Total (float format)
af: WC-karretjie totaal (vlotterformaat)

en: WC Order
af: WC bestelling

en: WC Order Status
af: WC-bestellingstatus

en: WC order
af: WC bestelling

en: WC order status
af: WC bestelling status

en: Wait stay with us! Please take the time to fill out our form!?
af: Wag bly by ons! Neem asseblief die tyd om ons vorm in te vul!?

en: We
af: Ons

en: We couldn't find a user with the given email address!
af: Ons kon nie 'n gebruiker met die gegewe e-posadres kry nie!

en: We couldn't find the %1$s and %2$s fields which are required in order to register a new user. Please %3$sedit%4$s your form and try again
af: Ons kon nie die %1$s en %2$s velde vind wat vereis word om 'n nuwe gebruiker te registreer nie. %3$sedit%4$s asseblief jou vorm en probeer weer

en: We couldn't find the %1$s field which is required in order to password protect the form. Please %2$sedit%3$s your form and try again
af: Ons kon nie die %1$s-veld vind wat vereis word om die vorm met 'n wagwoord te beskerm nie. %2$sedit%3$s asseblief jou vorm en probeer weer

en: We couldn't find the %1$s field which is required in order to reset passwords. Please %2$sedit%3$s your form and try again
af: Ons kon nie die %1$s-veld vind wat vereis word om wagwoorde terug te stel nie. %2$sedit%3$s asseblief jou vorm en probeer weer

en: We couldn't find the %1$s or %2$s fields which are required in order to login a new user. Please %3$sedit%4$s your form and try again
af: Ons kon nie die %1$s of %2$s velde vind wat vereis word om 'n nuwe gebruiker aan te meld nie. %3$sedit%4$s asseblief jou vorm en probeer weer

en: We couldn't find the %1$spost_title%2$s and %1$spost_content%2$s fields which are required in order to create a new post. Please %3$sedit%4$s your form and try again
af: Ons kon nie die %1$spost_title%2$s en %1$spost_content%2$s velde vind wat vereis word om 'n nuwe plasing te skep nie. %3$sedit%4$s asseblief jou vorm en probeer weer

en: We have send you a new verification code, check your email to verify your account!
af: Ons het vir jou 'n nuwe verifikasiekode gestuur, gaan jou e-pos na om jou rekening te verifieer!

en: We recommend that you review your privacy policy and check with your legal contacts before using this feature. Learn more about %scollecting phone numbers with Checkout%s.
af: Ons beveel aan dat jy jou privaatheidsbeleid hersien en met jou regskontakte gaan kyk voordat jy hierdie kenmerk gebruik. Kom meer te wete oor %sameling van telefoonnommers met Checkout%s.

en: We will reply within 24 hours.
af: Ons sal binne 24 uur antwoord.

en: We will reply within 48 hours.
    
    Best Regards, {option_blogname}
af: Ons sal binne 48 uur antwoord.
    
    Groete, {option_blogname}

en: Weblog title; set in General Options
af: Weblog titel; gestel in Algemene opsies

en: Website
af: Webwerf

en: Website URL
af: URL van die webwerf

en: Wed
af: trou

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Weekly (every week)
af: Weekliks (elke week)

en: Weight of item (leave blank for none)
af: Gewig van item (laat leeg vir geen)

en: Welcome back message
af: Welkom terug boodskap

en: Welcome back {user_login}!
af: Welkom terug {user_login}!

en: Welsh/UK
af: Wallies / UK

en: Wether or not to draw Polyline on the map
af: Of om Polyline op die kaart te teken of nie

en: Wether or not to draw Polyline(s)
af: Of om Polyline (s) te teken of nie

en: Wether or not to enable keyword feature
af: Of jy nie die trefwoordfunksie wil aktiveer nie

en: Wether or not to prevent this field from being saved in Contact Entry.
af: Of dit nou voorkom of hierdie veld in Kontakinskrywing gestoor word.

en: Wether or not to use an image button
af: Of u 'n beeldknoppie wil gebruik of nie

en: Wether or not to use the address auto complete feature
af: Of u die adres outomaties volledige funksie wil gebruik, al dan nie

en: Wether or not to use the auto suggest feature
af: Of u die outomatiese voorstel-funksie wil gebruik, al dan nie

en: Wether or not to use the contact entry search feature
af: Maak gebruik van die soekfunksie vir kontakinskrywings of nie

en: Wether or not to use the distance calculator feature
af: Maak gebruik van die afstandsrekenaarfunksie of nie

en: Wether to use the WordPress text editor (wp_editor)
af: Of u die WordPress teksredakteur (wp_editor) gebruik

en: What should be the orientation of the next page?
af: Wat moet die oriëntasie van die volgende bladsy wees?

