Super Forms - All In One Bundle - en to fa_IR translation catalogue (2995 entries)

en:  version
fa_IR:  نسخه

en: !! Not contains
fa_IR: !! حاوی نیست

en: != Not equal
fa_IR: ! = مساوی نیست

en: " " (space only)
fa_IR: "" (فقط فضا)

en: " column
fa_IR: "ستون

en: "," (comma only)
fa_IR: "،" (فقط با ویرگول)

en: "Off" label
fa_IR: "خاموش برچسب

en: "Off" value
fa_IR: مقدار "خاموش"

en: "On" label
fa_IR: برچسب "روشن"

en: "On" value
fa_IR: مقدار "روشن"

en: %2$sSeparate each role by comma, available roles:%3$s%1$s%4$s
fa_IR: %2$sهر نقش را با کاما جدا کنید، نقش‌های موجود:%3$s%1$s%4$s

en: %d of %d contact entries imported!
fa_IR: %d از %d ورودی مخاطب وارد شد!

en: %s%sDocumentation:%s %sSingle product checkout with a fixed quantity and price%s%s
fa_IR: %s%sاسناد:%s %sخرید محصول تک محصول با مقدار و قیمت ثابت%s%s

en: %s%sNote:%s if you only want users to be able to order products via this form you can configure the products in question to be excluded from your regular shop. Alternatively you can also define to replace the product "Add to cart" area with your form. You can define those settings here: %sSuper Forms > Settings > WooCommerce Checkout%s%s
fa_IR: %s%sتوجه:%s اگر می‌خواهید فقط کاربران بتوانند محصولات را از طریق این فرم سفارش دهند، می‌توانید محصولات مورد نظر را طوری پیکربندی کنید که از فروشگاه معمولی شما حذف شوند. همچنین می توانید برای جایگزینی قسمت "افزودن به سبد خرید" محصول با فرم خود تعریف کنید. می‌توانید این تنظیمات را در اینجا تعریف کنید: %sSuper Forms > Settings > WooCommerce Checkout%s%s

en: %s. Please contact your webmaster and increase this limit inside your php.ini file!
fa_IR: %s لطفا با مدیر وب سایت خود تماس بگیرید و این محدودیت را در فایل php.ini خود افزایش دهید!

en: %s. Please refresh this page and try again!
fa_IR: %s لطفاً این صفحه را بازخوانی کنید و دوباره امتحان کنید!

en: %sCreate a webhook ID%s%sEndpoint URL must be: %s
fa_IR: %sایجاد شناسه وب هوک%s%sنشانی اینترنتی نقطه پایانی باید: %s باشد

en: %sDisable this notification%s
fa_IR: %s این اعلان %s را غیرفعال کنید

en: %sERROR%s: You are not allowed to login.
fa_IR: %sERROR%s: شما اجازه ورود به سیستم را ندارید.

en: %sError:%s Something went wrong while logging in, please try again
fa_IR: %sError:%s هنگام ورود به سیستم مشکلی پیش آمد، لطفاً دوباره امتحان کنید

en: %sForm elements:%s
fa_IR: عناصر %sForm:%s

en: %sForm settings:%s
fa_IR: %sتنظیمات فرم: %s

en: %sSearch for Google fonts%s, then Copy Paste the URL e.g:%s%s
fa_IR: %s فونت‌های Google%s را جستجو کنید، سپس URL را کپی کنید، به‌عنوان مثال: %s%s

en: %sTranslation settings:%s (this only includes the translation settings, not the actual strings, this is stored in the "Form elements" code)
fa_IR: %sتنظیمات ترجمه:%s (این فقط شامل تنظیمات ترجمه می‌شود، نه رشته‌های واقعی، در کد «عناصر فرم» ذخیره می‌شود)

en: &copy; Someone, somewhere 2015
fa_IR: © کسی، جایی 2015

en: &copy; Someone, somewhere 2016
fa_IR: © کسی، جایی 2016

en: &gt; && &lt; Greater than AND Less than
fa_IR: &gt; &amp;&amp; &lt;بزرگتر از AND کمتر از

en: &gt; && &lt;= Greater than AND Less than or equal to
fa_IR: &gt; &amp;&amp; &lt;= بزرگتر از AND کمتر از یا برابر با

en: &gt; Greater than
fa_IR: &gt; بزرگتر از

en: &gt; || &lt; Greater than OR Less than
fa_IR: &gt; || &lt;بزرگتر از OR کمتر از

en: &gt; || &lt;= Greater than OR Less than or equal to
fa_IR: &gt; || &lt;= بزرگتر از OR کمتر یا مساوی با

en: &gt;= && &lt; Greater than or equal to AND Less than
fa_IR: &gt; = &amp;&amp; &lt;بزرگتر یا مساوی با AND کمتر از

en: &gt;= && &lt;= Greater than or equal to AND Less than or equal to
fa_IR: &gt; = &amp;&amp; &lt;= بزرگتر یا مساوی با AND کمتر از یا برابر با

en: &gt;= Greater than or equal to
fa_IR: &gt; = بزرگتر یا مساوی با

en: &gt;= || &lt; Greater than or equal to OR Less than
fa_IR: &gt; = || &lt;بزرگتر یا مساوی با OR کمتر از

en: &gt;= || &lt;= Greater than or equal to OR Less than or equal to
fa_IR: &gt; = || &lt;= بزرگتر یا مساوی با OR کمتر یا برابر با

en: &lt;  Less than
fa_IR: &lt;کمتر از

en: &lt;= Less than or equal
fa_IR: &lt;= کمتر یا مساوی

en: (0 = disabled)
fa_IR: (0 = غیرفعال)

en: (12 = default)
fa_IR: (12 = پیش فرض)

en: (14 = default)
fa_IR: (14 = پیش فرض)

en: (16 = default)
fa_IR: (16 = پیش فرض)

en: (20 = default)
fa_IR: (20 = پیش فرض)

en: (Copy)
fa_IR: (کپی 🀄)

en: (default line height is 1.2)
fa_IR: (ارتفاع خط پیش فرض 1.2 است)

en: (leave blank for default paddings)
fa_IR: (برای بالشتک های پیش فرض خالی بگذارید)

en: (leave blank for no custom paddings)
fa_IR: (بدون هیچگونه سفارشی سازی سفارشی خالی بگذارید)

en: (leave blank for no input mask)%sa - Represents an alpha character (A-Z,a-z)%s9 - Represents a numeric character (0-9)%s* - Represents an alphanumeric character (A-Z,a-z,0-9)
fa_IR: (بدون ماسک ورودی خالی بگذارید)%sa - نشان دهنده یک کاراکتر آلفا (A-Z,a-z)%s9 - نشان دهنده یک کاراکتر عددی (0-9)%s* - نشان دهنده یک کاراکتر الفبایی (A-Z,a-z,0-9)

en: (leave blank to use your WordPress theme styles)
fa_IR: (برای استفاده از سبک های قالب وردپرس خود را خالی بگذارید)

en: (optional)
fa_IR: (اختیاری)

en: (optional) Do not lock form, but still display a message
fa_IR: (اختیاری) فرم را قفل نکنید، اما همچنان یک پیام نمایش داده شود

en: (optional) Empty error message
fa_IR: (اختیاری) پیام خطای خالی

en: (optional) Normalize strings
fa_IR: (اختیاری) رشته ها را عادی کنید

en: (optional) Populate the following field with the total Travel time (duration)
fa_IR: (اختیاری) قسمت زیر را با کل زمان سفر جمع کنید (مدت زمان)

en: (optional) Populate the following field with the total distance
fa_IR: (اختیاری) قسمت زیر را با فاصله کل جمع کنید

en: (optional) Reply to email
fa_IR: (اختیاری) پاسخ به ایمیل

en: (optional) Reply to name
fa_IR: (اختیاری) به نام پاسخ دهید

en: (optional) Set a custom reply to header
fa_IR: (اختیاری) یک پاسخ سفارشی را در هدر تنظیم کنید

en: (optional) Specifies a preferred mode of transit
fa_IR: (اختیاری) حالت ترانزیت ترجیحی را مشخص می کند

en: (optional) Specifies preferences for transit routes
fa_IR: (اختیاری) تنظیمات ترجیحی را برای مسیرهای حمل و نقل مشخص می کند

en: (optional) Specifies the assumptions to use when calculating time in traffic
fa_IR: (اختیاری) فرضیاتی را برای استفاده در هنگام محاسبه زمان در ترافیک مشخص می کند

en: (optional) Specifies the desired time of arrival
fa_IR: (اختیاری) زمان ورود مورد نظر را مشخص می کند

en: (optional) Specifies the desired time of departure
fa_IR: (اختیاری) زمان عزیمت مورد نظر را مشخص می کند

en: (optional) Unique invoice key
fa_IR: (اختیاری) کلید فاکتور منحصر به فرد

en: (optional) Waypoints alter a route by routing it through the specified location(s)
fa_IR: (اختیاری) Waypoints مسیری را با مسیریابی از طریق مکان (های) مشخص تغییر می دهد

en: (optional) specifies that the route using the supplied waypoints may be optimized by rearranging the waypoints in a more efficient order
fa_IR: (اختیاری) مشخص می کند که مسیر با استفاده از ایستگاه های بین راهی ارائه شده با مرتب سازی مجدد ایستگاه های بین راهی به ترتیب کارآمدتر بهینه می شود

en: (optional) specifies the region code, specified as a TLD ("top-level domain") two-character value
fa_IR: (اختیاری) کد منطقه را مشخص می کند ، که به عنوان TLD ("دامنه سطح بالا") با دو کاراکتر مشخص شده است

en: (optional) specifies the region code, specified as a ccTLD ("top-level domain") two-character value
fa_IR: (اختیاری) کد منطقه را مشخص می کند ، که به عنوان ccTLD ("دامنه سطح بالا") با دو کاراکتر مشخص شده است

en: (optional) when set to true indicates that the calculated route(s) should avoid ferries, if possible
fa_IR: (اختیاری) وقتی روی درست تنظیم شود نشان می دهد که در صورت امکان مسیر (های) محاسبه شده باید از کشتی ها جلوگیری کند

en: (optional) when set to true indicates that the calculated route(s) should avoid major highways, if possible
fa_IR: (اختیاری) وقتی روی درست تنظیم شود نشان می دهد که مسیر (های) محاسبه شده باید در صورت امکان از بزرگراه های اصلی جلوگیری کند

en: (optional) when set to true indicates that the calculated route(s) should avoid toll roads, if possible
fa_IR: (اختیاری) وقتی روی درست تنظیم شود نشان می دهد که در صورت امکان مسیر (های) محاسبه شده نباید از جاده های عوارضی جلوگیری کند

en: (optional) when set to true specifies that the Directions service may provide more than one route alternative in the response
fa_IR: (اختیاری) وقتی روی true تنظیم شود مشخص می کند که سرویس Directions ممکن است بیش از یک مسیر جایگزین در پاسخ ارائه دهد

en: (optional, leave blank for none)
fa_IR: اختیاری ، هیچ کس را خالی بگذارید

en: (set to -1 to use your WordPress theme styles)
fa_IR: (برای استفاده از سبک های قالب وردپرس خود را روی -1 تنظیم کنید)

en: (set to -1 to use your WordPress theme styles, set to 0 to use normal line height)
fa_IR: (برای استفاده از سبک های قالب وردپرس روی -1، برای استفاده از ارتفاع خط معمولی روی 0 تنظیم کنید)

en: (set to 0 to use normal font weight)
fa_IR: (برای استفاده از وزن معمولی فونت روی 0 تنظیم کنید)

en: (set to none to use your WordPress theme styles)
fa_IR: (برای استفاده از سبک های تم وردپرس خود روی هیچ تنظیم کنید)

en: (space)
fa_IR: (فضا)

en: (top right bottom left)
fa_IR: (بالا سمت راست پایین سمت چپ)

en: , (comma)
fa_IR: ، (ویرگول)

en: - Not connected -
fa_IR: - متصل نیست -

en: - choose status -
fa_IR: - انتخاب وضعیت -

en: - select -
fa_IR: - انتخاب کنید -

en: - select a country -
fa_IR: - یک کشور را انتخاب کنید -

en: - select a option -
fa_IR: - گزینه ای را انتخاب کنید -

en: - select your country -
fa_IR: - کشورت را انتخاب کن -

en: - select your title -
fa_IR: - عنوان خود را انتخاب کنید -

en: . (dot)
fa_IR: . (نقطه)

en: 0 - No output
fa_IR: 0 - خروجی ندارد

en: 0 = 350px min height
fa_IR: 0 = 350px دقیقه ارتفاع

en: 0 = The same day, 1 = Next day, 5 = Five days after, -1 = One day before, -3 = Three days before
fa_IR: 0 = همان روز، 1 = روز بعد، 5 = پنج روز بعد، -1 = یک روز قبل، -3 = سه روز قبل

en: 0 = no max height
fa_IR: 0 = حداکثر قد

en: 0 = no max width
fa_IR: 0 = حداکثر عرض

en: 0 decimals
fa_IR: 0 اعشار

en: 1 - Commands
fa_IR: 1 - دستورات

en: 1 decimal
fa_IR: 1 اعشاری

en: 2 - Data and commands
fa_IR: 2 - داده ها و دستورات

en: 2 decimals
fa_IR: 2 اعشار

en: 3 - As 2 plus connection status
fa_IR: 3 - به عنوان 2 به علاوه وضعیت اتصال

en: 3 decimals
fa_IR: 3 اعشار

en: 4 - Low-level data output
fa_IR: 4 - سطح پایین خروجی داده ها

en: 4 decimals
fa_IR: 4 اعشاری

en: 5 decimals
fa_IR: 5 اعشاری

en: 6 decimals
fa_IR: 6 اعشاری

en: 7 decimals
fa_IR: 7 اعشاری

en: == Equal
fa_IR: == برابر است

en: == Equal (default)
fa_IR: == برابر (پیش فرض)

en: ?? Contains
fa_IR: ؟؟ حاوی

en: A German ELV payment is made using Express Checkout.
fa_IR: پرداخت ELV آلمانی با استفاده از پرداخت سریع انجام می شود.

en: A Stripe test card number was used.
fa_IR: از شماره کارت تست Stripe استفاده شد.

en: A custom thank you description shown after a user completed the form.
fa_IR: توضیحات تشکرآمیز سفارشی پس از تکمیل فرم توسط کاربر نشان داده می شود.

en: A custom thank you title shown after a user completed the form.
fa_IR: یک عنوان تشکرآمیز سفارشی پس از تکمیل فرم توسط کاربر نشان داده می شود.

en: A genuine card must be used to make a payment.
fa_IR: برای پرداخت باید از کارت اصلی استفاده شود.

en: A hidden field named "user_id" must be present in your form in order for this to work
fa_IR: یک فیلد مخفی به نام "user_id" باید در فرم شما وجود داشته باشد تا بتواند این کار را انجام دهد

en: A list of the types of payment methods (e.g., card) this Checkout Session can accept. Separate each by comma.
fa_IR: فهرستی از انواع روش‌های پرداخت (به عنوان مثال، کارت) که این جلسه پرداخت می‌تواند بپذیرد. هر کدام را با کاما از هم جدا کنید.

en: A note is required when a provided reason isn’t selected
fa_IR: وقتی دلیل ارائه شده انتخاب نشده باشد، یادداشت لازم است

en: A payment has been accepted.
fa_IR: پرداخت پذیرفته شده است

en: A payment was reversed due to a chargeback or other type of reversal. The funds have been removed from your account balance and returned to the buyer. The reason for the reversal is specified in the ReasonCode element.
fa_IR: پرداختی به دلیل استرداد وجه یا نوع دیگری برگشت معکوس شد. وجوه از موجودی حساب شما برداشته شده و به خریدار بازگردانده شده است. دلیل برگشت در عنصر ReasonCode مشخص شده است.

en: A positive integer representing the amount to subtract from an invoice total
fa_IR: یک عدد صحیح مثبت نشان دهنده مقداری است که باید از کل فاکتور کم شود

en: A read-only input field cannot be modified (however, a user can tab to it, highlight it, and copy the text from it).
fa_IR: یک قسمت ورودی فقط خواندنی قابل اصلاح نیست (با این وجود کاربر می تواند در آن تب بزند ، آن را برجسته کند و متن را از آن کپی کند).

en: A reversal has been canceled. For example, you won a dispute with the customer, and the funds for the transaction that was reversed have been returned to you.
fa_IR: یک برگشت لغو شده است. به عنوان مثال، شما برنده اختلاف با مشتری شده اید و وجوه مربوط به تراکنش معکوس شده به شما برگردانده شده است.

en: A subtitle to display before the email body (content)
fa_IR: یک زیرنویس برای نمایش قبل از متن ایمیل (محتوا)

en: A subtitle to display before the email body (used for confirmation emails)
fa_IR: یک زیرنویس برای نمایش قبل از متن ایمیل (برای ایمیل‌های تأیید استفاده می‌شود)

en: A tax code ID. The Shipping tax code is
fa_IR: شناسه کد مالیاتی کد مالیات حمل و نقل است

en: A title to display below your logo
fa_IR: عنوانی برای نمایش در زیر لوگوی شما

en: A title to display below your logo (used for confirmation emails)
fa_IR: عنوانی برای نمایش در زیر لوگوی شما (برای ایمیل های تایید استفاده می شود)

en: A transaction with identical amount and credit card information was submitted very recently.
fa_IR: اخیراً تراکنشی با مقدار یکسان و اطلاعات کارت اعتباری ارسال شده است.

en: A unique string to reference the Checkout Session. This can be a customer ID, a cart ID, or similar, and can be used to reconcile the session with your internal systems.
fa_IR: یک رشته منحصر به فرد برای ارجاع به جلسه پرداخت. این می تواند شناسه مشتری، شناسه سبد خرید یا موارد مشابه باشد و می تواند برای تطبیق جلسه با سیستم های داخلی شما استفاده شود.

en: AND
fa_IR: و

en: API key
fa_IR: کلید ای پی ای

en: About
fa_IR: در باره

en: Absolute
fa_IR: مطلق

en: Accepted value are
fa_IR: ارزش پذیرفته شده هستند

en: Accepted values are
fa_IR: ارزش های پذیرفته شده هستند

en: Accordion
fa_IR: آکاردئون

en: Accordion Colors
fa_IR: رنگ های آکاردئونی

en: Accordion Content
fa_IR: محتوای آکاردئون

en: Accordion Desc
fa_IR: توصیف آکاردئون

en: Accordion Desc (active)
fa_IR: آکاردئون توصیفی (فعال)

en: Accordion Desc (hover)
fa_IR: آکاردئون توصیفی (هور)

en: Accordion Header
fa_IR: سرآکاردئون

en: Accordion Header (active)
fa_IR: سربرگ آکاردئون (فعال)

en: Accordion Header (hover)
fa_IR: سربرگ آکاردئونی (موتور)

en: Accordion Icon
fa_IR: نماد آکاردئون

en: Accordion Icon (active)
fa_IR: نماد آکاردئون (فعال)

en: Accordion Icon (hover)
fa_IR: نماد آکاردئون (موتور شناور)

en: Accordion Title
fa_IR: عنوان آکاردئون

en: Accordion Title (active)
fa_IR: عنوان آکاردئون (فعال)

en: Accordion Title (hover)
fa_IR: عنوان آکاردئون (هور)

en: Account has been approved
fa_IR: حساب تایید شده است

en: Account verified message
fa_IR: پیام تایید شده حساب

en: Achieve date range with 2 datepickers
fa_IR: با 2 انتخاب کننده تاریخ ، محدوده تاریخ را بدست آورید

en: Action
fa_IR: عمل

en: Actions
fa_IR: اقدامات

en: Activation Code
fa_IR: کد فعال سازی

en: Activation E-mail Body
fa_IR: بدنه ایمیل فعال سازی

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active (default)
fa_IR: فعال (پیش‌فرض)

en: Adaptive Placeholder Colors
fa_IR: رنگهای مکان دار تطبیقی

en: Add Language Switch
fa_IR: افزودن سوییچ زبان

en: Add MailPoet subscriber
fa_IR: اشتراک MailPoet را اضافه کنید

en: Add Mailster subscriber
fa_IR: اشتراک Mailster را اضافه کنید

en: Add Polylines to the map
fa_IR: Polylines را به نقشه اضافه کنید

en: Add Translation
fa_IR: افزودن ترجمه

en: Add a custom Content class to append extra styles
fa_IR: برای افزودن سبک های اضافی ، یک کلاس محتوای سفارشی اضافه کنید

en: Add a custom TAB class to append extra styles
fa_IR: برای افزودن سبک های اضافی ، یک کلاس TAB سفارشی اضافه کنید

en: Add a custom TAB index (order) for this field
fa_IR: برای این قسمت یک شاخص سفارشی TAB (سفارش) اضافه کنید

en: Add a custom class to append extra styles
fa_IR: برای افزودن سبک های اضافی ، یک کلاس سفارشی اضافه کنید

en: Add a reason for this refund
fa_IR: دلیلی برای این بازپرداخت اضافه کنید

en: Add any extra email headers here (put each header on a new line)
fa_IR: هدرهای ایمیل اضافی را اینجا اضافه کنید (هر سرصفحه را در یک خط جدید قرار دهید)

en: Add checkout fee(s)
fa_IR: اضافه کردن هزینه (های) پرداخت

en: Add custom JavaScript code
fa_IR: کد جاوا اسکریپت سفارشی را اضافه کنید

en: Add custom checkout field(s)
fa_IR: افزودن فیلد(های) تسویه حساب سفارشی

en: Add item
fa_IR: این مورد را اضافه کنید

en: Add list
fa_IR: اضافه کردن لیست

en: Add marker on address (location)
fa_IR: افزودن نشانگر روی آدرس (مکان)

en: Add more details about this refund
fa_IR: جزئیات بیشتری درباره این بازپرداخت اضافه کنید

en: Add some extra validation for this field
fa_IR: برای این قسمت اعتبار اضافی اضافه کنید

en: Add the IP address to the contact entry list
fa_IR: آدرس IP را به لیست ورودی مخاطب اضافه کنید

en: Add the form name to the contact entry list
fa_IR: نام فرم را به لیست ورودی مخاطب اضافه کنید

en: Add your code without the <script></script> tags
fa_IR: کد خود را بدون تگ <script></script> اضافه کنید

en: Additional Headers:
fa_IR: عناوین اضافی:

en: Address
fa_IR: نشانی

en: Address auto complete (google places)
fa_IR: آدرس به صورت خودکار کامل می شود (مکان های گوگل)

en: Address could not be found, please verify that the address was entered correctly.
fa_IR: آدرس یافت نشد ، لطفاً تأیید کنید که آدرس به درستی وارد شده است.

en: Address status
fa_IR: وضعیت آدرس

en: Admin E-mail
fa_IR: پست الکترونیکی مدیر

en: Admin email
fa_IR: ایمیل مدیر

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Afrikaans
fa_IR: آفریقایی

en: After calculating the distance either the amount of meters or seconds can be returned
fa_IR: پس از محاسبه مسافت یا مقدار متر یا ثانیه قابل بازگشت است

en: After deleting a Contact Entry delete all it's associated files
fa_IR: پس از حذف مخاطب ورودی ، تمام پرونده های مرتبط با آن را حذف کنید

en: After doing the calculation the value will be populated to this field
fa_IR: پس از انجام محاسبه مقدار در این قسمت جمع می شود

en: After last field is filled out, go to next step automatically
fa_IR: پس از پر شدن قسمت آخر ، به طور خودکار به مرحله بعدی بروید

en: Albanian
fa_IR: آلبانیایی

en: Algerian Arabic
fa_IR: عربی الجزایری

en: Align Center
fa_IR: تراز وسط

en: Align Left
fa_IR: تراز چپ

en: Align Right
fa_IR: تراز راست

en: Align icon to the left or right.
fa_IR: نماد را به چپ یا راست تراز کنید.

en: Align inner elements
fa_IR: عناصر داخلی را تراز کنید

en: Alignment
fa_IR: هم ترازی

en: All (when all conditions matched)
fa_IR: همه (وقتی همه شرایط مطابقت دارد)

en: All forms
fa_IR: همه فرمها

en: All settings have been saved.
fa_IR: همه تنظیمات ذخیره شده است.

en: Allert message text (browser requires this)
fa_IR: متن پیام هشدار (مرورگر به این نیاز دارد)

en: Allow
fa_IR: اجازه

en: Allow Backorders?
fa_IR: به سفارش‌های پشتیبان اجازه داده می‌شود؟

en: Allow buyers to specify the quantity
fa_IR: به خریداران اجازه دهید مقدار را مشخص کنند

en: Allow comments
fa_IR: اجازه ارسال نظر

en: Allow everything (no limitations)
fa_IR: اجازه دادن به همه چیز (بدون محدودیت)

en: Allow field to be empty
fa_IR: اجازه دهید فیلد خالی باشد

en: Allow filter
fa_IR: فیلتر مجاز است

en: Allow lowercase letters
fa_IR: حروف کوچک را مجاز کنید

en: Allow only logged in users
fa_IR: فقط به کاربرانی که وارد سیستم شده اند اجازه داده شود

en: Allow only logged in users to submit the form
fa_IR: فقط به کاربرانی که وارد سیستم شده اند اجازه ارسال فرم را بدهید

en: Allow only specific user roles
fa_IR: فقط نقش های کاربری خاص را مجاز کنید

en: Allow pings
fa_IR: پینگ را مجاز کنید

en: Allow saving form with duplicate field names (for developers only)
fa_IR: ذخیره فرم با نامهای زمینه تکراری (فقط برای توسعه دهندگان) مجاز است

en: Allow sorting
fa_IR: اجازه مرتب سازی

en: Allow storing cookies
fa_IR: ذخیره کوکی ها مجاز است

en: Allow the following users to delete any entries
fa_IR: به کاربران زیر اجازه دهید هر ورودی را حذف کنند

en: Allow the following users to delete their own entries
fa_IR: به کاربران زیر اجازه دهید تا ورودی های خود را حذف کنند

en: Allow the following users to edit any entries
fa_IR: به کاربران زیر اجازه دهید هر ورودی را ویرایش کنند

en: Allow the following users to edit their own entries
fa_IR: به کاربران زیر اجازه دهید تا ورودی های خود را ویرایش کنند

en: Allow the following users to see all entries (note that logged in users will always be able to see their own entries)
fa_IR: به کاربران زیر اجازه دهید همه ورودی‌ها را ببینند (توجه داشته باشید که کاربرانی که وارد سیستم شده‌اند همیشه می‌توانند ورودی‌های خود را ببینند)

en: Allow the following users to view any entries
fa_IR: به کاربران زیر اجازه دهید هر ورودی را مشاهده کنند

en: Allow the following users to view their own entries
fa_IR: به کاربران زیر اجازه دهید ورودی های خود را مشاهده کنند

en: Allow uppercase letters
fa_IR: اجازه دادن به حروف بزرگ

en: Allow user to choose a maximum of X dates
fa_IR: به کاربر اجازه دهید حداکثر X تاریخ را انتخاب کند

en: Allow users to change month
fa_IR: به کاربران اجازه دهید ماه را تغییر دهند

en: Allow users to change year
fa_IR: به کاربران اجازه دهید سال را تغییر دهند

en: Allow users to select one or more interests/groups (retrieved by given List ID)
fa_IR: به کاربران امکان انتخاب یک یا چند مورد/گروه (بازیابی شده توسط شناسه فهرست داده شده)

en: Allow users to select the specified dates or date range even when you defined to exclude a specific day above
fa_IR: به کاربران اجازه دهید تاریخهای مشخص شده یا دامنه تاریخ را انتخاب کنند حتی وقتی تعریف کرده اید که یک روز خاص را در بالا حذف نکنید

en: Allow users to select weekends
fa_IR: به کاربران اجازه دهید آخر هفته ها را انتخاب کنند

en: Allow users to select work days
fa_IR: به کاربران اجازه دهید روزهای کاری را انتخاب کنند

en: Allow, but notify customer
fa_IR: اجازه دهید، اما به مشتری اطلاع دهید

en: Allowed Extensions (separated by pipes)
fa_IR: برنامه های افزودنی مجاز (جدا شده توسط لوله ها)

en: Allowed user role(s)
fa_IR: نقش(های) کاربر مجاز

en: Allows only specific user roles to submit the form
fa_IR: فقط به نقش های کاربر خاص اجازه می دهد فرم را ارسال کنند

en: Allows you to connect this form with Zapier
fa_IR: به شما امکان می دهد این فرم را با Zapier متصل کنید

en: Allows you to save your custom fields within Mailchimp
fa_IR: به شما امکان می دهد فیلدهای سفارشی خود را در Mailchimp ذخیره کنید

en: Allows you to set the field background to transparent
fa_IR: به شما امکان می دهد زمینه زمینه را روی شفاف تنظیم کنید

en: Also compare against trashed contact entries
fa_IR: همچنین با ورودی های مخاطب سطل زباله مقایسه کنید

en: Also hide filters, pagination and other possible UI elements (only the message will be shown to the user)
fa_IR: همچنین فیلترها، صفحه بندی و سایر عناصر UI ممکن را پنهان کنید (فقط پیام به کاربر نشان داده می شود)

en: Amount
fa_IR: میزان

en: Amount Label
fa_IR: برچسب مقدار

en: Amount Off
fa_IR: مقدار خاموش

en: Amount format (example: %)
fa_IR: قالب مبلغ (مثال: %)

en: Amount in days to add or deduct based on current day%s(leave blank to remove limitations)
fa_IR: مبلغ در روز برای افزودن یا کسر بر اساس روز جاری %s (برای حذف محدودیت‌ها خالی بگذارید)

en: Amount to charge
fa_IR: مبلغ قابل شارژ

en: Amount to charge for shipping
fa_IR: مبلغی که برای حمل و نقل باید پرداخت شود

en: Amount wrapper width in pixels
fa_IR: مقدار عرض بسته بندی بر حسب پیکسل

en: An arbitrary string which you can attach to a Charge object. It is displayed when in the web interface alongside the charge. Note that if you use Stripe to send automatic email receipts to your customers, your receipt emails will include the description of the charge(s) that they are describing.
fa_IR: یک رشته دلخواه که می توانید به یک شی Charge متصل کنید. هنگامی که در رابط وب در کنار شارژ قرار دارد نمایش داده می شود. توجه داشته باشید که اگر از Stripe برای ارسال رسیدهای ایمیل خودکار به مشتریان خود استفاده می‌کنید، ایمیل‌های رسید شما شامل شرح هزینه‌هایی است که آنها توضیح می‌دهند.

en: An error occurred while processing the card.
fa_IR: هنگام پردازش کارت خطایی روی داد.

en: Analytics.js tracking snippet
fa_IR: قطعه ردیابی Analytics.js

en: Any field value submitted by the user
fa_IR: هر مقدار فیلدی که توسط کاربر ارسال شود

en: Any option value from the database
fa_IR: هر مقدار گزینه از پایگاه داده

en: Any setting value used for the form
fa_IR: هر مقدار تنظیمی که برای فرم استفاده می شود

en: Any table column can be returned by using {tags} as long as the columns name exists
fa_IR: تا زمانی که نام ستون ها وجود داشته باشد ، می توانید هر ستون جدول را با استفاده از {tags} برگردانید

en: Append entry ID after the custom title
fa_IR: شناسه ورود را بعد از عنوان سفارشی اضافه کنید

en: Apply custom Tax Rates
fa_IR: اعمال نرخ های مالیاتی سفارشی

en: Apply discount
fa_IR: اعمال تخفیف

en: Apply the following coupon code (leave blank for none):
fa_IR: کد کوپن زیر را اعمال کنید (برای هیچ کدام خالی بگذارید):

en: Approved E-mail Body
fa_IR: بدنه ایمیل تایید شده

en: Approved E-mail Subject
fa_IR: موضوع ایمیل تایید شده

en: Apr
fa_IR: آوریل

en: April
fa_IR: آوریل

en: Arabic
fa_IR: عربی

en: Arabic text
fa_IR: متن عربی

en: Archive
fa_IR: بایگانی

en: Are you sure you want to reset all the form settings according to your current global settings?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید همه تنظیمات فرم را با توجه به تنظیمات جهانی فعلی خود بازنشانی کنید؟

en: Armenian
fa_IR: ارمنی

en: Ascending Order (default)
fa_IR: ترتیب صعودی (پیش فرض)

en: Ask the customer to attempt the payment again. If subsequent payments are declined, the customer should contact their card issuer for more information.
fa_IR: از مشتری بخواهید دوباره پرداخت را انجام دهد. اگر پرداخت‌های بعدی رد شد، مشتری باید برای اطلاعات بیشتر با صادرکننده کارت خود تماس بگیرد.

en: Ask us any questions...
fa_IR: هر سوالی از ما بپرسید ...

en: Attach generated PDF to admin e-mail
fa_IR: پی دی اف تولید شده را به ایمیل مدیر پیوست کنید

en: Attach generated PDF to confirmation e-mail
fa_IR: پی دی اف تولید شده را به ایمیل تأیید ضمیمه کنید

en: Attachments for admin emails:
fa_IR: پیوست های ایمیل سرپرست:

en: Attachments for confirmation emails:
fa_IR: پیوست برای ایمیل های تأیید:

en: Attachments for paypal completed emails:
fa_IR: پیوست های ایمیل های تکمیل شده پی پال:

en: Attachments for reminder email #%s
fa_IR: پیوست‌ها برای ایمیل یادآوری #%s

en: Attachments for woocommerce completed emails:
fa_IR: پیوست‌های ایمیل‌های تکمیل‌شده ووکامرس:

en: Aug
fa_IR: اوت

en: August
fa_IR: مرداد

en: Author E-mail
fa_IR: ایمیل نویسنده

en: Author E-mail address (mailto:)
fa_IR: آدرس ایمیل نویسنده (mailto:)

en: Author ID
fa_IR: شناسه نویسنده

en: Author ID (default = current user ID if logged in)
fa_IR: شناسه نویسنده (پیش‌فرض = شناسه کاربر فعلی در صورت ورود به سیستم)

en: Author display name
fa_IR: نام نمایشی نویسنده

en: Author first name
fa_IR: نام نویسنده

en: Author full name
fa_IR: نام کامل نویسنده

en: Author last name
fa_IR: نام خانوادگی نویسنده

en: Author nickname
fa_IR: نام مستعار نویسنده

en: Author username
fa_IR: نام کاربری نویسنده

en: Auto populate data with fields
fa_IR: پر کردن خودکار داده ها با فیلدها

en: Auto suggest
fa_IR: پیشنهاد خودکار

en: Auto-Draft
fa_IR: پیش نویس خودکار

en: Automatically add line breaks (enabled by default)
fa_IR: قطع خودکار خطوط را به طور خودکار اضافه کنید

en: Automatically add paragraphs
fa_IR: پاراگراف ها را به صورت خودکار اضافه کنید

en: Automatically go to next step
fa_IR: به صورت خودکار به مرحله بعدی بروید

en: Automatically transform text to uppercase
fa_IR: تبدیل متن به صورت بزرگ به صورت خودکار

en: Autopopulate form with last contact entry data
fa_IR: جمع آوری فرم با داده های آخرین تماس مخاطب

en: Autosuggest
fa_IR: پیشنهاد خودکار

en: Available backups:
fa_IR: پشتیبان های موجود:

en: Azerbaijani
fa_IR: آذربایجانی

en: Back to top button
fa_IR: دکمه بازگشت به بالا

en: Backend Settings
fa_IR: تنظیمات Backend

en: Background Image
fa_IR: تصویر پس زمینه

en: Background Image Repeat
fa_IR: تکرار تصویر پس زمینه

en: Background Image Size
fa_IR: اندازه تصویر پس زمینه

en: Background color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Background color opacity
fa_IR: تیرگی رنگ زمینه

en: Background image
fa_IR: تصویر پس زمینه

en: Background image to show the user they can draw a signature
fa_IR: تصویر پس زمینه به کاربر نشان می دهد که می تواند یک امضا بکشد

en: Backups
fa_IR: پشتیبان گیری

en: Based on Form
fa_IR: بر اساس فرم

en: Based on existing Stripe Coupon ID
fa_IR: بر اساس شناسه کوپن Stripe موجود

en: Based on existing Stripe Price or Plan ID (recommended)
fa_IR: بر اساس Stripe Price یا شناسه طرح موجود (توصیه می شود)

en: Based on existing Stripe Promotion ID
fa_IR: بر اساس شناسه تبلیغاتی Stripe موجود

en: Based on existing Stripe Shipping Rate ID (recommended)
fa_IR: بر اساس شناسه نرخ ارسال Stripe موجود (توصیه می شود)

en: Based on form width (breaking point = 760px)
fa_IR: بر اساس عرض فرم (نقطه شکست = 760 پیکسل)

en: Based on parent ID
fa_IR: براساس شناسه والدین

en: Based on screen width (breaking point = 760px)
fa_IR: بر اساس عرض صفحه (نقطه شکست = 760 پیکسل)

en: Based on subscription
fa_IR: بر اساس اشتراک

en: Based on the above selected field value this element will be vissible or hidden.
fa_IR: بر اساس مقدار فیلد انتخاب شده در بالا ، این عنصر قابل مشاهده یا پنهان خواهد بود.

en: Based on your conditions you can choose to hide, show elements or make fields readonly.
fa_IR: براساس شرایط خود می توانید مخفی کردن ، نمایش عناصر یا ساخت فیلدها را به صورت ساده انجام دهید.

en: Based on your form fields you can save custom meta for your post
fa_IR: بر اساس فیلدهای فرم خود می توانید متای سفارشی را برای پست خود ذخیره کنید

en: Based on your form fields you can save product attributes
fa_IR: بر اساس فیلدهای فرم خود می توانید ویژگی های محصول را ذخیره کنید

en: Before filling out these settings we %shighly recommend%s you to read the %sdocumentation%s.
fa_IR: قبل از پر کردن این تنظیمات، %s به %s توصیه می کنیم %sdocumentation%s را مطالعه کنید.

en: Before you can preview it, you need to save your form!
fa_IR: قبل از اینکه بتوانید پیش نمایش آن را انجام دهید ، باید فرم خود را ذخیره کنید!

en: Belarusian
fa_IR: بلاروسی

en: Below you can change the default delimiter and enclosure characters
fa_IR: در زیر می توانید نویسه های جداکننده و محفظه پیش فرض را تغییر دهید

en: Below you can enter a date range (or leave empty to export all contact entries)
fa_IR: در زیر می توانید محدوده تاریخ را وارد کنید (یا برای صادر کردن همه ورودی های مخاطب خالی بگذارید)

en: Best regards, {option_blogname}
fa_IR: با احترام ، {option_blogname}

en: Billing
fa_IR: صورتحساب

en: Billing E-mail address (required)
fa_IR: آدرس ایمیل صورتحساب (الزامی)

en: Blocked
fa_IR: مسدود

en: Blog Charset
fa_IR: وبلاگ Charset

en: Body colors
fa_IR: رنگ های بدنه

en: Body content:
fa_IR: محتوای بدن:

en: Body footer:
fa_IR: پاورقی بدن:

en: Body header
fa_IR: سربرگ بدن

en: Body header:
fa_IR: سربرگ بدن:

en: Body margins (in units declared above)
fa_IR: حاشیه بدن (در واحدهای اعلام شده در بالا)

en: Body overlay color
fa_IR: رنگ روکش بدنه

en: Body overlay opacity
fa_IR: کدورت پوشش بدنه

en: Border Color
fa_IR: رنگ لبه

en: Border Color Focus
fa_IR: فوکوس رنگ حاشیه

en: Border Radius Bottom Left
fa_IR: شعاع مرزی پایین سمت چپ

en: Border Radius Bottom Right
fa_IR: شعاع حاشیه پایین سمت راست

en: Border Radius Top Left
fa_IR: شعاع مرزی بالا سمت چپ

en: Border Radius Top Right
fa_IR: شعاع مرزی بالا سمت راست

en: Border color
fa_IR: رنگ لبه

en: Border size in pixels (px)
fa_IR: اندازه حاشیه به پیکسل (px)

en: Border style
fa_IR: سبک حاشیه

en: Border styles
fa_IR: سبک های حاشیه ای

en: Border thickness
fa_IR: ضخامت حاشیه - ضخامت لبه

en: Bosnian
fa_IR: بوسنیایی

en: Both (comma and space)
fa_IR: هر دو (ویرگول و فضا)

en: Bottom
fa_IR: پایین

en: Bottom and Left
fa_IR: پایین و چپ

en: Bottom and Right
fa_IR: پایین و راست

en: Bottom left
fa_IR: پایین سمت چپ

en: Bottom right
fa_IR: سمت راست پایین

en: Brazilian
fa_IR: برزیلی

en: Browse files
fa_IR: مرور فایلها

en: Browse images
fa_IR: مرور تصاویر

en: Browse import file and choose what you want to import
fa_IR: پرونده واردات را مرور کنید و آنچه را می خواهید وارد کنید انتخاب کنید

en: Builder
fa_IR: سازنده

en: Bulgarian
fa_IR: بلغاری

en: Button
fa_IR: دکمه

en: Button Colors
fa_IR: رنگ های دکمه ای

en: Button URL
fa_IR: URL دکمه

en: Button action / method
fa_IR: اقدام / روش دکمه

en: Button background
fa_IR: پس زمینه دکمه

en: Button background hover
fa_IR: دکمه شناور پس زمینه

en: Button font
fa_IR: قلم دکمه

en: Button font hover
fa_IR: دکمه شناور قلم

en: Button icon
fa_IR: نماد دکمه

en: Button icon animation
fa_IR: انیمیشن دکمه ای

en: Button icon position
fa_IR: موقعیت نماد دکمه

en: Button icon visibility
fa_IR: نمایان بودن نماد دکمه

en: Button loading name
fa_IR: نام بارگیری دکمه

en: Button name
fa_IR: نام دکمه

en: Button position
fa_IR: موقعیت دکمه

en: Button radius
fa_IR: شعاع دکمه

en: Button size
fa_IR: اندازه دکمه

en: Button type
fa_IR: نوع دکمه

en: Button width
fa_IR: عرض دکمه

en: By default all elements that are visible in your form will be printed onto the PDF unless defined otherwise under "PDF Settings" TAB when editing the element. Each element can be included or excluded specifically from the PDF or from the form. You can define this on a per element basis (including columns) by editing the element and navigating to "PDF Settings" section. Here you can define if the element should be only visible in the PDF or Form, or both.
fa_IR: به طور پیش فرض تمام عناصری که در فرم شما قابل مشاهده هستند بر روی PDF چاپ می شوند مگر اینکه هنگام ویرایش عنصر در TAB "تنظیمات PDF" به طور دیگری تعریف شده باشد. هر عنصر می تواند به طور خاص از PDF یا فرم وارد شود یا حذف شود. با ویرایش عنصر و رفتن به بخش "تنظیمات PDF" می توانید این را بر اساس هر عنصر (از جمله ستون ها) تعریف کنید. در اینجا می توانید تعیین کنید که آیا این عنصر فقط باید در PDF یا فرم یا هر دو قابل مشاهده باشد.

en: By default any files uploaded via your forms will no longer be visible in the %1$sMedia Library%2$s. To change this behaviour you can visit the File Upload Settings.
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض، فایل‌های آپلود شده از طریق فرم‌های شما دیگر در %1$sکتابخانه رسانه%2$s قابل مشاهده نخواهند بود. برای تغییر این رفتار می توانید به تنظیمات آپلود فایل مراجعه کنید.