en: What should this button do?
af: Wat moet hierdie knoppie doen?

en: What user role should this user get?
af: Watter gebruikersrol moet hierdie gebruiker kry?

en: What's New?
af: Wat's nuut?

en: What's new?
af: Wat's nuut?

en: When above conditions are met set following value:
af: As aan bogenoemde voorwaardes voldoen word, stel die volgende waarde:

en: When admin approves registration this email will be send to the user
af: Wanneer admin registrasie goedkeur, sal hierdie e-pos aan die gebruiker gestuur word

en: When configured, the product(s) will not be listend on the Archive pages (shop, category, tag and search pages). This way the product can only be ordered by submitting the form.%1$s%1$sPut each product ID and or Category slug on a new line. For example:%1$s%1$s3245%1$s3246%1$s3247%1$sbooks%1$scars%1$scomputers
af: Wanneer dit opgestel is, sal die produk(te) nie op die argiefbladsye (winkel-, kategorie-, merker- en soekbladsye) geluister word nie. Op hierdie manier kan die produk slegs bestel word deur die vorm in te dien.%1$s%1$sSit elke produk-ID en of Kategorie-slak op 'n nuwe reël. Byvoorbeeld:%1$s%1$s3245%1$s3246%1$s3247%1$sboeke%1$scars%1$srekenaars

en: When configured, the single product page "Add to cart" section will be replaced with the defined form. It will also replace the "Add to cart" button with a "View Product" button on all Archive pages (shop, category, tag and search pages).%1$s%1$sThis setting will obviously become obsolete for products you are hiding from your shop in the above setting.%1$s%1$sDefine each on a new line formatted like so:%1$s%1$sFORM_ID|PRODUCT_ID%1$sFORM_ID|CATEGORY_SLUG
af: Wanneer dit opgestel is, sal die enkele produkbladsy "Voeg in mandjie"-afdeling vervang word met die gedefinieerde vorm. Dit sal ook die "Voeg by mandjie"-knoppie vervang met 'n "Bekyk produk"-knoppie op alle argiefbladsye (winkel-, kategorie-, merker- en soekbladsye).%1$s%1$sHierdie instelling sal natuurlik verouderd raak vir produkte wat jy is wegkruip vir jou winkel in die bogenoemde instelling.%1$s%1$sDefinieer elkeen op 'n nuwe reël wat soos volg geformateer is:%1$s%1$sFORM_ID|PRODUCT_ID%1$sFORM_ID|CATEGORY_SLUG

en: When editing a field you can change these settings
af: Wanneer jy 'n veld wysig, kan jy hierdie instellings verander

en: When enabled and above setting replaced the "Add to cart" section with a form, the gallery of the product will also be removed
af: Wanneer geaktiveer en bo instelling die "Voeg in mandjie"-afdeling met 'n vorm vervang word, sal die galery van die produk ook verwyder word

en: When enabled and above setting replaced the "Add to cart" section with a form, the price of the product will also be removed
af: Wanneer dit geaktiveer is en die instelling hierbo die "Voeg in mandjie"-afdeling met 'n vorm vervang het, sal die prys van die produk ook verwyder word

en: When enabled and above setting replaced the "Add to cart" section with a form, the rating of the product will also be removed
af: Wanneer geaktiveer en bo instelling die "Voeg in mandjie"-afdeling met 'n vorm vervang word, sal die gradering van die produk ook verwyder word

en: When enabled and above setting replaced the "Add to cart" section with a form, the short description of the product will also be removed
af: Wanneer dit geaktiveer is en die instelling hierbo die "Voeg in mandjie"-afdeling met 'n vorm vervang het, sal die kort beskrywing van die produk ook verwyder word

en: When enabled and above setting replaced the "Add to cart" section with a form, the title of the product will also be removed
af: Wanneer dit geaktiveer is en die instelling hierbo die "Voeg in mandjie"-afdeling met 'n vorm vervang het, sal die titel van die produk ook verwyder word

en: When enabled files are automatically deleted after form submissions.
af: Wanneer geaktiveerde lêers outomaties verwyder word nadat die vorm ingedien is.

en: When enabled it will save the form data entered by the user and populates the form with this data when the user returns or refreshes the page
af: As dit geaktiveer is, sal dit die vormdata wat deur die gebruiker ingevoer is, stoor en die vorm met hierdie data invul wanneer die gebruiker die bladsy terugstuur of herlaai

en: When enabled the age will be returned based on the selected date. This can be useful when a user enters their birthdate or when you need to know the age of an object.
af: Wanneer dit geaktiveer is, sal die ouderdom teruggestuur word op grond van die gekose datum. Dit kan nuttig wees wanneer 'n gebruiker hul geboortedatum invoer of wanneer jy die ouderdom van 'n voorwerp moet weet.

en: When enabled the files will no longer be listed inside the email when using the {loop_fields} tag. The files can only be downloaded as an attachment. Just keep in mind that when you are working with large files the attachment might be missing due to the email client limitations.
af: As dit geaktiveer is, sal die lêers nie meer in die e-pos verskyn as die tag {loop_fields} gebruik word nie. Die lêers kan slegs as 'n aanhangsel afgelaai word. Onthou net dat as u met groot lêers werk, die aanhangsel dalk ontbreek as gevolg van die beperkings op die e-poskliënt.

en: When enabled the placeholder will always be at it's adaptive position, even when the field is not focussed
af: As dit ingeskakel is, sal die plekhouer altyd op sy aanpasbare posisie wees, selfs as die veld nie gefokus is nie

en: When enabled users will only be able to download the file as an attachment and there will be no reference to the file location. Please note that some email clients have a limit in attachment size that you can send. If you send large attachments it might be a good idea to leave this option unchecked.
af: As dit geaktiveer is, sal gebruikers die lêer slegs as 'n aanhangsel kan aflaai en daar sal geen verwysing na die lêerlokasie wees nie. Let daarop dat sommige e-poskliënte 'n beperking het op die grootte van aanhangsels wat u kan stuur. As u groot aanhangsels stuur, kan dit 'n goeie idee wees om hierdie opsie ongemerk te laat.

en: When form has been submitted
af: Wanneer vorm ingedien is

en: When left blank it defaults to the field name defined above. Inside dynamic columns, you can use %d to determine where the counter should be placed e.g: "Product %d quantity:" would be converted into "Product 3 quantity:"
af: Wanneer dit leeg gelaat word, is dit verstek na die veldnaam hierbo gedefinieer. Binne dinamiese kolomme kan jy %d gebruik om te bepaal waar die teller geplaas moet word, bv: "Produk %d hoeveelheid:" sal omgeskakel word na "Produk 3 hoeveelheid:"

en: When popup has been closed
af: Wanneer pop-up gesluit is

en: When popup has been viewed
af: Wanneer opspringer bekyk is

en: When saving the CSV these fields will be excluded from the CSV file
af: Wanneer die CSV gestoor word, sal hierdie velde uitgesluit word van die CSV-lêer

en: When set to pending/blocked user won't be able to login
af: As dit op hangende/geblokkeerde gestel is, sal gebruiker nie kan aanmeld nie

en: When the user starts typing without any pause for the given threshold it will not trigger any hooks. This threshold is applied on the "keyup" event only. Only as soon as the user stops typing and the threshold was filled it will execute the hooks. By default this value is set to 0 for instant triggers
af: Wanneer die gebruiker sonder enige onderbreking vir die gegewe drempel begin tik, sal dit geen hakies veroorsaak nie. Hierdie drempel word slegs toegepas op die "keyup" -gebeurtenis. Slegs sodra die gebruiker ophou tik en die drempel gevul is, sal hy die hakies uitoefen. Hierdie waarde is standaard ingestel op 0 vir direkte snellers

en: When to Trigger?
af: Wanneer om te sneller?

en: When using any of the following payment methods %s the below E-mail will be send to the user when their payment failed. This way they are able to retry their payment without filling out the form again.
af: Wanneer enige van die volgende betaalmetodes %s gebruik word, sal die onderstaande e-pos aan die gebruiker gestuur word wanneer hul betaling misluk het. Op hierdie manier kan hulle hul betaling weer probeer sonder om die vorm weer in te vul.

en: When value equals "yes" this will be the new value....
af: Wanneer waarde gelyk is aan "ja" sal dit die nuwe waarde wees....

en: When value is not "yes" this will be the new value....
af: Wanneer waarde nie "ja" is nie, sal dit die nuwe waarde wees....

en: Where should your image link to?
af: Waarheen moet u prentjie skakel?

en: Whether the post can accept comments
af: Of die plasing opmerkings kan aanvaar

en: Whether the post can accept pings
af: Of die pos pings kan aanvaar

en: Whether to display media insert/upload buttons
af: Of u die knoppies vir die invoeg of oplaai van media wil vertoon

en: Whether to output the minimal editor configuration used in PressThis
af: Of u die minimale redigeerderkonfigurasie wat in PressThis gebruik word, moet uitvoer

en: Whether to use wpautop for adding in paragraphs
af: Of u wpautop moet gebruik om paragrawe by te voeg

en: Which user roles are allowed to login?
af: Watter gebruikersrolle word toegelaat om aan te meld?

en: Why is this payment fraudulent?
af: Hoekom is hierdie betaling bedrieglik?