en: Bypass Trash and force delete (permanently deletes the entry)
fa_IR: دور زدن حذف‌شده‌ها و حذف اجباری (مدخل را برای همیشه حذف می‌کند)

en: CSV Attachment
fa_IR: پیوست CSV

en: CSV Attachment Settings
fa_IR: تنظیمات پیوست CSV

en: CSV file
fa_IR: پرونده CSV

en: Calculation
fa_IR: محاسبه

en: Calculator
fa_IR: ماشین حساب

en: Calculator Amount Color
fa_IR: رنگ مقدار ماشین حساب

en: Calculator Amount Currency Color
fa_IR: رنگ ماشین حساب مقدار ارز

en: Calculator Amount Format Color
fa_IR: رنگ فرمت مقدار ماشین حساب

en: Calculator Amount Label Color
fa_IR: رنگ برچسب مقدار ماشین حساب

en: Calculator Colors
fa_IR: رنگ ماشین حساب

en: Can be useful in combination with the Google Address auto complete feature
fa_IR: می تواند در ترکیب با ویژگی تکمیل خودکار Google Address مفید باشد

en: Can be useful when using conditional checks inside your form
fa_IR: می تواند هنگام استفاده از چک های مشروط در فرم شما مفید باشد

en: Canadian-French
fa_IR: کانادایی-فرانسوی

en: Cancel URL
fa_IR: لغو URL

en: Canceled
fa_IR: لغو شد

en: Canceled Reversal
fa_IR: لغو لغو شد

en: Cancellation reason
fa_IR: دلیل لغو

en: Carrier (optional)
fa_IR: حامل (اختیاری)

en: Cart checkout (for multiple product checkout)
fa_IR: پرداخت سبد خرید (برای پرداخت چند محصول)

en: Cart discount amount
fa_IR: مقدار تخفیف سبد خرید

en: Cart discount rate
fa_IR: نرخ تخفیف سبد خرید

en: Cart handling fee
fa_IR: هزینه جابجایی سبد

en: Cart tax
fa_IR: مالیات سبد خرید

en: Cart weight
fa_IR: وزن سبد خرید

en: Cart-wide tax, overriding any individual item tax value
fa_IR: مالیات در سراسر سبد خرید، نادیده گرفته از هر ارزش مالیات اقلام فردی

en: Catalog
fa_IR: کاتالوگ

en: Catalog & search (default)
fa_IR: کاتالوگ و جستجو (پیش‌فرض)

en: Català
fa_IR: کاتالا

en: Center
fa_IR: مرکز

en: Center the form
fa_IR: فرم را در مرکز قرار دهید

en: Change File Upload Settings
fa_IR: تنظیمات بارگذاری پرونده را تغییر دهید

en: Change Settings
fa_IR: تغییر تنظیمات

en: Change the behavior of the element when the PDF is generated.
fa_IR: هنگام تولید PDF رفتار عنصر را تغییر دهید.

en: Change the date format
fa_IR: قالب تاریخ را تغییر دهید

en: Change the first day of the week e.g Sunday or Monday
fa_IR: اولین روز هفته را تغییر دهید ، به عنوان مثال یکشنبه یا دوشنبه

en: Change to the orientation defined under PDF settings
fa_IR: جهت گیری تعریف شده در تنظیمات PDF را تغییر دهید

en: Change user role after payment complete
fa_IR: پس از تکمیل پرداخت، نقش کاربر را تغییر دهید

en: Character set and character encoding for the billing information/log-in page
fa_IR: مجموعه کاراکتر و رمزگذاری کاراکتر برای صفحه اطلاعات صورتحساب/ورود به سیستم

en: Characters the code should contain
fa_IR: نویسه هایی که کد باید حاوی آنها باشد

en: Check box
fa_IR: کادر انتخاب را علامت بزنید

en: Check for errors before going to next step
fa_IR: قبل از رفتن به مرحله بعدی ، خطاها را بررسی کنید

en: Check to see if a recent payment already exists.
fa_IR: بررسی کنید که آیا پرداخت اخیر از قبل وجود دارد یا خیر.

en: Check/Radio Labels
fa_IR: بررسی / برچسب های رادیو

en: Check/Radio border
fa_IR: مرز / رادیو را بررسی کنید

en: Check/Radio inner
fa_IR: بررسی / رادیو داخلی

en: Checkbox & Radio colors
fa_IR: کادر انتخاب و رنگ های رادیو

en: Checkout page (default)
fa_IR: صفحه پرداخت (پیش‌فرض)

en: Chinese zh-CN
fa_IR: zh-CN چینی

en: Chinese zh-HK
fa_IR: zh-HK چینی

en: Chinese zh-TW
fa_IR: zh-TW چینی

en: Choose a Time format
fa_IR: قالب زمان را انتخاب کنید

en: Choose a custom border color.
fa_IR: رنگ حاشیه سفارشی را انتخاب کنید.

en: Choose a flag
fa_IR: یک پرچم انتخاب کنید

en: Choose a flag for this language
fa_IR: یک پرچم برای این زبان انتخاب کنید

en: Choose a length for your decimals (default = 2)
fa_IR: برای اعشار خود طول انتخاب کنید (پیش فرض = 2)

en: Choose a localization (for language and format)
fa_IR: محلی سازی را انتخاب کنید (برای زبان و قالب)

en: Choose a minimum width that each item must have
fa_IR: حداقل عرض مورد نظر را انتخاب کنید

en: Choose a reCAPTCHA version
fa_IR: نسخه reCAPTCHA را انتخاب کنید

en: Choose an appropriate type for your field. Please note that this setting will affect the keyboard layout on mobile devices, choose wisely!
fa_IR: نوع مناسبی برای رشته خود انتخاب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این تنظیم روی صفحه کلید در دستگاههای تلفن همراه تأثیر می گذارد ، هوشمندانه انتخاب کنید!

en: Choose how many columns your Grid or Slider will display.
fa_IR: انتخاب کنید که چند ستون Grid یا Slider شما نمایش داده شود.

en: Choose how many rows your Grid will display. (0 = no limit)
fa_IR: انتخاب کنید که Grid شما چند ردیف نمایش دهد. (0 = بدون محدودیت)

en: Choose how to align your image
fa_IR: نحوه تراز کردن تصویر خود را انتخاب کنید

en: Choose if you want to save the user data as a Contact Entry
fa_IR: اگر می خواهید داده های کاربر را به عنوان ورودی مخاطب ذخیره کنید ، انتخاب کنید

en: Choose label value break method
fa_IR: روش شکست مقدار برچسب را انتخاب کنید

en: Choose language
fa_IR: زبان را انتخاب کنید

en: Choose line break method (optional)
fa_IR: روش شکست خط را انتخاب کنید (اختیاری)

en: Choose meta field name
fa_IR: نام فیلد متا را انتخاب کنید

en: Choose payment gateway
fa_IR: درگاه پرداخت را انتخاب کنید

en: Choose terms label to return
fa_IR: برچسب اصطلاحات را برای بازگشت انتخاب کنید

en: Choose terms value to return
fa_IR: ارزش شرایط را برای بازگشت انتخاب کنید

en: Choose the form you want to use.
fa_IR: فرمی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

en: Choose to make this field a variable or not.
fa_IR: انتخاب کنید که این فیلد متغیر باشد یا خیر.

en: Choose to save only the selected option label or value as contact entry
fa_IR: انتخاب کنید که فقط برچسب یا مقدار گزینه انتخاب شده را به عنوان ورودی مخاطب ذخیره کنید

en: Choose to send only the selected option label or value to the admin
fa_IR: انتخاب کنید فقط برچسب یا مقدار گزینه انتخاب شده برای مدیر ارسال شود

en: Choose to send only the selected option label or value to the submitter
fa_IR: انتخاب کنید فقط برچسب یا مقدار گزینه انتخاب شده برای ارسال کننده ارسال شود

en: Choose what value to save for checkboxes & radio buttons
fa_IR: مقداری را انتخاب کنید که برای چک باکس ها و دکمه های رادیویی ذخیره شود

en: Choose which email template you would like to use
fa_IR: می خواهید از کدام الگوی ایمیل استفاده کنید

en: Choose your decimal separator (comma or dot)
fa_IR: جدا کننده اعشاری خود را انتخاب کنید (ویرگول یا نقطه)

en: Choose your thousand separator (empty, comma or dot)
fa_IR: هزار جدا کننده خود را انتخاب کنید (خالی ، ویرگول یا نقطه)

en: City
fa_IR: شهر

en: City name
fa_IR: نام شهر

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Clear / Reset the form
fa_IR: پاک کردن / بازنشانی فرم

en: Clear / reset the form after submitting
fa_IR: پس از ارسال فرم را پاک یا بازنشانی کنید

en: Clear form after closing popup
fa_IR: پس از بسته شدن پنجره بازشو، فرم را پاک کنید

en: Click %shere%s to get your webhook for Super Forms on Zapier
fa_IR: برای دریافت وب هوک خود برای Super Forms در Zapier، %shere%s را کلیک کنید

en: Click here to find %1$sexample regular expressions%2$s, or create your own easily on %3$sregex101.com%4$s
fa_IR: اینجا را کلیک کنید تا %1$sexample عبارات منظم%2$s را بیابید، یا عبارات خود را به راحتی در %3$sregex101.com%4$s ایجاد کنید

en: Client reference ID
fa_IR: شناسه مرجع مشتری

en: Close
fa_IR: نزدیک

en: Close button background color (leave blank for none)
fa_IR: رنگ پس زمینه دکمه بستن (برای هیچکدام خالی بگذارید)

en: Close button border color
fa_IR: رنگ حاشیه دکمه بستن

en: Close button border radius in pixels (px)
fa_IR: شعاع حاشیه دکمه بستن به پیکسل (پیکسل)

en: Close button border size in pixels (px)
fa_IR: اندازه حاشیه دکمه بستن بر حسب پیکسل (پیکسل)

en: Close button icon color
fa_IR: رنگ نماد دکمه بستن

en: Close button icon size in pixels (px)
fa_IR: اندازه نماد دکمه بستن بر حسب پیکسل (پیکسل)

en: Close button label bg color
fa_IR: دکمه بستن برچسب bg color

en: Close button label color
fa_IR: رنگ برچسب دکمه بستن

en: Close button label paddings e.g: 0px 0px 0px 0px
fa_IR: بسته های برچسب دکمه دکمه مانند: 0px 0px 0px 0px

en: Close button label text e.g: Close
fa_IR: متن برچسب دکمه بستن به عنوان مثال: بستن

en: Close button paddings e.g: 0px 0px 0px 0px
fa_IR: بالشتک های دکمه بستن به عنوان مثال: 0px 0px 0px 0px

en: Close button position right in pixels (px)
fa_IR: موقعیت دکمه بستن درست بر حسب پیکسل (پیکسل)

en: Close button position top in pixels (px)
fa_IR: بستن موقعیت بالای دکمه به پیکسل (پیکسل)

en: Closed (disallow comments)
fa_IR: بسته شده (مجوز کردن نظرات)

en: Closed (disallow pings)
fa_IR: بسته (پینگ مجاز نیست)

en: Code
fa_IR: کد

en: Code length
fa_IR: طول کد

en: Code prefix
fa_IR: پیشوند کد

en: Code suffix
fa_IR: پسوند کد

en: Collect customer billing address
fa_IR: آدرس صورتحساب مشتری را جمع آوری کنید

en: Collect customer phone number
fa_IR: شماره تلفن مشتری را جمع آوری کنید

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Color picker
fa_IR: انتخاب کننده رنگ

en: Colors
fa_IR: رنگها

en: Column
fa_IR: ستون

en: Column Label
fa_IR: برچسب ستون

en: Column heading
fa_IR: عنوان ستون

en: Column logic
fa_IR: منطق ستون

en: Column name
fa_IR: نام ستون

en: Column paddings example: 0px 0px 0px 0px
fa_IR: مثال روتختی ستون: 0px 0px 0px 0px

en: Column size
fa_IR: اندازه ستون

en: Columns for contact entries
fa_IR: ستون های ورودی تماس

en: Company Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل شرکت

en: Compare against all entries (all forms)
fa_IR: مقایسه با همه ورودی ها (همه فرم ها)

en: Compare against current form entries only (default)
fa_IR: مقایسه با ورودی‌های فرم فعلی (پیش‌فرض)

en: Compare against entries from the following form ID's (specific forms only)
fa_IR: مقایسه با ورودی‌های فرم زیر (فقط فرم‌های خاص)

en: Compare duplicate contact entry title against:
fa_IR: مقایسه عنوان ورودی مخاطب تکراری با:

en: Compare method (OR / AND)
fa_IR: مقایسه روش (OR / AND)

en: Completed
fa_IR: تکمیل شد

en: Completed!
fa_IR: تکمیل شد!

en: Conditional Logic
fa_IR: منطق شرطی

en: Conditional Validation
fa_IR: اعتبار سنجی مشروط

en: Conditional Validation Value
fa_IR: ارزش اعتبار مشروط

en: Conditional Validation Value 2
fa_IR: اعتبار سنجی مشروط 2

en: Conditional Variable (dynamic value)
fa_IR: متغیر شرطی (مقدار دینامیکی)

en: Conditional field value
fa_IR: مقدار میدان مشروط

en: Conditional logic
fa_IR: منطق مشروط

en: Conditionally checkout to PayPal
fa_IR: به صورت مشروط به پی پال پرداخت کنید

en: Conditionally checkout to Stripe
fa_IR: پرداخت مشروط به Stripe

en: Conditionally checkout to WooCommerce
fa_IR: به صورت مشروط به WooCommerce پرداخت کنید

en: Conditionally save Contact Entry based on user data
fa_IR: ورود مخاطب را به طور مشروط بر اساس داده های کاربر ذخیره کنید

en: Conditionally save subscriber based on user data
fa_IR: مشروط به ذخیره مشترک بر اساس داده های کاربر

en: Conditions
fa_IR: شرایط

en: Confirmation E-mail
fa_IR: ایمیل تأیید

en: Confirmation email
fa_IR: ایمیل تأیید

en: Connection lost, please try again
fa_IR: اتصال قطع شد ، لطفاً دوباره امتحان کنید

en: Connections
fa_IR: اتصالات

en: Consider enabling this option when having 500+ conditions for speed improvements
fa_IR: در صورت داشتن بیش از 500 شرایط برای بهبود سرعت، این گزینه را فعال کنید

en: Contact Entries
fa_IR: تماس با مطالب

en: Contact Entry
fa_IR: ورودی تماس

en: Contact Entry Title
fa_IR: عنوان ورودی تماس بگیرید

en: Contact Entry creation failed, could not find original Contact Entry:
fa_IR: ایجاد مخاطب ورودی ناموفق بود ، ورودی تماس اصلی یافت نشد:

en: Contact Entry:
fa_IR: ورودی تماس:

en: Contact entries
fa_IR: ورودی های تماس

en: Contact entry
fa_IR: ورود به تماس

en: Contact entry search (populate form with data)
fa_IR: تماس با جستجوی ورود (فرم را با داده پر کنید)

en: Contact entry status
fa_IR: با وضعیت ورود تماس بگیرید

en: Contact entry status after updating
fa_IR: پس از به روزرسانی با وضعیت ورود تماس بگیرید

en: Contact entry statuses
fa_IR: با وضعیت های ورود تماس بگیرید

en: Contact entry updated.
fa_IR: ورودی تماس به روز شد.

en: Contain / Fit (contain)
fa_IR: حاوی / مناسب (حاوی)

en: Contains
fa_IR: حاوی

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content background color
fa_IR: رنگ پس زمینه محتوا

en: Content border bottom width (0 = none)
fa_IR: عرض پایین حاشیه محتوا (0 = هیچ)

en: Content border color
fa_IR: رنگ حاشیه محتوا

en: Content border left width (0 = none)
fa_IR: عرض سمت چپ حاشیه (0 = هیچ)

en: Content border right width (0 = none)
fa_IR: عرض راست حاشیه محتوا (0 = هیچ)

en: Content border top width (0 = none)
fa_IR: عرض بالای حاشیه محتوا (0 = هیچ)

en: Content padding
fa_IR: پر کردن مطالب

en: Content type:
fa_IR: نوع محتوا:

en: Convert timestamp to specific date format
fa_IR: تمبر زمانی را به فرمت تاریخ خاصی تبدیل کنید

en: Could not submit the form because a contact entry with the exact same title already exists!
fa_IR: نمی توان فرم را ارسال کرد زیرا یک ورودی تماس با همان عنوان از قبل وجود دارد!

en: Countries
fa_IR: کشورها

en: Countries (FULL)
fa_IR: کشورها (کامل)

en: Countries (ISO2)
fa_IR: کشورها (ISO2)

en: Country
fa_IR: کشور

en: Country name
fa_IR: نام کشور

en: Cover / Fit (cover)
fa_IR: پوشش / مناسب (پوشش)

en: Create Form
fa_IR: فرم ایجاد کنید

en: Create new Multi-site after registration
fa_IR: پس از ثبت نام چند سایت جدید ایجاد کنید

en: Create new Post
fa_IR: ایجاد پست جدید

en: Create new Stripe product on the fly
fa_IR: محصول جدید Stripe را در لحظه ایجاد کنید

en: Create new coupon on the fly
fa_IR: ایجاد کوپن جدید در پرواز

en: Create new price object
fa_IR: ایجاد شی قیمت جدید

en: Create new shipping rate on the fly
fa_IR: نرخ حمل و نقل جدید در پرواز ایجاد کنید

en: Created
fa_IR: ایجاد شده

en: Created Post
fa_IR: ایجاد شده در

en: Created User
fa_IR: کاربر ایجاد شده

en: Created post status
fa_IR: وضعیت پست ایجاد شد

en: Created post title
fa_IR: عنوان پست ایجاد شد

en: Created post/page (backend)
fa_IR: پست/صفحه ایجاد شده (بکاند)

en: Created post/page (front-end)
fa_IR: پست/صفحه ایجاد شده (جلویی)

en: Credit Card
fa_IR: کارت اعتباری

en: Croatian
fa_IR: کرواتی

en: Cross-Site Request Forgery (CSRF) check
fa_IR: بررسی جعل درخواست بین سایتی (CSRF).

en: Currency
fa_IR: واحد پول

en: Currency field
fa_IR: فیلد واحد پولی

en: Current Author meta data
fa_IR: متا داده نویسنده فعلی

en: Current Page or Post meta data
fa_IR: داده های متا صفحه فعلی یا پست

en: Current Page or Post terms (based on specified taxonomy slug)
fa_IR: شرایط صفحه یا پست فعلی (بر اساس طبقه بندی مشخص شده)

en: Currently in translation mode for language
fa_IR: در حال حاضر در حالت ترجمه برای زبان است

en: Custom CSS
fa_IR: CSS سفارشی

en: Custom Content class
fa_IR: کلاس محتوای سفارشی

en: Custom HTML (upload/browse for .html file)
fa_IR: HTML سفارشی (بارگذاری / مرور پرونده .html)

en: Custom JS
fa_IR: JS سفارشی

en: Custom Regex
fa_IR: Regex سفارشی

en: Custom TAB class
fa_IR: کلاس TAB سفارشی

en: Custom TAB index
fa_IR: شاخص TAB سفارشی

en: Custom URL
fa_IR: URL سفارشی

en: Custom class
fa_IR: کلاس سفارشی

en: Custom date format
fa_IR: قالب تاریخ سفارشی

en: Custom delimiter
fa_IR: جداکننده سفارشی

en: Custom enclosure
fa_IR: محفظه سفارشی

en: Custom field class
fa_IR: کلاس زمینه سفارشی

en: Custom fields to save (*|MERGE|* tags)
fa_IR: فیلدهای سفارشی برای ذخیره (*|ادغام|* برچسب ها)

en: Custom from
fa_IR: سفارشی از

en: Custom items
fa_IR: موارد سفارشی

en: Custom page format in units defined above e.g: 210,297
fa_IR: قالب صفحه سفارشی در واحدهای تعریف شده در بالا به عنوان مثال:

en: Custom post meta data
fa_IR: داده های متا ارسال سفارشی

en: Custom sign here image
fa_IR: ثبت سفارشی اینجا تصویر

en: Custom use of preloader for the form.
fa_IR: استفاده سفارشی از پیش بارگذار برای فرم.

en: Custom width in pixels
fa_IR: عرض سفارشی در پیکسل

en: Custom wrapper class
fa_IR: کلاس بسته بندی سفارشی

en: Customer
fa_IR: مشتری

en: Customer E-mail
fa_IR: ایمیل مشتری

en: Customer ID
fa_IR: شناسه مشتری

en: Customer has a verified PayPal account
fa_IR: مشتری یک حساب پی پال تأیید شده دارد

en: Customer has an unverified PayPal account
fa_IR: مشتری یک حساب پی پال تایید نشده دارد

en: Customer/User
fa_IR: مشتری/کاربر

en: Customers
fa_IR: مشتریان

en: Cyrillic text
fa_IR: متن سیریلیک

en: Czech
fa_IR: کشور چک

en: Daily (every day)
fa_IR: روزانه (هر روز)

en: Danish
fa_IR: دانمارکی

en: Dashed
fa_IR: نقطه چین

en: Database table name
fa_IR: نام جدول پایگاه داده

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date Format
fa_IR: فرمت تاریخ

en: Date range (maximum)
fa_IR: دامنه تاریخ (حداکثر)

en: Date range (minimum)
fa_IR: محدوده تاریخ (حداقل)

en: Days to add/deduct based on connected datepicker
fa_IR: روزهای اضافه یا کسر براساس تاریخ انتخاب متصل

en: Deactivating plugin...
fa_IR: غیرفعال کردن افزونه ...

en: Dear user,
    
    Thank you for contacting us!
fa_IR: کاربر محترم،
    
    از اینکه با ما تماس گرفتید، متشکریم!

en: Dear {user_login},%1$s%1$sThank you for registering! Before you can login you will need to verify your account.%1$sBelow you will find your activation code. You need this code to verify your account:%1$s%1$sActivation Code: %2$s{register_activation_code}%3$s%1$s%1$sClick %4$shere%5$s to verify your account with the provided code.%1$s%1$s%1$sBest regards,%1$s%1$s{option_blogname}
fa_IR: {user_login} عزیز، %1$s%1$sاز ثبت نام شما متشکریم! قبل از اینکه بتوانید وارد شوید باید حساب خود را تأیید کنید.%1$sدر زیر کد فعال سازی خود را پیدا خواهید کرد. برای تأیید حساب خود به این کد نیاز دارید:%1$s%1$sکد فعالسازی: %2$s{register_activation_code}%3$s%1$s%1$sبرای تأیید حساب خود %4$shere%5$s را کلیک کنید با کد ارائه شده.%1$s%1$s%1$sبا احترام،%1$s%1$s{option_blogname}

en: Dec
fa_IR: دسامبر

en: December
fa_IR: دسامبر

en: Decimal separator
fa_IR: جدا کننده اعشار

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Default (inherit)
fa_IR: پیش فرض (ارث بری)

en: Default (use the default_comment_status option)
fa_IR: پیش فرض (از گزینه default_comment_status استفاده کنید)

en: Default (use the default_ping_status option)
fa_IR: پیش فرض (از گزینه default_ping_status استفاده کنید)

en: Default - mm/dd/yy
fa_IR: پیش فرض - mm / dd / yy

en: Default Rounded
fa_IR: به طور پیش فرض گرد شده است

en: Default Squared
fa_IR: مربع پیش فرض

en: Default blog email and name
fa_IR: ایمیل و نام وبلاگ پیش فرض

en: Default email template
fa_IR: الگوی ایمیل پیش فرض

en: Default format is: ID;_billing_email;_billing_first_name;_billing_last_name
fa_IR: قالب پیش فرض: ID؛ _billing_email؛ _billing_first_name؛ _billing_last_name

en: Default format is: [Order #{ID} - {_billing_email}, {_billing_first_name} {_billing_last_name}]
fa_IR: قالب پیش فرض این است: [سفارش # {ID} - {_billing_email} ، {_billing_first_name} {_billing_last_name}]

en: Default language
fa_IR: زبان پیش فرض

en: Default positioning
fa_IR: موقعیت یابی پیش فرض

en: Default positioning (bottom right)
fa_IR: موقعیت پیش فرض (پایین سمت راست)

en: Default post category; set in Writing Options
fa_IR: دسته پیش فرض پست ؛ را در گزینه های نوشتن تنظیم کنید

en: Default upload location; set in Miscellaneous Options
fa_IR: مکان آپلود پیش فرض در گزینه های متفرقه تنظیم شده است

en: Default value
fa_IR: مقدار پیش فرض

en: Default value 1-5 (empty = default)
fa_IR: مقدار پیش فرض 1-5 (خالی = پیش فرض)

en: Default: 1
fa_IR: پیش فرض: 1

en: Default: None
fa_IR: پیش فرض: هیچکدام

en: Defaults to 0, which allows a user to pick no date at all.
fa_IR: به طور پیش فرض 0 است که به کاربر اجازه می دهد هیچ تاریخی را انتخاب نکند.

en: Defaults to 1, which allows a user to only pick 1 date.
fa_IR: پیش فرض 1 ، که به کاربر اجازه می دهد فقط 1 تاریخ را انتخاب کند.

en: Define a custom width for the divider. Use a pixel value. eg: 150px
fa_IR: یک عرض سفارشی برای تقسیم کننده تعریف کنید. از مقدار پیکسل استفاده کنید. به عنوان مثال: 150 پیکسل

en: Define a price as float value (only dot is accepted as decimal seperator)
fa_IR: قیمت را به عنوان مقدار شناور تعریف کنید (فقط نقطه به عنوان جداکننده اعشاری پذیرفته می شود)

en: Define at what offset the reminder should be send based of the base time
fa_IR: بر اساس زمان پایه، یادآوری را با چه افستی باید ارسال کنید

en: Define at what time the reminder should be send
fa_IR: مشخص کنید که یادآوری در چه زمانی باید ارسال شود

en: Define checkout line items
fa_IR: موارد خط پرداخت را تعریف کنید

en: Define custom WooCommerce "My Account" menu items
fa_IR: آیتم های منوی سفارشی «حساب من» ووکامرس را تعریف کنید

en: Define each on a new line e.g
fa_IR: هر یک را در یک خط جدید تعریف کنید به عنوان مثال

en: Define each on a new line e.g:
fa_IR: هر کدام را در یک خط جدید تعریف کنید به عنوان مثال:

en: Define each role on a new line. For instance, if you want to return only WooCommerce customers, you can use: customer
fa_IR: هر نقش را در یک خط جدید مشخص کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید فقط مشتریان WooCommerce را برگردانید ، می توانید از: مشتری استفاده کنید

en: Define here how you want to list your users e.g: [#{ID} - {first_name} {last_name} ({user_email})] would translate to: [#1845 - John Wilson (john@email)]
fa_IR: نحوه تعیین لیست کاربران خود را در اینجا مشخص کنید به عنوان مثال: [# {ID} - {first_name} {last_name} ({user_email})] به این صورت ترجمه می شود: [# 1845 - John Wilson (john @ email)]

en: Define how many days after or before the reminder should be send based of the base date
fa_IR: تعیین کنید که چند روز بعد یا قبل از یادآوری باید بر اساس تاریخ پایه ارسال شود

en: Define menu items
fa_IR: موارد منو را تعریف کنید

en: Define meta data to return as value
fa_IR: داده های متا را تعریف کنید تا به عنوان مقدار برگردانده شود

en: Define the width for the divider.
fa_IR: عرض را برای تقسیم کننده تعریف کنید.

en: Define user data or user meta data to return as value
fa_IR: داده های کاربر یا داده های متا کاربر را تعریف کنید تا به عنوان مقدار برگردانده شود

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Listing
fa_IR: حذف فهرست

en: Delete Translation
fa_IR: حذف ترجمه

en: Delete all backups
fa_IR: همه نسخه های پشتیبان را حذف کنید

en: Delete associated files after deleting a Contact Entry
fa_IR: پس از حذف مخاطب ورودی ، پرونده های مرتبط را حذف کنید

en: Delete complete form
fa_IR: فرم کامل را حذف کنید

en: Delete files from server after form submissions
fa_IR: پس از ارسال فرم ، پرونده ها را از سرور حذف کنید

en: Delete files from server after the form was submitted
fa_IR: پس از ارسال فرم ، پرونده ها را از سرور حذف کنید

en: Delete item
fa_IR: حذف آیتم

en: Deleting...
fa_IR: در حال حذف ...

en: Delimiter
fa_IR: حائل، جداکننده

en: Demos
fa_IR: دموها

en: Denied
fa_IR: تکذیب کرد

en: Depending on the service you are interacting with you may need to set this to 1.1
fa_IR: بسته به سرویسی که با آن ارتباط برقرار می کنید ، ممکن است لازم باشد این مقدار را روی 1.1 تنظیم کنید

en: Descending Order
fa_IR: ترتیب نزولی

en: Describes the type of transaction being performed by Checkout in order to customize relevant text on the page, such as the submit button. Possible values
fa_IR: نوع تراکنش انجام شده توسط Checkout را برای سفارشی کردن متن مرتبط در صفحه، مانند دکمه ارسال، توصیف می کند. مقادیر ممکن

en: Description
fa_IR: شرح

en: Description Styles
fa_IR: سبک های توصیف

en: Description color
fa_IR: رنگ توضیحات

en: Description for this step
fa_IR: توضیحات برای این مرحله

en: Description line-height in pixels (0 = none)
fa_IR: ارتفاع خط در پیکسل (0 = هیچ)

en: Description of item. If you omit this variable, buyers enter their own name during checkout.
fa_IR: توضیحات مورد. اگر این متغیر را حذف کنید، خریداران نام خود را در هنگام پرداخت وارد می کنند.

en: Description size in pixels (0 = none)
fa_IR: اندازه توضیحات در پیکسل (0 = هیچ)

en: Description weight (0 = none)
fa_IR: وزن توضیحات (0 = هیچ)

en: Desktop preview
fa_IR: پیش نمایش دسک تاپ

en: Destination (specifies the end location to which to calculate directions)
fa_IR: مقصد (مکان نهایی را برای محاسبه مسیرها مشخص می کند)

en: Destination address
fa_IR: آدرس مقصد

en: Destination address (required)
fa_IR: آدرس مقصد (الزامی)

en: Disable 'Enter' keyboard button (preventing to submit form on pressing Enter)
fa_IR: دکمه صفحه کلید "Enter" را غیرفعال کنید (جلوگیری از ارسال فرم با فشار دادن Enter)

en: Disable Multi-part current step parameter in the URL
fa_IR: پارامتر گام فعلی چند بخشی را در URL غیرفعال کنید

en: Disable autocompletion
fa_IR: تکمیل خودکار را غیرفعال کنید

en: Disable autofocus on first field
fa_IR: فوکوس خودکار را در قسمت اول غیرفعال کنید

en: Disable default UI
fa_IR: رابط کاربر پیش فرض را غیرفعال کنید

en: Disable popup closing
fa_IR: غیرفعال کردن بسته شدن پنجره بازشو

en: Disable scrolling on Prev and Next button click
fa_IR: غیرفعال کردن پیمایش در دکمه Prev و Next کلیک کنید

en: Disable scrolling on error
fa_IR: پیمایش روی خطا را غیرفعال کنید

en: Disable the input field
fa_IR: قسمت ورودی را غیرفعال کنید

en: Disable the option to select the specific day in the calendar e.g Sunday, Monday etc.
fa_IR: گزینه انتخاب روز خاص در تقویم را غیرفعال کنید ، مثلاً یکشنبه ، دوشنبه و غیره

en: Disable this to remove your editor's Visual and Text tabs
fa_IR: برای حذف برگه های ویژوال و متن ویرایشگر ، این کار را غیرفعال کنید

en: Disable time options by ranges
fa_IR: گزینه های زمان را بر اساس محدوده غیرفعال کنید

en: Disabled
fa_IR: معلول

en: Disabled (do not make variable)
fa_IR: غیرفعال است (متغیر ایجاد نکنید)

en: Disabled (do not use conditional logic)
fa_IR: غیرفعال (از منطق شرطی استفاده نکنید)

en: Disabled (not recommended)
fa_IR: غیرفعال (توصیه نمی شود)

en: Disabled (use default form settings)
fa_IR: غیرفعال است (از تنظیمات پیش فرض فرم استفاده کنید)

en: Disallow users to change existing signature when form was populated with data
fa_IR: وقتی فرم پر از داده است، به کاربران اجازه تغییر امضای موجود را نمی دهند

en: Disallow users to filter items
fa_IR: به کاربران اجازه فیلتر کردن موارد را ندهید

en: Discount amount (leave blank for no discount)
fa_IR: مبلغ تخفیف (بدون تخفیف خالی بگذارید)

en: Discount amount associated with an item, which must be less than the selling price of the item.
fa_IR: مقدار تخفیف مربوط به یک کالا، که باید کمتر از قیمت فروش آن کالا باشد.

en: Discount number
fa_IR: شماره تخفیف

en: Discount rate (leave blank for no discount)
fa_IR: نرخ تخفیف (بدون تخفیف خالی بگذارید)

en: Discount rate, as a percentage, associated with an item. Set to a value less than 100
fa_IR: نرخ تخفیف، به عنوان درصد، مرتبط با یک کالا. مقدار کمتر از 100 را تنظیم کنید

en: Display Layout
fa_IR: چیدمان نمایش

en: Display Name
fa_IR: نام نمایشی

en: Display a message after user has reset their password (leave blank for no message)
fa_IR: بعد از اینکه کاربر رمز عبور خود را بازنشانی کرد، پیامی را نمایش دهید (بدون پیام خالی بگذارید)

en: Display a message to the locked out user
fa_IR: نمایش یک پیام برای کاربر قفل شده

en: Display a message to the logged out user
fa_IR: نمایش یک پیام برای کاربر از سیستم خارج شده

en: Display a message when account has been verified
fa_IR: هنگامی که حساب تأیید شد پیامی را نمایش دهید

en: Display a message when no user is logged in
fa_IR: نمایش پیام زمانی که هیچ کاربری وارد نشده است

en: Display a message when no user was found (leave blank for no message)
fa_IR: نمایش یک پیام زمانی که کاربری پیدا نشد (برای هیچ پیامی خالی بگذارید)

en: Display a message when the activation code is incorrect
fa_IR: زمانی که کد فعال سازی نادرست است پیامی را نمایش دهید

en: Display a welcome message after user has logged in (leave blank for no message)
fa_IR: نمایش پیام خوشامدگویی پس از ورود کاربر (برای عدم ارسال پیام، خالی بگذارید)

en: Display an error message when form is locked
fa_IR: هنگام قفل شدن فرم ، پیام خطایی نمایش داده می شود

en: Display close (X) button
fa_IR: نمایش دکمه بستن (X).

en: Display dates in other months at the start or end of the current month
fa_IR: تاریخ ها را در ماه های دیگر در شروع یا پایان ماه جاری نمایش دهید

en: Display dots navigation
fa_IR: نمایش پیمایش نقاط

en: Display form processing overlay (popup)
fa_IR: نمایش همپوشانی پردازش فرم (پاپ آپ)

en: Display interests/groups
fa_IR: نمایش علایق/گروه ها

en: Display name
fa_IR: نام نمایشی

en: Display oldest or latest entries at the top
fa_IR: نمایش قدیمی ترین یا آخرین ورودی ها در بالا

en: Display popup after X seconds
fa_IR: نمایش پنجره بازشو بعد از X ثانیه

en: Display popup after X seconds of inactivity
fa_IR: پس از X ثانیه عدم فعالیت، پنجره بازشو نمایش داده شود

en: Display popup between date range (schedule)
fa_IR: نمایش پنجره بازشو بین محدوده تاریخ (زمان بندی)

en: Display popup on exit intent
fa_IR: نمایش پنجره بازشو در هنگام خروج

en: Display popup on page leave/close/exit
fa_IR: نمایش پنجره بازشو در صفحه ترک/بستن/خروج

en: Display popup on page load
fa_IR: نمایش پنجره بازشو در بارگذاری صفحه

en: Display prev/next buttons
fa_IR: دکمه های قبلی / بعدی را نمایش دهید

en: Display previous and next buttons
fa_IR: دکمه های قبلی و بعدی را نمایش دهید

en: Dissallow user from selecting the specified dates or date ranges in the calendar
fa_IR: کاربر را از انتخاب تاریخ های مشخص شده یا محدوده های تاریخ در تقویم منصرف کنید

en: Distance / Duration calculation (google directions)
fa_IR: محاسبه فاصله / مدت زمان (دستورالعمل های گوگل)

en: Distance in meters
fa_IR: فاصله به متر

en: Distance text in km or miles
fa_IR: متن متناسب با کیلومتر یا مایل

en: Divider
fa_IR: تقسیم کننده

en: Divider alignment
fa_IR: تراز بندی تقسیم کننده

en: Divider color
fa_IR: رنگ تقسیم کننده

en: Divider custom width
fa_IR: عرض سفارشی را تقسیم کنید

en: Divider height
fa_IR: قد تقسیم کننده

en: Divider weight
fa_IR: وزن تقسیم کننده

en: Do not allow (default)
fa_IR: مجاز نیست (پیش‌فرض)

en: Do not apply any discount
fa_IR: هیچ تخفیفی اعمال نکنید

en: Do not change role
fa_IR: نقش را تغییر ندهید

en: Do not create a new Contact Entry
fa_IR: ورودی مخاطب جدید ایجاد نکنید

en: Do not create a new Contact Entry when an existing one was updated
fa_IR: هنگام بروزرسانی مخاطب ورودی جدید ایجاد نکنید

en: Do not display an admin notice after updating the plugin
fa_IR: پس از به روزرسانی افزونه ، اعلان سرپرست نمایش داده نشود

en: Do not exclude from emails
fa_IR: از ایمیل حذف نکنید

en: Do not fill out the following field with entry data
fa_IR: قسمت زیر را با داده های ورودی پر نکنید

en: Do not normalize strings (default)
fa_IR: رشته ها را عادی نکنید (پیش فرض)

en: Do not report more detailed information to your customer.  Instead, present as you would the
fa_IR: اطلاعات دقیق تر را به مشتری خود گزارش ندهید. در عوض، همانطور که می خواهید ارائه دهید

en: Do not report more detailed information to your customer. Instead, present as you would the
fa_IR: اطلاعات دقیق تر را به مشتری خود گزارش ندهید. در عوض، همانطور که می خواهید ارائه دهید

en: Do not save PDF in Contact Entry
fa_IR: PDF را در Contact Contact ذخیره نکنید

en: Do not save data
fa_IR: اطلاعات را ذخیره نکنید

en: Do not save empty values
fa_IR: مقادیر خالی را ذخیره نکنید

en: Do not save field in Contact Entry
fa_IR: قسمت را در Contact Entry ذخیره نکنید

en: Do not send a confirmation email
fa_IR: ایمیل تأیید ارسال نکنید

en: Do not send an admin email
fa_IR: ایمیل مدیر ارسال نکنید

en: Do not send form settings to Zapier (enabled by default)
fa_IR: تنظیمات فرم را به Zapier ارسال نکنید (به طور پیش فرض فعال است)

en: Do not show file uploads in the Media Library
fa_IR: بارگذاری پرونده را در کتابخانه رسانه نشان ندهید

en: Do nothing (don't login nor send verification email)
fa_IR: کاری انجام ندهید (لاگین نکنید و ایمیل تأیید ارسال نکنید)

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Domain name for blog
fa_IR: نام دامنه برای وبلاگ

en: Donation checkout
fa_IR: تسویه حساب اهدایی

en: Dotted
fa_IR: خط چین

en: Double
fa_IR: دو برابر

en: Download PDF
fa_IR: PDF را دانلود کنید

en: Download Summary
fa_IR: خلاصه دانلود

en: Download button text
fa_IR: متن دکمه بارگیری

en: Downloadable product
fa_IR: محصول قابل دانلود

en: Downloading file...
fa_IR: در حال بارگیری پرونده ...