en: Width (px)
af: Breedte (px)

en: Will be visible in front of your field.
af: Sal sigbaar wees voor u veld.

en: Will be visible in front of your field. (leave blank to remove)
af: Sal sigbaar wees voor u veld. (laat leeg om te verwyder)

en: With this setting you can use &lt;br /&gt; to use line breaks for each selected option instead of a comma separated list. Of course you can also use other HTML if necessary.
af: Met hierdie instelling kan u &lt;br /&gt; gebruik om lynbreuke vir elke geselekteerde opsie te gebruik in plaas van &#39;n kommaskeide lys. U kan natuurlik ook ander HTML gebruik as dit nodig is.

en: WooCommerce Checkout is enabled for this form, but WooCommerce itself is not activated!
af: WooCommerce Checkout is vir hierdie vorm geaktiveer, maar WooCommerce self is nie geaktiveer nie!

en: WooCommerce Order
af: WooCommerce-bestelling

en: WooCommerce Order Search (populate form with order data)
af: WooCommerce Order Search (vul die vorm met bestellingsdata in)

en: WooCommerce order (backend)
af: WooCommerce-bestelling (agterkant)

en: WooCommerce order (front-end)
af: WooCommerce-bestelling (voorkant)

en: WordPress web address; set in General Options
af: WordPress webadres; gestel in Algemene opsies

en: Wrapper width in pixels
af: Omslagbreedte in pixels

en: Year range
af: Jaarreeks

en: Yearly (every year)
af: Jaarliks (elke jaar)

en: Yes
af: Ja

en: Yes (enabled)
af: Ja (geaktiveer)

en: Yes (hide)
af: Ja (verberg)

en: Yes (users can't edit the value)
af: Ja (gebruikers kan nie die waarde wysig nie)

en: Yes, but not when the following conditions are met
af: Ja, maar nie wanneer aan die volgende voorwaardes voldoen word nie

en: Yes, save form progression
af: Ja, stoor die vordering van die vorm

en: Yes, store files in a year/month folder structure
af: Ja, stoor lêers in 'n jaar / maand-lêerstruktuur

en: Yesterday
af: Gister

en: You are allowed to enter field {tags} to do the check
af: Jy word toegelaat om veld {tags} in te voer om die kontrole te doen

en: You are allowed to use a {tag} if you want to allow the user to choose a list from your form
af: Jy word toegelaat om 'n {tag} te gebruik as jy die gebruiker wil toelaat om 'n lys uit jou vorm te kies

en: You are allowed to use multiple ID's. Please note that always the last entry will be used.
af: U mag verskeie ID's gebruik. Let daarop dat die laaste inskrywing altyd gebruik sal word.

en: You are allowed to use {tags} if you want to allow the user to choose a list from dropdown or radio/checkbox in your form
af: Jy word toegelaat om {tags} te gebruik as jy die gebruiker wil toelaat om 'n lys uit aftreklys of radio/merkblokkie in jou vorm te kies

en: You are allowed to use {tags}.
af: Jy word toegelaat om {tags} te gebruik.

en: You are allowed to use {tags}. (only decimal format is allowed e.g: 16.95)
af: Jy word toegelaat om {tags} te gebruik. (slegs desimale formaat word toegelaat, bv: 16,95)

en: You are allowed to use {tags}.%1$s Put each item on a new line, separate values by pipes%1$sLeave options blank that you do not wish to use, for example:%1$s%1$s%2$sTo add 5 times a 3.49 dollar product write it like below:%3$s%1$s3.49|5|Flowers%1$s%1$s%2$sBelow you can see a full example with {tags}:%3$s%1$s{price}|{quantity}|{item_name}|{tax}|{shipping}|{shipping2}|{discount_amount}|{discount_rate}%1$s%1$sFor more information about each option read the %4$sPayPal's Variable Reference%5$s
af: Jy word toegelaat om {tags} te gebruik.%1$s Plaas elke item op 'n nuwe reël, skei waardes deur pype%1$sLaat opsies leeg wat jy nie wil gebruik nie, byvoorbeeld:%1$s%1$s %2$sOm 5 keer 'n 3,49 dollar-produk by te voeg, skryf dit soos hieronder:%3$s%1$s3.49|5|Blomme%1$s%1$s%2$sHieronder kan jy 'n volledige voorbeeld sien met { tags}:%3$s%1$s{price}|{quantity}|{item_name}|{tax}|{shipping}|{shipping2}|{discount_amount}|{discount_rate}%1$s%1$sVir meer inligting oor elke opsie lees die %4$sPayPal se veranderlike verwysing%5$s