en: Draft
fa_IR: پیش نویس

en: Dragger color
fa_IR: رنگ کشنده

en: Dropdown
fa_IR: کشویی

en: Dropdown arrow
fa_IR: فلش کشویی

en: Dropdown colors
fa_IR: رنگ های کشویی

en: Dropdown item background
fa_IR: پس‌زمینه مورد کشویی

en: Dropdown item background focus
fa_IR: فوکوس پس‌زمینه مورد کشویی

en: Dropdown item font focus
fa_IR: فوکوس فونت مورد کشویی

en: Duplicate
fa_IR: کپی کردن

en: Duplicate element
fa_IR: عنصر تکراری

en: Duplicate entry title error message
fa_IR: پیام خطای عنوان ورودی تکراری

en: Duration in seconds
fa_IR: مدت زمان در چند ثانیه

en: Duration text in minutes
fa_IR: متن مدت زمان در چند دقیقه

en: Dutch
fa_IR: هلندی

en: Dutch (Belgium)
fa_IR: هلندی (بلژیک)

en: Dynamic
fa_IR: پویا

en: E-mail
fa_IR: پست الکترونیک

en: E-mail & Contact Entry Label
fa_IR: پست الکترونیکی و تماس با ما

en: E-mail Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: E-mail Reminders
fa_IR: یادآوری ایمیل

en: E-mail Template 1
fa_IR: قالب ایمیل 1

en: E-mail address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: E-mail address (mailto:)
fa_IR: آدرس ایمیل (mailto:)

en: E-mail address of blog administrator
fa_IR: آدرس پست الکترونیکی مدیر وبلاگ

en: E-mail copyright
fa_IR: حق چاپ ایمیل

en: E-mail headers
fa_IR: سرصفحه های ایمیل

en: E-mail logo
fa_IR: لوگوی ایمیل

en: E-mail social icons
fa_IR: نمادهای اجتماعی ایمیل

en: E-mail subtitle
fa_IR: زیرنویس ایمیل

en: E-mail subtitle (confirm)
fa_IR: زیرنویس ایمیل (تأیید)

en: E-mail title
fa_IR: عنوان ایمیل

en: E-mail title (confirm)
fa_IR: عنوان ایمیل (تأیید)

en: E.g: field_name|meta_key (each on a new line)
fa_IR: به عنوان مثال: field_name|meta_key (هر کدام در یک خط جدید)

en: ECHO - Output plain-text as-is, appropriate for CLI
fa_IR: ECHO - متن ساده متناسب با CLI را ارائه دهید

en: ERROR_LOG - Output to error log as configured in php.ini
fa_IR: ERROR_LOG - خروجی برای ورود به خطا همانطور که در php.ini پیکربندی شده است

en: Edit Translation
fa_IR: ویرایش ترجمه

en: Edit author
fa_IR: ویرایش نویسنده

en: Edit contact entry
fa_IR: ویرایش ورودی مخاطب

en: Edit element
fa_IR: ویرایش عنصر

en: Edit order
fa_IR: ویرایش سفارش

en: Edit post
fa_IR: ویرایش پست

en: Edit the contact entry (backend)
fa_IR: ویرایش ورودی مخاطب (باطن)

en: Editor height in pixels
fa_IR: ارتفاع ویرایشگر در پیکسل

en: Element Settings & Options
fa_IR: تنظیمات و گزینه های عنصر

en: Email
fa_IR: پست الکترونیک

en: Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email attachments
fa_IR: پیوست های ایمیل

en: Email headers
fa_IR: سرصفحه های ایمیل

en: Email label
fa_IR: برچسب پست الکترونیکی

en: Email template
fa_IR: الگوی ایمیل

en: Empty cart before adding products
fa_IR: سبد خرید را قبل از افزودن محصولات خالی کنید

en: Enable
fa_IR: فعال کردن

en: Enable (do not save empty values)
fa_IR: فعال کردن (مقادیر خالی را ذخیره نکنید)

en: Enable (exclude empty values)
fa_IR: فعال کردن (حذف مقادیر خالی)

en: Enable (makes it possible to search for text inside the PDF)
fa_IR: فعال کردن (جستجوی متن داخل PDF را ممکن می کند)

en: Enable (only enable this if your form uses arabic text)
fa_IR: فعال کردن (فقط در صورتی این را فعال کنید که فرم شما از متن عربی استفاده کند)

en: Enable (only enable this if your form uses cyrillic text)
fa_IR: فعال کردن (فقط در صورتی این را فعال کنید که فرم شما از متن سیریلیک استفاده کند)

en: Enable Adaptive Placeholders
fa_IR: مکانهای سازگار را فعال کنید

en: Enable Add More
fa_IR: افزودن موارد بیشتر را فعال کنید

en: Enable Ajax
fa_IR: Ajax را فعال کنید

en: Enable Drag & Drop Upload Support
fa_IR: پشتیبانی از بارگذاری و کشیدن را فعال کنید

en: Enable Form to PDF generation
fa_IR: فعال کردن فرم برای تولید PDF

en: Enable Google Analytics Tracking
fa_IR: پیگیری Google Analytics را فعال کنید

en: Enable PayPal Checkout
fa_IR: PayPal Checkout را فعال کنید

en: Enable PayPal Sandbox mode (for testing purposes only)
fa_IR: فعال کردن حالت PayPal Sandbox (فقط برای اهداف آزمایشی)

en: Enable Popup
fa_IR: Popup را فعال کنید

en: Enable Popup Border
fa_IR: حاشیه پاپ آپ را فعال کنید

en: Enable Popup Shadows
fa_IR: سایه های پاپ آپ را فعال کنید

en: Enable RTL (Right To Left layout)
fa_IR: RTL (طرح راست به چپ) را فعال کنید

en: Enable RTL E-mails
fa_IR: ایمیل های RTL را فعال کنید

en: Enable Right To Left Layout
fa_IR: طرح راست به چپ را فعال کنید

en: Enable SMTP authentication
fa_IR: احراز هویت SMTP را فعال کنید

en: Enable Stripe Checkout
fa_IR: Stripe Checkout را فعال کنید

en: Enable Stripe Sandbox/Test mode (for testing purposes only)
fa_IR: حالت Stripe Sandbox/Test را فعال کنید (فقط برای اهداف آزمایشی)

en: Enable Stripe checkout for this form
fa_IR: Stripe checkout را برای این فرم فعال کنید

en: Enable TLS or SSL encryption
fa_IR: رمزگذاری TLS یا SSL را فعال کنید

en: Enable Tax ID collection (allows users to purchase as a business)
fa_IR: فعال کردن جمع‌آوری شناسه مالیاتی (به کاربران اجازه می‌دهد به‌عنوان کسب‌وکار خرید کنند)

en: Enable WooCommerce Checkout
fa_IR: WooCommerce Checkout را فعال کنید

en: Enable WooCommerce Order Search
fa_IR: جستجوی سفارش WooCommerce را فعال کنید

en: Enable Zapier connection
fa_IR: اتصال Zapier را فعال کنید

en: Enable address auto complete
fa_IR: فعال کردن آدرس به صورت خودکار

en: Enable auto suggest
fa_IR: پیشنهاد خودکار را فعال کنید

en: Enable automatic Tax
fa_IR: فعال کردن مالیات خودکار

en: Enable birthdate calculations
fa_IR: فعال کردن محاسبات تاریخ تولد

en: Enable code generation
fa_IR: تولید کد را فعال کنید

en: Enable contact entry search by title
fa_IR: جستجوی ورود مخاطب را با عنوان فعال کنید

en: Enable contact entry updating
fa_IR: به روزرسانی ورود مخاطب را فعال کنید

en: Enable custom entry titles
fa_IR: عناوین ورود سفارشی را فعال کنید

en: Enable custom padding
fa_IR: پر کردن سفارشی را فعال کنید

en: Enable custom parameter string for POST method
fa_IR: رشته پارامتر سفارشی را برای روش POST فعال کنید

en: Enable custom popup padding
fa_IR: فعال کردن صفحه نمایش سفارشی

en: Enable custom return URL
fa_IR: URL بازگشتی سفارشی را فعال کنید

en: Enable custom settings
fa_IR: تنظیمات سفارشی را فعال کنید

en: Enable debug mode (this will not submit the form, but directly download the generated PDF, only enable this when developing your form)
fa_IR: حالت اشکال زدایی را فعال کنید (این فرم را ارسال نمی کند ، اما مستقیماً PDF ایجاد شده را بارگیری می کند ، فقط در صورت ایجاد فرم این امکان را دارد)

en: Enable debug mode (will output POST response for developers)
fa_IR: فعال کردن حالت اشکال زدایی (پاسخ POST را برای توسعه دهندگان به ارمغان می آورد)

en: Enable distance calculator
fa_IR: ماشین حساب مسافت را فعال کنید

en: Enable email reminder #%s
fa_IR: فعال کردن یادآوری ایمیل #%s

en: Enable expiration cookie (show popup only once)
fa_IR: فعال کردن کوکی منقضی (نمایش پنجره بازشو فقط یک بار)

en: Enable form POST method
fa_IR: روش POST فرم را فعال کنید

en: Enable icons
fa_IR: نمادها را فعال کنید

en: Enable invoice numbers increament e.g: 0001
fa_IR: فعال کردن اعداد فاکتور به عنوان مثال: 0001

en: Enable keyword field
fa_IR: قسمت کلمه کلیدی را فعال کنید

en: Enable keyword user input
fa_IR: ورودی کاربر کلمه کلیدی را فعال کنید

en: Enable line breaks
fa_IR: قطع خطوط را فعال کنید

en: Enable listings for this form
fa_IR: لیست ها را برای این فرم فعال کنید

en: Enable media upload button
fa_IR: دکمه بارگذاری رسانه را فعال کنید

en: Enable password protection
fa_IR: محافظت از رمز عبور را فعال کنید

en: Enable read-only
fa_IR: فقط خواندنی فعال کنید

en: Enable server side lookup
fa_IR: جستجوی سمت سرور را فعال کنید

en: Enable the WordPress text editor
fa_IR: ویرایشگر متن وردپرس را فعال کنید

en: Enable this if you do not wish to create a brand new Contact Entry upon updating an existing Contact Entry
fa_IR: اگر نمی خواهید با به روزرسانی ورودی مخاطب موجود ، نام تجاری جدیدی ایجاد کنید ، این را فعال کنید

en: Enable this if you want to hide the steps on mobile devices
fa_IR: اگر می خواهید مراحل را در دستگاه های تلفن همراه پنهان کنید ، این را فعال کنید

en: Enable this if you want to show the progress bar for Multi-part
fa_IR: اگر می خواهید نوار پیشرفت Multi-part را نشان دهید ، این را فعال کنید

en: Enable this if you want to show the steps for Multi-part
fa_IR: اگر می خواهید مراحل چند بخشی را نشان دهید ، این را فعال کنید

en: Enable transparent backgrounds
fa_IR: زمینه های شفاف را فعال کنید

en: Enable uppercase transformation
fa_IR: تحول بزرگ را فعال کنید

en: Enable user form lock / submission limit
fa_IR: محدود کردن قفل / ارسال فرم کاربر را فعال کنید

en: Enabled
fa_IR: فعال شد

en: Enabled (make variable)
fa_IR: فعال (ساخت متغیر)

en: Enabled (recommended)
fa_IR: فعال شده (توصیه می شود)

en: Enabled (use custom button settings)
fa_IR: فعال شده است (از تنظیمات دکمه سفارشی استفاده کنید)

en: Enabling this will also prevent the keyboard from popping up on mobile devices
fa_IR: فعال کردن این امر همچنین از ظاهر شدن صفحه کلید در دستگاه های تلفن همراه جلوگیری می کند

en: Enclosure
fa_IR: محفظه

en: English / Western (default)
fa_IR: انگلیسی / غربی (پیش فرض)

en: English / Western formatting is the default
fa_IR: قالب بندی انگلیسی / غربی به طور پیش فرض است

en: English/Australia
fa_IR: انگلیسی / استرالیا

en: English/New Zealand
fa_IR: انگلیسی / نیوزیلند

en: English/UK
fa_IR: انگلیسی / انگلیس

en: Enter "4" to display 16 as 0016
fa_IR: "4" را وارد کنید تا 16 به عنوان 0016 نمایش داده شود

en: Enter Coupon ID:
fa_IR: شناسه کوپن را وارد کنید:

en: Enter Promotion ID:
fa_IR: شناسه تبلیغاتی را وارد کنید:

en: Enter a custom URL to link to
fa_IR: یک URL سفارشی برای پیوند دادن به آن وارد کنید

en: Enter a custom URL to redirect to
fa_IR: یک URL سفارشی برای هدایت به آن وارد کنید

en: Enter a custom email address or use the blog settings
fa_IR: یک آدرس ایمیل سفارشی وارد کنید یا از تنظیمات وبلاگ استفاده کنید

en: Enter a custom entry title
fa_IR: عنوان ورودی سفارشی را وارد کنید

en: Enter a custom form post URL
fa_IR: URL سفارشی فرم سفارشی را وارد کنید

en: Enter a fixed address/zipcode or enter the unique field name to retrieve dynamic address from users
fa_IR: برای بازیابی آدرس پویا از کاربران ، یک آدرس / کد پستی ثابت وارد کنید یا نام فیلد منحصر به فرد را وارد کنید

en: Enter a name
fa_IR: نامی وارد کنید

en: Enter a name for your form
fa_IR: نامی را برای فرم خود وارد کنید

en: Enter a parent ID if you want the post to have a parent
fa_IR: اگر می‌خواهید پست یک والدین داشته باشد، شناسه والدین را وارد کنید

en: Enter a password to protect the form
fa_IR: یک رمز عبور برای محافظت از فرم وارد کنید

en: Enter a predefined mask e.g: (999) 999-9999
fa_IR: یک ماسک از پیش تعریف شده وارد کنید: (999) 999-9999

en: Enter a strong password
fa_IR: یک رمز عبور قوی وارد کنید

en: Enter an already existing Stripe product ID that this price will belong to
fa_IR: شناسه محصول Stripe از قبل موجود را وارد کنید که این قیمت به آن تعلق دارد

en: Enter an email address
fa_IR: یک آدرس ایمیل وارد کنید

en: Enter anything you like for the copyright section
fa_IR: هر چیزی را که دوست دارید برای بخش کپی رایت وارد کنید

en: Enter custom URL (use {tags} if needed)
fa_IR: URL سفارشی را وارد کنید (در صورت نیاز از {tags} استفاده کنید)

en: Enter custom parameter string
fa_IR: رشته پارامتر سفارشی را وارد کنید

en: Enter form ID's to compare duplicate entry title against
fa_IR: برای مقایسه عنوان ورودی تکراری، شناسه فرم را وارد کنید

en: Enter latitudes and longitudes
fa_IR: طول و عرض جغرافیایی را وارد کنید

en: Enter product price/plan ID.
fa_IR: شناسه قیمت/طرح محصول را وارد کنید.

en: Enter shipping rate ID:
fa_IR: شناسه نرخ حمل و نقل را وارد کنید:

en: Enter tags (comma separated)
fa_IR: برچسب ها را وارد کنید (با کاما از هم جدا شده اند)

en: Enter the  fields that need to be saved for a subscriber
fa_IR: فیلدهایی را که باید برای یک مشترک ذخیره شود وارد کنید

en: Enter the amount in hours before the retry payment link expires. Must be a number between 24 and 720.
fa_IR: مبلغ را بر حسب ساعت قبل از انقضای پیوند پرداخت مجدد وارد کنید. باید عددی بین 24 تا 720 باشد.

en: Enter the attribute slug name e.g color or condition
fa_IR: نام slug صفت را وارد کنید ، به عنوان مثال رنگ یا شرایط

en: Enter the attributes that needs to be saved for this product. Put each attribute category on a new line separated by pipes \"|\". Define your values like so:%3$sAttribute Slug|Attribute value|Visible|Variation|Taxonomys%3$sExample with tags:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$sExample without tags:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$sAllowed values:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$s
fa_IR: ویژگی هایی را که باید برای این محصول ذخیره شود وارد کنید. هر دسته ویژگی را در یک خط جدید که با لوله های \"|\" از هم جدا شده است قرار دهید. مقادیر خود را اینگونه تعریف کنید:%3$sAttribute Slug|مقدار ویژگی|قابل مشاهده|تغییر|Taxonomys%3$sمثال با برچسب‌ها:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$sمثال بدون برچسب: %3$s%1$s%4$s%2$s%3$sمقادیر مجاز:%3$s%1$s%4$s%2$s%3$s

en: Enter the category ID's to exclude separated by comma's
fa_IR: شناسه های دسته را وارد کنید تا توسط ویرگول جدا نشود

en: Enter the list ID's or enter a {tag}
fa_IR: شناسه لیست را وارد کنید یا یک {tag} وارد کنید

en: Enter the name of the post type
fa_IR: نام نوع پست را وارد کنید

en: Enter the name of the post type (e.g: post, page, product)
fa_IR: نام نوع پست را وارد کنید (به عنوان مثال: پست، صفحه، محصول)

en: Enter the post ID's to exclude separated by comma's
fa_IR: شناسه پست را وارد کنید تا توسط ویرگول جدا نشود

en: Enter the price
fa_IR: قیمت را وارد کنید

en: Enter the product(s) ID that needs to be added to the cart
fa_IR: شناسه محصول(هایی) را که باید به سبد خرید اضافه شود وارد کنید

en: Enter the product(s) custom meta data (optional)
fa_IR: داده های متا سفارشی محصول(ها) را وارد کنید (اختیاری)

en: Enter the second value you want to validate
fa_IR: دومین مقداری را که می خواهید اعتبار سنجی کنید وارد کنید

en: Enter the table name including the prefix e.g: wp_mycustomtable
fa_IR: نام جدول را از جمله پیشوند وارد کنید به عنوان مثال: wp_mycustomtable

en: Enter the tag names separated by comma e.g: developers,sales,press
fa_IR: نام تگ ها را وارد کنید که با کاما از هم جدا شده اند، به عنوان مثال: توسعه دهندگان، فروش، مطبوعات

en: Enter the taxonomy slug name e.g category or product_cat
fa_IR: نام حلزون حرکت طبقه بندی را وارد کنید ، به عنوان مثال category یا product_cat

en: Enter the unique field name which the distance value should be populated to (required)
fa_IR: نام فیلد منحصر به فردی را وارد کنید که مقدار فاصله باید در آن جمع شود (الزامی)

en: Enter the user ID's to exclude separated by comma's
fa_IR: شناسه کاربری را وارد کنید تا توسط ویرگول جدا نشود

en: Enter the value you want to validate
fa_IR: مقداری را که می خواهید تأیید کنید وارد کنید

en: Entry ID
fa_IR: شناسه ورودی

en: Entry date
fa_IR: تاریخ ورود

en: Entry search
fa_IR: جستجوی ورودی

en: Entry searched
fa_IR: ورودی جستجو شد

en: Entry status
fa_IR: وضعیت ورود

en: Entry status after payment completed
fa_IR: وضعیت ورود پس از تکمیل پرداخت

en: Entry title
fa_IR: عنوان ورودی

en: Equal
fa_IR: برابر

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error Colors
fa_IR: رنگ خطا

en: Error FadeIn Duration
fa_IR: خطا در طول مدت محو شدن

en: Error Message Colors
fa_IR: رنگ پیام های خطا

en: Error message positioning
fa_IR: موقعیت یابی پیام خطا

en: Error message to display to the user when the field was filled out incorrectly (when the validation failed)
fa_IR: پیغام خطا برای نمایش به کاربر در صورت عدم پر کردن فیلد (در صورت عدم موفقیت در تأیید)

en: Error message to display to the user when the field was not filled out. Falls back to the "Validation error message" if left blank.
fa_IR: پیام خطا برای نمایش به کاربر در صورت پر نشدن فیلد. اگر خالی بماند به «پیام خطای اعتبارسنجی» برمی گردد.

en: Error: server could not save the form because the request is to large. Please contact your webmaster and increase your server limits.
fa_IR: خطا: سرور نتوانست فرم را ذخیره کند زیرا درخواست بسیار بزرگ است. لطفا با مدیر وب سایت خود تماس بگیرید و محدودیت های سرور خود را افزایش دهید.

en: Español
fa_IR: اسپانول

en: Esperanto
fa_IR: اسپرانتو

en: Estonian
fa_IR: استونیایی

en: European - dd-mm-yy
fa_IR: اروپایی - dd-mm-yy

en: Every minute
fa_IR: هر دقیقه

en: Exact match
fa_IR: مطابقت کامل

en: Example
fa_IR: مثال

en: Example 100 years in the past and 5 years in the future: -100:+5
fa_IR: به عنوان مثال 100 سال در گذشته و 5 سال در آینده: -100: +5

en: Example to return the row ID: <strong>{ID}</strong>
fa_IR: مثال برای برگرداندن شناسه ردیف: <strong> {ID} </strong>

en: Example with {tags}
fa_IR: مثال با {tags}

en: Example without {tags}
fa_IR: مثال بدون {tags}

en: Example, to return the row First name: <strong>{first_name}</strong>
fa_IR: به عنوان مثال ، برای بازگرداندن ردیف First name: <strong> {first_name} </strong>

en: Example: 09:00%sYou can also use {tags}, for instance to dynamically retrieve a timestamp (epoch). This way you can use it in combination with the Calculator element to calculate a time in the future, for instance 2 hours in the future (leave blank to disable this feature)
fa_IR: مثال: 09:00%sشما همچنین می توانید از {tags} استفاده کنید، به عنوان مثال برای بازیابی پویا یک مهر زمانی (دوره). به این ترتیب می توانید از آن در ترکیب با عنصر Calculator برای محاسبه زمان در آینده استفاده کنید، به عنوان مثال 2 ساعت در آینده (برای غیرفعال کردن این ویژگی خالی بگذارید)

en: Example: 17:00%sYou can also use {tags}, for instance to dynamically retrieve a timestamp (epoch). This way you can use it in combination with the Calculator element to calculate a time in the future, for instance 2 hours in the future (leave blank to disable this feature)
fa_IR: مثال: 17:00%sشما همچنین می توانید از {tags} استفاده کنید، به عنوان مثال برای بازیابی پویا یک مهر زمانی (دوران). به این ترتیب می توانید از آن در ترکیب با عنصر Calculator برای محاسبه زمان در آینده استفاده کنید، به عنوان مثال 2 ساعت در آینده (برای غیرفعال کردن این ویژگی خالی بگذارید)

en: Example: 2 = Two hours after, -5 = Five hours before<br />(the base time will be the time of the form submission)
fa_IR: مثال: 2 = دو ساعت بعد، -5 = پنج ساعت قبل<br /> (زمان پایه زمان ارسال فرم خواهد بود)

en: Example: Company Name
fa_IR: مثال: نام شرکت

en: Example: Verify your account
fa_IR: مثال: حساب خود را تأیید کنید

en: Example: Your account has been approved
fa_IR: مثال: حساب شما تایید شده است

en: Example: Your new password. You can use {user_login}
fa_IR: مثال: رمز عبور جدید شما می توانید از {user_login} استفاده کنید

en: Example: first_name|last_name|email
fa_IR: مثال: first_name|last_name|email

en: Example: if you want to limit 2 submissions per user set this to "2"
fa_IR: مثال: اگر می خواهید 2 ارسال را برای هر کاربر محدود کنید این را روی "2" تنظیم کنید

en: Example: if you want to limit the form to 50 submissions in total, set this option to "50"
fa_IR: مثال: اگر می خواهید فرم را در مجموع به 50 مورد ارسالی محدود کنید ، این گزینه را روی "50" تنظیم کنید

en: Example: info@companyname.com
fa_IR: مثال: info@companyname.com

en: Example: no-reply@companyname.com
fa_IR: مثال: no-reply@companyname.com

en: Example: smtp1.example.com;smtp2.example.com
fa_IR: مثال: smtp1.example.com ؛ smtp2.example.com

en: Example:%1$s0:00|9:00%1$s17:00|0:00%1$s(enter each range on a new line)
fa_IR: مثال:%1$s0:00|9:00%1$s17:00|0:00%1$s(هر محدوده را در یک خط جدید وارد کنید)

en: Example:%1$sbilling_first_name|{first_name}%1$sbilling_last_name|{last_name}%1$sbilling_postcode|{zipcode}%1$sbilling_city|{city}%1$s%1$sPossible field to populate on checkout page are:%1$s
fa_IR: مثال:%1$sbilling_first_name|{first_name}%1$sbilling_last_name|{last_name}%1$sbilling_postcode|{zipcode}%1$sbilling_city|{city}%1$s%1$s فیلدهای ممکن برای پر کردن در صفحه پرداخت عبارتند از: %1$s

en: Exclude a category
fa_IR: یک دسته را حذف کنید

en: Exclude a post
fa_IR: پستی را حذف کنید

en: Exclude dates or a range of dates
fa_IR: تاریخ ها یا محدوده ای از خرما را حذف کنید

en: Exclude empty values from email loop
fa_IR: مقادیر خالی را از حلقه ایمیل حذف کنید

en: Exclude fields from CSV file (put each field name on a new line)
fa_IR: حذف فیلدها از فایل CSV (نام هر فیلد را در یک خط جدید قرار دهید)

en: Exclude from admin email
fa_IR: از ایمیل مدیر حذف کنید

en: Exclude from all emails
fa_IR: از همه ایمیل ها حذف کنید

en: Exclude from confirmation email
fa_IR: از ایمیل تأیید حذف کنید

en: Exclude from email
fa_IR: از ایمیل حذف کنید

en: Exclude specific days
fa_IR: روزهای خاص را حذف کنید

en: Exclude user(s)
fa_IR: حذف کاربر (ها)

en: Existing Page
fa_IR: صفحه موجود

en: Expiration time in days
fa_IR: زمان انقضا بر حسب روز

en: Expired
fa_IR: منقضی شده

en: Export
fa_IR: صادرات

en: Export & Import
fa_IR: صادرات و واردات

en: Export Contact Entries
fa_IR: صادرات ورودی های تماس

en: Export Contact Entries to CSV
fa_IR: صادرات مخاطبین ورودی به CSV

en: Export Forms
fa_IR: فرم های صادرات

en: Export Settings
fa_IR: تنظیمات صادرات

en: Export form
fa_IR: فرم صادرات

en: Export to CSV
fa_IR: صادرات به CSV

en: Extra styles
fa_IR: سبک های اضافی

en: Fade in down to up
fa_IR: محو کردن به بالا

en: Fade in left to right
fa_IR: محو شدن از چپ به راست

en: Fade in right to left
fa_IR: محو شدن از راست به چپ

en: Fade in up to down
fa_IR: محو شدن تا پایین

en: Fade in without movement
fa_IR: محو شدن بدون حرکت

en: FadeIn duration in milliseconds (0 is no fade effect)
fa_IR: مدت زمان FadeIn بر حسب میلی ثانیه (0 بدون اثر محو شدن است)

en: FadeOut duration in milliseconds (0 is no fade effect)
fa_IR: مدت زمان FadeOut بر حسب میلی ثانیه (0 بدون اثر محو شدن است)

en: Failed
fa_IR: ناموفق

en: Failed to process data, please try again
fa_IR: داده‌ها پردازش نشد، لطفاً دوباره امتحان کنید

en: Faroese
fa_IR: فاروئی

en: Featured product
fa_IR: محصول ویژه

en: Feb
fa_IR: فوریه

en: February
fa_IR: فوریه

en: Field Colors
fa_IR: رنگهای زمینه ای

en: Field Colors Focus
fa_IR: تمرکز رنگهای زمینه

en: Field Label
fa_IR: برچسب فیلد

en: Field Loop:
fa_IR: حلقه زمینه:

en: Field description
fa_IR: شرح زمینه

en: Field description font size
fa_IR: اندازه قلم توضیحات فیلد

en: Field description font weight
fa_IR: وزن قلم توضیحات فیلد

en: Field description line height
fa_IR: ارتفاع خط شرح فیلد

en: Field height in pixels
fa_IR: ارتفاع میدان بر حسب پیکسل

en: Field is required!
fa_IR: زمینه لازم است!

en: Field label
fa_IR: برچسب زمینه

en: Field label font size
fa_IR: اندازه قلم برچسب فیلد

en: Field label font weight
fa_IR: وزن فونت برچسب فیلد

en: Field label line height
fa_IR: ارتفاع خط برچسب فیلد

en: Field name
fa_IR: نام زمینه

en: Field size
fa_IR: اندازه میدان

en: Field size in height
fa_IR: اندازه میدان از نظر ارتفاع

en: Field type
fa_IR: نوع فیلد

en: Field width in pixels
fa_IR: عرض فیلد در پیکسل

en: Fields to skip (enter unique field names separated by pipes)
fa_IR: زمینه های جست و خیز (نام فیلد های جدا شده توسط لوله را وارد کنید)

en: File
fa_IR: فایل

en: File Upload Settings
fa_IR: تنظیمات بارگذاری پرونده

en: File upload
fa_IR: بارگذاری پرونده

en: Filesize is too big
fa_IR: Filesize خیلی بزرگ است

en: Filled border color (leave blank for no border)
fa_IR: رنگ حاشیه پر شده (بدون هیچ حاشیه ای را خالی بگذارید)

en: Filled bottom background color
fa_IR: رنگ پس زمینه پایین پر شده است

en: Filled font color
fa_IR: رنگ قلم پر شده

en: Filled top background color
fa_IR: رنگ پس زمینه بالا پر شده است

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Filter by (leave blank to search all)
fa_IR: فیلتر کردن (برای جستجوی همه موارد را خالی بگذارید)

en: Filter by forms (or leave empty to export entries from all forms)
fa_IR: بر اساس فرم ها فیلتر کنید (یا خالی بگذارید تا ورودی ها از همه فرم ها صادر شود)

en: Filter by order status (leave blank to search all)
fa_IR: فیلتر براساس وضعیت سفارش (برای جستجو در همه موارد را خالی بگذارید)

en: Filter logic
fa_IR: منطق فیلتر کنید

en: Filter method
fa_IR: روش فیلتر

en: Filter options
fa_IR: گزینه های فیلتر

en: Filter placeholder
fa_IR: فیلتر نگهدارنده

en: Filter posts by specific taxonomy
fa_IR: پست ها را براساس طبقه بندی خاص فیلتر کنید

en: Filter users by role(s)
fa_IR: فیلتر کردن کاربران براساس نقش

en: Filters relation
fa_IR: رابطه فیلترها

en: Finnish
fa_IR: فنلاندی

en: First Name
fa_IR: نام کوچک

en: First choice
fa_IR: انتخاب اول

en: First day of week
fa_IR: روز اول هفته

en: First name
fa_IR: نام کوچک

en: First name (optional)
fa_IR: نام (اختیاری)

en: First/Last name
fa_IR: نام / نام خانوادگی

en: Fixed (e.g: always at 09:00)
fa_IR: ثابت (به عنوان مثال: همیشه در 09:00)

en: Fixed (not recommended)
fa_IR: ثابت (توصیه نمی شود)

en: Float
fa_IR: شناور

en: Focussed border color (leave blank for no border)
fa_IR: رنگ حاشیه متمرکز (بدون هیچ حاشیه ای را خالی بگذارید)

en: Focussed bottom background color
fa_IR: رنگ زمینه پایین متمرکز

en: Focussed font color
fa_IR: رنگ قلم متمرکز

en: Focussed top background color
fa_IR: متمرکز بر رنگ زمینه بالا

en: Font Color
fa_IR: رنگ فونت

en: Font Color Focus
fa_IR: فوکوس رنگ فونت

en: Font color
fa_IR: رنگ قلم

en: Font family
fa_IR: خانواده فونت

en: Font size in pixels
fa_IR: اندازه فونت بر حسب پیکسل

en: Font styles
fa_IR: سبک های قلم

en: Font styles (mobile/responsive)
fa_IR: سبک های فونت (موبایل/ریسپانسیو)

en: Font weight
fa_IR: وزن قلم

en: Footer colors
fa_IR: رنگ های پاورقی

en: Footer margins (in units declared above)
fa_IR: حاشیه پاورقی (در واحد هایی که در بالا اعلام شد)

en: For developers only, not visible by default, you can change this with custom CSS.
fa_IR: فقط برای توسعه دهندگان ، که به طور پیش فرض قابل مشاهده نیستند ، می توانید این مورد را با CSS سفارشی تغییر دهید.

en: Force responsiveness on mobile devices (always 100% width)
fa_IR: پاسخگویی را در دستگاه های تلفن همراه مجبور کنید (همیشه 100% عرض)

en: Force to use line breaks instead of paragraphs
fa_IR: مجبور شوید به جای پاراگراف ها از خط های شکسته استفاده کنید

en: Force: use the above setting for all Admin E-mails (the setting defined on individual forms will be ignored)
fa_IR: Force: از تنظیمات فوق برای همه نامه های الکترونیکی سرپرست استفاده کنید (تنظیمات تعریف شده در فرم های مختلف نادیده گرفته می شود)

en: Force: use the above setting for all Confirmation E-mails (the setting defined on individual forms will be ignored)
fa_IR: اجبار: از تنظیمات فوق برای همه نامه های الکترونیکی تأیید استفاده کنید (تنظیمات تعریف شده در فرم های مختلف نادیده گرفته می شود)

en: Form Elements
fa_IR: عناصر فرم

en: Form ID's separated by commas
fa_IR: شناسه های فرم با کاما از هم جدا شده اند

en: Form Margins example: 0px 0px 0px 0px
fa_IR: فرم حاشیه های فرم: 0px 0px 0px 0px

en: Form Maximum Width
fa_IR: حداکثر عرض را تشکیل دهید

en: Form Name
fa_IR: نام فرم

en: Form Settings
fa_IR: تنظیمات فرم

en: Form creation failed, could not find original form:
fa_IR: ایجاد فرم ناموفق بود ، فرم اصلی یافت نشد:

en: Form loading icon (preloader)
fa_IR: نماد بارگیری فرم (پیش بارگذار)

en: Form name
fa_IR: نام فرم

en: Form redirect option
fa_IR: گزینه تغییر مسیر

en: Form settings
fa_IR: تنظیمات فرم

en: Form setup wizard
fa_IR: جادوگر راه اندازی فرم

en: Form:
fa_IR: فرم:

en: Fr
fa_IR: پدر

en: French
fa_IR: فرانسوی

en: Fri
fa_IR: جمعه

en: Friday
fa_IR: جمعه

en: From
fa_IR: از جانب

en: From Bottom
fa_IR: از پایین

en: From Left
fa_IR: از سمت چپ

en: From Right
fa_IR: از سمت راست

en: From Top
fa_IR: از بالا

en: From date
fa_IR: از تاریخ

en: From date (yyyy-mm-dd): Display the popup within specific date range
fa_IR: From date (yyyy-mm-dd): پنجره بازشو را در محدوده تاریخ خاصی نمایش دهید

en: From email
fa_IR: از ایمیل

en: From email:
fa_IR: از ایمیل:

en: From name
fa_IR: از نام

en: From name:
fa_IR: از نام:

en: Front-end Posting
fa_IR: ارسال پایانی

en: Front-end Posting Settings
fa_IR: تنظیمات ارسال فرانت

en: Full - DD, d MM, yy
fa_IR: کامل - DD ، d MM ، سالانه

en: Full Name
fa_IR: نام و نام خانوادگی

en: Full Rounded
fa_IR: کامل گرد شده

en: Future
fa_IR: آینده

en: Galician
fa_IR: گالیسیایی

en: General
fa_IR: عمومی

en: Generate new password on the fly when sending approve email
fa_IR: در هنگام ارسال ایمیل تایید، رمز عبور جدید ایجاد کنید

en: Generated PDF
fa_IR: PDF تولید شده است

en: Generated PDF Label
fa_IR: برچسب PDF تولید شده

en: Generated PDF URL
fa_IR: URL PDF ایجاد شده است

en: Generated PDF file
fa_IR: فایل پی دی اف تولید شده

en: Generated PDF name
fa_IR: نام PDF تولید شده

en: Generating PDF file...
fa_IR: در حال تولید فایل PDF ...

en: Generating text
fa_IR: تولید متن

en: Georgian
fa_IR: گرجی

en: German
fa_IR: آلمانی

en: Get your API key
fa_IR: کلید API خود را دریافت کنید

en: Get your webhook signing secret key
fa_IR: کلید مخفی امضای وب هوک خود را دریافت کنید

en: Give this listing a name
fa_IR: به این فهرست یک نام بدهید

en: Global Form locker / submission limit
fa_IR: محدودیت قفل / ارسال فرم جهانی

en: Global Overriding
fa_IR: سرسام آور جهانی

en: Global Unique ID for referencing the post
fa_IR: شناسه منحصر به فرد جهانی برای ارجاع به پست

en: Global font family
fa_IR: خانواده قلم جهانی

en: Global font size
fa_IR: اندازه جهانی فونت

en: Global font weight
fa_IR: وزن قلم جهانی

en: Global line height
fa_IR: ارتفاع خط جهانی

en: Global secret name
fa_IR: نام مخفی جهانی

en: Global secret value
fa_IR: ارزش مخفی جهانی

en: Global secrets
fa_IR: اسرار جهانی

en: Global secrets can be used in all your forms. Make sure to not alter any existing secrets or it could possibly impact previously created forms that are using global secrets.
fa_IR: اسرار جهانی را می توان در همه اشکال استفاده کرد. اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از اسرار موجود را تغییر ندهید، در غیر این صورت ممکن است بر فرم‌های ایجاد شده قبلی که از اسرار جهانی استفاده می‌کنند تأثیر بگذارد.

en: Google API key
fa_IR: کلید API گوگل

en: Google Map
fa_IR: نقشه گوگل

en: Google Maps API - Language
fa_IR: Google Maps API - زبان

en: Google Maps API - Region
fa_IR: Google Maps API - منطقه

en: Google reCAPTCHA verification failed!
fa_IR: تأیید Google reCAPTCHA انجام نشد!

en: Gradient Bottom
fa_IR: گرادیان پایین

en: Gradient Bottom Focus
fa_IR: گرادیان فوکوس پایین

en: Gradient Top
fa_IR: گرادیان بالا

en: Gradient Top Focus
fa_IR: تمرکز بالای گرادیان

en: Greater than
fa_IR: بزرگتر از

en: Greater than or equal to
fa_IR: بزرگتر یا مساوی با

en: Greek
fa_IR: یونانی

en: Grid
fa_IR: توری

en: Gross amount
fa_IR: مبلغ ناخالص

en: Grouped field
fa_IR: زمینه گروهی

en: HTML (raw)
fa_IR: HTML (خام)

en: HTML - Output escaped, line breaks converted to `<br>`, appropriate for browser output
fa_IR: HTML - خروجی فرار کرد ، خطوط به "<br>" تبدیل می شوند ، مناسب برای خروجی مرورگر

en: HTML Elements
fa_IR: عناصر HTML

en: HTML/message to display to users that can not see the listing (leave blank for none)
fa_IR: HTML/پیام برای نمایش به کاربرانی که نمی توانند لیست را ببینند (برای هیچ کدام خالی بگذارید)

en: HTML/message to display when there are no results (leave blank for none)
fa_IR: HTML/پیام برای نمایش در زمانی که هیچ نتیجه ای وجود ندارد (برای هیچ کدام خالی بگذارید)

en: HTML/message to display when there are no results based on filter (leave blank for none)
fa_IR: HTML/پیام برای نمایش زمانی که هیچ نتیجه ای بر اساس فیلتر وجود ندارد (برای هیچ کدام خالی بگذارید)

en: HTTP v1.0 (default)
fa_IR: HTTP v1.0 (پیش فرض)

en: HTTP version
fa_IR: نسخه HTTP

en: Handling amount
fa_IR: مقدار رسیدگی

en: Handling charges
fa_IR: رسیدگی به هزینه ها

en: Header colors
fa_IR: رنگ های سربرگ

en: Header margins (in units declared above)
fa_IR: حاشیه هدر (در واحدهای اعلام شده در بالا)

en: Heading
fa_IR: عنوان

en: Heading 1
fa_IR: عنوان 1

en: Heading 2
fa_IR: عنوان 2

en: Heading 3
fa_IR: عنوان 3

en: Heading 4
fa_IR: عنوان 4

en: Heading 5
fa_IR: عنوان 5

en: Heading 6
fa_IR: عنوان 6

en: Heading Styles
fa_IR: سبک های عنوان

en: Heading size
fa_IR: اندازه عنوان

en: Hebrew
fa_IR: عبری

en: Hello {user_login}, your account has been verified!
fa_IR: سلام {user_login}، حساب شما تأیید شده است!

en: Here you can change serveral settings that apply to your backend
fa_IR: در اینجا می توانید تنظیمات serveral را که برای باطن شما اعمال می شوند تغییر دهید

en: Here you can change the way files are being processed and uploaded
fa_IR: در اینجا می توانید نحوه پردازش و بارگذاری پرونده ها را تغییر دهید

en: Here you can enter the items that need to be added to the cart after form submission
fa_IR: در اینجا می توانید مواردی را که باید پس از ارسال فرم به سبد خرید اضافه شوند را وارد کنید

en: Here you can override specific settings for all your forms (including previously created forms). Only use it if you have a setting that needs to be used on all forms. To actually apply the setting to all forms you must enable the checkbox 'Force: ...' that corresponds with the setting. If you later decide to uncheck the checkbox, the old form values will be used again. Meaning if you use the below settings it will not actually override any of your form settings, but simply ignore them.
fa_IR: در اینجا می توانید تنظیمات خاص را برای همه فرم های خود (از جمله فرم های ایجاد شده قبلی) نادیده بگیرید. فقط اگر تنظیماتی دارید که باید در همه اشکال استفاده شود ، از آن استفاده کنید. برای اعمال تنظیمات در همه فرم ها ، باید کادر تأیید "Force: ..." را که متناسب با تنظیمات است فعال کنید. اگر بعداً تصمیم گرفتید علامت کادر را بردارید ، مقادیر فرم قدیمی دوباره استفاده می شود. به این معنی که اگر از تنظیمات زیر استفاده کنید در واقع هیچ یک از تنظیمات فرم شما را لغو نمی کند ، اما به سادگی آنها را نادیده می گیرید.

en: Here you can setup the subscription price, time and periods
fa_IR: در اینجا می توانید قیمت اشتراک، زمان و دوره های زمانی را تنظیم کنید

en: Hidden
fa_IR: پنهان

en: Hidden field
fa_IR: زمینه پنهان

en: Hide
fa_IR: پنهان شدن

en: Hide back to top button
fa_IR: پنهان کردن دکمه بازگشت به بالا

en: Hide empty categories
fa_IR: دسته های خالی را پنهان کنید

en: Hide field icons
fa_IR: نمادهای زمینه را مخفی کنید

en: Hide files from Media Library that were uploaded via forms
fa_IR: پرونده هایی را که از طریق فرم ها بارگذاری شده اند از کتابخانه رسانه مخفی کنید

en: Hide form after submitting
fa_IR: فرم را پس از ارسال پنهان کنید

en: Hide form from locked out users
fa_IR: پنهان کردن فرم از کاربران قفل شده

en: Hide form from logged in users
fa_IR: پنهان کردن فرم از کاربران وارد شده

en: Hide form from not logged in users
fa_IR: پنهان کردن فرم از کاربرانی که وارد نشده‌اند

en: Hide form when locked
fa_IR: هنگام قفل شدن ، فرم را مخفی کنید

en: Hide on mobile devices
fa_IR: مخفی کردن در دستگاه های تلفن همراه

en: Hide products from the shop
fa_IR: مخفی کردن محصولات از فروشگاه

en: Hide steps on mobile devices
fa_IR: پنهان کردن مراحل در دستگاه های تلفن همراه

en: Hide the form from locked out users
fa_IR: پنهان کردن فرم از کاربران قفل شده

en: Hide the form from logged in users
fa_IR: پنهان کردن فرم از کاربران وارد شده

en: Hide the form from not logged in users
fa_IR: پنهان کردن فرم از کاربرانی که وارد نشده‌اند

en: Hindi
fa_IR: هندی

en: Horizontal display ( -- )
fa_IR: نمایشگر افقی (-)

en: Horizontal tabs
fa_IR: زبانه های افقی

en: Hover
fa_IR: شناور

en: How does this field need to be validated?
fa_IR: چگونه این رشته باید تأیید شود؟

en: How many posts should be retrieved at a maximum?
fa_IR: چه تعداد پست باید حداکثر بازیابی شود؟

en: How times should be displayed in the list and input element.
fa_IR: چگونه زمان ها باید در لیست و عنصر ورودی نمایش داده شوند.

en: How to display your icon.
fa_IR: نحوه نمایش نماد خود

en: How to handle debug output
fa_IR: نحوه کنترل خروجی اشکال زدایی

en: Huge
fa_IR: بزرگ

en: Hungarian
fa_IR: مجارستانی

en: ID
fa_IR: شناسه

en: ID of an existing Customer, if one exists. In payment mode, the customer's most recent card payment method will be used to prefill the email, name, card details, and billing address on the Checkout page. In subscription mode, the customer's default payment method will be used if it's a card, and otherwise the most recent card will be used. A valid billing address, billing name and billing email are required on the payment method for Checkout to prefill the customer's card details.
fa_IR: شناسه یک مشتری موجود، در صورت وجود. در حالت پرداخت، جدیدترین روش پرداخت کارت مشتری برای تکمیل ایمیل، نام، جزئیات کارت و آدرس صورتحساب در صفحه پرداخت استفاده خواهد شد. در حالت اشتراک، اگر کارتی باشد از روش پرداخت پیش‌فرض مشتری استفاده می‌شود و در غیر این صورت از جدیدترین کارت استفاده می‌شود. یک آدرس صورت‌حساب معتبر، نام صورت‌حساب و ایمیل صورت‌حساب در روش پرداخت برای تکمیل اطلاعات کارت مشتری از قبل الزامی است.

en: ID's
fa_IR: شناسنامه ها

en: ID;_billing_email;_billing_first_name;_billing_last_name
fa_IR: شناسه ؛ _ نامه_ صورتحساب ؛ _ نام_اولین_حساب ؛ _ نام_ آخرین_حساب

en: IP-address
fa_IR: آدرس آی پی

en: Icelandic
fa_IR: ایسلندی

en: Icon
fa_IR: آیکون

en: Icon Colors
fa_IR: رنگ نماد

en: Icon alignment
fa_IR: تراز بندی نماد

en: Icon positioning
fa_IR: موقعیت یابی نماد

en: If field is inside dynamic column, system will automatically add all the meta data. Put each product ID with it's meta data on a new line separated by pipes "|".%1$s%2$sExample with tags:%3$s {id}|Color|{color}%1$s%2$sExample without tags:%3$s 82921|Color|Red%1$s%2$sAllowed values:%3$s integer|string|string.
fa_IR: اگر فیلد داخل ستون پویا باشد، سیستم به طور خودکار تمام داده های متا را اضافه می کند. شناسه هر محصول را با متا داده‌های آن در خط جدیدی قرار دهید که با لوله‌های "|" از هم جدا شده است.%1$s%2$sنمونه با برچسب‌ها:%3$s {id}|رنگ|{color}%1$s%2$sمثال بدون برچسب:%3$s 82921|رنگ|قرمز%1$s%2$sمقادیر مجاز:%3$s عدد صحیح|رشته|رشته.

en: If profile-based shipping rates are configured with a basis of weight, the sum of weight values is used to calculate the shipping charges for the payment. A valid value is a decimal number with two significant digits to the right of the decimal point.
fa_IR: اگر نرخ‌های حمل‌ونقل مبتنی بر پروفایل بر اساس وزن پیکربندی شوند، از مجموع مقادیر وزن برای محاسبه هزینه‌های حمل و نقل برای پرداخت استفاده می‌شود. یک مقدار معتبر یک عدد اعشاری با دو رقم مهم در سمت راست نقطه اعشار است.

en: If provided, this value will be used when the Customer object is created. If not provided, customers will be asked to enter their email address. Use this parameter to prefill customer data if you already have an email on file.
fa_IR: در صورت ارائه، این مقدار در هنگام ایجاد شیء مشتری استفاده خواهد شد. در صورت عدم ارائه، از مشتریان خواسته می شود آدرس ایمیل خود را وارد کنند. اگر قبلاً ایمیلی در پرونده دارید، از این پارامتر برای تکمیل اطلاعات مشتری از قبل استفاده کنید.

en: If the amount appears to be correct, the customer needs to check with their card issuer that they can make purchases of that amount.
fa_IR: اگر مبلغ صحیح به نظر می رسد، مشتری باید با صادرکننده کارت خود بررسی کند که می تواند آن مبلغ را خریداری کند.

en: If the card reader supports Online PIN, the customer should be prompted for a PIN without a new transaction being created. If the card reader does not support Online PIN, the customer should try again by inserting their card and entering a PIN.
fa_IR: اگر کارت‌خوان از پین آنلاین پشتیبانی می‌کند، باید بدون ایجاد تراکنش جدید، از مشتری یک پین درخواست شود. اگر کارت‌خوان از پین آنلاین پشتیبانی نمی‌کند، مشتری باید با وارد کردن کارت خود و وارد کردن پین، دوباره امتحان کند.

en: If you are loading forms through iframes that have a different origin you will require to disable the CSRF check in order to be able to submit forms. This is not recommended. Only use this if you have no other solution.
fa_IR: اگر فرم‌ها را از طریق iframe بارگیری می‌کنید که منشأ متفاوتی دارند، باید بررسی CSRF را غیرفعال کنید تا بتوانید فرم‌ها را ارسال کنید. این توصیه نمی شود. فقط اگر راه حل دیگری ندارید از این استفاده کنید.

en: If you enable this option, make sure you have set your %sGoogle API key%s under "Super Forms > Settings > Form Settings"
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، مطمئن شوید که %sکلید Google API%s خود را در زیر «Super Forms > Settings > Form Settings» تنظیم کرده‌اید.

en: If you have set an image, the image will override the icon
fa_IR: اگر تصویری تنظیم کرده باشید ، تصویر نماد را لغو می کند

en: If you need to send 10 reminders enter: 10
fa_IR: در صورت نیاز به ارسال 10 یادآوری وارد کنید: 10

en: If your site runs a caching system that doesn't allow for cookies to be used e.g Varnish Cache or NGINX caching engines you can enable this option to disable the cookie from being stored. Note that this will break some functionalities within the plugin that require cookies. For instance the functionality to "Save form progression" will not work when this option is enabled.
fa_IR: اگر سایت شما از یک سیستم caching استفاده می کند که اجازه استفاده از کوکی ها را نمی دهد ، به عنوان مثال Varnish Cache یا NGINX caching engines می توانید این گزینه را فعال کنید تا کوکی ذخیره نشود. توجه داشته باشید که با این کار برخی از ویژگی های افزونه که به کوکی نیاز دارند را از بین می برد. به عنوان مثال ، عملکرد "ذخیره فرم پیشرفت" کار نمی کند وقتی این گزینه فعال باشد.

en: If your site uses Ajax to request post content activate this option. This makes sure styles/scripts are loaded before the Ajax request.
fa_IR: اگر سایت شما از Ajax برای درخواست محتوای ارسال استفاده می کند ، این گزینه را فعال کنید. این باعث می شود که سبک ها / اسکریپت ها قبل از درخواست Ajax بارگیری شوند.