en: You are allowed to use {tags}.%1$sPut each on a new line.%1$sExamples:%1$s2020-03-25 (excludes a specific date)%1$s2020-06-12;2020-07-26 (excludes a date range)%1$s01 (excludes first day for all months)%1$s10 (excludes 10th day for all months)%1$sJan (excludes the month January)%1$sMar (excludes the month March)%1$sDec (excludes the month December)%1$sw@even (every other week @ even weeks)%1$sw@odd (every other week @ odd weeks)%1$s1@even (every other monday @ even weeks)%1$s2@even (every other tuesday @ even weeks)%1$s1@odd (every other monday @ odd weeks)%1$s2@odd (every other tuesday @ odd weeks)
af: Jy word toegelaat om {tags} te gebruik.%1$sSit elkeen op 'n nuwe reël.%1$sVoorbeelde:%1$s2020-03-25 (sluit 'n spesifieke datum uit)%1$s2020-06-12;2020-07 -26 (sluit 'n datumreeks uit)%1$s01 (sluit eerste dag vir alle maande uit)%1$s10 (sluit 10de dag vir alle maande uit)%1$sJan (sluit die maand Januarie uit)%1$sMar (sluit die maand uit) Maart)%1$sDes (sluit die maand Desember uit)%1$sw@even (elke ander week @ ewe weke)%1$sw@odd (elke ander week @ onewe weke)%1$s1@even (elke ander maandag) @ ewe weke)%1$s2@even (elke ander Dinsdag @ ewe weke)%1$s1@odd (elke ander Maandag @ onewe weke)%1$s2@odd (elke ander Dinsdag @ onewe weke)

en: You are allowed to use {tags}.%1$sPut each period on a new line, separate values by pipes, for example:%1$s%2$s7 day trial for free:%3$s 0|7|D%1$s%2$sAfter trial 3 weeks for 5 dollar:%3$s 5|3|W%1$s%2$sAfter that $49.99 for each year:%3$s 49.99|1|Y%1$s%2$sTime format options:%3$s D=days, W=weeks, M=months, Y=years
af: Jy word toegelaat om {tags} te gebruik.%1$sSit elke punt op 'n nuwe reël, skei waardes deur pype, byvoorbeeld:%1$s%2$s7 dae gratis proeflopie:%3$s 0|7|D %1$s%2$sNa proeflopie 3 weke vir 5 dollar:%3$s 5|3|W%1$s%2$sDaarna $49.99 vir elke jaar:%3$s 49.99|1|Y%1$s%2$sTydformaatopsies:%3$s D=dae, W=weke, M=maande, Y=jaar

en: You are allowed to use {tags}.%sFor valid values, see %sCountries and Regions Supported by PayPal%s.
af: Jy word toegelaat om {tags} te gebruik.%sVir geldige waardes, sien %sLande en streke wat deur PayPal%s ondersteun word.

en: You are allowed to use {tags}.%sFor valid values, see %sCountry and Region Codes%s.
af: Jy word toegelaat om {tags} te gebruik.%sVir geldige waardes, sien %sLand- en Streekkodes%s.

en: You are allowed to use {tags}.%sFor valid values, see %sSetting the Character Set — charset%s.
af: Jy word toegelaat om {tags} te gebruik.%sVir geldige waardes, sien %sStel van die karakterstel — charset%s.

en: You are allowed to use {tags}.%sPut each on a new line separate parameter and value by pipes e.g:%sfirst_name|{first_name}
af: Jy word toegelaat om {tags} te gebruik.%sSit elkeen op 'n nuwe reël, skei parameter en waarde deur pype, bv:%sfirst_name|{first_name}

en: You are currently not editing an element.%sEdit any alement by clicking the %s icon.
af: Jy wysig tans nie 'n element nie.%sWysig enige element deur die %s-ikoon te klik.

en: You are currently not logged in. In order to submit the form make sure you are logged in!
af: Jy is tans nie aangemeld nie. Om die vorm in te dien, maak seker dat jy aangemeld is!

en: You are not allowed to edit this entry because it is connected to Order:
af: Jy word nie toegelaat om hierdie inskrywing te wysig nie omdat dit aan Bestelling gekoppel is:

en: You are not allowed to login!
af: Jy word nie toegelaat om aan te meld nie!

en: You are not allowed to save the form while the "Code" tab is opened!
af: U mag nie die vorm stoor terwyl die tab "Code" oopgemaak word nie!

en: You can add custom statuses via %sSuper Forms > Settings > Backend Settings%s if needed
af: Jy kan pasgemaakte statusse byvoeg via %sSuper Forms > Instellings > Backend-instellings%s indien nodig

en: You can adjust the size of your background image here
af: Jy kan die grootte van jou agtergrondprent hier aanpas

en: You can create a new product and price via the Stripe %sDashboard%s.
af: Jy kan 'n nuwe produk en prys skep via die Stripe %sDashboard%s.

en: You can create coupons easily via the %scoupon management%s page of the Stripe dashboard.
af: Jy kan maklik koepons skep via die %scoupon management%s bladsy van die Stripe-kontroleskerm.

en: You can define multiple taxonomies and multipe categories, put each on a new line. Separate each category by a comma.
af: Jy kan veelvuldige taksonomieë en veelvuldige kategorieë definieer, elkeen op 'n nuwe lyn plaas. Skei elke kategorie deur 'n komma.

en: You can find your plan ID’s under %sBilling > Products > Pricing plans%s.
af: Jy kan jou plan-ID's vind onder %sFakturering > Produkte > Prysplanne%s.

en: You can find your webhook URL when viewing your Zap on zapier.com
af: Jy kan jou webhook-URL vind wanneer jy jou Zap op zapier.com bekyk

en: You can prevent this data from being send to the form submitter (if the option to send confirmation email has been enabled).
af: U kan voorkom dat hierdie gegewens na die indiener van die vorm gestuur word (indien die opsie om bevestigings-e-pos te stuur geaktiveer is).

en: You can retrieve the generated password with {register_generated_password} in the email
af: Jy kan die gegenereerde wagwoord ophaal met {register_generated_password} in die e-pos

en: You can use field tags {field_name} if you want
af: U kan veldmerkers {field_name} gebruik as u wil

en: You can use field {tags} to configure the below settings based on user input.
af: Jy kan veld {tags} gebruik om die onderstaande instellings op te stel op grond van gebruikerinvoer.

en: You can use tags to retrieve field values e.g: ({field1}+{field2})*7.5
af: Jy kan merkers gebruik om veldwaardes op te spoor, bv: ({field1}+{field2})*7.5

en: You can use this value as the complete description that appears on your customers statements. Must contain at least one letter, maximum 22 characters. An arbitrary string to be displayed on your customer’s statement. As an example, if your website is "RunClub" and the item you’re charging for is a race ticket, you may want to specify "RunClub 5K race ticket".
af: Jy kan hierdie waarde gebruik as die volledige beskrywing wat op jou kliëntestate verskyn. Moet ten minste een letter bevat, maksimum 22 karakters. 'n Willekeurige string wat op jou kliënt se staat vertoon moet word. As 'n voorbeeld, as jou webwerf "RunClub" is en die item waarvoor jy vra, is 'n renkaartjie, wil jy dalk "RunClub 5K-renkaartjie" spesifiseer.

en: You did not select a form!
af: U het nie 'n vorm gekies nie!

en: You do not have permission to delete this entry.
af: Jy het nie toestemming om hierdie inskrywing uit te vee nie.

en: You do not have permission to submit this form!
af: Jy het nie toestemming om hierdie vorm in te dien nie!

en: You do not have permission to view this listing
af: Jy het nie toestemming om hierdie lysinskrywing te bekyk nie

en: You do not have permissions to edit this entry.
af: Jy het nie toestemmings om hierdie inskrywing te wysig nie.

en: You have a field called %1$s but you haven't set a valid taxonomy name. Please %2$sedit%3$s your form and try again
af: Jy het 'n veld genaamd %1$s, maar jy het nie 'n geldige taksonomienaam gestel nie. %2$sedit%3$s asseblief jou vorm en probeer weer

en: You have duplicate field names. Please make sure each field has a unique name!
af: U het duplikaat veldname. Maak seker dat elke veld 'n unieke naam het!

en: You have duplicate secret names. Please make sure each secret has a unique name!
af: Jy het duplikaat geheime name. Maak asseblief seker dat elke geheim 'n unieke naam het!

en: You have enabled password protection for this form, but we couldn't find a password field with the name: %1$s. Please %2$sedit%3$s your form and try again.
af: Jy het wagwoordbeskerming vir hierdie vorm geaktiveer, maar ons kon nie 'n wagwoordveld met die naam kry nie: %1$s. %2$sedit%3$s asseblief jou vorm en probeer weer.

en: You haven't defined what products should be added to the cart. Please %sedit%s your form settings and try again
af: Jy het nie gedefinieer watter produkte by die mandjie gevoeg moet word nie. %sedigeer asseblief jou vorminstellings %s en probeer weer

en: You haven't verified your account yet. Please check your email or click %shere%s to resend your verification email.
af: Jy het nog nie jou rekening geverifieer nie. Gaan asseblief jou e-pos na of klik %shier%s om jou verifikasie-e-pos weer te stuur.

en: You must be logged in to submit this form. Click %shere%s to login!
af: Jy moet aangemeld wees om hierdie vorm in te dien. Klik %shier%s om aan te meld!