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Image Alignment
fa_IR: تراز بندی تصویر

en: Image Button (leave blank to use text button)
fa_IR: دکمه تصویر (برای استفاده از دکمه متن خالی بگذارید)

en: Image Link
fa_IR: پیوند تصویر

en: Image background size
fa_IR: اندازه پس زمینه تصویر

en: Imperial (distance returned in miles and feet)
fa_IR: امپریال (فاصله بر حسب مایل و پا)

en: Import Contact Entries
fa_IR: وارد کردن اطلاعات تماس

en: Import Forms
fa_IR: فرمها را وارد کنید

en: Import Settings
fa_IR: وارد کردن تنظیمات

en: Import completed
fa_IR: واردات انجام شد

en: Import elements
fa_IR: وارد کردن عناصر

en: Import failed: something went wrong while importing.
fa_IR: واردات انجام نشد: هنگام وارد کردن مشکلی پیش آمد.

en: Import file #%d could not be located
fa_IR: فایل وارداتی #%d یافت نشد

en: Import fonts via URL (put each on a new line)
fa_IR: وارد کردن قلم ها از طریق URL (قرار دادن هر یک در یک خط جدید)

en: Import form
fa_IR: فرم واردات

en: Import secrets
fa_IR: اسرار واردات

en: Import settings
fa_IR: وارد کردن تنظیمات

en: Import translation settings
fa_IR: وارد کردن تنظیمات ترجمه

en: Important notice:
fa_IR: تذکر مهم:

en: Importing...
fa_IR: وارد کردن ...

en: In general only a single type is allowed. If no type is specified, all types will be returned.%3$s%1$sSupported types are:%2$s%3$s- %1$sgeocode%2$s: return only geocoding results, rather than business results. Generally, you use this request to disambiguate results where the location specified may be indeterminate.%3$s- %1$saddress%2$s: return only geocoding results with a precise address. Generally, you use this request when you know the user will be looking for a fully specified address.%3$s- %1$sestablishment%2$s: return only business results.%3$s- %1$s(regions)%2$s: return any result matching the following types: locality, sublocality, postal_code, country, administrative_area_level_1, administrative_area_level_2%3$s- %1$s(cities)%2$s: type collection instructs the Places service to return results that match locality or administrative_area_level_3%3$s
fa_IR: به طور کلی فقط یک نوع مجاز است. اگر نوع مشخص نشده باشد، همه انواع برگردانده خواهند شد.%3$s%1$s انواع پشتیبانی شده عبارتند از:%2$s%3$s- %1$sgeocode%2$s: به جای نتایج کسب و کار، فقط نتایج کدگذاری جغرافیایی را برمی گرداند. . به طور کلی، از این درخواست برای ابهام‌زدایی از نتایجی استفاده می‌کنید که مکان مشخص‌شده ممکن است نامشخص باشد.%3$s- %1$saddress%2$s: فقط نتایج کدگذاری جغرافیایی را با یک آدرس دقیق برگردانید. به طور کلی، زمانی از این درخواست استفاده می‌کنید که می‌دانید کاربر به دنبال یک آدرس کاملاً مشخص می‌گردد.%3$s- %1$sestablishment%2$s: فقط نتایج تجاری را برمی‌گرداند.%3$s- %1$s(مناطق )%2$s: هر گونه نتیجه مطابق با انواع زیر را برگردانید: محل، محل فرعی، کد_پستی، کشور، administrative_area_level_1، administrative_area_level_2%3$s- %1$s(cities)%2$s: مجموعه نوع به سرویس Places دستور می دهد که برگردد نتایجی که با محل یا administrative_area_level_3%3$s مطابقت دارند

en: In order to make calls you have to enable the following library in your %sAPI manager%s:%s- Google Maps JavaScript API
fa_IR: برای برقراری تماس باید کتابخانه زیر را در %sAPI manager%s خود فعال کنید:%s- Google Maps JavaScript API

en: In order to make calls you have to enable these libraries in your %1$sAPI manager%2$s:%3$s- Google Maps JavaScript API%3$s- Google Places API Web Service
fa_IR: برای برقراری تماس، باید این کتابخانه‌ها را در %1$sAPI مدیر%2$s:%3$s خود فعال کنید- Google Maps JavaScript API%3$s- Google Places API Web Service

en: In order to reflect any changes made to the below settings you must refresh your permalinks under %1$sSettings > Permalinks%2$s by clicking "Save Changes".
fa_IR: به منظور انعکاس هرگونه تغییر ایجاد شده در تنظیمات زیر، باید پیوندهای ثابت خود را در زیر %1$sSettings > Permalinks%2$s با کلیک کردن روی "ذخیره تغییرات" بازخوانی کنید.

en: In order to use this feature you must provide your Google API key in %sSuper Forms > Settings > Form Settings%s
fa_IR: برای استفاده از این ویژگی باید کلید Google API خود را در %sSuper Forms > Settings > Form Settings%s ارائه دهید.

en: In stock (default)
fa_IR: در انبار (پیش فرض)

en: In stock?
fa_IR: در انبار؟

en: Include dynamic data (enable this when using dynamic columns)
fa_IR: داده های پویا را وارد کنید (هنگام استفاده از ستون های پویا این را فعال کنید)

en: Incomplete
fa_IR: ناقص

en: Incorrect activation code message
fa_IR: پیام کد فعال سازی اشتباه است

en: Incorrect latitude and longitude coordinates for Polylines, please correct and update element!
fa_IR: مختصات طول و عرض جغرافیایی برای Polylines نادرست است ، لطفاً عنصر را اصلاح و به روز کنید!

en: Incorrect list ID, or list no longer exists:
fa_IR: شناسه یا فهرست نادرست دیگر وجود ندارد:

en: Incorrect password message
fa_IR: پیام رمز نادرست

en: Incorrect password, please try again!
fa_IR: گذرواژه اشتباه. لطفا مجددا امتحان کنید!

en: Indicate what the user needs to enter or select. (leave blank to remove)
fa_IR: آنچه کاربر برای ورود یا انتخاب نیاز دارد را مشخص کنید. (برای برداشتن خالی بگذارید)

en: Indicates the field in emails and contact entries. (required)
fa_IR: فیلد را در ایمیل ها و ورودی های مخاطب نشان می دهد. (ضروری)

en: Individual / Grouped
fa_IR: فردی / گروهی

en: Individual field
fa_IR: رشته فردی

en: Indonesian
fa_IR: اندونزیایی

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Inherit headers from your Admin or Confirmation email settings.%1$s%2$sNote:%3$s you must define custom headers in case you are not sending Admin or Confirmation emails.
fa_IR: سرصفحه‌ها را از تنظیمات ایمیل سرپرست یا تأیید خود به ارث ببرید.%1$s%2$sتوجه:%3$s باید سرصفحه‌های سفارشی را در صورتی که ایمیل‌های سرپرست یا تأیید ارسال نمی‌کنید تعریف کنید.

en: Inside the field
fa_IR: داخل میدان

en: Instead of super forms sending all data vailable you can send a custom POST with custom parameters required
fa_IR: به جای ارسال فرم های فوق العاده ، همه داده های موجود را می توانید یک پست سفارشی با پارامترهای سفارشی مورد نیاز ارسال کنید

en: Insurance
fa_IR: بیمه

en: Integer representing the number of trial period days before the customer is charged for the first time. Has to be at least 1.
fa_IR: عدد صحیح نشان دهنده تعداد روزهای دوره آزمایشی قبل از اینکه مشتری برای اولین بار شارژ شود. باید حداقل 1 باشد.

en: Invalid JSON, please correct the error(s) and try again!
fa_IR: JSON نامعتبر است ، لطفاً خطاها را اصلاح کنید و دوباره امتحان کنید!

en: Invalid SMTP settings!
fa_IR: تنظیمات SMTP نامعتبر است!

en: Invalid phonenumber!
fa_IR: شماره تلفن نامعتبر!

en: Invoice ID
fa_IR: شناسه فاکتور

en: Invoice number
fa_IR: شماره فاکتور

en: Invoice number padding (leading zero's)
fa_IR: بالشتک شماره فاکتور (صفر اول)

en: It is best practice to use local secrets unless you have a specific use case that requires the use for global secrets.
fa_IR: بهترین روش استفاده از اسرار محلی است مگر اینکه مورد استفاده خاصی داشته باشید که نیاز به استفاده از اسرار جهانی داشته باشد.

en: It is recommended to always only save it's value, unless you really require otherwise
fa_IR: توصیه می شود همیشه فقط مقدار آن صرفه جویی شود ، مگر اینکه واقعاً خلاف آن را لازم داشته باشید

en: It's not possible to insert a Multipart inside a Multipart
fa_IR: درج Multipart درون Multipart امکان پذیر نیست

en: Italian
fa_IR: ایتالیایی

en: Item description (leave blank to let users enter a name)
fa_IR: توضیحات مورد (برای اینکه کاربران نامی را وارد کنند، خالی بگذارید)

en: Item name
fa_IR: نام آیتم

en: Item number (to track product or service)
fa_IR: شماره مورد (برای ردیابی محصول یا خدمات)

en: Item price (leave blank to let user enter their own price)
fa_IR: قیمت مورد (خالی بگذارید تا کاربر بتواند قیمت خود را وارد کند)

en: Items to be added to cart
fa_IR: مواردی که باید به سبد خرید اضافه شوند

en: Jan
fa_IR: جان

en: January
fa_IR: ژانویه

en: Japanese
fa_IR: ژاپنی

en: Jul
fa_IR: ژوئیه

en: July
fa_IR: جولای

en: Jun
fa_IR: ژوئن

en: June
fa_IR: ژوئن

en: Karrikas-ek
fa_IR: کارریکاس-یک

en: Kazakh
fa_IR: قزاقی

en: Keep connection open after each message
fa_IR: اتصال را پس از هر پیام باز نگه دارید

en: Keep current orientation (default)
fa_IR: حفظ جهت فعلی (پیش فرض)

en: Keep existing role (only use this when updating existing user)
fa_IR: نقش موجود را حفظ کنید (فقط هنگام به‌روزرسانی کاربر موجود از آن استفاده کنید)

en: Keep original size on mobile devices (prevents 100% width)
fa_IR: اندازه اصلی را در دستگاه های همراه نگه دارید (از عرض 100% جلوگیری می کند)

en: Keyword/Tag background
fa_IR: پس زمینه کلمه کلیدی

en: Keyword/Tag delete icon
fa_IR: نماد حذف کلمه کلیدی/برچسب

en: Keyword/Tag delete icon hover
fa_IR: کلید واژه/برچسب نماد حذف شناور

en: Keyword/Tag font
fa_IR: قلم کلمه کلیدی

en: Keyword/Tag list background hover
fa_IR: کلید واژه/برچسب پس زمینه شناور

en: Keywords split method (default=both)
fa_IR: کلمات کلیدی روش تقسیم (پیش فرض = هر دو)

en: Keywords/Tags colors
fa_IR: کلمات کلیدی رنگ

en: Khmer
fa_IR: خمر

en: Korean
fa_IR: کره ای

en: Kyrgyz
fa_IR: قرقیزستان

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Label & Description colors
fa_IR: رنگ های برچسب و توضیحات

en: Label deffinition for each user
fa_IR: تعریف برچسب برای هر کاربر

en: Landscape
fa_IR: چشم انداز

en: Language
fa_IR: زبان

en: Language for the billing information/log-in page
fa_IR: زبان صفحه اطلاعات صورتحساب/ورود به سیستم

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Last Grouped field (closes/ends a group)
fa_IR: قسمت آخرین گروه (گروهی را می بندد / پایان می دهد)

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Last name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Last name (optional)
fa_IR: نام خانوادگی (اختیاری)

en: Latitude
fa_IR: عرض جغرافیایی

en: Latvian
fa_IR: لتونیایی

en: Layout
fa_IR: چیدمان

en: Layout Elements
fa_IR: عناصر طرح بندی

en: Lead Details
fa_IR: جزئیات سرب

en: Lead Information
fa_IR: اطلاعات سرب

en: Leave blank for no fees
fa_IR: بدون هیچ هزینه ای خالی بگذارید

en: Leave blank for no post format
fa_IR: بدون قالب پست خالی بگذارید

en: Leave blank for no question icon
fa_IR: نماد بدون س questionال را خالی بگذارید

en: Leave blank if you prefer to not use an icon.
fa_IR: اگر ترجیح می دهید از نماد استفاده نکنید ، خالی بگذارید.

en: Leave blank to not populate any checkout fields
fa_IR: برای پر نشدن فیلدهای پرداخت، خالی بگذارید

en: Leave blank to send all form data
fa_IR: برای ارسال همه داده های فرم خالی بگذارید

en: Leave blank to use the default product type: simple
fa_IR: برای استفاده از نوع محصول پیش‌فرض: ساده را خالی بگذارید

en: Leave empty for no replacement
fa_IR: خالی بگذارید تا جایگزین نشود

en: Left
fa_IR: ترک کرد

en: Left (default)
fa_IR: چپ (پیش فرض)

en: Length of decimal
fa_IR: طول اعشاری

en: Less than
fa_IR: کمتر از

en: Less than or equal to
fa_IR: کمتر یا مساوی با

en: Let a new line break act as shift+enter
fa_IR: اجازه دهید یک شکست خط جدید همانند shift + enter عمل کند

en: Let users duplicate the fields inside this column
fa_IR: به کاربران اجازه دهید قسمتهای داخل این ستون را کپی کنند

en: Letters only
fa_IR: فقط نامه ها

en: Licenses
fa_IR: مجوزها

en: Limit (set to -1 for no limit)
fa_IR: حد (بدون محدودیت روی -1 تنظیم شده)

en: Limit for dynamic fields (0 = unlimited)
fa_IR: محدودیت برای فیلدهای پویا (0 = نامحدود)

en: Line Thickness
fa_IR: ضخامت خط

en: Line color
fa_IR: رنگ خط

en: Line height in pixels
fa_IR: ارتفاع خط بر حسب پیکسل

en: Link
fa_IR: ارتباط دادن

en: List (horizontal)
fa_IR: لیست (افقی)

en: List (vertical)
fa_IR: لیست (عمودی)

en: List of available fields:
fa_IR: لیست فیلدهای موجود:

en: List of supported language codes: %sSupported Languages%s
fa_IR: لیست کدهای زبان پشتیبانی شده: %sزبان های پشتیبانی شده%s

en: Listings
fa_IR: لیست ها

en: Listings Add-on
fa_IR: افزودنی لیست ها

en: Listings Add-on %1$sBETA%2$s
fa_IR: افزودنی لیست %1$sBETA%2$s

en: Listings allow you to display Contact Entries in a list/table on the front-end. For each form you can have multiple listings with their own settings. You can copy paste the listings shortcode anywhere in your page to display the listing.
fa_IR: لیست ها به شما امکان می دهند ورودی های مخاطبین را در یک لیست/جدول در قسمت جلویی نمایش دهید. برای هر فرم می توانید چندین لیست با تنظیمات خاص خود داشته باشید. می‌توانید کد کوتاه فهرست‌ها را در هر نقطه از صفحه خود کپی کنید تا فهرست نمایش داده شود.

en: Lithuanian
fa_IR: لیتوانیایی

en: Live preview
fa_IR: پیش نمایش زنده

en: Live publishable key
fa_IR: کلید قابل انتشار زنده

en: Live secret key
fa_IR: کلید مخفی زنده

en: Live webhook ID
fa_IR: شناسه وب هوک زنده

en: Live webhook signing secret key
fa_IR: کلید مخفی امضای وب هوک زنده

en: Load More
fa_IR: بارگذاری بیشتر

en: Load Quicktags
fa_IR: Quicktags را بارگیری کنید

en: Load default Settings
fa_IR: بارگذاری تنظیمات پیشفرض

en: Loading...
fa_IR: بارگذاری...

en: Local secret name
fa_IR: نام مخفی محلی

en: Local secret value
fa_IR: ارزش مخفی محلی

en: Local secrets
fa_IR: اسرار محلی

en: Local secrets can only be used in this form only
fa_IR: اسرار محلی فقط در این فرم قابل استفاده هستند

en: Lock all to global settings
fa_IR: همه را روی تنظیمات جهانی قفل کنید

en: Lock form after specific amount of submissions
fa_IR: فرم را بعد از مقدار مشخصی از ارسال قفل کنید

en: Lock form after specific amount of submissions by user
fa_IR: فرم را بعد از مقدار مشخصی از ارسال توسط کاربر قفل کنید

en: Lock message description
fa_IR: قفل کردن پیام پیام

en: Lock message title
fa_IR: عنوان پیام را قفل کنید

en: Lock to global settings
fa_IR: به تنظیمات جهانی قفل کنید

en: Login (user will be logged in)
fa_IR: ورود به سیستم (کاربر وارد سیستم خواهد شد)

en: Login page URL
fa_IR: آدرس صفحه ورود

en: Long name (default)
fa_IR: نام طولانی (پیش فرض)

en: Longitude
fa_IR: طول جغرافیایی

en: Loop fields HTML
fa_IR: حلقه فیلدهای HTML

en: Lost Password E-mail Body
fa_IR: متن ایمیل رمز عبور را فراموش کرده اید

en: Lost Password E-mail Subject
fa_IR: موضوع ایمیل رمز عبور را فراموش کرده اید

en: Luxembourgish
fa_IR: لوکزامبورگی

en: Macedonian
fa_IR: مقدونی

en: MailPoet Settings
fa_IR: تنظیمات MailPoet

en: Mailchimp Audiance ID
fa_IR: شناسه مخاطب Mailchimp

en: Mailchimp Settings
fa_IR: تنظیمات Mailchimp

en: Mailster Settings
fa_IR: تنظیمات Mailster

en: Make a duplicate from this form
fa_IR: از این فرم کپی تهیه کنید

en: Make a duplicate of this entry
fa_IR: یک کپی از این ورودی ایجاد کنید

en: Make column invisible
fa_IR: ستون را نامرئی کنید

en: Make days shown before or after the current month selectable
fa_IR: روزهای نشان داده شده قبل یا بعد از ماه جاری را قابل انتخاب کنید

en: Make field read-only
fa_IR: درست را فقط برای خواندن تنظیم کنید

en: Make field variable
fa_IR: فیلد را متغیر کنید

en: Make popup sticky
fa_IR: پاپ آپ را چسبناک کنید

en: Make sure the following events are enabled for this webhook:%s%s%s%s
fa_IR: مطمئن شوید که رویدادهای زیر برای این وب هوک فعال هستند:%s%s%s%s

en: Make sure to enter your Stripe API credentials via %sSuper Forms > Settings > Stripe Checkout%s
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که اعتبارنامه Stripe API خود را از طریق %sSuper Forms > Settings > Stripe Checkout%s وارد کنید

en: Make this field disabled, this way a user cannot edit the field value
fa_IR: این قسمت را غیرفعال کنید ، به این ترتیب کاربر نمی تواند مقدار فیلد را ویرایش کند

en: Malayalam
fa_IR: مالایایی

en: Malaysian
fa_IR: مالزیایی

en: Manage stock?
fa_IR: سهام را مدیریت کنید؟

en: Manually enter each condition (default)
fa_IR: هر شرط را بصورت دستی وارد کنید (پیش فرض)

en: Map address (location)
fa_IR: آدرس نقشه (مکان)

en: Map custom fields
fa_IR: نقشه زمینه های سفارشی

en: Map data with fields
fa_IR: داده های نقشه با زمینه

en: Map data with form fields
fa_IR: داده های نقشه با فیلدهای فرم

en: Map zoom
fa_IR: بزرگنمایی نقشه

en: Mar
fa_IR: مارس

en: March
fa_IR: مارس

en: Margin between items (bottom margin / spacing)
fa_IR: حاشیه بین موارد (حاشیه پایین / فاصله)

en: Margins (top right bottom left)
fa_IR: حاشیه ها (بالا سمت راست پایین سمت چپ)

en: Mark read
fa_IR: علامت گذاری به عنوان خوانده شده

en: Mark this entry as read
fa_IR: این مطلب را به عنوان خوانده شده علامت گذاری کنید

en: Mark this entry as unread
fa_IR: این ورودی را به عنوان خوانده نشده علامت گذاری کنید

en: Mark unread
fa_IR: علامت گذاری به عنوان خوانده نشده

en: Max characters/selections allowed
fa_IR: حداکثر نویسه / انتخاب مجاز است

en: Max image height in pixels (0 = no max)
fa_IR: حداکثر ارتفاع تصویر در پیکسل (0 = بدون حداکثر)

en: Max image width in pixels (0 = no max)
fa_IR: حداکثر عرض تصویر در پیکسل (0 = بدون حداکثر)

en: Max number allowed
fa_IR: حداکثر تعداد مجاز

en: Max. Connect with other datepicker
fa_IR: حداکثر با دیگر انتخاب کننده تاریخ ارتباط برقرار کنید

en: Maximize all elements
fa_IR: همه عناصر را به حداکثر برسانید

en: Maximum image height in pixels
fa_IR: حداکثر ارتفاع تصویر در پیکسل

en: Maximum image width in pixels
fa_IR: حداکثر عرض تصویر در پیکسل

en: Maximum number of rows to display
fa_IR: حداکثر تعداد ردیف ها برای نمایش

en: Maximum of one year interval allowed (1 year, 12 months, or 52 weeks).
fa_IR: حداکثر یک سال فاصله مجاز (1 سال، 12 ماه یا 52 هفته).

en: May
fa_IR: ممکن است

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Medium (default)
fa_IR: متوسط (پیش فرض)

en: Medium - d MM, y
fa_IR: متوسط - د MM ، سال

en: Memo
fa_IR: یادداشت

en: Menu order (blank = 0)
fa_IR: ترتیب منو (خالی = 0)

en: Message for locked out users
fa_IR: پیام برای کاربران قفل شده

en: Message for not logged in users
fa_IR: پیام برای کاربرانی که وارد نشده اند

en: Metric (distance returned in kilometers and meters)
fa_IR: متریک (فاصله بر حسب کیلومتر و متر)

en: Min characters/selections allowed
fa_IR: حداقل نویسه / انتخاب مجاز است

en: Min height in pixels
fa_IR: حداقل ارتفاع در پیکسل

en: Min number allowed
fa_IR: حداقل شماره مجاز است

en: Min. Connect with other datepicker
fa_IR: حداقل با دیگر انتخاب کننده تاریخ ارتباط برقرار کنید

en: Minimal
fa_IR: حداقل

en: Minimize
fa_IR: به حداقل برسانید

en: Minimize all elements
fa_IR: تمام عناصر را به حداقل برسانید

en: Minimum width of each item
fa_IR: حداقل عرض هر مورد

en: Mis.
fa_IR: بد

en: Mo
fa_IR: مو

en: Mobile preview
fa_IR: پیش نمایش موبایل

en: Mon
fa_IR: دوشنبه

en: Monday
fa_IR: دوشنبه

en: Monday (default)
fa_IR: دوشنبه (پیش فرض)

en: Monthly (every month)
fa_IR: ماهانه (هر ماه)

en: Move to Trash
fa_IR: انتقال به سطل زباله

en: Mr.
fa_IR: آقای.

en: Multi Part
fa_IR: چند بخشی

en: Municipality
fa_IR: شهرداری

en: Must be English formatted date e.g: "25-03-2020". When using a datepicker that doesn't use the correct format, you can use the tag {date;timestamp} to retrieve the timestamp which will work correctly with any date format (leave blank to use the form submission date)
fa_IR: باید تاریخ قالب بندی شده انگلیسی باشد، به عنوان مثال: "25-03-2020". هنگام استفاده از یک تاریخ‌گزین که از قالب درستی استفاده نمی‌کند، می‌توانید از تگ {date;timestamp} برای بازیابی مهر زمانی استفاده کنید که با هر قالب تاریخی به درستی کار می‌کند (برای استفاده از تاریخ ارسال فرم، آن را خالی بگذارید)

en: Must be an unique name (required)
fa_IR: باید یک نام منحصر به فرد باشد (الزامی)

en: Must be either "true" or "false". You can use {tags} if needed. (or leave blank for none-VIP)
fa_IR: باید یا "درست" یا "نادرست" باشد. در صورت نیاز می توانید از {tags} استفاده کنید. (یا برای هیچ VIP خالی بگذارید)

en: Name
fa_IR: نام

en: Name of place
fa_IR: نام مکان

en: Name of the coupon displayed to customers on, for instance invoices, or receipts. By default the id is shown if name is not set.
fa_IR: نام کوپن نمایش داده شده به مشتریان، به عنوان مثال، فاکتورها یا رسیدها. اگر نام تنظیم نشده باشد به طور پیش فرض شناسه نشان داده می شود.

en: Names
fa_IR: نام ها

en: Names (default)
fa_IR: نام ها (پیش فرض)

en: Need to send more E-mail reminders? You can increase the amount here:%s%s%sSuper Forms > Settings > E-mail Reminders%s%s
fa_IR: آیا نیاز به ارسال یادآورهای ایمیل بیشتری دارید؟ می توانید مقدار را در اینجا افزایش دهید:%s%s%sSuper Forms > Settings > E-mail Reminders%s%s

en: Needs response
fa_IR: نیاز به پاسخ دارد

en: Net amount
fa_IR: مقدار خالص

en: Never (do not reset)
fa_IR: هرگز (تنظیم مجدد نشود)

en: New
fa_IR: جدید

en: New question
fa_IR: سوال جدید

en: Next
fa_IR: بعد

en: Next Multi-part/Step
fa_IR: چند قسمتی/مرحله بعدی

en: Next button text
fa_IR: متن دکمه بعدی

en: Nickname
fa_IR: کنیه

en: No
fa_IR: نه

en: No (default)
fa_IR: خیر (پیش فرض)

en: No (disabled)
fa_IR: خیر (غیر فعال)

en: No (no-repeat)
fa_IR: خیر (بدون تکرار)

en: No (show)
fa_IR: نه (نمایش)

en: No (users can edit the value)
fa_IR: خیر (کاربران می توانند مقدار را ویرایش کنند)

en: No Contact Entry to duplicate has been supplied!
fa_IR: هیچ ورودی تماس برای نسخه برداری ارائه نشده است!

en: No Link
fa_IR: بدون پیوند

en: No Redirect
fa_IR: بدون تغییر مسیر

en: No alignment
fa_IR: بدون هم ترازی

en: No animation
fa_IR: بدون انیمیشن

en: No backups found...
fa_IR: پشتیبان پیدا نشد ...

en: No changes
fa_IR: بدون تغییرات

en: No entry found with ID:
fa_IR: هیچ ورودی با شناسه یافت نشد:

en: No fields found! Please make some custom fields via [MailPoet > Forms]
fa_IR: هیچ فیلدی پیدا نشد! لطفاً چند فیلد سفارشی را از طریق [MailPoet > Forms] ایجاد کنید

en: No files uploaded
fa_IR: هیچ پرونده ای بارگذاری نشده است

en: No form selected, please select a form!
fa_IR: هیچ فرمی انتخاب نشده است ، لطفاً فرم را انتخاب کنید!

en: No form to duplicate has been supplied!
fa_IR: هیچ فرم برای نسخه برداری ارائه نشده است!

en: No forms found
fa_IR: هیچ فرم پیدا نشد

en: No forms found, create one!
fa_IR: هیچ فرم پیدا نشد ، یکی ایجاد کنید!

en: No matches found
fa_IR: جستجو حاصلی دربرنداشت

en: No results found
fa_IR: نتیجه ای پیدا نشد

en: No results found based on your filter
fa_IR: هیچ نتیجه ای بر اساس فیلتر شما یافت نشد

en: No verification required and do not automatically login either
fa_IR: نیازی به تأیید نیست و به طور خودکار وارد سیستم نمی شوید

en: No verification required and login automatically
fa_IR: بدون نیاز به تایید و ورود به سیستم به طور خودکار

en: None
fa_IR: هیچ یک

en: None (default)
fa_IR: هیچ (به طور پیش فرض)

en: None (do nothing)
fa_IR: هیچ (هیچ کاری نکن)

en: None (empty)
fa_IR: هیچ (خالی)

en: None (use the form redirect)
fa_IR: هیچ (از تغییر مسیر فرم استفاده کنید)

en: Normalize strings
fa_IR: عادی سازی رشته ها

en: Normalize using PHP iconv()
fa_IR: عادی سازی با استفاده از PHP iconv()

en: Normalize using PHP transliterator() (slow)
fa_IR: عادی سازی با استفاده از نویسندگان PHP () (آهسته)

en: Normalize using WP remove_accents() (recommended)
fa_IR: عادی سازی با استفاده از WP remove_accents() (توصیه می شود)

en: Normally you should leave this empty, but if you require to generate both invoice numbers and quote numbers then you should enter a unique ID for both e.g "invoice" and "quote" respectively. If you require different numbers for multiple forms it is recommended to give an extra identifier such as the form ID or form name e.g: "1234_invoice" or "1235_quote". When using a unique invoice key, you must also provide either a prefix or suffix. For instance, for invoice numbers you could use "I" or "INV" as your prefix, while for quotes you could use "Q" or "QUOTE" as the prefix.
fa_IR: معمولاً باید این قسمت را خالی بگذارید، اما اگر می‌خواهید هم شماره فاکتور و هم شماره نقل‌قول را تولید کنید، باید یک شناسه منحصربه‌فرد برای هر دو به‌عنوان مثال «فاکتور» و «نقل قول» وارد کنید. اگر برای چندین فرم به اعداد متفاوتی نیاز دارید، توصیه می‌شود یک شناسه اضافی مانند شناسه فرم یا نام فرم به عنوان مثال: "1234_invoice" یا "1235_quote" بدهید. هنگام استفاده از یک کلید فاکتور منحصر به فرد، باید یک پیشوند یا پسوند نیز ارائه دهید. به عنوان مثال، برای شماره های فاکتور می توانید از "I" یا "INV" به عنوان پیشوند خود استفاده کنید، در حالی که برای نقل قول ها می توانید از "Q" یا "QUOTE" به عنوان پیشوند استفاده کنید.

en: Normally you would want to subscribe a user, but it's also possible to unsubscribe a user if they are already subscribed if they are already subscribed.
fa_IR: معمولاً شما می خواهید مشترک یک کاربر شوید، اما اگر کاربر قبلاً مشترک شده باشد، امکان لغو اشتراک نیز وجود دارد.

en: Norwegian
fa_IR: نروژی

en: Norwegian Bokmål
fa_IR: نروژی

en: Norwegian Nynorsk
fa_IR: نینوروسی

en: Not contains
fa_IR: حاوی نیست

en: Not equal
fa_IR: نا برابر

en: Not equals
fa_IR: برابر نیست

en: Not found message
fa_IR: پیام یافت نشد

en: Not logged in message (leave blank for no message)
fa_IR: پیام وارد نشده‌اید (بدون پیام خالی بگذارید)

en: Not sure what secrets are?
fa_IR: مطمئن نیستید رازها چیست؟

en: Note
fa_IR: توجه داشته باشید

en: Note: The filter will be applied on the Label only, not the value
fa_IR: توجه: فیلتر فقط روی Label اعمال می شود، نه مقدار

en: Note: The value for quantity must be a positive integer. Null, zero, or negative numbers are not allowed.
fa_IR: توجه: مقدار کمیت باید یک عدد صحیح مثبت باشد. اعداد صفر، صفر یا منفی مجاز نیستند.

en: Note: if you wish to use a footer make sure define one element in your form to act as the PDF footer, you can do so under "PDF Settings" TAB when editing an element
fa_IR: توجه: اگر می خواهید از پاورقی استفاده کنید حتماً یک عنصر را در فرم خود تعریف کنید تا به عنوان پانویس PDF عمل کند ، هنگام ویرایش یک عنصر می توانید این کار را در بخش "تنظیمات PDF" انجام دهید.

en: Note: if you wish to use a header make sure define one element in your form to act as the PDF header, you can do so under "PDF Settings" TAB when editing an element
fa_IR: توجه: اگر می خواهید از یک سرصفحه استفاده کنید مطمئن شوید که یک عنصر را در فرم خود تعریف کنید تا به عنوان سرآیند PDF عمل کند ، هنگام ویرایش یک عنصر می توانید آن را در بخش "تنظیمات PDF" TAB انجام دهید

en: Note: this will only work for logged in users
fa_IR: توجه: این فقط برای کاربران وارد شده کار خواهد کرد

en: Note: this will only work if contact entries are being saved
fa_IR: توجه: این فقط در صورتی کار می کند که ورودی های مخاطب ذخیره شوند

en: Note: this will only work if you save a contact entry
fa_IR: توجه: این فقط در صورتی کار می کند که ورودی مخاطب را ذخیره کنید

en: Notice
fa_IR: اطلاع

en: Nov
fa_IR: نوامبر

en: November
fa_IR: نوامبر

en: Number format (example: GB / Gygabyte)
fa_IR: قالب شماره (به عنوان مثال: GB / Gygabyte)

en: Number of additional quantities of the item to which the discount applies.
fa_IR: تعداد مقادیر اضافی کالایی که تخفیف برای آن اعمال می شود.

en: Number of columns (1 up to 10)
fa_IR: تعداد ستون ها (1 تا 10)

en: Numbers and Letters (default)
fa_IR: اعداد و حروف (پیش فرض)

en: Numbers only
fa_IR: فقط اعداد

en: Numbers, letters and symbols
fa_IR: اعداد ، حروف و علائم

en: Numeric
fa_IR: عددی

en: OR
fa_IR: یا

en: Oct
fa_IR: مهر

en: October
fa_IR: اکتبر

en: Off
fa_IR: خاموش

en: Off (toggle disabled)
fa_IR: خاموش (ضامن غیرفعال است)

en: Offset (e.g: 2 hours after date)
fa_IR: افست (به عنوان مثال: 2 ساعت پس از تاریخ)

en: On
fa_IR: بر

en: On (toggle enabled)
fa_IR: روشن (ضامن فعال است)

en: One (when one condition matched)
fa_IR: یکی (وقتی یک شرط مطابقت داشت)

en: Only add custom field if field exists in form and not conditionally hidden
fa_IR: فقط در صورتی فیلد سفارشی را اضافه کنید که فیلد در فرم وجود داشته باشد و به صورت مشروط پنهان نباشد

en: Only allow logged in users to download secure/private files
fa_IR: فقط برای بارگیری پرونده های امن / خصوصی به کاربران وارد شده اجازه دهید

en: Only allow logged in users to download secure/private files:
fa_IR: فقط برای بارگیری پرونده های ایمن / خصوصی به کاربران ورود به سیستم اجازه دهید:

en: Only allow the following user roles to download secure/private files:
fa_IR: برای بارگیری پرونده های امن / خصوصی فقط به نقش های کاربر زیر اجازه دهید:

en: Only apply the validation if field is not empty
fa_IR: اعتبار را فقط در صورت خالی نبودن قسمت اعمال کنید

en: Only change this if you feel that the form is freezing while you are typing (for large forms with above average triggers)
fa_IR: فقط در صورت تایپ کردن فرم در حالت انجماد (برای فرمهای بزرگ با محرکهای بالاتر از حد متوسط) این مورد را تغییر دهید.

en: Only checkout to PayPal when following condition is met
fa_IR: فقط زمانی که شرایط زیر رعایت شده باشد، به PayPal پرداخت کنید

en: Only checkout to Stripe when following condition is met
fa_IR: فقط زمانی که شرایط زیر رعایت شده باشد به Stripe پرداخت کنید

en: Only checkout to WooCommerce when following condition is met
fa_IR: فقط در صورت رعایت شرایط زیر به WooCommerce پرداخت کنید

en: Only display after user tried to submit the form
fa_IR: فقط پس از تلاش کاربر برای ارسال فرم نمایش داده می شود

en: Only display entries within the following date range
fa_IR: فقط ورودی ها را در محدوده تاریخ زیر نمایش دهید

en: Only display the following countries
fa_IR: فقط کشورهای زیر را نمایش دهید

en: Only display the message after the user tried to submit the form
fa_IR: فقط بعد از اینکه کاربر سعی کرد فرم را ارسال کند، پیام را نمایش دهید

en: Only display this listing to the following users
fa_IR: این لیست را فقط برای کاربران زیر نمایش دهید

en: Only lower the render scale when your PDF file size is becoming to large for your use case. This can happen when your form is relatively big. Keep in mind that you will lose "pixel" quality when lowering the render scale. When working with huge forms it is really important to check the PDF file size during development and to adjust the render scale accordingly.
fa_IR: مقیاس رندر را فقط هنگامی کاهش دهید که اندازه پرونده PDF شما برای مورد استفاده شما بزرگ شود. این می تواند زمانی اتفاق بیفتد که فرم شما نسبتاً بزرگ باشد. به خاطر داشته باشید که هنگام پایین آوردن مقیاس رندر ، کیفیت "pixel" خود را از دست خواهید داد. هنگام کار با فرم های عظیم ، بررسی اندازه فایل PDF در حین توسعه و تنظیم مقیاس رندر بر اساس آن بسیار مهم است.

en: Only retrieve entries based on this form
fa_IR: فقط ورودی ها را بر اساس این فرم بازیابی کنید

en: Only save entry when following condition is met
fa_IR: ورود را فقط در صورت رعایت شرایط زیر ذخیره کنید

en: Only save subscriber when following condition is met
fa_IR: فقط زمانی مشترک را ذخیره کنید که شرایط زیر برآورده شود

en: Only save the label
fa_IR: فقط برچسب را ذخیره کنید

en: Only save the value (recommended)
fa_IR: فقط مقدار را ذخیره کنید (توصیه می شود)

en: Only search for results within the provided countries. Countries must be passed as a two character, ISO 3166-1 Alpa-2 compatible country code. You can filter by up to 5 countries. Separated by comma. For example: fr,nl,de would restrict your results to places within France, Netherlands and Germany. While us,pr,vi,gu,mp would restrict your results to places within the United States and its unincorporated organized territories.
fa_IR: فقط نتایج را در کشورهای ارائه شده جستجو کنید. کشورها باید به صورت دو کاراکتری، کد کشور سازگار با ISO 3166-1 Alpa-2 ارسال شوند. شما می توانید بر اساس حداکثر 5 کشور فیلتر کنید. با کاما از هم جدا می شوند. به عنوان مثال: fr,nl,de نتایج شما را به مکان هایی در فرانسه، هلند و آلمان محدود می کند. در حالی که ما، pr,vi,gu,mp نتایج شما را محدود به مکان‌هایی در ایالات متحده و مناطق سازمان‌یافته آن می‌کنیم.

en: Only send the label
fa_IR: فقط برچسب را ارسال کنید

en: Only send the value
fa_IR: فقط مقدار را ارسال کنید

en: Only set this to "Pending" if you wish to manually verify registrations of users.
fa_IR: فقط در صورتی که بخواهید ثبت نام کاربران را به صورت دستی تأیید کنید، آن را روی "در انتظار" تنظیم کنید.

en: Only show in PDF file
fa_IR: فقط در فایل PDF نشان داده شود

en: Only show on Form
fa_IR: فقط در فرم نشان داده شود

en: Only used for Front-end posting
fa_IR: فقط برای ارسال فرانت‌اند استفاده می‌شود

en: Only used for Register & Login feature
fa_IR: فقط برای ویژگی ثبت نام و ورود استفاده می شود

en: Open (allow comments)
fa_IR: باز کردن (اجازه دادن به نظرات)

en: Open (allow pings)
fa_IR: باز کردن (اجازه پینگ)

en: Open in new window
fa_IR: باز کردن در پنجره جدید

en: Open in same window
fa_IR: در همان پنجره باز کنید

en: Open new tab/window
fa_IR: برگه / پنجره جدید را باز کنید

en: Option
fa_IR: گزینه

en: Optionally let users verify their account or let them instantly login without verification
fa_IR: در صورت تمایل به کاربران اجازه دهید حساب خود را تأیید کنند یا اجازه دهید فوراً بدون تأیید وارد شوند

en: Order
fa_IR: سفارش

en: Order By
fa_IR: سفارش داده شده توسط

en: Order by Product price (WooCommerce only)
fa_IR: سفارش بر اساس قیمت محصول (فقط WooCommerce)

en: Order by author
fa_IR: سفارش توسط نویسنده

en: Order by date
fa_IR: سفارش بر اساس تاریخ

en: Order by last modified date
fa_IR: سفارش بر اساس آخرین تاریخ اصلاح شده

en: Order by menu order
fa_IR: سفارش به ترتیب منو

en: Order by post id
fa_IR: سفارش با شناسه پست

en: Order by post/page parent id
fa_IR: سفارش از طریق شناسه والدین پست / صفحه

en: Order by title (default)
fa_IR: سفارش بر اساس عنوان (پیش فرض)

en: Order details
fa_IR: جزئیات سفارش

en: Organize uploads into a month/year based folders e.g:
fa_IR: سازماندهی بارگذاری ها در پوشه های مبتنی بر یک ماه / سال:

en: Origin (specifies the start location from which to calculate directions)
fa_IR: مبدا (مکان شروع را برای محاسبه مسیرها مشخص می کند)

en: Out of stock
fa_IR: تمام شده

en: Outside the field
fa_IR: بیرون از زمین

en: Override days exclusion
fa_IR: روز استثنا را لغو کنید

en: Override the PayPal member's stored address
fa_IR: آدرس ذخیره شده عضو PayPal را لغو کنید

en: Override the default CSS styles
fa_IR: سبک های پیش فرض CSS را نادیده بگیرید

en: Owner’s Address line 2
fa_IR: آدرس مالک خط 2

en: Owner’s Address line1
fa_IR: خط 1 آدرس مالک

en: Owner’s City
fa_IR: شهر مالک

en: Owner’s Country
fa_IR: کشور مالک

en: Owner’s Postal code
fa_IR: کد پستی مالک

en: Owner’s State
fa_IR: دولت مالک

en: Owner’s email address
fa_IR: آدرس ایمیل مالک

en: Owner’s full name
fa_IR: نام کامل مالک

en: Owner’s phone number
fa_IR: شماره تلفن مالک

en: PDF File
fa_IR: فایل پی دی اف

en: PDF Generator Add-on
fa_IR: افزونه PDF Generator

en: PDF Generator Add-on %1$sBETA%2$s
fa_IR: افزونه مولد PDF %1$sBETA%2$s

en: PDF Generator debug mode is enabled!
fa_IR: حالت اشکال زدایی PDF Generator فعال است!

en: PDF Settings
fa_IR: تنظیمات PDF

en: PDF Text rendering
fa_IR: رندر متن PDF

en: PDF file
fa_IR: فایل پی دی اف

en: PDF filename
fa_IR: نام فایل PDF

en: PDF options
fa_IR: گزینه های PDF

en: PDF render scale
fa_IR: مقیاس رندر PDF

en: Padding
fa_IR: لایه گذاری

en: Padding & margin styles
fa_IR: سبک های پر کردن و حاشیه

en: Padding bottom
fa_IR: زیر بالشتک

en: Padding top
fa_IR: بالشتک

en: Page
fa_IR: صفحه

en: Page format
fa_IR: قالب صفحه

en: Page orientation
fa_IR: جهت گیری صفحه

en: Page orientation for the next page
fa_IR: جهت صفحه برای صفحه بعد

en: Paid by
fa_IR: پرداخت شده توسط

en: Parent ID (leave blank for none)
fa_IR: شناسه والدین (برای هیچ کدام خالی بگذارید)

en: Parse address to paypal based on form input data.
fa_IR: تجزیه و تحلیل آدرس به paypal بر اساس داده های ورودی فرم.