en: You refunded the payment.
af: Jy het die betaling terugbetaal.

en: You would normally be using a textarea field where each option is put on a new line. You can also separate label and value with pipes. Example textarea value would be:%1$sOption 1|option_1%1$sOption 2|option_2%1$setc...%1$s(ACF fields are also supported)
af: Jy sal normaalweg 'n teksarea-veld gebruik waar elke opsie op 'n nuwe reël geplaas word. Jy kan ook etiket en waarde met pype skei. Voorbeeld van teksareawaarde sou wees:%1$sOpsie 1|opsie_1%1$sOpsie 2|opsie_2%1$setc...%1$s(ACF-velde word ook ondersteun)

en: Your API key seems to be invalid
af: Jou API-sleutel blyk ongeldig te wees

en: Your Address
af: Jou adres

en: Your Audiance ID for example: f25b7204f4
af: Jou gehoor-ID byvoorbeeld: f25b7204f4

en: Your Company Name
af: U maatskappy se naam

en: Your E-mail Address
af: Jou eposadres

en: Your First Name
af: Jou eerste naam

en: Your Forms
af: U vorms

en: Your Full Name
af: Jou volle naam

en: Your HTML here...
af: U HTML hier ...

en: Your Last Name
af: Jou van

en: Your PayPal ID or an email address associated with your PayPal account. E-mail addresses must be confirmed.
af: Jou PayPal-ID of 'n e-posadres wat met jou PayPal-rekening geassosieer word. E-pos adresse moet bevestig word.

en: Your Phonenumber
af: Jou telefoonnommer

en: Your SMTP server
af: U SMTP-bediener

en: Your are allowed to enter field {tags} to do the check
af: U mag die veld {tags} betree om die tjek uit te voer

en: Your icons will not be displayed because you currently have enabled the option to hide field icons under "Form Settings > Theme & Colors > Hide field icons"
af: U ikone sal nie vertoon word nie omdat u tans die opsie aangeskakel het om veldikone te verberg onder "Vorminstellings> Tema en kleure> Versteek veldikone"

en: Your new password
af: Jou nuwe wagwoord

en: Your password has been reset. We have just send you a new password to your email address.
af: Jou wagwoord is teruggestel. Ons het sopas vir jou 'n nuwe wagwoord na jou e-posadres gestuur.

en: Your subtitle
af: Jou subtitel

en: Your title
af: Jou titel

en: Zapier Settings
af: Zapier-instellings

en: Zapier webhook URL
af: Zapier-webhaak-URL

en: Zipcode
af: Poskode

en: Zipcode & City
af: Poskode en stad

en: [Order #{ID} - {_billing_email}, {_billing_first_name} {_billing_last_name}]
af: [Bestel nr. {ID} - {_billing_email}, {_billing_first_name} {_billing_last_name}]

en: [color] for choosing HEX colors (or use the native Colorpicker element)
af: [kleur] vir die keuse van HEX-kleure (of gebruik die oorspronklike Colorpicker-element)

en: [date] for choosing dates (or use the native Date element)
af: [datum] vir die kies van datums (of gebruik die oorspronklike Datum-element)

en: [datetime-local] for choosing date + time
af: [datetime-local] vir die keuse van datum + tyd

en: [email] for entering email addresses
af: [e-pos] vir die invoer van e-posadresse

en: [int-phone] for entering international phonenumbers
af: [int-foon] vir die invoer van internasionale telefoonnommers

en: [month] for choosing months
af: [maand] vir die keuse van maande

en: [number] for entering numbers (validation will automatically be set to "float")
af: [nommer] om getalle in te voer (validering sal outomaties ingestel word op "dryf")

en: [tel] for entering phonenumbers
af: [tel] vir die invoer van telefoonnommers

en: [text] normal text field (default)
af: [teks] normale teksveld (verstek)

en: [time] for choosing time
af: [tyd] om tyd te kies

en: [url] for entering URL's
af: [url] om URL's in te voer

en: address
af: adres

en: amount
af: bedrag

en: autosuggest
af: outovoorstel

en: bottom
af: Onder:

en: can not be used as a reminder date because it is in the past, please check your settings under "Form Settings > E-mail Reminders".
af: kan nie as 'n herinneringsdatum gebruik word nie, want dit is in die verlede, gaan asseblief jou instellings na onder "Vorminstellings > E-posherinneringe".