en: Parse the entered address information to paypal. This will not override the PayPal member's default address unless you enable the 'Override' option below.
fa_IR: اطلاعات آدرس وارد شده را در پی پال تجزیه کنید. این نشانی پیش‌فرض عضو PayPal را لغو نمی‌کند مگر اینکه گزینه «Override» را در زیر فعال کنید.

en: Partial refund
fa_IR: بازپرداخت جزئی

en: Pass-through variable for you to track product or service purchased or the contribution made. The value you specify is passed back to you upon payment completion.
fa_IR: متغیر انتقال برای شما برای ردیابی محصول یا خدمات خریداری شده یا مشارکت انجام شده. مقداری که مشخص می کنید پس از اتمام پرداخت به شما بازگردانده می شود.

en: Password
fa_IR: کلمه عبور

en: Password Protect
fa_IR: محافظت از رمز عبور

en: Password Protect Settings
fa_IR: تنظیمات محافظت از رمز عبور

en: Password field
fa_IR: قسمت رمز عبور

en: Password protect (leave blank for none)
fa_IR: محافظت از رمز عبور (برای هیچ کدام خالی بگذارید)

en: Paste shortcode on any page
fa_IR: کد کوتاه را در هر صفحه جای گذاری کنید

en: Path to the blog
fa_IR: مسیر رسیدن به وبلاگ

en: PayPal Checkout
fa_IR: پرداخت پی پال

en: PayPal Order
fa_IR: سفارش پی پال

en: PayPal Subscriptions
fa_IR: اشتراک های پی پال

en: PayPal Transactions
fa_IR: تراکنش های پی پال

en: PayPal cancel URL (when payment is canceled by user)
fa_IR: URL لغو پی پال (زمانی که پرداخت توسط کاربر لغو شود)

en: PayPal currency code
fa_IR: کد ارز پی پال

en: PayPal fee
fa_IR: کارمزد پی پال

en: PayPal fills in the buyer's home phone number automatically.
fa_IR: پی پال به صورت خودکار شماره تلفن منزل خریدار را پر می کند.

en: PayPal merchant email (to receive payments)
fa_IR: ایمیل فروشنده پی پال (برای دریافت پرداخت ها)

en: PayPal notify URL (only for developers!)
fa_IR: URL اطلاع رسانی پی پال (فقط برای توسعه دهندگان!)

en: PayPal order
fa_IR: سفارش پی پال

en: PayPal order (backend)
fa_IR: سفارش پی پال (بکاند)

en: PayPal order status
fa_IR: وضعیت سفارش پی پال

en: PayPal payment method
fa_IR: روش پرداخت پی پال

en: PayPal return URL (when user successfully returns from paypal)
fa_IR: URL برگشتی پی پال (زمانی که کاربر با موفقیت از پی پال برمی گردد)

en: PayPal subscription
fa_IR: اشتراک پی پال

en: PayPal subscription (backend)
fa_IR: اشتراک پی پال (باطن)

en: PayPal subscription status
fa_IR: وضعیت اشتراک پی پال

en: Payer E-mail
fa_IR: ایمیل پرداخت کننده

en: Payment Method
fa_IR: روش پرداخت

en: Payment Status
fa_IR: وضعیت پرداخت

en: Payment authorized, but not yet captured.
fa_IR: پرداخت مجاز است، اما هنوز ثبت نشده است.

en: Payment details
fa_IR: جزئیات پرداخت

en: Payment failed
fa_IR: پرداخت ناموفق

en: Payment failed please try again by clicking the below URL.%sThe below link will be valid for %s hours before your order is removed.%s%s
fa_IR: پرداخت انجام نشد لطفاً با کلیک کردن روی URL زیر دوباره امتحان کنید.%sپیوند زیر برای %s ساعت قبل از حذف سفارش شما معتبر خواهد بود.%s%s

en: Payment method
fa_IR: روش پرداخت

en: Payment methods
fa_IR: روش های پرداخت

en: Payment status
fa_IR: وضعیت پرداخت

en: Payment type
fa_IR: نوع پرداخت

en: Paypal Order
fa_IR: سفارش پی پال

en: Paypal Order Status
fa_IR: وضعیت سفارش پی پال

en: Pending
fa_IR: در انتظار

en: Percent Off
fa_IR: درصد تخفیف

en: Permission denied, because this list does not exist
fa_IR: اجازه رد شد، زیرا این لیست وجود ندارد

en: Persian
fa_IR: فارسی

en: Phone number
fa_IR: شماره تلفن

en: Phonenumber
fa_IR: شماره تلفن

en: Placeholder
fa_IR: محل نگهدارنده

en: Placeholder Colors
fa_IR: نگهدارنده رنگ

en: Placeholder when the field is filled out
fa_IR: وقتی فیلد پر می شود ، مکان نگهدارنده را انتخاب کنید

en: Please choose a payment method!
fa_IR: لطفا یک روش پرداخت را انتخاب کنید!

en: Please choose an import file first!
fa_IR: لطفاً ابتدا پرونده واردات را انتخاب کنید!

en: Please confirm deletion!
fa_IR: لطفا حذف را تأیید کنید!

en: Please confirm import!
    This will override your current progress!
fa_IR: لطفا واردات را تأیید کنید!
    این پیشرفت فعلی شما را نادیده می گیرد!

en: Please confirm to clear form!
fa_IR: لطفاً برای پاک کردن فرم تأیید کنید!

en: Please confirm to reset submission counter!
fa_IR: لطفاً برای تنظیم مجدد پیشخوان ارسال تأیید کنید!

en: Please edit the element and enter your List ID.
fa_IR: لطفاً عنصر را ویرایش کنید و شناسه لیست خود را وارد کنید.

en: Please edit this Stripe element and choose a payment gateway!
fa_IR: لطفاً این عنصر Stripe را ویرایش کنید و یک درگاه پرداخت انتخاب کنید!

en: Please edit this field and enter your "Google API key" under the "Address auto complete" TAB
fa_IR: لطفاً این فیلد را ویرایش کنید و "Google API key" خود را در زیر TAB "آدرس خودکار کامل" وارد کنید

en: Please enter a reason!
fa_IR: لطفا یک دلیل وارد کنید!

en: Please enter your "Google API key" and make sure you enabled the "Google Maps JavaScript API" library in order to generate a map
fa_IR: لطفاً "کلید Google API" خود را وارد کنید و مطمئن شوید که کتابخانه "Google Maps JavaScript API" را برای تولید نقشه فعال کرده اید.

en: Please enter your reCAPTCHA API keys in %sSuper Forms > Settings > Form Settings%s
fa_IR: لطفاً کلیدهای reCAPTCHA API خود را در %sSuper Forms > Settings > Form Settings%s وارد کنید

en: Please note
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید

en: Please note that changing this directory will not affect any previously uploaded files.
fa_IR: لطفاً توجه داشته باشید که تغییر این دایرکتوری بر روی هیچ پرونده ای که قبلاً بارگذاری شده است تأثیر نخواهد داشت.

en: Please note that elements inside a hidden column will still be submitted as data by default
fa_IR: لطفاً توجه داشته باشید که عناصر داخل یک ستون پنهان همچنان به صورت پیش فرض به عنوان داده ارسال می شوند

en: Please note that the iDeal gateway can not be used in combination with subscriptions!
fa_IR: لطفاً توجه داشته باشید که دروازه iDeal را نمی توان در ترکیب با اشتراک استفاده کرد!

en: Please note that when you are storing your files in a secure/private directory outside the root the files will automatically not be added to the Media Library.
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید که وقتی پرونده های خود را در یک دایرکتوری امن / خصوصی در خارج از ریشه ذخیره می کنید ، پرونده ها به طور خودکار به کتابخانه رسانه اضافه نمی شوند.

en: Please note that you can only use a fixed value and one of the %sPredefined {tags}%s (see docs). In case you want to use field {tags} you will have to make it a %sVariable Field%s (see docs). This allows you to dynamically update the hidden field based on a other fields value.
fa_IR: لطفاً توجه داشته باشید که فقط می‌توانید از یک مقدار ثابت و یکی از %s{tags}%s از پیش تعریف شده استفاده کنید (به اسناد مراجعه کنید). در صورتی که می خواهید از فیلد {tags} استفاده کنید، باید آن را %sVariable Field%s قرار دهید (به اسناد مراجعه کنید). این به شما این امکان را می دهد که به صورت پویا فیلد پنهان را بر اساس مقدار فیلدهای دیگر به روز کنید.

en: Please note:
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید:

en: Please note: The textarea max length setting will not cut off the user from being able to type beyond the limitation. This is for user friendly purposes to avoid text being cut of when a user tries to copy/paste text that would exceed the limit (which would be annoying in some circumstances).
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید: تنظیم حداکثر طول textarea کاربر قادر به نوشتن فراتر از محدودیت نخواهد بود. این کار برای اهداف کاربر پسند است تا از قطع متن هنگام تلاش کاربر برای کپی / چسباندن متنی که بیش از حد مجاز است (که در برخی شرایط آزار دهنده است) جلوگیری شود.

en: Please provide the price/plan ID for your line item
fa_IR: لطفاً شناسه قیمت/طرح مورد خط خود را ارائه دهید

en: Please read the %sCreating variable conditions with CSV file%s section in the documentation before using this method.
fa_IR: لطفاً قبل از استفاده از این روش، بخش %sایجاد شرایط متغیر با فایل CSV%s را در مستندات مطالعه کنید.

en: Please save your form first!
fa_IR: لطفا ابتدا فرم خود را ذخیره کنید!

en: Please select what you want to import!
fa_IR: لطفاً آنچه می خواهید وارد کنید را انتخاب کنید!

en: Please setup your API key in
fa_IR: لطفاً کلید API خود را در آن راه اندازی کنید

en: Polish
fa_IR: لهستانی

en: Populate checkout fields with form data
fa_IR: فیلدهای پرداخت را با داده های فرم پر کنید

en: Populate form with Contact Entry data if exists
fa_IR: در صورت وجود فرم را با داده های Contact Contact پر کنید

en: Popup FadeIn duration in milliseconds
fa_IR: مدت زمان پاپ آپ FadeIn بر حسب میلی ثانیه

en: Popup FadeOut duration in milliseconds
fa_IR: مدت زمان FadeOut پنجره بازشو به میلی ثانیه

en: Popup Settings
fa_IR: تنظیمات پاپ آپ

en: Popup Slide In duration in milliseconds
fa_IR: مدت زمان اسلاید بازشو بر حسب میلی ثانیه

en: Popup background color
fa_IR: رنگ پس زمینه مورد

en: Popup paddings e.g: 0px 0px 0px 0px
fa_IR: پدهای بازشو مانند: 0px 0px 0px 0px

en: Popup slide in
fa_IR: اسلاید بازشو به داخل

en: Popup width in pixels (px)
fa_IR: عرض پنجره به پیکسل (پیکسل)

en: Portrait
fa_IR: پرتره

en: Portuguese
fa_IR: پرتغالی

en: Positioning bottom e.g: 10px
fa_IR: موقعیت پایین مانند: 10 پیکسل

en: Positioning left e.g: 10px
fa_IR: موقعیت قرار دادن به سمت چپ به عنوان مثال: 10 پیکسل

en: Positioning method
fa_IR: روش موقعیت یابی

en: Positioning right e.g: 10px
fa_IR: موقعیت درست مانند: 10 پیکسل

en: Positioning top e.g: 10px
fa_IR: موقعیت بالا به عنوان مثال: 10 پیکسل

en: Possible values
fa_IR: مقادیر ممکن

en: Post
fa_IR: پست

en: Post Status
fa_IR: وضعیت پست

en: Post Title
fa_IR: عنوان پست

en: Post categories
fa_IR: دسته بندی پست ها

en: Post status (e.g any, publish, inherit, pending, private, future, draft, trash)
fa_IR: وضعیت ارسال (به عنوان مثال ، انتشار ، به ارث بردن ، در انتظار ، خصوصی ، آینده ، پیش نویس ، حذف شده ها)

en: Post status after payment complete
fa_IR: وضعیت ارسال پس از تکمیل پرداخت

en: Post tags separated by comma
fa_IR: برچسب های پست با کاما از هم جدا شده اند

en: Post timeout in seconds
fa_IR: مهلت ارسال در چند ثانیه

en: Post type
fa_IR: نوع پست

en: Post type (e.g page, post or product)
fa_IR: نوع پست (به عنوان مثال صفحه ، پست یا محصول)

en: Postal code
fa_IR: کد پستی

en: Posts per RSS feed
fa_IR: ارسال در هر خبر RSS

en: Posts per page
fa_IR: ارسال در هر صفحه

en: Preferred countries
fa_IR: کشورهای مورد نظر

en: Prefix label
fa_IR: برچسب پیشوند

en: Prefix question icon tooltip text
fa_IR: متن پیشوند نماد سوال پیشوند

en: Preloader (form loading icon)
fa_IR: پیش بارگذار (نماد بارگیری فرم)

en: Prev
fa_IR: قبلی

en: Prevent submitting form on pressing "Enter" keyboard button
fa_IR: با فشار دادن دکمه صفحه کلید "ورود" از ارسال فرم جلوگیری کنید

en: Prevent submitting form when entry title already exists
fa_IR: هنگامی که عنوان ورودی از قبل وجود دارد، از ارسال فرم جلوگیری کنید

en: Prevent users from going to next step if it contains errors
fa_IR: در صورت داشتن خطا ، از رفتن کاربران به مرحله بعدی جلوگیری کنید

en: Preview
fa_IR: پیش نمایش

en: Previous / Next color
fa_IR: رنگ قبلی / بعدی

en: Previous Multi-part/Step
fa_IR: چند قسمتی/مرحله ای قبلی

en: Previous button text
fa_IR: متن دکمه قبلی

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Pricing Plan
fa_IR: طرح قیمت گذاری

en: Print
fa_IR: چاپ

en: Print form data
fa_IR: چاپ اطلاعات فرم

en: Private
fa_IR: خصوصی

en: Processed
fa_IR: فرآوری شده

en: Processing form data...
fa_IR: در حال پردازش داده های فرم ...

en: Product Price
fa_IR: قیمت کالا

en: Product Regular Price
fa_IR: قیمت محصول منظم

en: Product Sale Price
fa_IR: قیمت فروش محصول

en: Product Type (e.g: simple, grouped, external, variable)
fa_IR: نوع محصول (به عنوان مثال: ساده، گروه بندی شده، خارجی، متغیر)

en: Product attribute (product_attributes)
fa_IR: ویژگی محصول (ویژگیهای_ محصول)

en: Product attribute slug
fa_IR: حلزون صفت محصول

en: Product name
fa_IR: نام محصول

en: Product visibility
fa_IR: دیده شدن محصول

en: Progress Bar Colors
fa_IR: رنگ نوار پیشرفت

en: Progress Step Colors
fa_IR: پیشرفت رنگ مرحله

en: Publish (default)
fa_IR: انتشار (پیش‌فرض)

en: Purchase total
fa_IR: خرید کل

en: Put each fee on a new line with values separated by pipes "|".%1$s%2$sExample with tags:%3$s {fee_name}|{amount}|{taxable}|{tax_class}%1$s%2$sExample without tags:%3$s Administration fee|5|false|''%1$s%2$sAllowed values:%3$s string|float|bool|string
fa_IR: هر کارمزد را در یک خط جدید با مقادیر جدا شده با لوله‌های "|" قرار دهید.%1$s%2$sنمونه با برچسب‌ها:%3$s {fee_name}|{amount}|{taxable}|{tax_class}%1$s %2$sمثال بدون برچسب:%3$s هزینه مدیریت|5|نادرست|''%1$s%2$sمقادیر مجاز:%3$s رشته|float|bool|رشته

en: Put each key on a new line, for instance if you want to return the user billing address you could enter:
    ID
    billing_first_name
    billing_last_name
    billing_company
    billing_email
    billing_phone
    billing_address_1
    billing_city
    billing_state
    billing_postcode
    billing_country
    
    When retrieving the value in the form dynamically you can use tags like so: {fieldname;1} (to retrieve the user ID) and {fieldname;2} (to retrieve the city) and so on...
fa_IR: برای قرار دادن آدرس صورتحساب کاربر که می توانید وارد کنید ، هر کلید را روی یک خط جدید قرار دهید:
    شناسه
    billing_first_name
    billing_last_last
    شرکت صورتحساب
    ایمیل_حساب
    تلفن صورتحساب
    آدرس صورت حساب 1
    صورتحساب_شهر
    دولت صورتحساب
    صورتحساب_پست
    کشور صدور صورت حساب
    
    هنگام بازیابی مقدار در فرم به صورت پویا می توانید از برچسب هایی مانند اینها استفاده کنید: {fieldname؛ 1} (برای بازیابی شناسه کاربر) و {fieldname؛ 2} (برای بازیابی شهر) و غیره ...

en: Put each meta key on a new line, for instance if you want to return the ID, image, price and title of a product, you could enter:
     ID
    featured_image
    post_title
    _regular_price
    
    When retrieving the value in the form dynamically you can use tags like so: {fieldname;1} (to retrieve the ID), {fieldname;2} (to retrieve the image URL), {fieldname;3} (for title), and {fieldname;4} (to retrieve the price)
fa_IR: هر کلید متا را روی یک خط جدید قرار دهید ، به عنوان مثال اگر می خواهید شناسه ، تصویر ، قیمت و عنوان یک محصول را بازگردانید ، می توانید وارد کنید:
     شناسه
    تصویر شاخص
    زیرنویس
    _قیمت عادی
    
    هنگام بازیابی مقدار در فرم ، می توانید از برچسب هایی مانند این استفاده کنید: {fieldname؛ 1} (برای بازیابی شناسه) ، {fieldname؛ 2} (برای بازیابی URL تصویر) ، {fieldname؛ 3} (برای عنوان) ، و {fieldname؛ 4} (برای بازیابی قیمت)

en: Put each on a new line
fa_IR: هر کدام را در یک خط جدید قرار دهید

en: Put each on a new line e.g:
    nl|Nederland
    de|Deutschland
fa_IR: هر کدام را در یک خط جدید قرار دهید به عنوان مثال:
    nl|هلند
    de|Deutschland

en: Put each on a new line formatted like this:%1$s%4$smenu-slug|Menu Title|Put your HTML or shortcode here...|Integer for menu item position (optional)|URL to custom page (optional)%5$s%1$s%2$sExample without custom page URL:%3$s%1$s%4$sform-submissions|Form Submissions|[super_listings list="1" id="54751"]|3%5$s%1$s%2$sExample with custom page URL:%3$s%1$s%4$sform-submissions|Form Submissions|[super_listings list="1" id="54751"]|3|https://domain.com/my-custom-page%5$s
fa_IR: هر کدام را در یک خط جدید با قالب بندی زیر قرار دهید:%1$s%4$smenu-slug|عنوان منو|HTML یا کد کوتاه خود را در اینجا قرار دهید...|عدد صحیح برای موقعیت آیتم منو (اختیاری)| URL به صفحه سفارشی (اختیاری) %5$s%1$s%2$sنمونه بدون URL صفحه سفارشی:%3$s%1$s%4$sform-submissions|موارد ارسالی|[super_listings list="1" id="54751"]|3 %5$s%1$s%2$sنمونه با URL صفحه سفارشی:%3$s%1$s%4$sform-submissions|موارد ارسالی|[super_listings list="1" id="54751"]|3 |https://domain.com/my-custom-page%5$s

en: Put each on a new line, separate values by pipes%s%sExample:%s http://facebook.com/company|http://domain.com/fb-icon.png|Facebook
fa_IR: هر کدام را در یک خط جدید قرار دهید، مقادیر را با لوله‌ها جدا کنید%s%sمثال:%s http://facebook.com/company|http://domain.com/fb-icon.png|Facebook

en: Put each on a new line, {tags} can be used to retrieve data
fa_IR: هر کدام را در یک خط جدید قرار دهید، از {tags} می توان برای بازیابی داده ها استفاده کرد

en: Put each on a new line. Example format:%scf_1|{form_field_name}%scf_2|{form_field_name2}%s%s
fa_IR: هر کدام را در یک خط جدید قرار دهید. قالب مثال:%scf_1|{form_field_name}%scf_2|{form_field_name2}%s%s

en: Put each on a new line.%1$sExample:%1$sfieldname|Field label%1$semail|Email%1$sphonenumber|Phonenumber
fa_IR: هر کدام را در یک خط جدید قرار دهید.%1$sمثال:%1$sfieldname|برچسب فیلد%1$semail|ایمیل%1$sphonenumber|شماره تلفن

en: Put each social icon on a new line
fa_IR: هر نماد اجتماعی را در یک خط جدید قرار دهید

en: Put the tracking code here and replace 'UA-XXXXX-Y' with the property ID (also called the "tracking ID") of the Google Analytics property you wish to track.<br />(only add if you are sure this code hasn't been placed elsewhere yet, otherwise leave empty)
fa_IR: کد رهگیری را در اینجا قرار دهید و &quot;UA-XXXXX-Y&quot; را با شناسه ویژگی (که &quot;ID پیگیری&quot; نامیده می شود) از دارایی Google Analytics که می خواهید ردیابی کنید جایگزین کنید.<br /> (فقط اگر مطمئن هستید این کد هنوز در جای دیگری قرار نگرفته است اضافه کنید ، در غیر این صورت خالی بگذارید)

en: QTY
fa_IR: تعداد

en: Quantity
fa_IR: تعداد

en: Quantity (Number of items)
fa_IR: مقدار (تعداد اقلام)

en: Quantity button colors
fa_IR: رنگ دکمه مقدار

en: Quantity field
fa_IR: قسمت مقدار

en: Quantity:
fa_IR: تعداد:

en: Question
fa_IR: سوال

en: Radio buttons
fa_IR: دکمه های رادیو

en: Rating
fa_IR: رتبه بندی

en: Rating Colors
fa_IR: رتبه بندی رنگ ها

en: Rating Colors Active
fa_IR: رتبه بندی رنگها فعال است

en: Rating Colors Hover
fa_IR: رتبه بندی رنگ ها

en: Rating background
fa_IR: پس زمینه برچسب

en: Rating border color
fa_IR: رتبه بندی رنگ حاشیه

en: Rating color
fa_IR: رتبه بندی رنگ

en: Raw Transaction Data
fa_IR: داده های تراکنش خام

en: Read
fa_IR: خواندن

en: Read the documentation here!
fa_IR: اسناد را اینجا بخوانید!

en: Readonly (makes fields readonly)
fa_IR: فقط خواندنی (زمینه ها را فقط خواندنی می کند)

en: Reason
fa_IR: دلیل

en: Receipt/Invoice
fa_IR: رسید / فاکتور

en: Recipient(s) email address separated by commas
fa_IR: آدرس ایمیل گیرنده (ها) با ویرگول جدا شده است

en: Recipient(s) email address separated with commas
fa_IR: آدرس ایمیل گیرنده (ها) با ویرگول جدا شده است

en: Recurring
fa_IR: مکرر

en: Recurring Payment ID
fa_IR: شناسه پرداخت تکراری

en: Redirect to Checkout page or Shopping Cart?
fa_IR: به صفحه پرداخت یا سبد خرید هدایت شوید؟

en: Redirect to link or URL
fa_IR: تغییر مسیر به پیوند یا URL

en: Redirect to the created Post after form submission
fa_IR: پس از ارسال فرم به پست ایجاد شده تغییر مسیر دهید

en: Redirecting...
fa_IR: هدایت مجدد ...

en: Redo last change
fa_IR: انجام مجدد آخرین تغییر

en: Refunded
fa_IR: بازپرداخت شد

en: Region
fa_IR: منطقه

en: Register & Login
fa_IR: ثبت نام و ورود

en: Register & Login Settings
fa_IR: تنظیمات ثبت نام و ورود به سیستم

en: Register a new user
fa_IR: ثبت نام کاربر جدید

en: Register new user if user is not logged in
fa_IR: در صورت عدم ورود کاربر جدید ثبت نام کنید

en: Registered user login status after payment complete
fa_IR: وضعیت ورود کاربر ثبت نام شده پس از تکمیل پرداخت

en: Relative
fa_IR: نسبت فامیلی

en: Remove URL (hyperlink) from files in emails
fa_IR: URL (لینک) را از پرونده های موجود در ایمیل حذف کنید

en: Remove files from {loop_fields} in emails
fa_IR: پرونده ها را از {loop_fields} در ایمیل ها حذف کنید

en: Remove files from {loop_fields} tag
fa_IR: پرونده ها را از برچسب {loop_fields} حذف کنید

en: Remove gallery (images) from single product page
fa_IR: گالری (تصاویر) را از صفحه تک محصول حذف کنید

en: Remove gallery from single product page
fa_IR: گالری را از صفحه تک محصول حذف کنید

en: Remove hyperlink in emails
fa_IR: پیوند در ایمیل ها را حذف کنید

en: Remove margin
fa_IR: حذف حاشیه

en: Remove price from single product page
fa_IR: حذف قیمت از صفحه تک محصول

en: Remove rating from single product page
fa_IR: حذف رتبه از صفحه تک محصول

en: Remove short description from single product page
fa_IR: توضیحات کوتاه را از صفحه تک محصول حذف کنید

en: Remove title from single product page
fa_IR: عنوان را از صفحه تک محصول حذف کنید

en: Remove/clear coupons before redirecting to cart
fa_IR: قبل از هدایت به سبد خرید، کوپن ها را حذف/پاک کنید

en: Remove/clear fees before redirecting to cart
fa_IR: قبل از هدایت به سبد خرید هزینه ها را حذف/پاک کنید

en: Removes any accents from strings inside your CSV file
fa_IR: هرگونه لهجه را از رشته های داخل فایل CSV شما حذف می کند

en: Removes any accents from strings returned by the API
fa_IR: تمام لهجه‌ها را از رشته‌های برگردانده شده توسط API حذف می‌کند

en: Repeat (repeat)
fa_IR: تکرار (تکرار)

en: Repeat X (repeat-x)
fa_IR: تکرار X (تکرار-x)

en: Repeat Y (repeat-y)
fa_IR: تکرار Y (تکرار-y)

en: Repeater
fa_IR: تکرار کننده

en: Repeater column
fa_IR: ستون تکرار کننده

en: Replace comma's with HTML tag in emails
fa_IR: ویرگول ها را با برچسب HTML در ایمیل ها جایگزین کنید

en: Replace the default "Add to cart" area
fa_IR: قسمت پیش‌فرض «افزودن به سبد خرید» را جایگزین کنید

en: Reply to email:
fa_IR: پاسخ به ایمیل:

en: Reply to name:
fa_IR: پاسخ به نام:

en: Reposition element
fa_IR: تغییر عنصر

en: Require user to choose a minimum of X dates
fa_IR: کاربر را ملزم کنید حداقل تاریخ X را انتخاب کند

en: Required Field (not empty)
fa_IR: قسمت مورد نیاز (خالی نیست)

en: Required to calculate distance between 2 locations
fa_IR: برای محاسبه فاصله بین 2 مکان مورد نیاز است

en: Required to connect the post to categories (if found)
fa_IR: برای اتصال پست به دسته ها (در صورت یافتن) لازم است

en: Required to connect the post to tags (if found)
fa_IR: برای اتصال پست به برچسب ها لازم است (در صورت یافتن)

en: Required to do API calls to retrieve data
fa_IR: برای بازیابی داده ها لازم است تماس های API انجام شود

en: Reset Submission Counter
fa_IR: تنظیم مجدد شمارنده ارسال

en: Reset Submission Counter for Users
fa_IR: تنظیم مجدد شمارنده ارسال برای کاربران

en: Reset all to default value
fa_IR: همه را به مقدار پیش فرض بازنشانی کنید

en: Reset all to global value
fa_IR: همه را به مقدار جهانی بازنشانی کنید

en: Reset all to last known value
fa_IR: همه را به آخرین مقدار شناخته شده بازنشانی کنید

en: Reset filters
fa_IR: بازنشانی فیلترها

en: Reset locker submission counter for all users:
fa_IR: تنظیم مجدد پیشخوان ارسال قفل برای همه کاربران:

en: Reset locker submission counter to:
fa_IR: تنظیم مجدد شمارنده ارسال قفل به:

en: Reset password (lost password)
fa_IR: بازنشانی رمز عبور (رمز عبور از دست رفته)

en: Reset to default value
fa_IR: بازنشانی به مقدار پیش فرض

en: Reset to global settings
fa_IR: بازنشانی به تنظیمات جهانی

en: Reset to global value
fa_IR: بازنشانی به مقدار جهانی

en: Reset to last known value
fa_IR: به آخرین مقدار شناخته شده بازنشانی کنید

en: Responsiveness
fa_IR: پاسخگویی

en: Restore Default Settings
fa_IR: تنظیمات پیش فرض را بازیابی کنید

en: Restore a previous saved version of this Form
fa_IR: نسخه ذخیره شده قبلی این فرم را بازیابی کنید

en: Restore backup
fa_IR: بازگرداندن پشتیبان

en: Restoring settings...
fa_IR: در حال بازیابی تنظیمات ...

en: Restrict result by countrie(s)
fa_IR: محدود کردن نتیجه بر اساس کشور(ها)

en: Retain underlying global value (recommended when exporting to other sites)
fa_IR: حفظ ارزش جهانی اساسی (توصیه می شود هنگام صادرات به سایت های دیگر)

en: Retrieve Slug, ID, Title or Meta Data as value
fa_IR: Slug ، ID ، Title یا Meta Data را به عنوان مقدار بازیابی کنید

en: Retrieve categories by it's parent ID (integer only)
fa_IR: بازیابی دسته ها توسط شناسه والدین (فقط عدد صحیح)

en: Retrieve entries based on all forms
fa_IR: ورودی ها را بر اساس همه فرم ها بازیابی کنید

en: Retrieve entries based on the following form ID's
fa_IR: ورودی ها را بر اساس شناسه فرم زیر بازیابی کنید

en: Retrieve form data from users last submission
fa_IR: داده های فرم را از آخرین ارسال از کاربران بازیابی کنید

en: Retrieve method
fa_IR: روش بازیابی

en: Retrieve value from
fa_IR: مقدار را از

en: Retrieves the activation code
fa_IR: کد فعال سازی را بازیابی می کند

en: Retrieves the current author ID
fa_IR: شناسه نویسنده فعلی را بازیابی می کند

en: Retrieves the current author email
fa_IR: ایمیل نویسنده فعلی را بازیابی می کند

en: Retrieves the current day of the month (Local time)
fa_IR: بازیابی روز جاری ماه (به وقت محلی)

en: Retrieves the current day of the month (UTC/GMT)
fa_IR: روز جاری ماه (UTC / GMT) را بازیابی می کند

en: Retrieves the current hour of the day (Local time)
fa_IR: بازیابی ساعت فعلی روز (به وقت محلی)

en: Retrieves the current hour of the day (UTC/GMT)
fa_IR: ساعت فعلی روز (UTC / GMT) را بازیابی می کند

en: Retrieves the current logged in user ID
fa_IR: شناسه کاربری وارد شده در سیستم را بازیابی می کند

en: Retrieves the current logged in user display name
fa_IR: نام نمایش ورود به سیستم کاربر وارد شده را بازیابی می کند

en: Retrieves the current logged in user email
fa_IR: ایمیل وارد شده به سیستم کاربر را بازیابی می کند

en: Retrieves the current logged in user first name
fa_IR: نام کاربری ورود به سیستم فعلی را بازیابی می کند

en: Retrieves the current logged in user last name
fa_IR: نام خانوادگی کاربر وارد شده را بازیابی می کند

en: Retrieves the current logged in user login (username)
fa_IR: ورود به سیستم ورود به سیستم کاربر (بازیابی) را بازیابی می کند

en: Retrieves the current logged in user roles
fa_IR: نقشهای کاربری وارد شده را بازیابی می کند

en: Retrieves the current minute of the hour (Local time)
fa_IR: دقیقه فعلی ساعت را بازیابی می کند (به وقت محلی)

en: Retrieves the current minute of the hour (UTC/GMT)
fa_IR: دقیقه فعلی ساعت (UTC / GMT) را بازیابی می کند

en: Retrieves the current month of the year (Local time)
fa_IR: ماه جاری سال را بازیابی می کند (به وقت محلی)

en: Retrieves the current month of the year (UTC/GMT)
fa_IR: ماه جاری سال را بازیابی می کند (UTC / GMT)

en: Retrieves the current page URL
fa_IR: URL صفحه فعلی را بازیابی می کند

en: Retrieves the current page or post ID
fa_IR: شناسه صفحه یا پست فعلی را بازیابی می کند

en: Retrieves the current page or post author ID
fa_IR: صفحه فعلی یا شناسه نویسنده پست را بازیابی می کند

en: Retrieves the current page or post author email
fa_IR: صفحه فعلی یا ایمیل نویسنده پست را بازیابی می کند

en: Retrieves the current page or post title
fa_IR: صفحه فعلی یا عنوان پست را بازیابی می کند

en: Retrieves the current second of the minute (Local time)
fa_IR: دومین دقیقه فعلی را بازیابی می کند (به وقت محلی)

en: Retrieves the current second of the minute (UTC/GMT)
fa_IR: ثانیه فعلی دقیقه را بازیابی می کند (UTC / GMT)

en: Retrieves the current year of time (Local time)
fa_IR: بازیابی سال جاری زمان (به وقت محلی)

en: Retrieves the current year of time (UTC/GMT)
fa_IR: سال جاری زمان (UTC / GMT) را بازیابی می کند

en: Retrieves the field label for the field loop {loop_fields}
fa_IR: برچسب فیلد را برای حلقه فیلد بازیابی می کند {loop_fields}

en: Retrieves the field value for the field loop {loop_fields}
fa_IR: مقدار فیلد را برای حلقه فیلد بازیابی می کند {loop_fields}

en: Retrieves the generated password
fa_IR: رمز عبور ایجاد شده را بازیابی می کند

en: Retrieves the latest Contact Entry ID
fa_IR: آخرین شناسه ورودی مخاطب را بازیابی می کند

en: Retrieves the latest Contact Entry ID of the logged in user based on current form ID
fa_IR: آخرین شناسه ورودی تماس کاربر وارد شده بر اساس شناسه فرم فعلی را بازیابی می کند

en: Retrieves the latest Contact Entry ID of the logged in user for any form
fa_IR: آخرین شناسه ورودی مخاطب کاربر وارد شده را بازیابی می کند

en: Retrieves the latest Contact Entry status
fa_IR: آخرین وضعیت ورودی مخاطب را بازیابی می کند

en: Retrieves the latest Contact Entry status of the logged in user based on current form ID
fa_IR: آخرین وضعیت ورودی تماس کاربر وارد شده بر اساس شناسه فرم فعلی را بازیابی می کند

en: Retrieves the latest Contact Entry status of the logged in user for any form
fa_IR: آخرین وضعیت ورود به سیستم کاربر وارد شده را بازیابی می کند

en: Retrieves the location where user came from (if exists any) before loading the page with the form
fa_IR: قبل از بارگذاری صفحه با فرم ، مکانی را که کاربر از آن آمده است بازیابی می کند (در صورت وجود)

en: Retrieves the location where user came from from a session (if exists any) before loading the page with the form
fa_IR: قبل از بارگذاری صفحه با فرم ، مکانی را که کاربر از یک جلسه از آنجا آمده است (در صورت وجود) بازیابی می کند

en: Retrieves the login page URL
fa_IR: URL صفحه ورود را بازیابی می کند

en: Retrieves the loop anywhere in your email
fa_IR: حلقه را در هر نقطه از ایمیل خود بازیابی می کند

en: Retrieves the server timestamp (Local time)
fa_IR: زمان سنجی سرور را بازیابی می کند (به وقت محلی)

en: Retrieves the server timestamp (UTC/GMT)
fa_IR: مهر زمان سرور (UTC / GMT) را بازیابی می کند

en: Retrieves the submitter's IP address
fa_IR: آدرس IP ارسال کننده را بازیابی می کند

en: Retrieves the total submission count (if form locker is used)
fa_IR: تعداد کل ارسال را بازیابی می کند (در صورت استفاده از قفل فرم)

en: Retry payment E-mail Body
fa_IR: تلاش مجدد پرداخت رایانامه بدن

en: Retry payment E-mail Subject
fa_IR: پرداخت مجدد موضوع ایمیل

en: Retry payment link expiry in hours
fa_IR: انقضای پیوند پرداخت در چند ساعت دوباره امتحان کنید

en: Return age as value instead of the date
fa_IR: به جای تاریخ، سن را به عنوان مقدار برگردانید

en: Return days
fa_IR: روزهای بازگشت

en: Return label format (define how the results are displayed)
fa_IR: قالب برچسب بازگشت (نحوه نمایش نتایج را تعریف کنید)

en: Return months
fa_IR: ماه های بازگشت

en: Return the current date as default value
fa_IR: تاریخ فعلی را به عنوان مقدار پیش فرض برگردانید

en: Return the current time as default value
fa_IR: زمان فعلی را به عنوان مقدار پیش فرض برگردانید

en: Return the customer to this page after a sucessfull payment. Leave blank to redirect to home page.
fa_IR: پس از پرداخت موفق، مشتری را به این صفحه برگردانید. برای تغییر مسیر به صفحه اصلی خالی بگذارید.

en: Return to builder
fa_IR: بازگشت به سازنده

en: Return value format (define how the value is returned)
fa_IR: قالب ارزش بازگشت (نحوه بازگشت مقدار را تعریف کنید)

en: Return years (age)
fa_IR: سال بازگشت (سن)

en: Reversed
fa_IR: معکوس شد

en: Right
fa_IR: درست

en: Romanian
fa_IR: رومانیایی

en: Romansh
fa_IR: رومانشی

en: Rounded
fa_IR: گرد شده

en: Row heading
fa_IR: عنوان ردیف

en: Row logic
fa_IR: منطق ردیف

en: Russian
fa_IR: روسی

en: SMTP Server
fa_IR: سرور SMTP

en: SMTP debug output mode
fa_IR: حالت خروجی اشکال زدایی SMTP

en: SMTP password
fa_IR: رمز عبور SMTP

en: SMTP username
fa_IR: نام کاربری SMTP

en: SMTP – port 25 or 2525 or 587%sSecure SMTP (SSL / TLS) – port 465 or 25 or 587, 2526
fa_IR: SMTP - پورت 25 یا 2525 یا 587%sSecure SMTP (SSL / TLS) - پورت 465 یا 25 یا 587، 2526

en: Sa
fa_IR: سا

en: Sales tax
fa_IR: مالیات بر فروش

en: Sandbox publishable key
fa_IR: کلید قابل انتشار سندباکس

en: Sandbox secret key
fa_IR: کلید مخفی سندباکس

en: Sandbox webhook ID
fa_IR: شناسه وب هوک سندباکس

en: Sandbox webhook signing secret key
fa_IR: کلید مخفی امضای وب هوک سندباکس

en: Sat
fa_IR: شنبه

en: Saturday
fa_IR: شنبه

en: Save
fa_IR: صرفه جویی

en: Save Mailster user data
fa_IR: داده های کاربر Mailster را ذخیره کنید

en: Save Settings
fa_IR: تنظیمات را ذخیره کن

en: Save as Contact Entry
fa_IR: ذخیره به عنوان ورودی تماس

en: Save both value and label
fa_IR: هم مقدار و هم برچسب را ذخیره کنید

en: Save custom post meta
fa_IR: متای پست سفارشی را ذخیره کنید

en: Save custom user meta
fa_IR: ذخیره متای کاربر سفارشی

en: Save data
fa_IR: ذخیره داده ها

en: Save form progression (when a user returns, the data isn't lost)
fa_IR: ذخیره فرم پیشرفت (با بازگشت کاربر ، داده از بین نمی رود)

en: Save product attributes
fa_IR: ویژگی های محصول را ذخیره کنید

en: Save settings
fa_IR: تنظیمات را ذخیره کن

en: Save the admin email value (default)
fa_IR: ذخیره مقدار ایمیل مدیر (پیش‌فرض)

en: Save the confirmation email value
fa_IR: مقدار ایمیل تایید را ذخیره کنید

en: Save the entry value
fa_IR: مقدار ورودی را ذخیره کنید

en: Save value or label to entry?
fa_IR: ارزش یا برچسب برای ورود ذخیره شود؟

en: Save your form
fa_IR: فرم خود را ذخیره کنید

en: Search
fa_IR: جستجو کردن

en: Search contact entries based on their title. By default all entry data will be populated unless defined otherwise in the "Fields to skip" setting below. To retrieve the contact entry status you can add a field named: %2$shidden_contact_entry_status%3$s (which will be populated with the current status of the entry). To retrieve the entry ID you can name the field: %2$shidden_contact_entry_id%3$s. To retrieve the entry Title you can name the field: %2$shidden_contact_entry_title%3$s
fa_IR: ورودی های مخاطبین را بر اساس عنوان آنها جستجو کنید. به‌طور پیش‌فرض، همه داده‌های ورودی پر می‌شوند، مگر اینکه در تنظیم «فیلدهای برای رد شدن» در زیر تعریف شده باشد. برای بازیابی وضعیت ورودی مخاطب، می‌توانید فیلدی به نام: %2$shidden_contact_entry_status%3$s (که با وضعیت فعلی ورودی پر می‌شود) اضافه کنید. برای بازیابی شناسه ورودی، می‌توانید فیلد را نامگذاری کنید: %2$shidden_contact_entry_id%3$s. برای بازیابی عنوان ورودی، می‌توانید فیلد را نامگذاری کنید: %2$shidden_contact_entry_title%3$s

en: Search contact entry based on title
fa_IR: جستجوی ورودی مخاطب بر اساس عنوان

en: Search method
fa_IR: روش جستجو

en: Second choice
fa_IR: انتخاب دوم

en: Secrets
fa_IR: اسرار

en: Secure File Uploads
fa_IR: بارگذاری فایل ایمن

en: Select & Sort the data that needs to be exported
fa_IR: داده هایی را که باید صادر شوند ، انتخاب و مرتب کنید

en: Select None to never reset the lock
fa_IR: None را انتخاب کنید تا هرگز قفل تنظیم نشود

en: Select a date
fa_IR: تاریخ را انتخاب کنید

en: Select a filter relation (OR|AND)
fa_IR: رابطه فیلتر را انتخاب کنید (OR|AND)

en: Select a form
fa_IR: فرم را انتخاب کنید

en: Select a method for retrieving items
fa_IR: روشی را برای بازیابی موارد انتخاب کنید

en: Select a page to link to
fa_IR: صفحه ای را برای پیوند دادن انتخاب کنید

en: Select a post to link to
fa_IR: پستی را برای پیوند دادن به آن انتخاب کنید

en: Select a time
fa_IR: زمان را انتخاب کنید

en: Select a unit system
fa_IR: یک سیستم واحد را انتخاب کنید

en: Select all user roles who are allowed to submit the form
fa_IR: همه نقش های کاربری که مجاز به ارسال فرم هستند را انتخاب کنید

en: Select an Icon
fa_IR: نمادی را انتخاب کنید

en: Select email template
fa_IR: الگوی ایمیل را انتخاب کنید

en: Select grouped, if you wish to append the field next to it's previous field.
fa_IR: اگر می خواهید فیلدی را در کنار قسمت قبلی آن اضافه کنید ، گروه بندی شده را انتخاب کنید.

en: Select how many individual E-mail reminders you require
fa_IR: تعداد یادآورهای ایمیل شخصی مورد نیاز خود را انتخاب کنید

en: Select how the items should be displayed
fa_IR: نحوه نمایش موارد را انتخاب کنید

en: Select how you want to filter entries
fa_IR: نحوه فیلتر کردن ورودی ها را انتخاب کنید

en: Select how you want to filter orders
fa_IR: نحوه فیلتر کردن سفارشات را انتخاب کنید

en: Select how you want to order the items
fa_IR: نحوه سفارش موارد را انتخاب کنید

en: Select how you would want to define the conditions (manually or via a CSV file)
fa_IR: نحوه تعریف شرایط را انتخاب کنید (دستی یا از طریق فایل CSV)

en: Select if this field must act as Start or Destination
fa_IR: اگر این قسمت باید به عنوان شروع یا مقصد عمل کند ، انتخاب کنید

en: Select if you want to retrieve slug, ID or the title as value
fa_IR: اگر می خواهید اسلاگ ، شناسه یا عنوان را به عنوان مقدار بازیابی کنید ، انتخاب کنید

en: Select if you want to use Ascending or Descending order
fa_IR: اگر می خواهید از ترتیب صعودی یا نزولی استفاده کنید ، انتخاب کنید

en: Select the toggle default status
fa_IR: وضعیت پیش فرض ضامن را انتخاب کنید

en: Select to split words by comma or space or both
fa_IR: برای تقسیم کلمات با ویرگول یا فاصله یا هر دو انتخاب کنید

en: Select weight unit
fa_IR: واحد وزن را انتخاب کنید

en: Select what the form should do (register, login, update or reset a password)
fa_IR: آنچه را که فرم باید انجام دهد را انتخاب کنید (ثبت نام، ورود به سیستم، به روز رسانی یا تنظیم مجدد رمز عبور)

en: Select what the status should be
fa_IR: وضعیت را انتخاب کنید

en: Select what value to return (distance or duration)
fa_IR: مقداری را برای بازگشت انتخاب کنید (فاصله یا مدت زمان)

en: Select when to reset the form lock
fa_IR: زمان تنظیم مجدد قفل فرم را انتخاب کنید

en: Select where files should be uploaded to
fa_IR: جایی که پرونده ها باید بارگذاری شوند را انتخاب کنید

en: Select whether or not to prompt buyers for a shipping address.
fa_IR: انتخاب کنید که آیا از خریداران خواسته شود آدرس حمل و نقل را دریافت کنند یا خیر.

en: Select which value to return for calculations
fa_IR: مقدار مورد نظر برای محاسبه را انتخاب کنید

en: Select your form
fa_IR: فرم خود را انتخاب کنید

en: Selected color
fa_IR: رنگ انتخاب شده

en: Send CSV attachment with form data to the admin email
fa_IR: پیوست CSV را با داده های فرم به ایمیل مدیر ارسال کنید

en: Send E-mail
fa_IR: ایمیل بفرست

en: Send E-mail to author
fa_IR: ارسال ایمیل به نویسنده

en: Send a confirmation email
fa_IR: ایمیل تأیید ارسال کنید

en: Send admin email
fa_IR: ارسال ایمیل مدیر

en: Send an admin email
fa_IR: ارسال یک ایمیل مدیر

en: Send approve email when account is activated by admin
fa_IR: هنگامی که حساب کاربری توسط ادمین فعال شد، ایمیل تأیید ارسال کنید

en: Send both value and label
fa_IR: هم مقدار و هم برچسب ارسال کنید

en: Send confirmation email
fa_IR: ارسال ایمیل تأیید

en: Send copy to following address(es)
fa_IR: ارسال نسخه به آدرس (های) زیر

en: Send copy to following address(es), without being able to see the address
fa_IR: بدون اینکه آدرس را ببینید ، به آدرس (های) زیر ارسال کنید

en: Send data as JSON string
fa_IR: ارسال داده ها به صورت رشته JSON

en: Send email after order completed
fa_IR: پس از تکمیل سفارش ایمیل ارسال کنید

en: Send email after payment completed
fa_IR: پس از تکمیل پرداخت ایمیل ارسال کنید

en: Send email confirmation/verification email
fa_IR: ایمیل تایید/تأیید رایانامه ارسال کنید

en: Send email from:
fa_IR: ارسال ایمیل از:

en: Send email to
fa_IR: ارسال ایمیل به

en: Send email to:
fa_IR: ارسال ایمیل به:

en: Send or do not send confirmation emails
fa_IR: ایمیل تأیید ارسال یا ارسال نکنید

en: Send or do not send the admin emails
fa_IR: ایمیل های مدیر را ارسال یا ارسال نکنید

en: Send reminder at a fixed time, or by offset
fa_IR: یادآوری را در زمان ثابت یا با افست ارسال کنید

en: Send reminder based on the following date:
fa_IR: ارسال یادآوری بر اساس تاریخ زیر:

en: Send site credentials to the user email
fa_IR: اعتبار سایت را به ایمیل کاربر ارسال کنید

en: Send the Mailchimp confirmation email
fa_IR: ایمیل تایید Mailchimp را ارسال کنید

en: Send to (Admin E-mails)
fa_IR: ارسال به (ایمیل های سرپرست)

en: Send to (Confirmation E-mails)
fa_IR: ارسال به (نامه های الکترونیکی تأیید)

en: Send value or label to admin?
fa_IR: برای مدیر مقدار یا برچسب ارسال شود؟

en: Send value or label to submitter?
fa_IR: ارزش یا برچسب برای ارسال کننده ارسال شود؟

en: Send verification email (default)
fa_IR: ارسال ایمیل تأیید (پیش‌فرض)

en: Send verification email and automatically login
fa_IR: ایمیل تأیید را ارسال کنید و به طور خودکار وارد شوید

en: Sep
fa_IR: سپتامبر

en: Separate Mailchimp field and field_name by pipes "|" (put each on a new line).%1$sExample: PHONE|phonenumber%1$sWith this method you can save custom Mailchimp user data
fa_IR: فیلد Mailchimp و فیلد_نام را با لوله های "|" جدا کنید (هر کدام را در یک خط جدید قرار دهید).%1$sمثال: PHONE|شماره تلفن%1$sبا این روش می توانید داده های کاربر Mailchimp سفارشی را ذخیره کنید

en: Separate Mailster field and field_name by pipes "|" (put each on a new line).%sExample: mailster_field_name|super_forms_field_name%sWith this method you can save custom Mailster user data
fa_IR: فیلد Mailster و field_name را با لوله های "|" جدا کنید (هر کدام را در یک خط جدید قرار دهید).%sExample: mailster_field_name|super_forms_field_name%sبا این روش می توانید داده های کاربر Mailster سفارشی را ذخیره کنید

en: Separate each form ID by a comma.
fa_IR: شناسه هر فرم را با کاما جدا کنید.

en: Separated by comma's e.g: nl,be,de
fa_IR: با کاما از هم جدا می شوند به عنوان مثال: nl,be,de

en: Separated each post status by a comma, enter "any" for all post statuses
fa_IR: هر وضعیت ارسال را با کاما جدا کنید ، "همه" را برای همه وضعیت های پست وارد کنید

en: Seperate each rate with a comma. You can manage and create Tax Rates in via the Stripe %sDashboard%s.
fa_IR: هر امتیاز را با کاما از هم جدا کنید. می‌توانید نرخ‌های مالیات را از طریق Stripe %sDashboard%s مدیریت و ایجاد کنید.

en: September
fa_IR: سپتامبر

en: Serbian
fa_IR: صربی

en: Set a custom delimiter to separate the values on each row
fa_IR: برای جدا کردن مقادیر در هر سطر ، یک جداکننده سفارشی تنظیم کنید

en: Set a custom enclosure character for values
fa_IR: برای مقادیر یک کاراکتر محوطه اختصاصی تنظیم کنید

en: Set a default color (leave blank for none)
fa_IR: رنگ پیش فرض را تنظیم کنید (برای هیچ کدام خالی نمانید)

en: Set a default time for this field (leave blank for none)
fa_IR: یک زمان پیش فرض برای این فیلد تنظیم کنید (برای هیچ کدام خالی بگذارید)

en: Set a default value for this field (leave blank for none)
fa_IR: مقدار پیش فرض را برای این قسمت تنظیم کنید (برای هیچ کدام خالی بگذارید)

en: Set a default value for this field. {post_id} and {post_title} can be used (leave blank for none)
fa_IR: یک مقدار پیش فرض برای این قسمت تنظیم کنید. از {post_id} و {post_title} می توان استفاده کرد (برای هیچ کس خالی بگذارید)

en: Set a default value for this field. {post_id}, {post_title} and {user_****} can be used (leave blank for none)
fa_IR: یک مقدار پیش فرض برای این قسمت تنظیم کنید. از {post_id} ، {post_title} و {user _ ****} استفاده می شود (برای هیچ کس خالی بگذارید)

en: Set a form ID to retrieve data from (separated by comma)
fa_IR: شناسه فرم را برای بازیابی داده ها از (با کاما جدا کنید) تنظیم کنید

en: Set a format e.g: %, EUR, USD etc.
fa_IR: یک قالب را تنظیم کنید به عنوان مثال: %، EUR، USD و غیره.

en: Set a label for the amount e.g: Subtotal or Total
fa_IR: یک برچسب برای مقدار تنظیم کنید، به عنوان مثال: Subtotal یا Total

en: Set a number format e.g: Gygabyte, Kilometers etc. (leave blank for none)
fa_IR: قالب عددی را تنظیم کنید به عنوان مثال: Gygabyte ، Kilometers و غیره

en: Set mailer to use SMTP
fa_IR: فرستنده را برای استفاده از SMTP تنظیم کنید

en: Set the currency of or leave empty for no currency e.g: $ or €
fa_IR: ارز را تنظیم کنید یا بدون ارز خالی بگذارید ، به عنوان مثال: $ یا €

en: Set the limitation thresshold
fa_IR: آستانه محدودیت را تنظیم کنید

en: Set the limitation thresshold per user
fa_IR: میزان فروش محدودیت را برای هر کاربر تنظیم کنید

en: Set the type of number to be used as the placeholder
fa_IR: نوع عددی را برای استفاده به عنوان مکان نگهدار تنظیم کنید

en: Set to -1 to use default TAB index.
fa_IR: برای استفاده از نمایه پیش فرض TAB روی -1 تنظیم کنید.

en: Set to 0 to remove limitations.
fa_IR: برای حذف محدودیت ها روی 0 تنظیم کنید.

en: Set to 0 to use default CSS height
fa_IR: برای استفاده از ارتفاع پیش فرض CSS روی 0 تنظیم کنید

en: Set to 0 to use default CSS height.
fa_IR: برای استفاده از ارتفاع پیش فرض CSS روی 0 تنظیم کنید.

en: Set to 0 to use default CSS width.
fa_IR: برای استفاده از عرض پیش فرض CSS روی 0 تنظیم کنید.

en: Sets shipping and billing country.
fa_IR: کشور حمل و نقل و صورتحساب را تنظیم می کند.

en: Sets the character set and character encoding for the billing information/log-in page on the PayPal website. In addition, this variable sets the same values for information that you send to PayPal in your HTML button code. Default is based on the language encoding settings in your account profile.
fa_IR: مجموعه کاراکترها و رمزگذاری نویسه ها را برای صفحه اطلاعات صورتحساب/ورود به سیستم در وب سایت PayPal تنظیم می کند. علاوه بر این، این متغیر مقادیر یکسانی را برای اطلاعاتی که به PayPal ارسال می کنید در کد دکمه HTML خود تعیین می کند. پیش‌فرض براساس تنظیمات رمزگذاری زبان در نمایه حساب شما است.

en: Sets the language for the billing information/log-in page only. Default is US.
fa_IR: زبان را فقط برای صفحه اطلاعات صورت‌حساب/ورود به سیستم تنظیم می‌کند. پیش فرض ایالات متحده است.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Shadow Color
fa_IR: رنگ سایه

en: Shadow Horizontal Length
fa_IR: طول افقی سایه

en: Shadow Opacity
fa_IR: کدورت سایه

en: Shadow Spread Radius
fa_IR: شعاع گسترش سایه

en: Shadow Vertical Length
fa_IR: طول عمودی سایه

en: Shipping
fa_IR: حمل دریایی

en: Shipping amount
fa_IR: مبلغ حمل و نقل

en: Shipping and billing country
fa_IR: کشور حمل و نقل و صورتحساب

en: Shipping cost (applies to each additional item added to cart)
fa_IR: هزینه ارسال (برای هر کالای اضافی که به سبد خرید اضافه می شود اعمال می شود)

en: Shipping cost (applies to first item added to cart)
fa_IR: هزینه ارسال (در مورد اولین کالای اضافه شده به سبد خرید اعمال می شود)

en: Shipping currency
fa_IR: ارز حمل و نقل

en: Shipping tax behavior
fa_IR: رفتار مالیاتی حمل و نقل

en: Shipping tax code
fa_IR: کد مالیاتی حمل و نقل

en: Shopping Cart
fa_IR: سبد خرید

en: Short - d M, y
fa_IR: کوتاه - d M ، y

en: Short name
fa_IR: نام کوتاه

en: Show
fa_IR: نشان دادن

en: Show Advanced PayPal Settings
fa_IR: نمایش تنظیمات پیشرفته PayPal

en: Show Toolbar when viewing site (enabled by default)
fa_IR: نمایش نوار ابزار هنگام مشاهده سایت (به طور پیش فرض فعال است)

en: Show advanced settings
fa_IR: نمایش تنظیمات پیشرفته

en: Show an icon instead of number
fa_IR: به جای شماره یک نماد نشان دهید

en: Show back to top button
fa_IR: بازگشت به دکمه بالا

en: Show directions panel (list directions next to the map)
fa_IR: نمایش پانل راهنما (لیست مسیرها در کنار نقشه)

en: Show download button to the user after PDF was generated
fa_IR: پس از تولید PDF دکمه بارگیری را به کاربر نشان دهید

en: Show featured image
fa_IR: نمایش تصویر برجسته

en: Show on Form and in PDF file (default)
fa_IR: نمایش در فرم و در فایل PDF (پیش فرض)

en: Show or hide empty categories
fa_IR: دسته های خالی را نشان دهید یا پنهان کنید

en: Show or hide the duration time
fa_IR: مدت زمان را نشان دهید یا پنهان کنید

en: Show popup to logged in users
fa_IR: نمایش پنجره بازشو برای کاربران وارد شده

en: Show popup to none logged in users
fa_IR: نمایش پنجره بازشو برای هیچ یک از کاربران وارد نشده

en: Show post excerpt
fa_IR: نمایش گزیده پست

en: Show post title
fa_IR: نمایش عنوان پست

en: Show product price
fa_IR: نمایش قیمت محصول

en: Show progress bar for Multi-part
fa_IR: نمایش نوار پیشرفت برای چند بخشی

en: Show steps for Multi-part
fa_IR: نمایش مراحل چند بخشی

en: Show thank you message
fa_IR: نمایش پیام تشکر

en: Show the following "Custom" columns
fa_IR: ستون های "سفارشی" زیر را نشان دهید

en: Show the month after the year in the header
fa_IR: ماه بعد از سال را در هدر نشان دهید

en: Show the week of the year
fa_IR: هفته سال را نشان دهید

en: Signature
fa_IR: امضا

en: Signature:
fa_IR: امضا:

en: Single
fa_IR: تنها

en: Single Discount rate, as a percentage, to be charged cart-wide. Set to a value less than 100. The variable overrides any individual item discount rate
fa_IR: نرخ تخفیف تکی، به صورت درصد، در سراسر سبد خرید شارژ می شود. مقدار کمتر از 100 را تنظیم کنید. این متغیر بر نرخ تنزیل هر کالای منفرد لغو می شود

en: Single discount amount charged cart-wide. It must be less than the selling price of all items combined in the cart.
fa_IR: مبلغ تخفیف تکی در سراسر سبد خرید شارژ می شود. باید کمتر از قیمت فروش همه اقلام موجود در سبد خرید باشد.

en: Single handling fee charged cart-wide.
fa_IR: هزینه جابجایی واحد در سراسر سبد خرید.

en: Single product or service checkout
fa_IR: تسویه حساب تک محصول یا خدمات

en: Site ID, if running multiple networks
fa_IR: شناسه سایت، در صورت اجرای چندین شبکه

en: Skip registration if user_login or user_email are not found
fa_IR: اگر user_login یا user_email یافت نشد از ثبت نام صرفنظر کنید

en: Skip wizard
fa_IR: رد شدن از جادوگر

en: Slide In duration in milliseconds (0 is no fade effect)
fa_IR: مدت زمان اسلاید بر حسب میلی ثانیه (0 بدون اثر محو شدن است)

en: Slide in: From Top, Right, Bottom or Left
fa_IR: اسلاید به داخل: از بالا، راست، پایین یا چپ

en: Slider (Carousel)
fa_IR: کشویی (چرخ فلک)

en: Slider colors
fa_IR: رنگ های کشویی

en: Slider field
fa_IR: قسمت کشویی

en: Slovak
fa_IR: اسلواکیایی

en: Slovenian
fa_IR: اسلوونیایی

en: Slug (default)
fa_IR: اسلاگ (پیش فرض)

en: Slugs
fa_IR: راب

en: Slugs (default)
fa_IR: اسلاگ (پیش‌فرض)

en: Sold individually?
fa_IR: به صورت تکی فروخته می شود؟

en: Solid
fa_IR: جامد

en: Some payment methods require a specific currency to be set for your line items. For instance, when using `ideal` the currency must be set to EUR or Stripe will return an error message.
fa_IR: برخی از روش‌های پرداخت نیاز به تنظیم ارز خاصی برای موارد خط شما دارند. به عنوان مثال، هنگام استفاده از «ایده‌آل»، ارز باید روی EUR تنظیم شود، در غیر این صورت Stripe یک پیام خطا نشان می‌دهد.

en: Something went wrong while calculating the distance.
fa_IR: هنگام محاسبه فاصله مشکلی پیش آمد.

en: Something went wrong while deactivating the plugin.
fa_IR: هنگام غیرفعال کردن افزونه مشکلی پیش آمد.

en: Something went wrong while downloading export.
fa_IR: هنگام بارگیری صادرات مشکلی پیش آمد.

en: Something went wrong while exporting form data.
fa_IR: هنگام صادر کردن داده های فرم مشکلی پیش آمد.

en: Something went wrong while importing form data.
fa_IR: هنگام وارد کردن داده های فرم مشکلی پیش آمد.

en: Something went wrong while restoring default settings.
fa_IR: هنگام بازیابی تنظیمات پیش فرض مشکلی پیش آمد.

en: Something went wrong while saving your settings.
fa_IR: هنگام ذخیره تنظیمات شما مشکلی پیش آمد.

en: Something went wrong:
fa_IR: مشکلی پیش آمد:

en: Sorry, file extension is not allowed!
fa_IR: متأسفیم ، پسوند پرونده مجاز نیست!

en: Sorry, no distance could be calculated based on entered data. Please enter a valid address or zipcode.
fa_IR: متأسفیم ، بر اساس داده های وارد شده هیچ مسافتی قابل محاسبه نیست. لطفاً یک آدرس یا کد پستی معتبر وارد کنید.

en: Sort
fa_IR: مرتب سازی

en: Spacer
fa_IR: اسپیسر

en: Specific database table
fa_IR: جدول پایگاه داده خاص

en: Specific posts (post_type)
fa_IR: پست های خاص (نوع_پست)

en: Specific taxonomy (categories)
fa_IR: طبقه بندی خاص (دسته ها)

en: Specifies a numerical value between 0.0 and 1.0 to determine the opacity of the line's color. The default is 1.0.
fa_IR: مقدار عددی بین 0.0 تا 1.0 را تعیین می کند تا میزان تیرگی رنگ خط را تعیین کند. پیش فرض 1.0 است.

en: Specifies the color of the line
fa_IR: رنگ خط را مشخص می کند

en: Specifies the value granularity of the element's value.
fa_IR: دانه دانه بودن مقدار مقدار عنصر را مشخص می کند.

en: Specifies what unit system to use when displaying results
fa_IR: مشخص می کند هنگام نمایش نتایج از چه سیستم واحدی استفاده شود

en: Specifies whether the price is considered inclusive of taxes or exclusive of taxes. One of inclusive, exclusive, or unspecified. Once specified as either inclusive or exclusive, it cannot be changed.
fa_IR: مشخص می کند که آیا قیمت شامل مالیات در نظر گرفته می شود یا بدون مالیات. یکی از شامل، انحصاری، یا نامشخص. هنگامی که به عنوان فراگیر یا انحصاری مشخص شد، نمی توان آن را تغییر داد.

en: Specifies whether the rate is considered inclusive of taxes or exclusive of taxes.
fa_IR: مشخص می کند که آیا این نرخ شامل مالیات در نظر گرفته می شود یا بدون مالیات.

en: Specify billing frequency (defaults to `none` for one-time payments)
fa_IR: تعیین فرکانس صورت‌حساب (پیش‌فرض به «هیچ» برای پرداخت‌های یک‌باره)

en: Specify main and backup SMTP servers
fa_IR: سرورهای اصلی و پشتیبان SMTP را مشخص کنید

en: Specify the countries to appear at the top of the list. Separated by comma's e.g: nl,be,de
fa_IR: کشورهایی را برای نمایش در بالای لیست مشخص کنید. با کاما از هم جدا می شوند به عنوان مثال: nl,be,de

en: Spinning icon color
fa_IR: رنگ آیکون در حال چرخش

en: Squared
fa_IR: مربع

en: Start 15 day trial
fa_IR: آزمایش 15 روزه را شروع کنید

en: Start Import
fa_IR: وارد کردن را شروع کنید

en: Start address
fa_IR: آدرس را شروع کنید

en: Start all over
fa_IR: از اول شروع کن

en: Start of the week
fa_IR: شروع هفته

en: Start typing and find a color
fa_IR: شروع به تایپ کنید و یک رنگ پیدا کنید

en: Starting address (required)
fa_IR: آدرس شروع (الزامی)

en: Starts with
fa_IR: شروع می شود با

en: State
fa_IR: دولت

en: State/Province
fa_IR: استان / استان

en: Statement descriptor
fa_IR: توصیف کننده بیانیه

en: Static (default)
fa_IR: استاتیک (پیش فرض)

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Step
fa_IR: گام

en: Step (defaults to "any")
fa_IR: مرحله (پیش فرض "هر")

en: Step 1
fa_IR: مرحله 1

en: Step Description
fa_IR: شرح مرحله

en: Step Image
fa_IR: تصویر مرحله

en: Step Name
fa_IR: نام مرحله

en: Steps between times in minutes
fa_IR: بین زمان ها در چند دقیقه قدم بگذارید

en: Stick to top, right, bottom or left
fa_IR: به بالا، راست، پایین یا چپ بچسبید

en: Stock Qty
fa_IR: تعداد سهام

en: Street
fa_IR: خیابان

en: Street (1 of 2 fields)
fa_IR: خیابان (1 از 2 فیلد)

en: Street (2 of 2 fields)
fa_IR: خیابان (2 از 2 فیلد)

en: Street name
fa_IR: نام خیابان

en: Street name + nr
fa_IR: نام خیابان + شماره

en: Street nr + name
fa_IR: nr خیابان + نام

en: Street number
fa_IR: شماره خیابان

en: Stripe
fa_IR: راه راه

en: Stripe Checkout
fa_IR: پرداخت راه راه

en: Stripe Live API key not configured, please enter your API key under %sSuper Forms > Settings > Stripe Checkout%s
fa_IR: کلید Stripe Live API پیکربندی نشده است، لطفاً کلید API خود را در %sSuper Forms > Settings > Stripe Checkout%s وارد کنید.

en: Stripe Sandbox API key not configured, please enter your API key under %sSuper Forms > Settings > Stripe Checkout%s
fa_IR: کلید Stripe Sandbox API پیکربندی نشده است، لطفاً کلید API خود را در %sSuper Forms > Settings > Stripe Checkout%s وارد کنید

en: Stripe Transaction
fa_IR: تراکنش نواری

en: Stripe checkout method
fa_IR: روش پرداخت راه راه

en: Stroke color
fa_IR: رنگ سکته

en: Stroke opacity
fa_IR: تیرگی سکته مغزی

en: Stroke weight
fa_IR: وزن سکته

en: Su
fa_IR: سو

en: Sub Title
fa_IR: عنوان فرعی

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Subject:
fa_IR: موضوع:

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Submit button
fa_IR: دکمه ارسال

en: Submit the form (default)
fa_IR: ارسال فرم (پیش فرض)

en: Submit type
fa_IR: نوع ارسال کنید

en: Submitted
fa_IR: ارسال شده

en: Submitted by
fa_IR: ارسال شده توسط

en: Submitted by user
fa_IR: ارسال شده توسط کاربر

en: Subscribe with the following tags
fa_IR: با تگ های زیر مشترک شوید

en: Subscribed (default)
fa_IR: مشترک (پیش‌فرض)

en: Subscriber email address
fa_IR: آدرس ایمیل مشترک

en: Subscriber list ID('s) separated by comma's
fa_IR: شناسه(های) لیست مشترکین با کاما از هم جدا شده اند

en: Subscriber status after submitting the form
fa_IR: وضعیت مشترک پس از ارسال فرم

en: Subscription
fa_IR: اشتراک، ابونمان

en: Subscription Plan ID (should look similar to: plan_G0FvDp6vZvdwRZ)
fa_IR: شناسه طرح اشتراک (باید شبیه به: plan_G0FvDp6vZvdwRZ)

en: Subscription Status
fa_IR: وضعیت اشتراک

en: Subscription checkout
fa_IR: تسویه حساب اشتراک

en: Subscription periods
fa_IR: دوره های اشتراک

en: Subscription plan ID cannot be empty!
fa_IR: شناسه طرح اشتراک نمی تواند خالی باشد!

en: Subscriptions
fa_IR: اشتراک ها

en: Subscriptions can not be paid through iDeal, please choose a different payment method!
fa_IR: اشتراک ها از طریق iDeal قابل پرداخت نیستند، لطفاً روش پرداخت دیگری را انتخاب کنید!

en: Subtotal
fa_IR: جمع فرعی

en: Subtotal:
fa_IR: جمع فرعی:

en: Succeeded
fa_IR: موفق شد

en: Success Message Colors
fa_IR: رنگ پیام های موفقیت

en: Success URL
fa_IR: URL موفقیت

en: Success message
fa_IR: پیام موفقیت

en: Suffix label
fa_IR: برچسب پسوند

en: Suffix question icon tooltip text
fa_IR: متن پسوند آیکون سوال پسوند

en: Sun
fa_IR: آفتاب

en: Sunday
fa_IR: یکشنبه

en: Super Form
fa_IR: فرم فوق العاده

en: Super Forms - Drag & Drop Form Builder
fa_IR: Super Forms - سازنده فرم را بکشید و رها کنید

en: Super Forms - User Status
fa_IR: فرم های فوق العاده - وضعیت کاربر

en: Super Forms Listings will only be generated on the front-end
fa_IR: فهرست‌های Super Forms فقط در قسمت جلویی ایجاد می‌شوند

en: Super Forms could not find a form with ID: %d
fa_IR: Super Forms نتوانست فرمی با شناسه: %d پیدا کند

en: Super Forms could not find a listing with Form ID: %d
fa_IR: Super Forms نتوانست فهرستی با شناسه فرم پیدا کند: %d

en: Super Forms could not find a listing with ID: %d
fa_IR: Super Forms نتوانست فهرستی با شناسه: %d پیدا کند

en: Suspended
fa_IR: معلق

en: Swedish
fa_IR: سوئدی

en: Swiss-French
fa_IR: سوئیسی-فرانسوی

en: Switch form
fa_IR: تغییر فرم

en: System Status
fa_IR: وضعیت سیستم

en: TCP port to connect to
fa_IR: پورت TCP برای اتصال به

en: Tab
fa_IR: برگه

en: Tab 1
fa_IR: برگه 1

en: Tab 2
fa_IR: برگه 2

en: Tab 3
fa_IR: برگه 3

en: Tab Location
fa_IR: محل قرارگیری برگه

en: Tab background color
fa_IR: رنگ پس زمینه برگه

en: Tab border bottom width (0 = none)
fa_IR: عرض پایین حاشیه برگه (0 = هیچ)

en: Tab border color
fa_IR: رنگ حاشیه برگه

en: Tab border left width (0 = none)
fa_IR: عرض سمت چپ حاشیه (0 = هیچ)

en: Tab border right width (0 = none)
fa_IR: عرض سمت راست حاشیه (0 = هیچ)

en: Tab border top width (0 = none)
fa_IR: عرض بالای حاشیه برگه (0 = هیچ)

en: Tab collaps icon color
fa_IR: زبانه رنگ نماد را جمع می کند

en: Tab collapse icon color
fa_IR: رنگ نماد سقوط تب

en: Tab padding
fa_IR: بالشتک زبانه

en: Tab text align
fa_IR: متن برگه تراز شود

en: Tablet preview
fa_IR: پیش نمایش قرص

en: Tabs
fa_IR: زبانه ها

en: Tabs (default)
fa_IR: زبانه ها (پیش فرض)

en: Tabs/Accordion
fa_IR: زبانه ها / آکاردئون

en: Tagline for your blog; set in General Options
fa_IR: Tagline برای وبلاگ شما؛ در گزینه های عمومی تنظیم شده است

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Tags (post_tag)
fa_IR: برچسب ها (post_tag)

en: Tags/Keywords
fa_IR: برچسب ها / کلمات کلیدی

en: Tajiki
fa_IR: تاجیکی

en: Take the shortcode and place it anywere!
fa_IR: کد کوتاه را بردارید و آن را هر جا قرار دهید!

en: Tamil
fa_IR: تامیل

en: Tax behavior
fa_IR: رفتار مالیاتی

en: Tax category code ID. %sFind a tax category%s. Your default tax category is used if you don’t provide one when creating a transaction with Stripe Tax enabled. You can update this in your %stax settings%s.
fa_IR: شناسه کد دسته مالیاتی. %sیک دسته مالیات%s پیدا کنید. اگر هنگام ایجاد تراکنش با فعال کردن Stripe Tax، دسته مالیاتی پیش‌فرض شما را ارائه نکنید، استفاده می‌شود. می‌توانید این را در تنظیمات %stax%s خود به‌روزرسانی کنید.

en: Tax rates:
fa_IR: نرخ مالیات:

en: Taxonomy slug
fa_IR: مثل حلزون حرکت طبقه بندی

en: Text Editor Settings
fa_IR: تنظیمات ویرایشگر متن

en: Text alignment
fa_IR: تراز متن

en: Text area
fa_IR: منطقه متن

en: Text field
fa_IR: قسمت متن

en: Text field (default)
fa_IR: فیلد متن (پیش‌فرض)

en: Text on left side of the color picker (leave blank for no text)
fa_IR: متن در سمت چپ انتخاب کننده رنگ (بدون متن را خالی بگذارید)

en: Text on left side of the toggle button (leave blank for no text)
fa_IR: متن در سمت چپ دکمه جابجایی (بدون متن را خالی بگذارید)

en: Text on right side of the color picker (leave blank for no text)
fa_IR: متن در سمت راست انتخاب کننده رنگ (بدون متن را خالی بگذارید)

en: Text on right side of the toggle button (leave blank for no text)
fa_IR: نوشتار در سمت راست دکمه جابجایی (بدون متن را خالی بگذارید)

en: Thai
fa_IR: تایلندی

en: Thank you for contacting us!
fa_IR: از اینکه با ما تماس گرفتید، متشکریم!

en: Thank you message
fa_IR: پیام متشکرم

en: Thank you page (return URL)
fa_IR: صفحه تشکر (URL بازگشت)

en: Thank you title
fa_IR: عنوان شما متشکرم

en: Thank you!
fa_IR: متشکرم!

en: Thanks Description
fa_IR: تشکر توضیحات

en: Thanks Title
fa_IR: با تشکر از عنوان

en: Thanks margins in px (top right bottom left)
fa_IR: با تشکر از حاشیه در px (بالا سمت راست پایین سمت چپ)

en: The API key will be used for the Google Map element, Address Autocomplete and other features related to the Google Maps API
fa_IR: کلید API برای عنصر Google Map، تکمیل خودکار آدرس و سایر ویژگی‌های مرتبط با Google Maps API استفاده خواهد شد.

en: The CVC number is incorrect.
fa_IR: شماره CVC نادرست است.

en: The ID of the user where the post will belong to
fa_IR: شناسه کاربری که پست متعلق به آن خواهد بود

en: The IETF language tag of the locale Checkout is displayed in. If blank or auto, the browser’s locale is used.
fa_IR: برچسب زبان IETF مربوط به منطقه Checkout در داخل نمایش داده می شود. اگر خالی یا خودکار باشد، از زبان مرورگر استفاده می شود.

en: The List ID seems to be invalid, please make sure you entered to correct List ID.
fa_IR: به نظر می رسد شناسه فهرست نامعتبر است، لطفاً مطمئن شوید که شناسه فهرست را تصحیح کرده اید.

en: The PIN entered is incorrect. This decline code only applies to payments made with a card reader.
fa_IR: پین وارد شده نادرست است. این کد رد فقط برای پرداخت‌های انجام‌شده با کارت‌خوان اعمال می‌شود.

en: The PIN entered is incorrect. This decline code only applies to payments made with a card reader.
fa_IR: پین وارد شده نادرست است. این کد رد فقط برای پرداخت‌های انجام‌شده با کارت‌خوان اعمال می‌شود.

en: The Place's full address
fa_IR: آدرس کامل مکان

en: The Place's phone number in international format
fa_IR: شماره تلفن مکان در قالب بین المللی

en: The Place's phone number, formatted according to the number's regional convention
fa_IR: شماره تلفن مکان، که بر اساس کنوانسیون منطقه‌ای شماره قالب‌بندی شده است

en: The URL the customer will be directed to if they decide to cancel payment and return to your website.
fa_IR: اگر مشتری تصمیم به لغو پرداخت و بازگشت به وب سایت شما داشته باشد، نشانی اینترنتی به آن هدایت می شود.

en: The URL to which PayPal posts information about the payment, in the form of Instant Payment Notification messages.
fa_IR: نشانی اینترنتی که PayPal اطلاعات مربوط به پرداخت را در قالب پیام‌های اعلان پرداخت فوری به آن پست می‌کند.

en: The URL to which Stripe should send customers when payment or setup is complete. If you'd like to use information from the successful Checkout Session on your page, read the guide on customizing your success page.
fa_IR: نشانی اینترنتی که Stripe باید پس از تکمیل پرداخت یا راه‌اندازی، مشتریان را به آن بفرستد. اگر می‌خواهید از اطلاعات جلسه پرداخت موفقیت آمیز در صفحه خود استفاده کنید، راهنمای سفارشی کردن صفحه موفقیت خود را بخوانید.

en: The ZIP/postal code is incorrect.
fa_IR: کد پستی/پستی نادرست است.

en: The address specified with automatic fill-in variables overrides the PayPal member's stored address. Buyers see the addresses that you pass in, but they cannot edit them. PayPal does not show addresses if they are invalid or omitted.
fa_IR: آدرس مشخص شده با متغیرهای تکمیل خودکار آدرس ذخیره شده عضو PayPal را لغو می کند. خریداران آدرس‌هایی را که شما ارسال می‌کنید می‌بینند، اما نمی‌توانند آنها را ویرایش کنند. اگر آدرس ها نامعتبر یا حذف شده باشند، پی پال نشانی نمی دهد.

en: The allowable number of PIN tries has been exceeded.
fa_IR: از تعداد مجاز تلاش پین فراتر رفته است.

en: The amount to add or deduct when button is clicked
fa_IR: مبلغی که با کلیک روی دکمه اضافه یا کسر می شود

en: The area code for U.S. phone numbers, or the country code for phone numbers outside the U.S.
fa_IR: کد منطقه برای شماره تلفن های ایالات متحده، یا کد کشور برای شماره تلفن های خارج از ایالات متحده.

en: The author page (front-end)
fa_IR: صفحه نویسنده (جلو صفحه)

en: The author profile (backend)
fa_IR: نمایه نویسنده (باطن)

en: The authoritative website for this Place, such as a business' homepage
fa_IR: وب سایت معتبر برای این مکان، مانند صفحه اصلی یک کسب و کار

en: The blog's home web address; set in General Options
fa_IR: آدرس وب وبلاگ در گزینه های عمومی تنظیم شده است

en: The card cannot be used to make this payment (it is possible it has been reported lost or stolen).
fa_IR: برای انجام این پرداخت نمی توان از کارت استفاده کرد (احتمال دارد گم شده یا دزدیده شده باشد).

en: The card does not support the specified currency.
fa_IR: کارت از ارز مشخص شده پشتیبانی نمی کند.

en: The card does not support this type of purchase.
fa_IR: کارت از این نوع خرید پشتیبانی نمی کند.

en: The card has been declined as it requires a PIN.
fa_IR: کارت رد شده است زیرا به پین نیاز دارد.

en: The card has been declined for an unknown reason.
fa_IR: کارت به دلیل نامعلومی رد شده است.

en: The card has expired.
fa_IR: کارت منقضی شده است.

en: The card has insufficient funds to complete the purchase.
fa_IR: کارت پول کافی برای تکمیل خرید ندارد.

en: The card issuer could not be reached so the payment could not be authorized.
fa_IR: دسترسی به صادرکننده کارت امکان‌پذیر نیست، بنابراین پرداخت مجاز نیست.

en: The card number is incorrect.
fa_IR: شماره کارت اشتباه است

en: The card or account the card is connected to, is invalid.
fa_IR: کارت یا حسابی که کارت به آن متصل است، نامعتبر است.

en: The card was declined as the transaction requires authentication.
fa_IR: کارت رد شد زیرا تراکنش نیاز به احراز هویت دارد.

en: The cat taxonomy name (e.g: category or product_cat)
fa_IR: نام طبقه بندی گربه (به عنوان مثال: دسته یا محصول_گربه)

en: The charge attempt for the subscription failed, please try with a new payment method
fa_IR: تلاش برای هزینه اشتراک ناموفق بود، لطفاً با روش پرداخت جدیدی امتحان کنید

en: The combination username, password and activation code is incorrect!
fa_IR: ترکیب نام کاربری، رمز عبور و کد فعال سازی اشتباه است!

en: The conditions that this element should listen to.
fa_IR: شرایطی که این عنصر باید به آنها گوش دهد.

en: The confirmation subject for this email
fa_IR: موضوع تأیید این ایمیل

en: The content type to use for this email
fa_IR: نوع محتوا برای استفاده در این ایمیل

en: The content type to use for this email.%sExample: UTF-8 or ISO-8859-1
fa_IR: نوع محتوای مورد استفاده برای این ایمیل.%sمثال: UTF-8 یا ISO-8859-1

en: The cost of shipping each additional unit of this item.
fa_IR: هزینه ارسال هر واحد اضافی از این کالا.

en: The cost of shipping this item.
fa_IR: هزینه ارسال این کالا

en: The current theme's name; set in Presentation
fa_IR: نام موضوع فعلی ؛ تنظیم شده در ارائه

en: The customer has exceeded the balance or credit limit available on their card.
fa_IR: مشتری از حد موجودی یا اعتبار موجود در کارت خود فراتر رفته است.

en: The customer has exceeded the balance or credit limit available on their card.
fa_IR: مشتری از حد موجودی یا اعتبار موجود در کارت خود فراتر رفته است.

en: The customer has not entered their payment method.
fa_IR: مشتری روش پرداخت خود را وارد نکرده است.

en: The customer must use another card or method of payment.
fa_IR: مشتری باید از کارت یا روش پرداخت دیگری استفاده کند.

en: The customer needs to check with the issuer whether the card can be used for the type of currency specified.
fa_IR: مشتری باید با صادرکننده بررسی کند که آیا کارت برای نوع ارز مشخص شده قابل استفاده است یا خیر.

en: The customer needs to contact their card issuer for more information.
fa_IR: مشتری برای کسب اطلاعات بیشتر باید با صادرکننده کارت خود تماس بگیرد.

en: The customer needs to contact their card issuer to check that the card is working correctly.
fa_IR: مشتری باید با صادرکننده کارت خود تماس بگیرد تا بررسی کند که کارت به درستی کار می کند.

en: The customer needs to contact their card issuer to make sure their card can be used to make this type of purchase.
fa_IR: مشتری باید با صادرکننده کارت خود تماس بگیرد تا مطمئن شود می توان از کارت خود برای انجام این نوع خرید استفاده کرد.

en: The customer should contact their card issuer for more information.
fa_IR: مشتری برای اطلاعات بیشتر باید با صادرکننده کارت خود تماس بگیرد.

en: The customer should try again and authenticate their card when prompted during the transaction.
fa_IR: مشتری باید دوباره امتحان کند و در صورت درخواست در حین تراکنش، کارت خود را احراز هویت کند.

en: The customer should try again by inserting their card and entering a PIN.
fa_IR: مشتری باید با وارد کردن کارت خود و وارد کردن یک پین دوباره امتحان کند.

en: The customer should try again using the correct CVC.
fa_IR: مشتری باید دوباره از CVC صحیح استفاده کند.

en: The customer should try again using the correct PIN.
fa_IR: مشتری باید دوباره از پین صحیح استفاده کند.

en: The customer should try again using the correct billing ZIP/postal code.
fa_IR: مشتری باید با استفاده از کد پستی/کد پستی صورت‌حساب صحیح دوباره امتحان کند.

en: The customer should try again using the correct card number.
fa_IR: مشتری باید با استفاده از شماره کارت صحیح دوباره امتحان کند.

en: The customer should try again using the correct expiration date.
fa_IR: مشتری باید با استفاده از تاریخ انقضا صحیح دوباره تلاش کند.

en: The customer should use an alternative payment method.
fa_IR: مشتری باید از روش پرداخت جایگزین استفاده کند.

en: The customer should use another card.
fa_IR: مشتری باید از کارت دیگری استفاده کند.

en: The default for this value is 5 seconds
fa_IR: پیش فرض این مقدار 5 ثانیه است

en: The delivery service that shipped a physical product, such as Fedex, UPS, USPS, etc.
fa_IR: خدمات تحویلی که یک محصول فیزیکی مانند Fedex، UPS، USPS و غیره را ارسال می کند.

en: The duration for error messages to popup in milliseconds.
fa_IR: مدت زمان باز شدن پیام های خطا در میلی ثانیه.

en: The duration time will be calculated based on the time that appears first in it's dropdown
fa_IR: مدت زمان بر اساس زمانی که برای اولین بار در لیست کشویی ظاهر می شود محاسبه می شود

en: The email address where emails are sent to
fa_IR: آدرس ایمیلی که ایمیل ها به آن ارسال می شوند

en: The email address where user will reply to (leave blank to use 'From email' setting).
fa_IR: آدرس ایمیلی که کاربر به آن پاسخ خواهد داد (برای استفاده از تنظیمات "از طریق ایمیل" خالی بگذارید).

en: The email address which emails are sent from.%s(if you encounter issues with receiving emails, try to use info@%s).%sIf you are using an email provider (Gmail, Yahoo, Outlook.com, etc) it should be the email address of that account.
fa_IR: آدرس ایمیلی که ایمیل‌ها از آن ارسال می‌شوند.%s (اگر در دریافت ایمیل با مشکل مواجه شدید، سعی کنید از info@%s استفاده کنید).%sاگر از یک ارائه‌دهنده ایمیل (Gmail، Yahoo، Outlook.com و غیره) استفاده می‌کنید، باید آدرس ایمیل آن حساب باشد.

en: The email message.
fa_IR: پیام ایمیل.

en: The email message. You can use {activation_code} and {register_login_url}
fa_IR: پیام ایمیل. می توانید از {activation_code} و {register_login_url} استفاده کنید

en: The email message. You can use {user_login}, {register_generated_password} and {register_login_url}
fa_IR: پیام ایمیل. می توانید از {user_login}، {register_generated_password} و {register_login_url} استفاده کنید

en: The estimated range for how long shipping will take, meant to be displayable to the customer.
fa_IR: محدوده تخمینی مدت زمان حمل و نقل، به این معنی است که برای مشتری قابل نمایش باشد.

en: The expiration year invalid.
fa_IR: سال انقضا نامعتبر است.

en: The fields that should be populated with the address data.
fa_IR: قسمتهایی که باید با داده های آدرس پر شوند.

en: The filename of the attachment
fa_IR: نام فایل پیوست

en: The following information has been send by the submitter:
fa_IR: اطلاعات زیر توسط ارسال کننده ارسال شده است:

en: The form will not be submitted, no email will be send and no Contact Entry will be saved. Only the PDF file will be generated and downloaded for testing purposes.
fa_IR: فرم ارسال نخواهد شد، هیچ ایمیلی ارسال نخواهد شد و هیچ ورودی تماسی ذخیره نخواهد شد. فقط فایل PDF برای مقاصد آزمایشی تولید و دانلود می شود.