en: case sensitive
af: hooflettergevoelig

en: color
af: kleur

en: column
af: kolom

en: country
af: land

en: country_full
af: land_vol

en: country_iso2
af: land_iso2

en: date
af: datum

en: default
af: verstek

en: e.g: 1
af: bv: 1

en: e.g: SbwGtc0x
af: bv: SbwGtc0x

en: e.g: price_XXXX
af: bv: prys_XXXX

en: e.g: shr_XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
af: bv: shr_XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

en: e.g: txr_1LmUhbFKn7uROhgCwnWwpN9p
af: bv: txr_1LmUhbFKn7uROhgCwnWwpN9p

en: email
af: e-pos

en: enter the field name
af: voer die veldnaam in

en: entry_search
af: inskrywing_soek

en: file
af: lêer

en: first_choice
af: eerste keuse

en: form
af: vorm

en: form-not-saved-yet
af: vorm-nog nie-gered-nie

en: height
af: hoogte

en: hidden
af: verborge

en: http://
af: http: //

en: iDeal
af: ideale

en: is not a valid 24-hour clock format, please correct and make sure to use a 24-hour format e.g: 21:45
af: is nie 'n geldige 24-uur-klokformaat nie, maak asseblief reg en maak seker dat jy 'n 24-uur-formaat gebruik, bv: 21:45

en: leave blank to remove
af: laat leeg om te verwyder

en: left
af: Links:

en: name
af: naam

en: only used when Adaptive Placeholders are enabled
af: word slegs gebruik as Adaptive Placeholders geaktiveer is

en: option
af: opsie

en: option_value1|Option Label 1
    option_value2|Option Label 2
af: option_value1|Opsie Etiket 1
    option_value2|Opsie Etiket 2

en: optional
af: opsioneel

en: or leave blank for no maximum date
af: of laat leeg vir geen maksimum datum nie

en: or leave blank for no minimum date
af: of laat leeg vir geen minimum datum nie

en: or leave blank to allow all roles
af: of laat leeg om alle rolle toe te laat

en: or leave blank to display to all roles
af: of laat leeg om aan alle rolle te vertoon

en: or leave blank to only display to the roles defined above
af: of laat leeg om slegs vir die rolle hierbo gedefinieer te vertoon

en: or leave blank to only filter by the roles defined above
af: of laat leeg om slegs volgens die rolle hierbo gedefinieer te filter

en: password
af: wagwoord

en: phonenumber
af: telefoon nommer

en: price
af: prys

en: put each on a new line
af: plaas elkeen op 'n nuwe lyn

en: quantity
af: hoeveelheid

en: question
af: vraag

en: rating
af: gradering

en: recommended render scale is between 1 and 3 (the default scale is 2)
af: aanbevole leweringskaal is tussen 1 en 3 (die verstekskaal is 2)

en: result
af: resultaat

en: results
af: resultate

en: retrieve method
af: herwin metode

en: right
af: Regs:

en: search...
af: Soek...

en: second_choice
af: tweede_keuse

en: select a state
af: kies 'n toestand

en: select your country
af: kies jou land

en: separated by comma e.g: 32,2467,1870
af: geskei deur komma, bv: 32,2467,1870

en: separated by comma e.g: administrator,editor
af: geskei deur komma, bv: administrateur, redakteur

en: separated by comma's
af: geskei deur komma's

en: signature
af: handtekening

en: specifies the width of the line in pixels.
af: spesifiseer die breedte van die lyn in pixels.

en: state
af: staat

en: subtotal
af: subtotaal

en: tags
af: etikette

en: third_choice
af: derde_keuse

en: this will add a dropdown at the top of your form from which the user can choose a language
af: dit sal 'n vervolglys aan die bokant van u vorm toevoeg, waaruit die gebruiker 'n taal kan kies

en: time
af: tyd

en: title
af: titel

en: top
af: Top

en: unique_code
af: unieke_kode

en: use {tags} if needed
af: gebruik {tags} indien nodig

en: variable
af: veranderlike

en: version
af: weergawe

en: was refunded
af: is terugbetaal

en: website
af: webwerf

en: when using Elementor, you must use the native Super Forms Widget or Shortcode Widget to display your forms
af: As u Elementor gebruik, moet u die oorspronklike Super Forms-widget of kortkodes-widget gebruik om u vorms te vertoon

en: width
af: breedte

en: your@email.com, your@email.com
af: jou@email.com, jou@email.com

en: {email}
af: {e-pos}

en: {loop_fields} inside the email body will be replaced with this content
af: {loop_fields} binne die e-posadres sal met hierdie inhoud vervang word

en: {pdf_page} and {pdf_total_pages} tags can be used inside a HTML element to be used in your header/footer.
af: {pdf_page} en {pdf_total_pages} tags kan in 'n HTML-element gebruik word om in u kop / voetskrif te gebruik.

en: {tags} can be used to retrieve values dynamically
af: {tags} kan gebruik word om waardes dinamies op te haal