en: The four-digit phone number for U.S. phone numbers.
fa_IR: شماره تلفن چهار رقمی برای شماره تلفن های ایالات متحده.

en: The height to set the editor in pixels
fa_IR: ارتفاع برای تنظیم ویرایشگر در پیکسل

en: The language to use. This affects the names of controls, copyright notices, driving directions, and control labels, as well as the responses to service requests. List of supported language codes: %sSupported Languages%s
fa_IR: زبان مورد استفاده این روی نام کنترل‌ها، اعلامیه‌های حق نسخه‌برداری، مسیرهای رانندگی و برچسب‌های کنترلی و همچنین پاسخ‌ها به درخواست‌های خدمات تأثیر می‌گذارد. لیست کدهای زبان پشتیبانی شده: %sزبان های پشتیبانی شده%s

en: The logic/method of the validation.
fa_IR: منطق / روش اعتبار سنجی.

en: The lower bound of the estimated range. If empty, represents no lower bound.
fa_IR: حد پایین محدوده تخمینی. اگر خالی باشد، هیچ کران پایینی را نشان نمی دهد.

en: The maximum amount
fa_IR: بیشترین مقدار

en: The message to display to locked out users
fa_IR: پیامی برای نمایش به کاربران قفل شده

en: The message to display to none logged in users
fa_IR: پیام برای نمایش به هیچ یک از کاربران وارد نشده است

en: The message to display when an incorrect password was entered
fa_IR: پیامی که هنگام وارد کردن رمز عبور نادرست نمایش داده می شود

en: The minimum amount
fa_IR: حداقل مقدار

en: The mode of the Checkout Session
fa_IR: حالت جلسه پرداخت

en: The most advanced, flexible and easy to use form builder for WordPress!
fa_IR: پیشرفته ترین ، انعطاف پذیرترین و آسان ترین فرم ساز برای وردپرس!

en: The name of the shipping rate, meant to be displayable to the customer. This will appear on CheckoutSessions.
fa_IR: نام نرخ حمل و نقل، به معنای قابل نمایش برای مشتری است. این در CheckoutSessions ظاهر می شود.

en: The name where user will reply to (leave blank to use 'From name' setting).
fa_IR: نامی که کاربر به آن پاسخ خواهد داد (برای استفاده از تنظیمات "از نام" خالی بگذارید).

en: The name which emails are sent from.
fa_IR: نامی که ایمیل از آن ارسال می شود.

en: The number of intervals between subscription billings.
fa_IR: تعداد فواصل بین صورتحساب های اشتراک.

en: The number of months to show at once
fa_IR: تعداد ماه های نشان داده شده در آن واحد

en: The order the post should be displayed in
fa_IR: ترتیبی که پست باید به آن نمایش داده شود

en: The password to access the post
fa_IR: رمز ورود به پست

en: The payment amount is invalid or exceeds the amount that is allowed.
fa_IR: مبلغ پرداختی نامعتبر است یا بیشتر از مقدار مجاز است.

en: The payment cannot be authorized.
fa_IR: پرداخت نمی تواند مجاز باشد.

en: The payment could not be processed by the issuer for an unknown reason.
fa_IR: پرداخت به دلیل نامعلومی توسط صادرکننده قابل پردازش نبود.

en: The payment has been completed, and the funds have been added successfully to your account balance.
fa_IR: پرداخت انجام شد و وجوه با موفقیت به موجودی حساب شما اضافه شد.

en: The payment has been declined as Stripe suspects it is fraudulent.
fa_IR: این پرداخت رد شده است زیرا Stripe مشکوک است که تقلبی است.

en: The payment has been declined because it matches a value on the Stripe user’s block list.
fa_IR: پرداخت رد شده است زیرا با مقداری در لیست بلاک کاربر Stripe مطابقت دارد.

en: The payment has been declined because the card is reported lost.
fa_IR: پرداخت رد شده است زیرا کارت گم شده است.

en: The payment has been declined because the card is reported stolen.
fa_IR: پرداخت رد شده است زیرا کارت به سرقت رفته است.

en: The payment has failed. This happens only if the payment was made from your customer's bank account.
fa_IR: پرداخت انجام نشد. این فقط در صورتی اتفاق می افتد که پرداخت از حساب بانکی مشتری شما انجام شده باشد.

en: The payment is not permitted.
fa_IR: پرداخت مجاز نیست

en: The payment is pending.
fa_IR: پرداخت در انتظار است.

en: The payment should be attempted again. If it still cannot be processed, the customer needs to contact their card issuer.
fa_IR: پرداخت باید دوباره انجام شود. اگر باز هم قابل پردازش نباشد، مشتری باید با صادرکننده کارت خود تماس بگیرد.

en: The payment should be attempted again. If it still cannot be processed, try again later.
fa_IR: پرداخت باید دوباره انجام شود. اگر هنوز قابل پردازش نیست، بعداً دوباره امتحان کنید.

en: The payment was denied. This happens only if the payment was previously pending because of one of the reasons listed for the pending_reason variable or the Fraud_Management_Filters_x variable.
fa_IR: پرداخت رد شد. این فقط در صورتی اتفاق می‌افتد که پرداخت قبلاً به دلیل یکی از دلایل ذکر شده برای متغیر pending_reason یا متغیر Fraud_Management_Filters_x معلق بوده باشد.

en: The post format (e.g: quote, gallery, audio etc.)
fa_IR: قالب پست (به عنوان مثال: نقل قول، گالری، صدا و غیره)

en: The post tags
fa_IR: برچسب های پست

en: The post type %1$s doesn't seem to exist. Please %2$sedit%3$s your form and try again
fa_IR: نوع پست %1$s به نظر نمی رسد وجود داشته باشد. لطفاً %2$sedit%3$s فرم خود را و دوباره امتحان کنید

en: The price or amount of the product, service, or contribution, not including shipping, handling, or tax. If you omit this variable from Buy Now or Donate buttons, buyers enter their own amount at the time of payment.
fa_IR: قیمت یا مقدار محصول، خدمات یا مشارکت، بدون احتساب حمل و نقل، جابجایی، یا مالیات. اگر این متغیر را از دکمه‌های Buy Now یا Donate حذف کنید، خریداران مبلغ خود را در زمان پرداخت وارد می‌کنند.

en: The region code to use. This alters the map's behavior based on a given country or territory. The region parameter accepts Unicode region subtag identifiers which (generally) have a one-to-one mapping to country code Top-Level Domains (ccTLDs). Most Unicode region identifiers are identical to ISO 3166-1 codes, with some notable exceptions. For example, Great Britain's ccTLD is "uk" (corresponding to the domain .co.uk) while its region identifier is "GB".
fa_IR: کد منطقه برای استفاده این رفتار نقشه را بر اساس یک کشور یا قلمرو مشخص تغییر می دهد. پارامتر منطقه، شناسه‌های زیربرچسب منطقه یونیکد را می‌پذیرد که (به طور کلی) نگاشت یک به یک به دامنه‌های سطح بالای کد کشور (ccTLD) دارند. اکثر شناسه‌های منطقه یونیکد با کدهای ISO 3166-1 یکسان هستند، با برخی استثناهای قابل توجه. به عنوان مثال، ccTLD بریتانیای کبیر "uk" (مرتبط با دامنه .co.uk) است در حالی که شناسه منطقه آن "GB" است.

en: The result will be expressed in meters. Enter the unique field name e.g: total_distance
fa_IR: نتیجه به متر بیان می شود. نام فیلد منحصر به فرد را وارد کنید: total_distance

en: The result will be expressed in seconds. Enter the unique field name e.g: total_traveltime
fa_IR: نتیجه در چند ثانیه بیان می شود. نام فیلد منحصر به فرد را وارد کنید: total_traveltime

en: The shipping rate options to apply to this Session.
fa_IR: گزینه های نرخ حمل و نقل برای اعمال در این جلسه.

en: The specific reason for the decline should not be reported to the customer. Instead, it needs to be presented as a generic decline.
fa_IR: دلیل خاصی برای کاهش قیمت نباید به مشتری گزارش شود. در عوض، باید به عنوان یک کاهش عمومی ارائه شود.

en: The steps the slider makes when sliding
fa_IR: مراحلی که لغزنده هنگام لغزش انجام می دهد

en: The subject for this email
fa_IR: موضوع این ایمیل

en: The subscription’s description, meant to be displayable to the customer.
fa_IR: شرح اشتراک، به این معناست که برای مشتری قابل نمایش باشد.

en: The tag taxonomy name (e.g: post_tag or product_tag)
fa_IR: نام طبقه بندی برچسب (به عنوان مثال: post_tag یا product_tag)

en: The taxonomy %1$s doesn't seem to exist. Please %2$sedit%3$s your form and try again
fa_IR: طبقه بندی %1$s به نظر نمی رسد وجود داشته باشد. لطفاً %2$sedit%3$s فرم خود را و دوباره امتحان کنید

en: The thickness of the signature when drawing
fa_IR: ضخامت امضا در هنگام ترسیم

en: The three-digit prefix for U.S. phone numbers, or the entire phone number for phone numbers outside the U.S., excluding country code.
fa_IR: پیشوند سه رقمی برای شماره تلفن های ایالات متحده، یا کل شماره تلفن برای شماره تلفن های خارج از ایالات متحده، به استثنای کد کشور.

en: The time in seconds, before the connection is dropped and an error is returned.
fa_IR: زمان بر حسب ثانیه ، قبل از قطع اتصال و برگرداندن خطا.

en: The time that should appear first in the dropdown list (Minimum Time)
fa_IR: زمانی که باید ابتدا در لیست کشویی نمایش داده شود (حداقل زمان)

en: The time that should appear last in the dropdown list (Maximum Time)
fa_IR: زمانی که باید آخرین در لیست کشویی باشد (حداکثر زمان)

en: The tooltip will appear as soon as the user hovers over the field with their mouse.
fa_IR: به محض اینکه کاربر با استفاده از ماوس بر روی قسمت زمینه حرکت کند ، این راهنما ظاهر می شود.

en: The total of times a user can click the "+" icon
fa_IR: مجموع دفعاتی که کاربر می تواند روی نماد "+" کلیک کند

en: The tracking number for a physical product, obtained from the delivery service. If multiple tracking numbers were generated for this purchase, please separate them with commas.
fa_IR: شماره ردیابی یک محصول فیزیکی که از سرویس تحویل به دست می آید. اگر چندین شماره پیگیری برای این خرید ایجاد شده است، لطفاً آنها را با کاما جدا کنید.

en: The types of place results to return
fa_IR: انواع مکان نتایج به بازگشت

en: The unit of measure if weight is specified.
fa_IR: واحد اندازه گیری اگر وزن مشخص شده باشد.

en: The upper bound of the estimated range. If empty, represents no upper bound i.e., infinite.
fa_IR: حد بالایی محدوده تخمینی. اگر خالی باشد، هیچ کران بالایی را نشان نمی دهد، یعنی بی نهایت.

en: The value for your hidden field.
fa_IR: مقدار فیلد پنهان شما.

en: The value the field needs to have before this field will become visible.
fa_IR: مقداری که فیلد باید قبل از این فیلد داشته باشد قابل مشاهده است.

en: Theme & colors
fa_IR: طرح زمینه و رنگ ها

en: Theme & styles
fa_IR: طرح زمینه و سبک ها

en: Theme style
fa_IR: سبک تم

en: Theme styles
fa_IR: سبک های تم

en: Third choice
fa_IR: انتخاب سوم

en: This allows you return the age, months or days based on the birthdate
fa_IR: این به شما امکان می دهد سن، ماه یا روز را بر اساس تاریخ تولد بازگردانید

en: This allows you to retrieve entry data from a different form and autopopulate it inside this form.
fa_IR: با این کار می توانید داده های ورودی را از فرم دیگری بازیابی کرده و در داخل این فرم به صورت خودکار جمع کنید.

en: This authorization has been voided.
fa_IR: این مجوز باطل شده است.

en: This authorization has expired and cannot be captured.
fa_IR: این مجوز منقضی شده است و نمی توان آن را گرفت.

en: This can be a Text field or Hidden field (do not add brackets before and after).
fa_IR: این می تواند یک قسمت Text یا Hidden باشد (قبل و بعد از آن براکت اضافه نکنید).

en: This content will be placed after the body content of the email.
fa_IR: این محتوا پس از محتوای متن ایمیل قرار می گیرد.

en: This content will be placed after the confirmation email body.
fa_IR: این محتوا بعد از متن ایمیل تأیید قرار می گیرد.

en: This content will be placed before the body content of the email.
fa_IR: این محتوا قبل از محتوای متن ایمیل قرار می گیرد.

en: This content will be placed before the confirmation email body.
fa_IR: این محتوا قبل از متن ایمیل تأیید قرار می گیرد.

en: This form is no longer available
fa_IR: این فرم دیگر در دسترس نیست

en: This is the toggle label when the user disabled the toggle element
fa_IR: این هنگامی است که کاربر عنصر ضامن را غیرفعال می کند ، این برچسب ضامن است

en: This is the toggle label when the user enabled the toggle element
fa_IR: این هنگامی است که کاربر عنصر ضامن را فعال می کند ، این برچسب ضامن است

en: This is the toggle value when the user disabled the toggle element
fa_IR: وقتی کاربر عنصر ضامن را غیرفعال می کند ، این مقدار ضامن است

en: This is the toggle value when the user enabled the toggle element
fa_IR: این مقدار ضامن است وقتی که کاربر عنصر ضامن را فعال کند

en: This mail was send from
fa_IR: این نامه از طرف ارسال شده است

en: This makes it easier to keep track of your sections when building forms
fa_IR: این امر باعث می شود که هنگام ساخت فرم ، پیگیری بخشهای خود راحت تر باشد

en: This message will be displayed if the listing is not visible to the user
fa_IR: اگر لیست برای کاربر قابل مشاهده نباشد، این پیام نمایش داده می شود

en: This message will be displayed if there are no results based on the current filter
fa_IR: اگر بر اساس فیلتر فعلی هیچ نتیجه ای وجود نداشته باشد، این پیام نمایش داده می شود

en: This message will be displayed to the user if an entry with the same title already exists based on above configuration
fa_IR: این پیام برای کاربر نمایش داده می شود اگر ورودی با عنوان مشابه بر اساس پیکربندی بالا وجود داشته باشد

en: This message will only be displayed if absolutely zero results are available for the current user.
fa_IR: این پیام تنها در صورتی نمایش داده می‌شود که برای کاربر فعلی نتایج مطلقاً صفر در دسترس باشد.

en: This only works for logged in users or when $_GET or $_POST contains a key [contact_entry_id] with the entry ID (in that case the "form ID" setting is obsolete)
fa_IR: این فقط برای کاربران وارد شده کار می کند یا وقتی $ _GET یا $ _POST حاوی یک کلید [contact_entry_id] با شناسه ورودی باشد (در این صورت تنظیم "فرم شناسه" منسوخ شده است)

en: This only works if either one of the following is used/enabled:%1$s- You enabled "Retrieve form data from users last submission"%1$s- Your form contains a search field that searches contact entries based on their title;%1$s- When $_GET or $_POST contains a key [contact_entry_id] with the entry ID;%1$s- When you have a Hidden field named "hidden_contact_entry_id" with the tag {user_last_entry_id} set as it's Default value;
fa_IR: این فقط در صورتی کار می‌کند که یکی از موارد زیر استفاده/فعال باشد:%1$s- شما "بازیابی اطلاعات فرم از آخرین ارسال کاربران"%1$s را فعال کرده‌اید- فرم شما حاوی یک فیلد جستجو است که ورودی‌های مخاطب را بر اساس عنوان آنها جستجو می‌کند. %1$s- وقتی $_GET یا $_POST حاوی یک کلید [contact_entry_id] با شناسه ورودی است؛%1$s- هنگامی که یک فیلد پنهان به نام "hidden_contact_entry_id" دارید که تگ {user_last_entry_id} به عنوان مقدار پیش‌فرض تنظیم شده است.

en: This option is only usefull whenever you conditionally hide the user_login or user_email field
fa_IR: این گزینه فقط زمانی مفید است که فیلد user_login یا user_email را به صورت مشروط مخفی کنید

en: This option is required so that Super Forms knows how to calculate the distance
fa_IR: این گزینه لازم است تا Super Forms بداند چگونه فاصله را محاسبه کند

en: This profile has been suspended, and no further amounts will be collected.
fa_IR: این نمایه به حالت تعلیق درآمده است و مبلغ دیگری جمع آوری نخواهد شد.

en: This recurring payment plan has been canceled and cannot be reactivated. No more recurring payments will be made.
fa_IR: این طرح پرداخت تکراری لغو شده است و قابل فعال سازی مجدد نیست. دیگر پرداخت های مکرر انجام نخواهد شد.

en: This setting only works when files are stored in a secure directory outside the wp-content directory. Leave blank to allow any logged in user to download the files.
fa_IR: این تنظیم فقط زمانی کار می کند که پرونده ها در یک دایرکتوری امن خارج از دایرکتوری wp-content ذخیره شوند. جای خالی بگذارید تا هر کاربر وارد شده بتواند پرونده ها را بارگیری کند.

en: This setting only works when files are stored in a secure directory outside the wp-content directory. When enabled, this will prevent any none authorized download of files. Users must be logged in before they can download the files.
fa_IR: این تنظیم فقط زمانی کار می کند که پرونده ها در یک دایرکتوری امن خارج از دایرکتوری wp-content ذخیره شوند. وقتی فعال باشد ، از بارگیری مجاز پرونده ها جلوگیری می کند. کاربران باید قبل از بارگیری پرونده ها وارد سیستم شوند.

en: This value overrides the weight values of individual items. If profile-based shipping rates are configured with a basis of weight, PayPal uses this value to calculate the shipping charges for the payment.
fa_IR: این مقدار بر مقادیر وزنی اقلام تکی غلبه می کند. اگر نرخ‌های ارسال مبتنی بر نمایه بر اساس وزن پیکربندی شوند، PayPal از این مقدار برای محاسبه هزینه‌های ارسال برای پرداخت استفاده می‌کند.

en: This variable is not quantity-specific. The same handling cost applies, regardless of the number of items on the order.
fa_IR: این متغیر مختص کمیت نیست. صرف نظر از تعداد اقلام در سفارش، همان هزینه جابجایی اعمال می شود.

en: This will add a marker for the address location on the map
fa_IR: با این کار یک نشانگر برای محل آدرس روی نقشه اضافه می شود

en: This will add a question mark with a tooltip (leave blank for no question icon)
fa_IR: با این کار یک علامت سوال به همراه یک راهنمای ابزار اضافه می شود (بدون نماد بدون سوال جای خالی بگذارید)

en: This will apply a right to left layout for your emails
fa_IR: این یک طرح راست به چپ برای ایمیل های شما اعمال می شود

en: This will attach a CSV file to the admin email
fa_IR: این یک فایل CSV را به ایمیل مدیر پیوست می کند

en: This will convert line breaks automatically to [br /] tags
fa_IR: با این کار شکست خط به طور خودکار به برچسب [br /] تبدیل می شود

en: This will convert line breaks to [br /] tag in HTML emails
fa_IR: با این کار شکستن خط ها در ایمیل های HTML به برچسب [br /] تبدیل می شود

en: This will convert line breaks to [br /] tags in HTML emails
fa_IR: با این کار شکست خط ها به برچسب [br /] در ایمیل های HTML تبدیل می شوند

en: This will create a new site within your wordpress site network
fa_IR: این یک سایت جدید در شبکه سایت وردپرس شما ایجاد می کند

en: This will deactivate your plugin for this domain. Click OK if you are sure to continue!
fa_IR: با این کار افزونه شما برای این دامنه غیرفعال می شود. اگر مطمئن هستید که ادامه می دهید ، تأیید را کلیک کنید!

en: This will delete all your current settings. Click OK if you are sure to continue!
fa_IR: با این کار همه تنظیمات فعلی شما حذف می شود. اگر مطمئن هستید که ادامه می دهید ، تأیید را کلیک کنید!

en: This will delete your current progress. Before you proceed, please confirm that you want to delete all elements and insert this example form!
fa_IR: با این کار پیشرفت فعلی شما حذف می شود. قبل از ادامه ، لطفاً تأیید کنید که می خواهید همه عناصر را حذف کنید و این فرم مثال را وارد کنید!

en: This will determine if the textual distance is returned in meters or miles
fa_IR: با این کار مشخص می شود که فاصله نوشتاری به متر یا مایل برگردانده می شود

en: This will generate a new password as soon as the user account has been approved
fa_IR: به محض اینکه حساب کاربری تأیید شد، یک رمز عبور جدید ایجاد می کند

en: This will prevent all the settings from being send (normally you do not need these for your Zap)
fa_IR: این کار از ارسال همه تنظیمات جلوگیری می کند (معمولاً برای Zap خود به آنها نیاز ندارید)

en: This will prevent browser from automatically autopopulating a field when user starts typing with previously submitted data
fa_IR: وقتی کاربر شروع به تایپ با داده های قبلاً ارسالی می کند ، از جمع آوری خودکار یک قسمت از مرورگر جلوگیری می کند

en: This will prevent empty values from being saved for the Contact Entry
fa_IR: با این کار از ذخیره مقادیر خالی برای ورودی مخاطب جلوگیری می شود

en: This will prevent scrolling effect when an error was found for the current step
fa_IR: وقتی خطایی برای مرحله فعلی پیدا شد ، از اثر پیمایش جلوگیری می کند

en: This will prevent scrolling effect when the Next or Prev button was clicked
fa_IR: با جلوگیری از کلیک روی دکمه Next یا Prev ، این از پیمایش جلوگیری می کند

en: This will prevent the first element from being automatically focussed when this multi-part becomes active
fa_IR: این باعث می شود که عنصر اول در هنگام فعال شدن این چند بخشی به طور خودکار متمرکز نشود

en: This will prioritize search result within the provided region. The region parameter accepts Unicode region subtag identifiers which (generally) have a one-to-one mapping to country code Top-Level Domains (ccTLDs). Most Unicode region identifiers are identical to ISO 3166-1 codes, with some notable exceptions. For example, Great Britain's ccTLD is "uk" (corresponding to the domain .co.uk) while its region identifier is "GB".
fa_IR: با این کار نتایج جستجو در منطقه ارائه شده اولویت بندی می شود. پارامتر منطقه، شناسه‌های زیربرچسب منطقه یونیکد را می‌پذیرد که (به طور کلی) نگاشت یک به یک به دامنه‌های سطح بالای کد کشور (ccTLD) دارند. اکثر شناسه‌های منطقه یونیکد با کدهای ISO 3166-1 یکسان هستند، با برخی استثناهای قابل توجه. به عنوان مثال، ccTLD بریتانیای کبیر "uk" (مرتبط با دامنه .co.uk) است در حالی که شناسه منطقه آن "GB" است.

en: This will save a subscriber for MailPoet
fa_IR: این یک مشترک را برای MailPoet ذخیره می کند

en: This will save a subscriber for Mailster
fa_IR: این یک مشترک را برای Mailster ذخیره می کند

en: This will save the entered email by the user as the subsriber email address
fa_IR: با این کار ایمیل وارد شده توسط کاربر به عنوان آدرس ایمیل مشترک ذخیره می شود

en: This will strip out any fields that where not filled out by the user
fa_IR: با این کار هر فیلدی که توسط کاربر پر نشده باشد از بین می رود

en: Thousand separator
fa_IR: هزار جدا کننده

en: Three-letter ISO currency code e.g USD, CAD, EUR
fa_IR: کد ارز ISO سه حرفی مانند USD، CAD، EUR

en: Threshold for the "keyup" event before hooks are fired (in milliseconds)
fa_IR: آستانه رویداد "keyup" قبل از شلیک قلاب ها (در میلی ثانیه)

en: Thu
fa_IR: پنجشنبه

en: Thursday
fa_IR: پنج شنبه

en: Till
fa_IR: تا

en: Till date
fa_IR: تا تاریخ

en: Till date (yyyy-mm-dd): Display the popup within specific date range
fa_IR: تا تاریخ (Yyyyy-mm-dd): پنجره بازشو را در محدوده تاریخ خاصی نمایش دهید

en: Time
fa_IR: زمان

en: Timeout (seconds)
fa_IR: مهلت زمانی (ثانیه)

en: Tip
fa_IR: نکته

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title color
fa_IR: رنگ عنوان

en: Title for blog
fa_IR: عنوان برای وبلاگ

en: Title line-height in pixels (0 = none)
fa_IR: ارتفاع عنوان عنوان در پیکسل (0 = هیچ)

en: Title size in pixels (0 = none)
fa_IR: اندازه عنوان در پیکسل (0 = هیچ)

en: Title weight (0 = none)
fa_IR: وزن عنوان (0 = هیچ)

en: To delete this entry you must be logged in.
fa_IR: برای حذف این ورودی باید وارد شوید.

en: To use a header and footer for your PDF, you can edit any element (including columns) and navigate to "PDF Settings" section. Here you can define if the element should be used as a header or footer. Note that you can only use one header or footer element. To add multiple elements you should use a column instead.
fa_IR: برای استفاده از هدر و پاورقی برای PDF خود ، می توانید هر عنصر (از جمله ستون ها) را ویرایش کرده و به بخش "تنظیمات PDF" بروید. در اینجا می توانید تعیین کنید که آیا این عنصر باید به عنوان هدر یا پاورقی استفاده شود. توجه داشته باشید که فقط می توانید از یک عنصر هدر یا پاورقی استفاده کنید. برای افزودن چندین عنصر ، باید از ستون استفاده کنید.

en: To use for example Raleway google font you can enter: 'Raleway', sans-serif
fa_IR: برای استفاده از فونت گوگل به عنوان مثال Raleway می توانید وارد کنید: 'Raleway', sans-serif

en: Toggle all fields
fa_IR: همه قسمتها را تغییر دهید

en: Toggle button background (off)
fa_IR: تغییر پس زمینه دکمه (خاموش)

en: Toggle button background (on)
fa_IR: تغییر پس زمینه دکمه (روشن)

en: Toggle button colors
fa_IR: تغییر رنگ دکمه ها

en: Toggle button font (off)
fa_IR: تغییر قلم دکمه (خاموش)

en: Toggle button font (on)
fa_IR: تغییر قلم دکمه (روشن)

en: Toggle field
fa_IR: تغییر قسمت

en: Toggle start value (default status)
fa_IR: تغییر مقدار شروع (وضعیت پیش فرض)

en: Tooltip Arrow Background
fa_IR: پس‌زمینه پیکان راهنمای ابزار

en: Tooltip Background
fa_IR: پس زمینه راهنمای ابزار

en: Tooltip Border
fa_IR: حاشیه راهنمای ابزار

en: Tooltip Colors
fa_IR: رنگ های راهنمای ابزار

en: Tooltip Font
fa_IR: فونت راهنمای ابزار

en: Tooltip text
fa_IR: متن راهنما

en: Top
fa_IR: بالا:

en: Top and Left
fa_IR: بالا و چپ

en: Top and Right
fa_IR: بالا و راست

en: Top left
fa_IR: بالا سمت چپ

en: Top right
fa_IR: بالا سمت راست

en: Total
fa_IR: جمع

en: Track color
fa_IR: رنگ آهنگ

en: Track form submissions with Google Analytics
fa_IR: موارد ارسالی فرم را با Google Analytics پیگیری کنید

en: Tracking Events
fa_IR: پیگیری رویدادها

en: Tracking number (optional)
fa_IR: شماره پیگیری (اختیاری)

en: Transaction
fa_IR: معامله

en: Transaction Details
fa_IR: جزئیات معامله

en: Transaction ID
fa_IR: شناسه تراکنش

en: Transactions
fa_IR: معاملات

en: Transfer after this element
fa_IR: انتقال بعد از این عنصر

en: Transfer this element (also works across forms)
fa_IR: انتقال این عنصر (در فرمها نیز کار می کند)

en: Translate countries by its given iso code
fa_IR: کشورها را با کد iso داده شده ترجمه کنید

en: Translations
fa_IR: ترجمه ها

en: Trash
fa_IR: زباله ها

en: Travel mode (specifies what mode of transport to use when calculating directions)
fa_IR: حالت سفر (مشخص می کند هنگام محاسبه جهت استفاده از چه نوع حمل و نقل استفاده شود)

en: Trial period in days (only works when mode is set to `subscription`)
fa_IR: دوره آزمایشی در روز (فقط زمانی کار می‌کند که حالت روی «اشتراک» تنظیم شده باشد)

en: Trigger only when all or one of the below conditions matched their value.
fa_IR: فقط در مواقعی که همه یا یکی از شرایط زیر با ارزش آنها مطابقت داشته باشد ، راه اندازی کنید.

en: Tu
fa_IR: تو

en: Tue
fa_IR: سه شنبه

en: Tuesday
fa_IR: سهشنبه

en: Turkish
fa_IR: ترکی

en: U.S. state
fa_IR: ایالت آمریکا

en: URL of your login page where you placed the login form, here users can verify their email address
fa_IR: URL صفحه ورود خود را که در آن فرم ورود را قرار داده اید، در اینجا کاربران می توانند آدرس ایمیل خود را تأیید کنند

en: US State
fa_IR: ایالت آمریکا

en: Ukrainian
fa_IR: اوکراینی

en: Unable to load content, please refresh the page, or try again later.
fa_IR: بارگیری محتوا امکان پذیر نیست ، لطفاً صفحه را تازه کنید یا بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Unable to submit form, session expired!
fa_IR: فرم ارسال نشد، جلسه منقضی شد!

en: Unable to switch language, session expired!
fa_IR: تغییر زبان ممکن نیست، جلسه منقضی شد!

en: Uncaptured
fa_IR: اسیر نشده

en: Undo last change
fa_IR: آخرین تغییر را واگرد کنید

en: Unique code
fa_IR: کد منحصر به فرد

en: Unique code generation
fa_IR: تولید کد منحصر به فرد

en: Unique field name
fa_IR: نام فیلد منحصر به فرد

en: Unique field name (required)
fa_IR: نام فیلد منحصر به فرد (الزامی)

en: Unique field name may not be empty!
fa_IR: نام فیلد منحصر به فرد ممکن است خالی نباشد!

en: Unit
fa_IR: واحد

en: Unit amount
fa_IR: مقدار واحد

en: Unit.
fa_IR: واحد.

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Unread
fa_IR: خوانده نشده

en: Unsubscribed
fa_IR: لغو اشتراک

en: Until
fa_IR: تا زمان

en: Update
fa_IR: به روز رسانی

en: Update Element
fa_IR: به روز رسانی عنصر

en: Update all
fa_IR: همه رو آپدیت کن

en: Update based on user ID (user_id)
fa_IR: به روز رسانی بر اساس شناسه کاربر (user_id)

en: Update conditional logic, {tags} and variable fields dynamically
fa_IR: منطق شرطی ، {برچسب ها} و زمینه های متغیر را به صورت پویا به روز کنید

en: Update contact entry data (if contact entry was found)
fa_IR: داده های ورود مخاطب را به روز کنید (اگر ورودی مخاطب پیدا شد)

en: Update current logged in user
fa_IR: به روز رسانی فعلی کاربر وارد شده است

en: Update custom user meta
fa_IR: متای کاربر سفارشی را به روز کنید

en: Update user based on user_id field or GET or POST
fa_IR: کاربر را بر اساس فیلد user_id یا GET یا POST به روز کنید

en: Upload CSV file
fa_IR: پرونده CSV را بارگذاری کنید

en: Upload a file to send as attachment
fa_IR: فایلی را بارگذاری کنید تا به عنوان پیوست ارسال شود

en: Upload a logo to use for this email template
fa_IR: یک لوگو برای استفاده برای این الگوی ایمیل آپلود کنید

en: Upload failed
fa_IR: بارگذاری انجام نشد

en: Upload limit reached!
fa_IR: به محدودیت آپلود رسیده است!

en: Upload size limit reached!
fa_IR: به حداکثر اندازه بارگذاری رسید!

en: Uploading files...
fa_IR: در حال آپلود فایل ها...

en: Upon selecting the country code a placeholder for the correct phonenumber format will be displayed
fa_IR: پس از انتخاب کد کشور، یک مکان نگهدار برای فرمت شماره تلفن صحیح نمایش داده می شود

en: Use %shttps://jsonlint.com/%s in case you are unable to find the error.
fa_IR: در صورتی که نمی توانید خطا را پیدا کنید، از %shttps://jsonlint.com/%s استفاده کنید.

en: Use 24h format e.g: 13:00, 09:30 etc.
fa_IR: از قالب 24 ساعته استفاده کنید، به عنوان مثال: 13:00، 09:30 و غیره.

en: Use CTRL or SHIFT to select multiple roles
fa_IR: از CTRL یا SHIFT برای انتخاب چند نقش استفاده کنید

en: Use a custom email body. Use {loop_fields} to retrieve the loop.
fa_IR: از متن ایمیل سفارشی استفاده کنید. برای بازیابی حلقه از {loop_fields} استفاده کنید.

en: Use a custom loop. Use {loop_label} and {loop_value} to retrieve values.
fa_IR: از یک حلقه سفارشی استفاده کنید. برای بازیابی مقادیر از {loop_label} و {loop_value} استفاده کنید.

en: Use a password to protect the form
fa_IR: برای محافظت از فرم از رمز عبور استفاده کنید

en: Use an existing product ID which the price will belong to
fa_IR: از شناسه محصول موجود استفاده کنید که قیمت به آن تعلق دارد

en: Use as PDF footer
fa_IR: به عنوان پاورقی PDF استفاده کنید

en: Use as PDF header
fa_IR: به عنوان سرصفحه PDF استفاده کنید

en: Use custom HTML and CSS when printing
fa_IR: هنگام چاپ از HTML و CSS سفارشی استفاده کنید

en: Use custom button settings or the default form button settings?
fa_IR: از تنظیمات دکمه سفارشی یا تنظیمات پیش فرض دکمه فرم استفاده می کنید؟

en: Use custom headers
fa_IR: از هدرهای سفارشی استفاده کنید

en: Use custom padding
fa_IR: از بالشتک های سفارشی استفاده کنید

en: Use headers defined for Admin emails (default)
fa_IR: استفاده از سرفصل های تعریف شده برای ایمیل های مدیر (پیش فرض)

en: Use headers defined for Confirmation emails
fa_IR: از هدرهای تعریف شده برای ایمیل های تایید استفاده کنید

en: Use image button instead of text button
fa_IR: به جای دکمه متن از دکمه تصویر استفاده کنید

en: Use it as a starting point, but you can customize the columns
fa_IR: از آن به عنوان نقطه شروع استفاده کنید ، اما می توانید ستون ها را سفارشی کنید

en: Use minimal editor config
fa_IR: از حداقل پیکربندی ویرایشگر استفاده کنید

en: Use numbers to specify days to exclude separated by comma's e.g: 0,1,2%sWhere: 0 = Sunday and 1 = Monday etc.
fa_IR: از اعداد برای مشخص کردن روزها استفاده کنید تا با کاما جدا شوند، به عنوان مثال: 0،1،2%sWhere: 0 = یکشنبه و 1 = دوشنبه و غیره.

en: Use the adaptive positioning by default
fa_IR: به طور پیش فرض از موقعیت تطبیقی استفاده کنید

en: Use the default wp_mail() or use SMTP to send emails
fa_IR: از wp_mail پیش فرض () استفاده کنید یا از SMTP برای ارسال ایمیل استفاده کنید

en: Use this field to optionally store an explanation of the subscription for rendering in Stripe hosted surfaces.
fa_IR: از این فیلد برای ذخیره اختیاری توضیحی درباره اشتراک برای رندر در سطوح میزبان Stripe استفاده کنید.

en: Use this to add some extra styles for this element.
fa_IR: از این برای اضافه کردن برخی از سبک های اضافی برای این عنصر استفاده کنید.

en: Use to identify your invoice number for this purchase.
fa_IR: برای شناسایی شماره فاکتور خود برای این خرید استفاده کنید.

en: Use your own custom regex to validate this field
fa_IR: برای تأیید اعتبار این قسمت از regex سفارشی خود استفاده کنید

en: Use {tags} if needed
fa_IR: در صورت نیاز از {tags} استفاده کنید

en: Use {tags} if needed%sPut each latitude and longitude on a new line separated by pipes e.g: lat|lng
fa_IR: در صورت نیاز از {tags} استفاده کنید%sهر طول و عرض جغرافیایی را در یک خط جدید که با لوله‌ها از هم جدا شده است، قرار دهید، به عنوان مثال: lat|lng

en: Use {tags} if needed, separate each mode with comma. Valid values are: BUS,RAIL,SUBWAY,TRAIN,TRAM
fa_IR: در صورت لزوم از {tags} استفاده کنید ، هر حالت را با کاما جدا کنید. مقادیر معتبر عبارتند از: BUS ، RAIL ، SUBWAY ، TRAIN ، TRAM

en: Use {tags} if needed, valid modes are: DRIVING, BICYCLING, TRANSIT, WALKING
fa_IR: در صورت لزوم از {tags} استفاده کنید ، حالت های معتبر عبارتند از: رانندگی ، دوچرخه سواری ، ترانزیت ، پیاده روی

en: Use {tags} if needed, you can also use third party [shortcodes] if needed. But please note that if you are using {tags} in combination with [shortcodes] from third parties, this might cause problems with initialized DOM elements. This is because when using {tags} the HTML will be updated to reflect the value change of a field, which causes the HTML to be reloaded, losing any initialized DOM elements. Best practise would be to not mix {tags} and [shortcodes] in a single HTML element.
fa_IR: در صورت نیاز از {tags} استفاده کنید ، در صورت لزوم می توانید از [کد کوتاه] شخص ثالث نیز استفاده کنید. اما لطفا توجه داشته باشید که اگر از {tags} در ترکیب با [کد کوتاه] از اشخاص ثالث استفاده می کنید ، این ممکن است با عناصر اولیه DOM مشکل ایجاد کند. دلیل این امر این است که هنگام استفاده از {tags} HTML به روز می شود تا تغییر مقدار یک قسمت را منعکس کند ، که باعث می شود HTML دوباره بارگیری شود و عناصر اولیه DOM از بین برود. بهترین روش این است که {برچسب ها} و [کد کوتاه] را در یک عنصر HTML مخلوط نکنید.

en: Use {tags} if needed. Example values are: nl (for Netherlands), es (for Spain), de (for Germany), uk (for Great Britain)
fa_IR: در صورت نیاز از {tags} استفاده کنید. مقادیر مثال عبارتند از: nl (برای هلند) ، es (برای اسپانیا) ، de (برای آلمان) ، انگلستان (برای انگلیس)

en: Use {tags} if needed. Example values are: us (for USA), nl (for Netherlands), es (for Spain), de (for Germany), uk (for Great Britain)
fa_IR: در صورت نیاز از {tags} استفاده کنید. مقادیر مثال عبارتند از: ما (برای ایالات متحده آمریکا) ، nl (برای هلند) ، es (برای اسپانیا) ، de (برای آلمان) ، انگلستان (برای انگلیس بزرگ)

en: Use {tags} if needed. Must be a value between 1 and 20 (higher means more zooming in)
fa_IR: در صورت نیاز از {tags} استفاده کنید. باید مقداری بین 1 تا 20 باشد (بالاتر یعنی بزرگنمایی بیشتر)

en: Use {tags} if needed. Please make sure to not include the `Origin` and `Destination` locations in your waypoints. The Put each waypoint on a new line. Formatted like so: {location}|{stopover}
    Where 'location' is the Address or LatLng and 'stopover' is either 'true' or 'false', where 'true' indicates that the waypoint is a stop on the route, which has the effect of splitting the route into two routes. Example values:
    Address 1, City, Country|false
    Address 2, City2, Country|true
    Address 3, City3, Country|false
    Address 4, City4, Country|false
fa_IR: در صورت نیاز از {tags} استفاده کنید. لطفاً اطمینان حاصل کنید که مکانهای "مبدا" و "مقصد" را در ایستگاههای خود قرار ندهید. قرار دادن هر ایستگاه در یک خط جدید. قالب بندی شده به این صورت: {location}|{stopover}
    در جایی که "محل" آدرس یا LatLng است و "توقف" یا "درست" یا "نادرست" است ، در حالی که "درست" نشان می دهد که ایستگاه متوقف شده در مسیر است ، که منجر به تقسیم مسیر به دو مسیر می شود. مقادیر مثال:
    آدرس 1 ، شهر ، کشور|false
    آدرس 2 ، City2 ، کشور|درست است
    آدرس 3 ، شهر 3 ، کشور|false
    آدرس 4 ، City4 ، کشور|false

en: Use {tags} if needed. Put each waypoint on a new line. Formatted like so: {location}|{stopover}
    Where 'location' is the Address or LatLng and 'stopover' is either 'true' or 'false', where 'true' indicates that the waypoint is a stop on the route, which has the effect of splitting the route into two routes. Example values:
    Address 1, City, Country|false
    Address 2, City2, Country|true
    Address 3, City3, Country|false
    Address 4, City4, Country|false
fa_IR: در صورت نیاز از {tags} استفاده کنید. هر نقطه را روی یک خط جدید قرار دهید. قالب بندی شده به این صورت: {location}|{stopover}
    در جایی که "محل" آدرس یا LatLng است و "توقف" یا "درست" یا "نادرست" است ، در حالی که "درست" نشان می دهد که ایستگاه متوقف شده در مسیر است ، که منجر به تقسیم مسیر به دو مسیر می شود. مقادیر مثال:
    آدرس 1 ، شهر ، کشور|false
    آدرس 2 ، City2 ، کشور|درست است
    آدرس 3 ، شهر 3 ، کشور|false
    آدرس 4 ، City4 ، کشور|false

en: Use {tags} if needed. Valid values are: FEWER_TRANSFERS or LESS_WALKING
fa_IR: در صورت نیاز از {tags} استفاده کنید. مقادیر معتبر عبارتند از: FEWER_TRANSFERS یا LESS_WALKING

en: Use {tags} if needed. Valid values are: METRIC or IMPERIAL
fa_IR: در صورت نیاز از {tags} استفاده کنید. مقادیر معتبر عبارتند از: METRIC یا IMPERIAL

en: Use {tags} if needed. Valid values are: bestguess, pessimistic or optimistic
fa_IR: در صورت نیاز از {tags} استفاده کنید. مقادیر معتبر عبارتند از: بهترین حدس ، بدبین یا خوش بینانه

en: Use {tags} if needed. Valid values are: true or false
fa_IR: در صورت نیاز از {tags} استفاده کنید. مقادیر معتبر عبارتند از: درست یا نادرست

en: Use {tags} if needed. Valid values are: true or false. When enabled it will not show the default buttons on the map
fa_IR: در صورت نیاز از {tags} استفاده کنید. مقادیر معتبر عبارتند از: درست یا نادرست. با فعال شدن ، دکمه های پیش فرض روی نقشه نشان داده نمی شوند

en: Use {tags} to define the returned Label per row
fa_IR: از {tags} برای تعریف برچسب برگشتی در هر ردیف استفاده کنید

en: Use {tags} to define the returned Value per row
fa_IR: از {tags} برای تعریف مقدار برگشتی در هر سطر استفاده کنید

en: Used for IPN (Instant payment notifications) when payment is confirmed by paypal
fa_IR: هنگامی که پرداخت توسط پی پال تأیید می شود، برای IPN (اعلان های پرداخت فوری) استفاده می شود

en: Useful for external plugins such as WooCommerce.
fa_IR: برای افزونه های خارجی مانند WooCommerce مفید است.

en: Useful for external plugins such as WooCommerce. Example: 'field_name|meta_key' (each on a new line)
fa_IR: برای افزونه های خارجی مانند WooCommerce مفید است. مثال: "field_name|meta_key" (هر کدام در یک خط جدید)

en: User
fa_IR: کاربر

en: User Form locker / submission limit
fa_IR: محدودیت قفل / ارسال فرم کاربر

en: User ID
fa_IR: شناسه کاربری

en: User ID's:
fa_IR: شناسه های کاربری:

en: User Registered (registration date)
fa_IR: کاربر ثبت نام شده (تاریخ ثبت نام)

en: User Status
fa_IR: وضعیت کاربر

en: User URL (website)
fa_IR: URL کاربر (وب سایت)

en: User did not upload any files
fa_IR: کاربر هیچ پرونده ای را بارگذاری نکرده است

en: User display name
fa_IR: نام نمایشگر کاربر

en: User email
fa_IR: ایمیل کاربر

en: User input will automatically be converted into uppercase text
fa_IR: ورودی کاربر به طور خودکار به متن بزرگ تبدیل می شود

en: User login status after registration
fa_IR: وضعیت ورود کاربر پس از ثبت نام

en: User nicename
fa_IR: نام مستعار کاربر

en: User role
fa_IR: نقش کاربر

en: User roles:
fa_IR: نقش های کاربر:

en: User that cancels payment will be redirected to this URL
fa_IR: کاربری که پرداخت را لغو می کند به این URL هدایت می شود

en: User username
fa_IR: نام کاربری کاربر

en: User will be redirected to this URL after making a payment
fa_IR: کاربر پس از پرداخت به این URL هدایت می شود

en: User:
fa_IR: کاربر:

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Username or E-mail address already exists, please try again
fa_IR: نام کاربری یا آدرس ایمیل از قبل وجود دارد، لطفاً دوباره امتحان کنید

en: Users (wp_users)
fa_IR: کاربران (wp_users)

en: Users will receive a confirmation email before they are subscribed
fa_IR: کاربران قبل از اینکه مشترک شوند یک ایمیل تأیید دریافت خواهند کرد

en: VIP status for subscriber
fa_IR: وضعیت VIP برای مشترک

en: Validate the field when the following conditions are met.
fa_IR: با رعایت شرایط زیر ، فیلد را اعتبار سنجی کنید.

en: Validation
fa_IR: اعتبار سنجی

en: Validation error message
fa_IR: پیام خطای اعتبارسنجی

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Value (must be greater than 0)
fa_IR: مقدار (باید بزرگتر از 0 باشد)

en: Value larger tahn 0, and smaller or equal to 100 that represents the discount the coupon will apply.
fa_IR: مقدار بزرگتر 0 و کوچکتر یا برابر با 100 که نشان دهنده تخفیفی است که کوپن اعمال می شود.

en: Variable
fa_IR: متغیر

en: Variable field
fa_IR: فیلد متغیر

en: Verification E-mail Subject
fa_IR: موضوع ایمیل تأیید

en: Verify your account
fa_IR: حساب کاربری خودراتایید کنید

en: Vertical / Horizontal display
fa_IR: نمایشگر عمودی / افقی

en: Vertical display ( | )
fa_IR: نمایشگر عمودی ( | )

en: Vertical tabs
fa_IR: زبانه های عمودی

en: Vietnamese
fa_IR: ویتنامی

en: View
fa_IR: چشم انداز

en: View PayPal subscription
fa_IR: مشاهده اشتراک پی پال

en: View PayPal transaction
fa_IR: مشاهده تراکنش پی پال

en: View Receipt
fa_IR: مشاهده رسید

en: View author
fa_IR: مشاهده نویسنده

en: View contact entry
fa_IR: ورود مخاطب را مشاهده کنید

en: View online invoice
fa_IR: مشاهده فاکتور آنلاین

en: View order
fa_IR: مشاهده سفارش

en: View post
fa_IR: مشاهده پست

en: View product
fa_IR: مشاهده محصول

en: View subscription
fa_IR: مشاهده اشتراک

en: View template HTML
fa_IR: مشاهده HTML قالب

en: Virtual product
fa_IR: محصول مجازی

en: Voided
fa_IR: باطل شد

en: WC Cart Items
fa_IR: کالاهای WC سبد خرید

en: WC Cart Items + Price
fa_IR: کالاهای WC سبد خرید + قیمت

en: WC Cart Total
fa_IR: کل WC سبد خرید

en: WC Cart Total (float format)
fa_IR: سبد خرید WC (قالب شناور)

en: WC Order
fa_IR: سفارش WC

en: WC Order Status
fa_IR: وضعیت سفارش WC

en: WC order
fa_IR: سفارش WC

en: WC order status
fa_IR: وضعیت سفارش WC

en: Wait stay with us! Please take the time to fill out our form!?
fa_IR: صبر کن با ما بمان! لطفا برای پر کردن فرم ما وقت بگذارید!؟

en: We
fa_IR: ما

en: We couldn't find a user with the given email address!
fa_IR: ما نتوانستیم کاربری با آدرس ایمیل داده شده پیدا کنیم!

en: We couldn't find the %1$s and %2$s fields which are required in order to register a new user. Please %3$sedit%4$s your form and try again
fa_IR: ما نتوانستیم فیلدهای %1$s و %2$s را که برای ثبت کاربر جدید لازم است، پیدا کنیم. لطفاً %3$sedit%4$s فرم خود را و دوباره امتحان کنید

en: We couldn't find the %1$s field which is required in order to password protect the form. Please %2$sedit%3$s your form and try again
fa_IR: ما نتوانستیم فیلد %1$s را که برای محافظت از فرم با رمز عبور لازم است، پیدا کنیم. لطفاً %2$sedit%3$s فرم خود را و دوباره امتحان کنید

en: We couldn't find the %1$s field which is required in order to reset passwords. Please %2$sedit%3$s your form and try again
fa_IR: ما نتوانستیم فیلد %1$s را که برای بازنشانی گذرواژه‌ها لازم است، پیدا کنیم. لطفاً %2$sedit%3$s فرم خود را و دوباره امتحان کنید

en: We couldn't find the %1$s or %2$s fields which are required in order to login a new user. Please %3$sedit%4$s your form and try again
fa_IR: ما نتوانستیم فیلدهای %1$s یا %2$s را که برای ورود به سیستم کاربر جدید لازم است، پیدا کنیم. لطفاً %3$sedit%4$s فرم خود را و دوباره امتحان کنید

en: We couldn't find the %1$spost_title%2$s and %1$spost_content%2$s fields which are required in order to create a new post. Please %3$sedit%4$s your form and try again
fa_IR: ما نتوانستیم فیلدهای %1$spost_title%2$s و %1$spost_content%2$s را که برای ایجاد یک پست جدید لازم است، پیدا کنیم. لطفاً %3$sedit%4$s فرم خود را و دوباره امتحان کنید

en: We have send you a new verification code, check your email to verify your account!
fa_IR: ما یک کد تأیید جدید برای شما ارسال کرده ایم، ایمیل خود را بررسی کنید تا حساب خود را تأیید کنید!

en: We will reply within 24 hours.
fa_IR: ما ظرف 24 ساعت پاسخ خواهیم داد

en: We will reply within 48 hours.
    
    Best Regards, {option_blogname}
fa_IR: ما ظرف 48 ساعت پاسخ خواهیم داد
    
    با احترام ، {option_blogname}

en: Weblog title; set in General Options
fa_IR: عنوان وبلاگ؛ در گزینه های عمومی تنظیم شده است

en: Website
fa_IR: سایت اینترنتی

en: Website URL
fa_IR: آدرس وب سایت

en: Wed
fa_IR: چهارشنبه

en: Wednesday
fa_IR: چهار شنبه

en: Weekly (every week)
fa_IR: هفتگی (هر هفته)

en: Weight of item (leave blank for none)
fa_IR: وزن مورد (برای هیچ کدام خالی بگذارید)

en: Welcome back message
fa_IR: پیام خوش آمدید

en: Welcome back {user_login}!
fa_IR: به بازگشت {user_login} خوش آمدید!

en: Welsh/UK
fa_IR: ولزی / انگلیس

en: Wether or not to draw Polyline on the map
fa_IR: کشیدن یا عدم کشیدن Polyline روی نقشه

en: Wether or not to draw Polyline(s)
fa_IR: کشیدن یا عدم کشیدن پلی لاین (ها)

en: Wether or not to enable keyword feature
fa_IR: فعال کردن یا غیر فعال کردن ویژگی کلمه کلیدی

en: Wether or not to prevent this field from being saved in Contact Entry.
fa_IR: برای جلوگیری از ذخیره شدن این قسمت در Contact Contact ، عجله کنید یا نکنید.

en: Wether or not to use an image button
fa_IR: استفاده از دکمه تصویر را سریع تر یا نکنید

en: Wether or not to use the address auto complete feature
fa_IR: از ویژگی کامل خودکار آدرس استفاده کنید

en: Wether or not to use the auto suggest feature
fa_IR: استفاده از ویژگی پیشنهاد خودکار را سریع تر یا نکنید

en: Wether or not to use the contact entry search feature
fa_IR: استفاده از ویژگی جستجوی ورود مخاطب را پررنگ کنید یا نکنید

en: Wether or not to use the distance calculator feature
fa_IR: استفاده از ویژگی ماشین حساب فاصله را بیشتر کنید یا نه

en: Wether to use the WordPress text editor (wp_editor)
fa_IR: راه دیگری برای استفاده از ویرایشگر متن وردپرس (wp_editor)

en: What should be the orientation of the next page?
fa_IR: جهت صفحه بعدی چگونه باید باشد؟

en: What should this button do?
fa_IR: این دکمه چه کاری باید انجام دهد؟

en: What user role should this user get?
fa_IR: این کاربر چه نقش کاربری باید داشته باشد؟

en: What's New?
fa_IR: چه خبر؟

en: What's new?
fa_IR: چه خبر؟

en: When above conditions are met set following value:
fa_IR: وقتی شرایط بالا برآورده شد مقدار زیر را تنظیم کنید:

en: When admin approves registration this email will be send to the user
fa_IR: هنگامی که مدیر ثبت نام را تایید کرد، این ایمیل برای کاربر ارسال می شود

en: When configured, the product(s) will not be listend on the Archive pages (shop, category, tag and search pages). This way the product can only be ordered by submitting the form.%1$s%1$sPut each product ID and or Category slug on a new line. For example:%1$s%1$s3245%1$s3246%1$s3247%1$sbooks%1$scars%1$scomputers
fa_IR: هنگام پیکربندی، محصول(های) در صفحات آرشیو (فروشگاه، دسته، برچسب و صفحات جستجو) گوش داده نمی شود. به این ترتیب محصول فقط با ارسال فرم قابل سفارش است.%1$s%1$sهر شناسه محصول و یا اسلاگ رده را در یک خط جدید قرار دهید. برای مثال:%1$s%1$s3245%1$s3246%1$s3247%1$sbooks%1$scars%1$scomputers

en: When configured, the single product page "Add to cart" section will be replaced with the defined form. It will also replace the "Add to cart" button with a "View Product" button on all Archive pages (shop, category, tag and search pages).%1$s%1$sThis setting will obviously become obsolete for products you are hiding from your shop in the above setting.%1$s%1$sDefine each on a new line formatted like so:%1$s%1$sFORM_ID|PRODUCT_ID%1$sFORM_ID|CATEGORY_SLUG
fa_IR: در صورت پیکربندی، صفحه تک محصول بخش «افزودن به سبد خرید» با فرم تعریف شده جایگزین می شود. همچنین دکمه "افزودن به سبد خرید" را با دکمه "مشاهده محصول" در تمام صفحات آرشیو (فروشگاه، دسته، برچسب و صفحات جستجو) جایگزین می کند. در تنظیمات بالا از فروشگاه خود پنهان می شود.%1$s%1$sهر کدام را در یک خط جدید با قالب بندی به این صورت تعریف کنید:%1$s%1$sFORM_ID|PRODUCT_ID%1$sFORM_ID|CATEGORY_SLUG

en: When editing a field you can change these settings
fa_IR: هنگام ویرایش یک فیلد می توانید این تنظیمات را تغییر دهید

en: When enabled and above setting replaced the "Add to cart" section with a form, the gallery of the product will also be removed
fa_IR: در صورت فعال شدن و جایگزین کردن قسمت «افزودن به سبد خرید» با فرم، گالری محصول نیز حذف خواهد شد.

en: When enabled and above setting replaced the "Add to cart" section with a form, the price of the product will also be removed
fa_IR: در صورت فعال شدن و جایگزین کردن قسمت «افزودن به سبد خرید» با فرم، قیمت محصول نیز حذف خواهد شد.

en: When enabled and above setting replaced the "Add to cart" section with a form, the rating of the product will also be removed
fa_IR: در صورت فعال شدن و جایگزین کردن بخش «افزودن به سبد خرید» با فرم، امتیاز محصول نیز حذف خواهد شد.

en: When enabled and above setting replaced the "Add to cart" section with a form, the short description of the product will also be removed
fa_IR: در صورت فعال شدن و جایگزین کردن بخش «افزودن به سبد خرید» با فرم، توضیحات کوتاه محصول نیز حذف خواهد شد.

en: When enabled and above setting replaced the "Add to cart" section with a form, the title of the product will also be removed
fa_IR: در صورت فعال بودن و جایگزینی بخش «افزودن به سبد خرید» با فرم، عنوان محصول نیز حذف خواهد شد.

en: When enabled files are automatically deleted after form submissions.
fa_IR: هنگام فعال شدن ، پرونده ها پس از ارسال فرم به طور خودکار حذف می شوند.

en: When enabled it will save the form data entered by the user and populates the form with this data when the user returns or refreshes the page
fa_IR: در صورت فعال بودن ، داده های فرم وارد شده توسط کاربر ذخیره می شود و هنگامی که کاربر صفحه را برگرداند یا تازه می کند ، فرم را با این داده پر می کند

en: When enabled the age will be returned based on the selected date. This can be useful when a user enters their birthdate or when you need to know the age of an object.
fa_IR: در صورت فعال بودن، سن بر اساس تاریخ انتخاب شده برگردانده می شود. این می تواند زمانی مفید باشد که کاربر تاریخ تولد خود را وارد کند یا زمانی که باید سن یک شی را بدانید.

en: When enabled the files will no longer be listed inside the email when using the {loop_fields} tag. The files can only be downloaded as an attachment. Just keep in mind that when you are working with large files the attachment might be missing due to the email client limitations.
fa_IR: هنگام فعال بودن ، هنگام استفاده از برچسب {loop_fields} ، پرونده ها دیگر در داخل ایمیل لیست نمی شوند. پرونده ها فقط به صورت پیوست بارگیری می شوند. فقط بخاطر داشته باشید که هنگام کار با پرونده های بزرگ پیوست ممکن است به دلیل محدودیت های سرویس گیرنده ایمیل از بین رفته باشد.

en: When enabled the placeholder will always be at it's adaptive position, even when the field is not focussed
fa_IR: هنگام فعال بودن ، مکان نگهدارنده همیشه در موقعیت تطبیقی خود خواهد بود ، حتی وقتی زمینه تمرکز نداشته باشد

en: When enabled users will only be able to download the file as an attachment and there will be no reference to the file location. Please note that some email clients have a limit in attachment size that you can send. If you send large attachments it might be a good idea to leave this option unchecked.
fa_IR: درصورت فعال بودن ، کاربران فقط قادر به بارگیری پرونده به صورت پیوست هستند و هیچ اشاره ای به مکان فایل نمی شود. لطفاً توجه داشته باشید که برخی از سرویس گیرندگان ایمیل محدودیتی در اندازه پیوست دارند که می توانید ارسال کنید. اگر پیوست های بزرگی ارسال می کنید ، بهتر است این گزینه را علامت گذاری نکنید.

en: When form has been submitted
fa_IR: زمانی که فرم ارسال شد

en: When left blank it defaults to the field name defined above. Inside dynamic columns, you can use %d to determine where the counter should be placed e.g: "Product %d quantity:" would be converted into "Product 3 quantity:"
fa_IR: هنگامی که خالی باقی می ماند، به طور پیش فرض به نام فیلد تعریف شده در بالا تبدیل می شود. در داخل ستون‌های پویا، می‌توانید از %d برای تعیین محل قرارگیری شمارنده استفاده کنید، به عنوان مثال: "محصول %d مقدار:" به "مقدار محصول 3:" تبدیل می‌شود.

en: When popup has been closed
fa_IR: وقتی پنجره بازشو بسته شد

en: When popup has been viewed
fa_IR: هنگامی که پنجره بازشو مشاهده شد

en: When saving the CSV these fields will be excluded from the CSV file
fa_IR: هنگام ذخیره CSV، این فیلدها از فایل CSV حذف می شوند

en: When set to pending/blocked user won't be able to login
fa_IR: وقتی روی در انتظار/مسدود تنظیم شود، کاربر نمی‌تواند وارد سیستم شود

en: When the user starts typing without any pause for the given threshold it will not trigger any hooks. This threshold is applied on the "keyup" event only. Only as soon as the user stops typing and the threshold was filled it will execute the hooks. By default this value is set to 0 for instant triggers
fa_IR: هنگامی که کاربر شروع به تایپ می کند بدون هیچ گونه مکثی برای آستانه داده شده ، هیچ قلابی ایجاد نمی کند. این آستانه فقط در رویداد "keyup" اعمال می شود. فقط به محض اینکه کاربر تایپ را متوقف کند و آستانه آن پر شود ، قلاب ها را اجرا می کند. به طور پیش فرض این مقدار برای راه اندازهای فوری روی 0 تنظیم شده است

en: When to Trigger?
fa_IR: چه موقع ماشه؟

en: When using any of the following payment methods %s the below E-mail will be send to the user when their payment failed. This way they are able to retry their payment without filling out the form again.
fa_IR: هنگام استفاده از هر یک از روش‌های پرداخت زیر %s، ایمیل زیر برای کاربر ارسال می‌شود که پرداخت او انجام نشد. به این ترتیب آنها می توانند بدون پر کردن مجدد فرم، پرداخت خود را دوباره امتحان کنند.

en: When value equals "yes" this will be the new value....
fa_IR: زمانی که مقدار برابر با "بله" باشد، این مقدار جدید خواهد بود...

en: When value is not "yes" this will be the new value....
fa_IR: وقتی مقدار "بله" نباشد این مقدار جدید خواهد بود....

en: Where should your image link to?
fa_IR: تصویر شما باید به کجا پیوند داده شود؟

en: Whether the post can accept comments
fa_IR: آیا پست می تواند نظرات را بپذیرد یا خیر

en: Whether the post can accept pings
fa_IR: آیا پست می تواند پینگ را بپذیرد یا خیر

en: Whether to display media insert/upload buttons
fa_IR: آیا دکمه های درج / بارگذاری رسانه نمایش داده می شود

en: Whether to output the minimal editor configuration used in PressThis
fa_IR: آیا می توان از حداقل پیکربندی ویرایشگر استفاده شده در PressThis استفاده کرد

en: Whether to use wpautop for adding in paragraphs
fa_IR: آیا برای افزودن در پاراگراف ها از wpautop استفاده کنید

en: Which user roles are allowed to login?
fa_IR: کدام نقش های کاربری مجاز به ورود هستند؟

en: Why is this payment fraudulent?
fa_IR: چرا این پرداخت تقلبی است؟

en: Width (px)
fa_IR: عرض (px)

en: Will be visible in front of your field.
fa_IR: در مقابل زمینه شما قابل مشاهده خواهد بود.

en: Will be visible in front of your field. (leave blank to remove)
fa_IR: در مقابل زمینه شما قابل مشاهده خواهد بود. (برای برداشتن خالی بگذارید)

en: With this setting you can use &lt;br /&gt; to use line breaks for each selected option instead of a comma separated list. Of course you can also use other HTML if necessary.
fa_IR: با استفاده از این تنظیم می توانید از &lt;br /&gt; استفاده کنید و برای هر گزینه انتخاب شده به جای لیست جدا شده با ویرگول از خطوط شکسته استفاده کنید. البته در صورت لزوم می توانید از HTML دیگر نیز استفاده کنید.

en: Wk
fa_IR: WK

en: WooCommerce Checkout
fa_IR: پرداخت ووکامرس

en: WooCommerce Checkout is enabled for this form, but WooCommerce itself is not activated!
fa_IR: WooCommerce Checkout برای این فرم فعال است، اما خود WooCommerce فعال نیست!

en: WooCommerce My Account Menu Items
fa_IR: آیتم های منوی حساب من ووکامرس

en: WooCommerce Order
fa_IR: سفارش ووکامرس

en: WooCommerce Order Search (populate form with order data)
fa_IR: جستجوی سفارش WooCommerce (فرم را با داده های سفارش پر کنید)

en: WooCommerce order (backend)
fa_IR: سفارش ووکامرس (بکاند)

en: WooCommerce order (front-end)
fa_IR: سفارش ووکامرس (front-end)

en: WordPress web address; set in General Options
fa_IR: آدرس وب وردپرس؛ در گزینه های عمومی تنظیم شده است

en: Wrapper width in pixels
fa_IR: عرض بسته بندی در پیکسل

en: Year range
fa_IR: محدوده سال

en: Yearly (every year)
fa_IR: سالانه (هر سال)

en: Yes
fa_IR: آره

en: Yes (enabled)
fa_IR: بله (فعال)

en: Yes (hide)
fa_IR: بله (پنهان کردن)

en: Yes (users can't edit the value)
fa_IR: بله (کاربران نمی توانند مقدار را ویرایش کنند)

en: Yes, but not when the following conditions are met
fa_IR: بله ، اما در صورت تحقق شرایط زیر نه

en: Yes, save form progression
fa_IR: بله ، پیشرفت فرم را ذخیره کنید

en: Yes, store files in a year/month folder structure
fa_IR: بله ، پرونده ها را در یک سال / ماه ساختار پوشه ذخیره کنید

en: Yesterday
fa_IR: دیروز

en: You are allowed to enter field {tags} to do the check
fa_IR: شما مجاز به وارد کردن فیلد {tags} برای بررسی هستید

en: You are allowed to use a {tag} if you want to allow the user to choose a list from your form
fa_IR: اگر می خواهید به کاربر اجازه دهید لیستی را از فرم شما انتخاب کند، مجاز به استفاده از {tag} هستید

en: You are allowed to use multiple ID's. Please note that always the last entry will be used.
fa_IR: شما مجاز به استفاده از چندین شناسه هستید. لطفا توجه داشته باشید که همیشه آخرین ورودی استفاده خواهد شد.

en: You are allowed to use {tags} if you want to allow the user to choose a list from dropdown or radio/checkbox in your form
fa_IR: اگر می‌خواهید به کاربر اجازه دهید فهرستی را از فهرست کشویی یا رادیو/چک باکس در فرم شما انتخاب کند، مجاز به استفاده از {tags} هستید.

en: You are allowed to use {tags}.
fa_IR: شما مجاز به استفاده از {tags} هستید.

en: You are allowed to use {tags}. (only decimal format is allowed e.g: 16.95)
fa_IR: شما مجاز به استفاده از {tags} هستید. (فقط قالب اعشاری مجاز است به عنوان مثال: 16.95)

en: You are allowed to use {tags}.%1$s Put each item on a new line, separate values by pipes%1$sLeave options blank that you do not wish to use, for example:%1$s%1$s%2$sTo add 5 times a 3.49 dollar product write it like below:%3$s%1$s3.49|5|Flowers%1$s%1$s%2$sBelow you can see a full example with {tags}:%3$s%1$s{price}|{quantity}|{item_name}|{tax}|{shipping}|{shipping2}|{discount_amount}|{discount_rate}%1$s%1$sFor more information about each option read the %4$sPayPal's Variable Reference%5$s
fa_IR: شما مجاز به استفاده از {tags} هستید.%1$s هر مورد را در یک خط جدید قرار دهید، مقادیر را بر اساس لوله‌ها جدا کنید%1$sگزینه‌هایی را که نمی‌خواهید استفاده کنید خالی بگذارید، برای مثال:%1$s%1$s %2$sبرای افزودن 5 برابر یک محصول 3.49 دلاری، آن را مانند زیر بنویسید:%3$s%1$s3.49|5|Flowers%1$s%1$s%2$sدر زیر می‌توانید یک مثال کامل با { برچسب‌ها}:%3$s%1$s{قیمت}|{مقدار}|{نام_آیتم}|{مالیات}|{حمل و نقل}|{shipping2}|{discount_amount}|{discount_rate}%1$s%1$sبرای اطلاعات بیشتر درباره هر گزینه، مرجع متغیر %4$sPayPal%5$s را بخوانید

en: You are allowed to use {tags}.%1$sPut each on a new line.%1$sExamples:%1$s2020-03-25 (excludes a specific date)%1$s2020-06-12;2020-07-26 (excludes a date range)%1$s01 (excludes first day for all months)%1$s10 (excludes 10th day for all months)%1$sJan (excludes the month January)%1$sMar (excludes the month March)%1$sDec (excludes the month December)%1$sw@even (every other week @ even weeks)%1$sw@odd (every other week @ odd weeks)%1$s1@even (every other monday @ even weeks)%1$s2@even (every other tuesday @ even weeks)%1$s1@odd (every other monday @ odd weeks)%1$s2@odd (every other tuesday @ odd weeks)
fa_IR: شما مجاز به استفاده از {tags} هستید.%1$sهر کدام را در یک خط جدید قرار دهید.%1$sنمونه‌ها:%1$s2020-03-25 (به استثنای تاریخ خاصی)%1$s2020-06-12;2020-07 -26 (بدون محدوده تاریخ)%1$s01 (به استثنای روز اول برای همه ماه‌ها)%1$s10 (به استثنای روز دهم برای همه ماه‌ها)%1$sJan (به استثنای ماه ژانویه)%1$sMar (به استثنای ماه) مارس)%1$sDec (به استثنای ماه دسامبر)%1$sw@even (یک هفته دیگر @ هفته‌های زوج)%1$sw@odd (یک هفته دیگر @ هفته‌های فرد)%1$s1@even (یک روز دوشنبه در میان @ هفته‌های زوج)%1$s2@حتی (هر سه‌شنبه دیگر @ هفته‌های زوج)%1$s1@فرد (دوشنبه دیگر @ هفته‌های فرد)%1$s2@فرد (هر سه‌شنبه دیگر @ هفته‌های فرد)

en: You are allowed to use {tags}.%sFor valid values, see %sCountries and Regions Supported by PayPal%s.
fa_IR: شما مجاز به استفاده از {tags} هستید.%sبرای مقادیر معتبر، %sCountries و مناطق پشتیبانی شده توسط PayPal%s را ببینید.

en: You are allowed to use {tags}.%sFor valid values, see %sCountry and Region Codes%s.
fa_IR: شما مجاز به استفاده از {tags} هستید.%sبرای مقادیر معتبر، %sCountry و کدهای منطقه%s را ببینید.

en: You are allowed to use {tags}.%sFor valid values, see %sSetting the Character Set — charset%s.
fa_IR: شما مجاز به استفاده از {tags} هستید.%sبرای مقادیر معتبر، %sتنظیم مجموعه کاراکترها - charset%s را ببینید.

en: You are allowed to use {tags}.%sPut each on a new line separate parameter and value by pipes e.g:%sfirst_name|{first_name}
fa_IR: شما مجاز به استفاده از {tags} هستید.%sهر کدام را در یک خط جدید پارامتر و مقدار جداگانه بر اساس لوله ها قرار دهید، به عنوان مثال:%sfirst_name|{first_name}

en: You are currently not editing an element.%sEdit any alement by clicking the %s icon.
fa_IR: شما در حال حاضر یک عنصر را ویرایش نمی کنید.%sبا کلیک بر روی نماد %s، هر عنصری را ویرایش کنید.

en: You are currently not logged in. In order to submit the form make sure you are logged in!
fa_IR: شما در حال حاضر وارد نشده اید. برای ارسال فرم مطمئن شوید که وارد شده اید!

en: You are not allowed to edit this entry because it is connected to Order:
fa_IR: شما مجاز به ویرایش این ورودی نیستید زیرا به سفارش متصل است:

en: You are not allowed to login!
fa_IR: شما مجاز به ورود نیستید!

en: You are not allowed to save the form while the "Code" tab is opened!
fa_IR: هنگام باز شدن برگه "کد" مجاز به ذخیره فرم نیستید!

en: You can add custom statuses via %sSuper Forms > Settings > Backend Settings%s if needed
fa_IR: در صورت نیاز می‌توانید وضعیت‌های سفارشی را از طریق %sSuper Forms > Settings > Backend Settings%s اضافه کنید.

en: You can adjust the size of your background image here
fa_IR: در اینجا می توانید اندازه تصویر پس زمینه خود را تنظیم کنید

en: You can create a new product and price via the Stripe %sDashboard%s.
fa_IR: می‌توانید محصول و قیمت جدیدی را از طریق Stripe %sDashboard%s ایجاد کنید.

en: You can create coupons easily via the %scoupon management%s page of the Stripe dashboard.
fa_IR: می توانید به راحتی از طریق صفحه %scoupon management%s داشبورد Stripe کوپن ایجاد کنید.

en: You can define multiple taxonomies and multipe categories, put each on a new line. Separate each category by a comma.
fa_IR: می توانید چندین طبقه بندی و دسته بندی های متعدد تعریف کنید، هر کدام را در یک خط جدید قرار دهید. هر دسته را با کاما جدا کنید.

en: You can find your plan ID’s under %sBilling > Products > Pricing plans%s.
fa_IR: می‌توانید شناسه طرح خود را در %sBilling > Products > Pricing plans%s پیدا کنید.

en: You can find your webhook URL when viewing your Zap on zapier.com
fa_IR: هنگام مشاهده Zap خود در zapier.com می توانید URL وب هوک خود را پیدا کنید

en: You can prevent this data from being send to the form submitter (if the option to send confirmation email has been enabled).
fa_IR: می توانید از ارسال این داده ها به ارسال کننده فرم جلوگیری کنید (اگر گزینه ارسال ایمیل تأیید فعال شده باشد).

en: You can retrieve the generated password with {register_generated_password} in the email
fa_IR: می توانید رمز عبور ایجاد شده را با {register_generated_password} در ایمیل بازیابی کنید

en: You can use field tags {field_name} if you want
fa_IR: در صورت تمایل می توانید از برچسب های فیلد {field_name} استفاده کنید

en: You can use field {tags} to configure the below settings based on user input.
fa_IR: می توانید از فیلد {tags} برای پیکربندی تنظیمات زیر بر اساس ورودی کاربر استفاده کنید.

en: You can use tags to retrieve field values e.g: ({field1}+{field2})*7.5
fa_IR: می توانید از برچسب ها برای بازیابی مقادیر فیلد استفاده کنید، به عنوان مثال: ({field1}+{field2})*7.5

en: You can use this value as the complete description that appears on your customers statements. Must contain at least one letter, maximum 22 characters. An arbitrary string to be displayed on your customer’s statement. As an example, if your website is "RunClub" and the item you’re charging for is a race ticket, you may want to specify "RunClub 5K race ticket".
fa_IR: می توانید از این مقدار به عنوان توضیحات کاملی که در اظهارات مشتریان شما ظاهر می شود استفاده کنید. باید حداقل یک حرف، حداکثر 22 کاراکتر داشته باشد. یک رشته دلخواه که در بیانیه مشتری شما نمایش داده می شود. به عنوان مثال، اگر وب سایت شما "RunClub" است و موردی که برای آن هزینه می کنید بلیط مسابقه است، ممکن است بخواهید "بلیت مسابقه RunClub 5K" را مشخص کنید.

en: You did not select a form!
fa_IR: شما فرم را انتخاب نکردید!

en: You do not have permission to delete this entry.
fa_IR: شما اجازه حذف این ورودی را ندارید.

en: You do not have permission to submit this form!
fa_IR: شما اجازه ارسال این فرم را ندارید!

en: You do not have permission to view this listing
fa_IR: شما اجازه مشاهده این فهرست را ندارید

en: You do not have permissions to edit this entry.
fa_IR: شما مجوز ویرایش این ورودی را ندارید.

en: You have a field called %1$s but you haven't set a valid taxonomy name. Please %2$sedit%3$s your form and try again
fa_IR: شما یک فیلد به نام %1$s دارید اما نام طبقه بندی معتبری تنظیم نکرده اید. لطفاً %2$sedit%3$s فرم خود را و دوباره امتحان کنید

en: You have duplicate field names. Please make sure each field has a unique name!
fa_IR: شما نام زمینه های تکراری دارید. لطفاً مطمئن شوید که هر فیلد نام منحصر به فردی دارد!

en: You have duplicate secret names. Please make sure each secret has a unique name!
fa_IR: شما نام های مخفی تکراری دارید. لطفا مطمئن شوید که هر راز یک نام منحصر به فرد دارد!

en: You have enabled password protection for this form, but we couldn't find a password field with the name: %1$s. Please %2$sedit%3$s your form and try again.
fa_IR: شما حفاظت از رمز عبور را برای این فرم فعال کرده‌اید، اما نتوانستیم فیلد رمز عبوری با نام %1$s پیدا کنیم. لطفاً %2$sedit%3$s فرم خود را و دوباره امتحان کنید.

en: You haven't defined what products should be added to the cart. Please %sedit%s your form settings and try again
fa_IR: شما تعریف نکرده اید که چه محصولاتی باید به سبد خرید اضافه شوند. لطفاً %sedit%s تنظیمات فرم خود را و دوباره امتحان کنید

en: You haven't verified your account yet. Please check your email or click %shere%s to resend your verification email.
fa_IR: شما هنوز حساب خود را تأیید نکرده اید. لطفاً ایمیل خود را بررسی کنید یا برای ارسال مجدد ایمیل تأیید خود، %shere%s را کلیک کنید.

en: You must be logged in to submit this form. Click %shere%s to login!
fa_IR: برای ارسال این فرم باید وارد سیستم شوید. برای ورود بر روی %shere%s کلیک کنید!

en: You refunded the payment.
fa_IR: شما مبلغ پرداختی را پس دادید.

en: You would normally be using a textarea field where each option is put on a new line. You can also separate label and value with pipes. Example textarea value would be:%1$sOption 1|option_1%1$sOption 2|option_2%1$setc...%1$s(ACF fields are also supported)
fa_IR: شما معمولاً از یک قسمت textarea استفاده می کنید که در آن هر گزینه در یک خط جدید قرار می گیرد. همچنین می توانید برچسب و مقدار را با لوله ها جدا کنید. مقدار ناحیه متنی نمونه این خواهد بود:%1$sگزینه 1|option_1%1$sگزینه 2|option_2%1$setc...%1$s(فیلدهای ACF نیز پشتیبانی می‌شوند)

en: Your API key seems to be invalid
fa_IR: به نظر می رسد کلید API شما نامعتبر است

en: Your Address
fa_IR: نشانی شما

en: Your Audiance ID for example: f25b7204f4
fa_IR: شناسه مخاطب شما برای مثال: f25b7204f4

en: Your Company Name
fa_IR: نام شرکت شما

en: Your E-mail Address
fa_IR: آدرس پست الکترونیکی شما

en: Your First Name
fa_IR: اسم کوچک شما

en: Your Forms
fa_IR: فرم های شما

en: Your Full Name
fa_IR: نام کامل شما

en: Your HTML here...
fa_IR: HTML شما در اینجا ...

en: Your Last Name
fa_IR: نام خانوادگی شما

en: Your PayPal ID or an email address associated with your PayPal account. E-mail addresses must be confirmed.
fa_IR: شناسه PayPal یا آدرس ایمیل مرتبط با حساب PayPal شما. آدرس های ایمیل باید تایید شوند.

en: Your Phonenumber
fa_IR: شماره تلفن شما

en: Your SMTP server
fa_IR: سرور SMTP شما

en: Your are allowed to enter field {tags} to do the check
fa_IR: شما مجاز به وارد کردن قسمت {tags} برای بررسی هستید

en: Your icons will not be displayed because you currently have enabled the option to hide field icons under "Form Settings > Theme & Colors > Hide field icons"
fa_IR: نمادهای شما نمایش داده نمی شوند زیرا در حال حاضر گزینه پنهان کردن آیکون های زمینه را در بخش "تنظیمات فرم> تم و رنگ ها> پنهان کردن نمادهای زمینه" فعال کرده اید

en: Your new password
fa_IR: رمز عبور جدید شما

en: Your password has been reset. We have just send you a new password to your email address.
fa_IR: رمز عبور شما بازنشانی شده است. ما به تازگی یک رمز عبور جدید به آدرس ایمیل شما ارسال کرده ایم.

en: Your subtitle
fa_IR: زیرنویس شما

en: Your title
fa_IR: عنوان شما

en: Zapier Settings
fa_IR: تنظیمات Zapier

en: Zapier webhook URL
fa_IR: آدرس وب هوک Zapier

en: Zipcode
fa_IR: کد پستی

en: Zipcode & City
fa_IR: کدپستی شهر

en: [Order #{ID} - {_billing_email}, {_billing_first_name} {_billing_last_name}]
fa_IR: [سفارش شماره # {ID} - {_billing_email} ، {_billing_first_name} {_billing_last_name}]

en: [color] for choosing HEX colors (or use the native Colorpicker element)
fa_IR: [رنگ] برای انتخاب رنگ های HEX (یا از عنصر Colorpicker بومی استفاده کنید)

en: [date] for choosing dates (or use the native Date element)
fa_IR: [تاریخ] برای انتخاب تاریخ (یا استفاده از عنصر بومی تاریخ)

en: [datetime-local] for choosing date + time
fa_IR: [datetime-local] برای انتخاب تاریخ + زمان

en: [email] for entering email addresses
fa_IR: [ایمیل] برای وارد کردن آدرس های ایمیل

en: [int-phone] for entering international phonenumbers
fa_IR: [int-phone] برای وارد کردن شماره تلفن های بین المللی

en: [month] for choosing months
fa_IR: [ماه] برای انتخاب ماهها

en: [number] for entering numbers (validation will automatically be set to "float")
fa_IR: [تعداد] برای وارد کردن شماره ها (اعتبار سنجی به طور خودکار روی "شناور" تنظیم می شود)

en: [tel] for entering phonenumbers
fa_IR: [تلفن] برای وارد کردن شماره های تلفن

en: [text] normal text field (default)
fa_IR: [متن] قسمت متن عادی (پیش فرض)

en: [time] for choosing time
fa_IR: [زمان] برای انتخاب زمان

en: [url] for entering URL's
fa_IR: [url] برای وارد کردن URL ها

en: address
fa_IR: نشانی

en: amount
fa_IR: میزان

en: autosuggest
fa_IR: پیشنهاد خودکار

en: bottom
fa_IR: پایین:

en: can not be used as a reminder date because it is in the past, please check your settings under "Form Settings > E-mail Reminders".
fa_IR: نمی توان به عنوان تاریخ یادآوری استفاده کرد زیرا در گذشته است، لطفاً تنظیمات خود را در قسمت "تنظیمات فرم > یادآوری های ایمیل" بررسی کنید.

en: case sensitive
fa_IR: حساس به حروف کوچک و بزرگ

en: color
fa_IR: رنگ

en: column
fa_IR: ستون

en: country
fa_IR: کشور

en: country_full
fa_IR: کشور_ کامل

en: date
fa_IR: تاریخ

en: default
fa_IR: پیش فرض

en: e.g: 1
fa_IR: به عنوان مثال: 1

en: e.g: SbwGtc0x
fa_IR: به عنوان مثال: SbwGtc0x

en: e.g: price_XXXX
fa_IR: به عنوان مثال: price_XXXX

en: e.g: shr_XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
fa_IR: به عنوان مثال: shr_XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

en: e.g: txr_1LmUhbFKn7uROhgCwnWwpN9p
fa_IR: به عنوان مثال: txr_1LmUhbFKn7uROhgCwnWwpN9p

en: email
fa_IR: پست الکترونیک

en: enter the field name
fa_IR: نام فیلد را وارد کنید

en: entry_search
fa_IR: ورود_جستجو

en: feeling4design
fa_IR: احساس 4 طراحی

en: file
fa_IR: فایل

en: first_choice
fa_IR: انتخاب اول

en: form
fa_IR: فرم

en: form-not-saved-yet
fa_IR: فرم-هنوز ذخیره نشده است

en: height
fa_IR: قد

en: hidden
fa_IR: پنهان

en: http://
fa_IR: http: //

en: iDeal
fa_IR: ایده آل

en: is not a valid 24-hour clock format, please correct and make sure to use a 24-hour format e.g: 21:45
fa_IR: یک قالب ساعت 24 ساعته معتبر نیست، لطفاً اصلاح کنید و مطمئن شوید که از قالب 24 ساعته استفاده کنید، به عنوان مثال: 21:45

en: leave blank to remove
fa_IR: خالی بگذارید تا حذف شود

en: left
fa_IR: ترک کرد:

en: name
fa_IR: نام

en: only used when Adaptive Placeholders are enabled
fa_IR: فقط وقتی فعال می شوند که Adaptive متغیرهایی فعال هستند

en: option
fa_IR: گزینه

en: option_value1|Option Label 1
    option_value2|Option Label 2
fa_IR: option_value1|برچسب گزینه 1
    option_value2|برچسب گزینه 2

en: optional
fa_IR: اختیاری

en: or leave blank for no maximum date
fa_IR: یا بدون حداکثر تاریخ خالی بگذارید

en: or leave blank for no minimum date
fa_IR: یا بدون حداقل تاریخ خالی بگذارید

en: or leave blank to allow all roles
fa_IR: یا خالی بگذارید تا همه نقش ها مجاز باشند

en: or leave blank to display to all roles
fa_IR: یا برای نمایش در همه نقش ها خالی بگذارید

en: or leave blank to only display to the roles defined above
fa_IR: یا خالی بگذارید تا فقط نقش های تعریف شده در بالا نمایش داده شود

en: or leave blank to only filter by the roles defined above
fa_IR: یا خالی بگذارید تا فقط با نقش های تعریف شده در بالا فیلتر شود

en: password
fa_IR: کلمه عبور

en: phonenumber
fa_IR: شماره تلفن

en: price
fa_IR: قیمت

en: put each on a new line
fa_IR: هر کدام را در یک خط جدید قرار دهید

en: quantity
fa_IR: تعداد

en: question
fa_IR: سوال

en: rating
fa_IR: رتبه بندی

en: recommended render scale is between 1 and 3 (the default scale is 2)
fa_IR: مقیاس رندر پیشنهادی بین 1 تا 3 است (مقیاس پیش فرض 2 است)

en: result
fa_IR: نتیجه

en: results
fa_IR: نتایج

en: retrieve method
fa_IR: روش بازیابی

en: right
fa_IR: درست:

en: search...
fa_IR: جستجو کردن...

en: second_choice
fa_IR: انتخاب دوم

en: select a state
fa_IR: یک ایالت را انتخاب کنید

en: select your country
fa_IR: کشورت را انتخاب کن

en: separated by comma e.g: 32,2467,1870
fa_IR: جدا شده با کاما به عنوان مثال: 32,2467,1870

en: separated by comma e.g: administrator,editor
fa_IR: با کاما از هم جدا می شوند، به عنوان مثال: مدیر، ویرایشگر

en: separated by comma's
fa_IR: با کاما از هم جدا می شوند

en: signature
fa_IR: امضا

en: someones@email.com, someones@emal.com
fa_IR: someones@email.com ، someones@emal.com

en: specifies the width of the line in pixels.
fa_IR: عرض خط را به پیکسل مشخص می کند.

en: state
fa_IR: حالت

en: subtotal
fa_IR: جمع فرعی

en: tags
fa_IR: برچسب ها

en: third_choice
fa_IR: گزینه سوم

en: this will add a dropdown at the top of your form from which the user can choose a language
fa_IR: این یک کشویی در بالای فرم شما اضافه می شود که کاربر می تواند از آن زبان انتخاب کند

en: time
fa_IR: زمان

en: title
fa_IR: عنوان

en: top
fa_IR: بالا

en: unique_code
fa_IR: منحصربه‌فرد_کد

en: use {tags} if needed
fa_IR: در صورت لزوم از {tags} استفاده کنید

en: variable
fa_IR: متغیر

en: version
fa_IR: نسخه

en: was refunded
fa_IR: بازپرداخت شد

en: website
fa_IR: سایت اینترنتی

en: when using Elementor, you must use the native Super Forms Widget or Shortcode Widget to display your forms
fa_IR: هنگام استفاده از Elementor ، برای نمایش فرم های خود باید از ابزارک بومی Super Forms Widget یا Shortcode Widget استفاده کنید

en: width
fa_IR: عرض

en: your@email.com, your@email.com
fa_IR: your@email.com ، your@email.com

en: {email}
fa_IR: {پست الکترونیک}

en: {loop_fields} inside the email body will be replaced with this content
fa_IR: {loop_fields} داخل متن ایمیل با این محتوا جایگزین می شود

en: {pdf_page} and {pdf_total_pages} tags can be used inside a HTML element to be used in your header/footer.
fa_IR: برچسب های {pdf_page} و {pdf_total_pages} را می توان در داخل یک عنصر HTML استفاده کرد تا در هدر / پاورقی شما استفاده شود.

en: {tags} can be used to retrieve values dynamically
fa_IR: از {tags} می توان برای بازیابی مقادیر به صورت پویا استفاده کرد
